Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Empty
PisanieTemat: Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE   Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Icon_minitime5/3/2014, 21:10

To są spojlery z tego samego rosyjskiego źródła, co poprzednie dot. finału 3B, więc nie mogę powiedzieć, że są na 100% prawdziwe, ani nawet na 90-80, ale teoretycznie pierwszy spojler z tamtej listy potwierdził się w odcinku, więc na wszelki wypadek wrzucę też te Wink

http://colethewolf.tumblr.com/post/78671329014/janemrgolis-teen-wolf-season-4-spoilers-in

Poradzicie sb z tłumaczeniem, czytając czy mam wrzucić tutaj przetłumaczone Wink?
Powrót do góry Go down
BoginiSkarpety
Odwiedzający
Odwiedzający
BoginiSkarpety


Liczba postów : 47
Punkty : 1
Join date : 01/03/2014

Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Empty
PisanieTemat: Re: Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE   Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Icon_minitime5/3/2014, 22:08

Ok. Jestem rozkojarzona z powodu choroby, ale Isaac chyba przeżyje by uratować Dereka i Scotta? xD A Kira zniknie i będzie w spin-off? Nie no, jak Allison znów będzie ze Scottem, to się załamie. I dlaczego nie zabrali Isaaca do tej Ameryki? ;p
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Empty
PisanieTemat: Re: Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE   Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Icon_minitime5/3/2014, 22:19

Cytat :
Ok. Jestem rozkojarzona z powodu choroby, ale Isaac chyba przeżyje by uratować Dereka i Scotta? xD A Kira zniknie i będzie w spin-off? Nie no, jak Allison znów będzie ze Scottem, to się załamie. I dlaczego nie zabrali Isaaca do tej Ameryki? ;p
1. Isaac nie przeżyje xD. Chodzi o to, że Braeden, która uratowała Isaaca w 3A i Dereka w 3x14, teraz uratuje Scotta ;p
2. Kira nie znika xDD. Idzie w tło, a spin-off jest w fazie ustalania Wink
3. Nie ma mowy o Allison i Scotcie? Zresztą ja im kibicuję <3
4. Bo nie żyje Razz- jeśli się potwierdzą tamte spojlery Wink

Jednak je przetłumaczę i wrzucę tu xD


EDIT.:
1. s4 będzie się różnił od s3, ale będzie za to podobny do s1 i s2. Nie z powodu Argentów, ale tamtej hiszpańskiej rodziny łowców;
2. Scott będzie przykuty za kostki u nóg w lochu w Płd Ameryce;
3. Braeden, która uratowała Isaaca w 3A i Dereka w 3x14, teraz pomoże uratować Scotta;
4. Bliźniaki nie wracają w s4, ponieważ teraz są zajęci kręceniem pilota nowego serialu HBO;
5. Isaac umiera w finale 3B i nie będzie wskrzeszony w s4. Daniel zajął się nowym projektem - "Drone" Michaela Trukko;
6. Derek, Chris i Allison jadą do Płd Ameryki w poszukiwaniu Scotta;
7. Lydia zostaje w BH i rozwija swój talent;
8. Stiles, Lydia i szeryf Stilinski zostają w BH i szukają Scotta;
9. Agent McCall nigdzie się nie rusza, zostaje w TW na s4;
10. Relacja między Peterem a Malią będzie rozwijana w s4;
11. Derek spróbuje znowu skomunikować się ze swoją zmarłą matką, która opowie mu więcej o rodzinie Hale'ów i jak to będzie mogło uratować Scotta;
12. Scott będzie przetrzymywany w Płd Ameryce przez więcej niż 3 odcinki;
13. Ivoun Coll, kobieta, która spotkała Petera (Chrisa?) na posterunku policji, powraca;
14. Hiszpańska rodzina łowców będzie naciskała na Allison, by z powrotem zmieniła kod Argentów (do poprzedniej wersji), żeby mogła wrócić do polowania na wilkołaki po tym, jak zabili Isaaca. Skupią uwagę na Scotcie - w sensie, że go wskażą, I guess, jako następnego;
15. Planowane jest, by jeden z członków "gangu" (Scott, Stiles, Derek, Allison, Lydia) zaczął zmagać się z problemami psychologicznymi, ale to prawdopodobnie będzie Scott, Stiles lub Allison. Ja osobiście uważam, że to Stiles jest najbardziej prawdopodobnym kandydatem, bo, ludzie, PTSD ;/
16. Kira nadal będzie w s4, ale nie będzie na kluczowej pozycji. Początkowo, mitologia japońska nadawała impet wydarzeniom w 3B. Zobaczymy Kirę w s4, a potem - być może, bo to dopiero w fazie ustaleń - jej historia będzie kontynuowana w spin-offie
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Empty
PisanieTemat: Re: Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE   Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Icon_minitime19/6/2014, 12:14

Zacząłem niedawno oglądać teen wolf'a od nowa. Jestem właśnie na 5 odcinku 2 sezonu. Bohaterowie zastanawiają się kto jest Kanimą. Mój wzrok przykuł tekst wypowiadany przez Stiles'a:
No dobra znalazłem w sieci tylko jedną rzecz na temat KANIMY, był to ludzki jaguar z Południowej Ameryki, który odszedł po morderstwach.
Twórcy zapewniali nas że pomysł z przywróceniem Kate był planowany już w pierwszym sezonie.
Jak myślicie to przypadkowe, czy może jednak to nasza Kate?
Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE KateChange
Powrót do góry Go down
BoginiSkarpety
Odwiedzający
Odwiedzający
BoginiSkarpety


Liczba postów : 47
Punkty : 1
Join date : 01/03/2014

Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Empty
PisanieTemat: Re: Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE   Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Icon_minitime19/6/2014, 13:25

Nie, Kate jest jagurołakiem. A to z Ameryką Płd. to pewnie przypadek. Razz
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Empty
PisanieTemat: Re: Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE   Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Icon_minitime19/6/2014, 13:52

Znaczy wiem że od Jeffa nie ma co się doczekać zamknięcia starych niewyjaśnionych wątków, ale to mi się zdało podejrzane
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Empty
PisanieTemat: Re: Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE   Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Icon_minitime19/6/2014, 18:59

Wiesz co, ja o tym słyszałam i myślę, że coś może w tym być Wink. Jeff - jakkolwiek by po nim nie jeździć - lubi dawać ukryte wskazówki. Tak samo było w 3x01, gdzie Stiles pokazywał Scottowi tatuaż w kształcie Kanimy i nad nim były podobizny również i nowej Kate, i tych Berserków :Rolling Eyes:
Dlatego może, może, ale to byłoby jakieś nawiązanie do Kate xD. Chociaż to sezon 2, więc nie jestem pewna, jednak z drugiej strony Jeff twierdził, że planował powrót Kate od "dnia 0" i w odcinku z przedstawieniem nam Isaaca, na nagrobku widzimy rękę, która nie została potem wytłumaczona, a jest kobieca i z pazurami Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE 1426600735
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Empty
PisanieTemat: Re: Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE   Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Icon_minitime19/6/2014, 20:35

dokładnie ta ręka tez przykuła moją uwagę, no ale nie ma co się za bardzo zastanawiać. Do dziś przecież nie wiemy gdzie była i co robiła Lydia latająca nago...
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Empty
PisanieTemat: Re: Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE   Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Icon_minitime21/6/2014, 10:41

Co do tej Kate jeszcze, jako jaguarołaka/Kanimy/Avatara:
- TW wstawiło to zdjęcie z s4 i i czy te pazurki nie wyglądają podobnie do tych należących do Kanimy Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE 3932743711 ?
Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Tumblr_n7hd5mgJYJ1qixosbo1_500

Kate na pewno nie jest "czystą" Kanimą, ani "czystym" jaguarołakiem, bo kontroluje Berserków, więc czym, kurde, ona jest Laughing ? Zaraz strzelę, że to jakieś wcielenie azteckiego bóstwa Razz
Powrót do góry Go down
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Empty
PisanieTemat: Re: Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE   Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Icon_minitime22/6/2014, 16:36

Berserkerzy to (chyba) normalne nadnaturalne osoby jak wilkołaki więc raczej współpracują z Kate.
ars_amandi nie zauwazyłem tego z rysunkami Stilesa . niezłe
btw
w opeeningu ukryli takie coś:http://media.tumblr.com/dade664ddcad5e02e90c4c9af4ed7dbd/tumblr_inline_n7abmikeFk1rxlkcn.gif

i Stiles mający zdjęcia Petera i Dereka http://zapodaj.net/64943facb6cec.bmp.html
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Empty
PisanieTemat: Re: Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE   Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Icon_minitime22/6/2014, 16:47

Dziękuję Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE 1844036096 ! Ale oni nie tyle że współpracują, co są przez nią kontrolowani Wink. Dlaczego? Wątpię, że gdyby Derek poszedł i im się przedstawił, to by od razu przeszli pod jego pieczę xDD. Hah, Jeff plącze i plącze Laughing

Co do spojlerów z czołówki, to wrzucałam tutaj wszystko, bo jeszcze są informacje z gazet w lustrze, oprócz samych zdjęć na tablicy Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE 3932743711 :
https://teenwolf.forumpolish.com/t613-spojlery-4x01
https://teenwolf.forumpolish.com/t618-czolowka-oficjalna-s4

Cytat :
w opeeningu ukryli takie coś:http://media.tumblr.com/dade664ddcad5e02e90c4c9af4ed7dbd/tumblr_inline_n7abmikeFk1rxlkcn.gif
Chodzi ci o tatuaż Scotta? Ale on już był w poprzedniej czołówce Wink
Powrót do góry Go down
Terraflora
Odwiedzający
Odwiedzający



Liczba postów : 23
Punkty : 4
Join date : 20/08/2013

Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Empty
PisanieTemat: Re: Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE   Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Icon_minitime22/6/2014, 16:50

VoidOnis napisał:
Berserkerzy to (chyba) normalne nadnaturalne osoby jak wilkołaki więc raczej współpracują z  Kate.
ars_amandi nie zauwazyłem tego z rysunkami Stilesa . niezłe

Berserkerzy to naćpani wojownicy nie czujący strachu/bólu przez co byli bardzo groźnymi przeciwnikami.

http://en.wikipedia.org/wiki/Berserker
Powrót do góry Go down
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Empty
PisanieTemat: Re: Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE   Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Icon_minitime22/6/2014, 16:51

jakiś gościu na tumblrze to zauważył. Zobacz że w openingu 3a tatuaż pojawia się w linni a tu tak wypala się i w górnym pasku po prawej stronie widać czaszkę i nie którzy uważają że Scott kilnie kogoś w tym sezonie;)
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Empty
PisanieTemat: Re: Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE   Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Icon_minitime22/6/2014, 16:54

...a czy jak kogoś nie kilnie, to nie przestanie być przypadkiem True Alphą Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE 3932743711 ?... Bo przecież został nim podobno dzięki temu, że nikogo nie zabił :Rolling Eyes:
Powrót do góry Go down
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Empty
PisanieTemat: Re: Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE   Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Icon_minitime22/6/2014, 17:02

No tak ale teraz już te "ograniczenia " true Alphy chyba już go nie dotyczą bo gdyby tak było to co to za Alpha by była? Ducalion w scenie z Jennifer w 3x12 uważał że i tak Scott zostanie Alphą bo tu chyba nie chodzi o bad gayów tylko o ludzi. trochę chaotyczny post .
Tublr na którym jest bardzo dużo spoilerów  do pierwszych 7 odcinków . Może popsuć oglądanie. Chodziarz może nie potwierdzone te spoilery są  
http://windycitygirl89.tumblr.com/post/89308438243/teen-wolf-season-4-spoilers-information-so-far

SPOILER
Breaden love interest Dereka i będzie w 9 z 12 odcinków sezonu
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Empty
PisanieTemat: Re: Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE   Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Spojlery, s4! - NIEPOTWIERDZONE
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Spojlery dot. Dereka w s4
» Spojlery z konwencji dot. s4
» Spojlery 4x01
» Konwencje - ciekawostki/spojlery

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Newsy&Spoilery :: Archiwum Newsów-
Skocz do: