Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wyraź opinię

Go down 
+23
AkameS.
arek66
KATEE91
Oswin
moneyhoney
Bratka10
SkylerDewclaw
Smee.
Mozbi
Annie
Izotka87
Eleena_
Lynette
Ccaadice
Rashel
Morgan
TeamDerek:D
Chandra
Cthulu
szmaercia
Megi
Woofy
evans.
27 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
moneyhoney
Odwiedzający
Odwiedzający
moneyhoney


Liczba postów : 47
Punkty : 2
Join date : 14/08/2013
Age : 31

Wyraź opinię - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię - Page 2 Icon_minitime14/8/2013, 16:47

Moją ulubioną postacią też nie jest, ale go lubię. Chociaż jeżeli mam być szczera to wolałam Dereka z 1 czy 2 sezonu niż tego w 3. Coś za mało mi tego zdecydowanego, pewnego siebie Dereka za którym zdążyłam zatęsknić.
Powrót do góry Go down
http://moneyyhoneyyy.tumblr.com/
Oswin
Odwiedzający
Odwiedzający
Oswin


Liczba postów : 27
Punkty : 0
Join date : 29/01/2014

Wyraź opinię - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię - Page 2 Icon_minitime29/1/2014, 12:25

taak, też wolałam Dereka z 1 i 2 sezonu. był świetny, tajemniczy. i Sterek <3 w 3 sezonie to omg, wątek z tą nauczycielką i wgl, co to miało być ;__; mam nadzieję, że znowu się do niego przekonam.
Powrót do góry Go down
KATEE91
Wtajemniczony
Wtajemniczony
KATEE91


Liczba postów : 151
Punkty : 0
Join date : 02/03/2014
Age : 32
Skąd : Starachowice/Bydgoszcz

Wyraź opinię - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię - Page 2 Icon_minitime9/3/2014, 13:34

Derek jest moją ulubioną postacią numer dwa. Dla mnie to on jest jedynym prawdziwym Alphą i powinien nią pozostać do końca. No ale cóż nie można mieć wszystkiego. Bez niego też sobie nie wyobrażam TW.
Powrót do góry Go down
arek66
Gość
Gość



Liczba postów : 18
Punkty : 0
Join date : 23/05/2014

Wyraź opinię - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię - Page 2 Icon_minitime24/5/2014, 16:59

Derek był jedną z moich ulubionych postaci w 1 i 2 s. Niestety od 3B plącze się tylko w serialu, nie mając własnego ciekawego wątku. Liczę, że w 4s zmieni się to, bo szkoda, aby taka postać marnowała się i stawała coraz bardziej żałosna.
Powrót do góry Go down
AkameS.
Odwiedzający
Odwiedzający
AkameS.


Liczba postów : 47
Punkty : 7
Join date : 23/07/2014

Wyraź opinię - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię - Page 2 Icon_minitime12/8/2014, 13:52

Dla tego faceta zaczęłam oglądać serial! Mam miękkie kolana jak go widzę, po prostu gorący na maksa Very Happy Trochę tajemniczy, mroczny, nie bardzo przystosowany do życia w grupie, po prostu chce się go samemu nawrócić na prostą Wink
Bardzo żałuję, że skończyły się jego akcje ze Stilesem. Oni razem to było naprawdę coś. Zabawni, wieczni antagoniści, nigdy nie potrafiący się dogadać. Naprawdę, ich wspólne sceny były śmieszne do bólu i szkoda, że od dwóch sezonów robią wszystko, aby przypadkiem nie znaleźli się w tym samym miejscu i tej samej porze :/ Naprawdę, pomijam w tym momencie "Sterek", chodzi mi o nich samych w akcji. Nikt nie potrafił mnie tak rozśmieszyć jak oni i ich wieczne animozje Smile Bez Stilesa Derek jest tylko ponury, nie ma żadnych zabawnych sytuacji, a szkoda bo wbrew pozorom był w nich dobry.
Powrót do góry Go down
Stalia
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Stalia


Liczba postów : 74
Punkty : 2
Join date : 04/08/2014
Age : 27
Skąd : Racibórz

Wyraź opinię - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię - Page 2 Icon_minitime15/8/2014, 17:09

Lubię Dereka i szkoda, że jest go tak mało w tym sezonie . Jest arogancki i nieprzyjazny dla otoczenia, ale go lubię .Do tego przystojny .. Ciekawi mnie dlaczego traci swoje moce i mam nadzieję, że je odzyska . Mi też jak większości podoba się ze Stilesem <3 Te ich przekomarzanki są przezabawne . Najlepsza z nimi scena to zdecydowanie ta z Dannym przy przymierzaniu koszul Very Happy Najbardziej podobał mi się w 2 sezonie, gdy był Alphą i miał własne stado .
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Wyraź opinię - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię - Page 2 Icon_minitime23/9/2014, 20:46

W sumie lubię Dereka, bo jak tu nie lubić ponurego draba z taką klatą...? Very Happy Chomicze zęby to ta mała wada, którą da się ignorować Rolling

Derek trochę mi podpadł, tworząc stado i próbując Scotta przyciągnąć do siebie - z drugiej strony, był wtedy wyrazistą postacią z jakimś celem, a nie tylko podejrzanym ponurakiem włóczącym się dookoła szkoły. xD W 3A zrobił z siebie głupka przez Jennifer, a w S4 to było go tyle co nic, ale nie można go nie lubić. ;D i ma świetną chemię ze Stilesem. I uwielbiam, jak jest takim klasycznym BIG BRO dla Scotta I love you
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
CrystalizeMoon
Odwiedzający
Odwiedzający
CrystalizeMoon


Liczba postów : 33
Punkty : 0
Join date : 05/02/2015
Age : 26
Skąd : Lubelskie

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Wyraź opinię - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię - Page 2 Icon_minitime17/2/2015, 17:37

Ah no tak Derek I love you ... przyznam się bez bicia, że to właśnie przez niego zaczęłam oglądać TW.

Patrząc na mój awatar można śmiało stwierdzić, że młodszy Hale jest moją ulubioną postacią w serialu. Tajemniczy, arogancki i denerwujący się na wszystko oraz te jego wymowne brwi Razz A do tego seksowny z zabójczym uśmiechem, po którym miękną kolana.

Uwielbiałam go w pierwszym i drugim sezonie, troszeczkę podpadł mi w trzecim, ale daruje mu to, a do tego teraz ta przemiana czy jak to się tam nazywa. Mam nadzieję, że Jeff nie spartaczy postaci.
Powrót do góry Go down
kalii
Stały Bywalec
Stały Bywalec
kalii


Liczba postów : 92
Punkty : 30
Join date : 18/01/2016

Wyraź opinię - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię - Page 2 Icon_minitime21/3/2016, 15:58

Derek I love you kocham go, jest w mojej gorącej trójce mojch ulubionych postaci i postaci najbardziej seksownych razem ze Stilesem i Chrisem Very Happy Uwielbiam Dereka dla mnie to najprzystojniejszy mężczyzna na świecie Very Happy jest niesamowicie przystojny ma cudowny czarujący uśmiech i piękne oczy w ogóle cały jest piękny zdecydowanie mój ideał mężczyzny Very Happy Co do samej postaci Dereka to ja go uwielbiam nie tylko za wygląd ale także za silny charakter Derek jest silny, odważny, władczy, tajemniczy, mroczny, pewny siebie. Podoba mi się w nim połączenie tych wszystkich cech do tego jest dobry i zawsze stara się pomóc, nigdy nie boij się walki tylko zawsze staje do niej. Jest bardzo męski i cholernie seksowny Very Happy Podoba mi się ze Stilesem uważam że tworzą znakomity duet pełen humoru naprawdę uwielbiam wszystkie sceny Derek - Stiles I love you to jak sobie wzajemnie dogryzają Laughing za zaraz potem pomagają to jest po prostu cudowne. Uwielbiam też Dereka w duecie z Chrisem I love you a że obydwoje są mojmi ulubionymi postaciami to uwielbiam ich wspólne sceny. Cieszy mnie bardzo że od 3 sezonu nie są już wrogami, lubie gdy razem współpracują. Dereka najbardziej lubie w 1,2,3 sezonie od 3b bardzo ograniczyli mu role a w 4sezonie jest go bardzo mało nie wspominając o sezonie 5 gdzie wcale się nie pojawił, mam nadzieje że w sezonie 6 powróci bo bez Dereka to już nie jest to samo TW.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wyraź opinię - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wyraź opinię
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Wyraź opinię
» Wyraź opinię
» Wyraź opinię
» Wyraź opinię
» Wyraź opinię

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Postacie :: Derek Hale-
Skocz do: