Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jaszkowe randewu

Go down 
+20
Aid_than
Klaudyś
Jaszka
Morgan
Adria
Solve
evans.
Lynette
Rołs
Doma112
Vampurr
Stalia
Degrassi
Rashel
being
merllo
KATEE91
Annie
ars_amandi
Black Rebel
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Bexy
Ugryziony
Ugryziony
Bexy


Liczba postów : 449
Punkty : 4
Join date : 07/07/2013
Age : 29
Skąd : Bon Temps

Jaszkowe randewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 3 Icon_minitime30/7/2014, 22:52

Boże, ale się cieszę, że znów widzę Twoje przepiękne kompleciki. Tak się bałam, że już nigdy ich nie ujrzę. Uff. Jak dobrze, że tutaj też te wstawiasz. <3

Rozumiem, że mogę sobie coś podkraść z tej "mojej" pydiowej dostawy? ;*
Powrót do góry Go down
http://sexybexy19.tumblr.com/
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Jaszkowe randewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 3 Icon_minitime31/7/2014, 17:09

Morgan, w takim razie bardzo się cieszę, że spodobał Ci się zamówiony Garrett i że go przygarnęłaś Very Happy Dziękuję bardzo  Jaszkowe randewu - Page 3 1844036096 
 
Aid_than, dziękuję serdecznie za wizytę i komentarz  I love you 
 
ars_amandi, oo, to widzę, że miałaś wybawienie na jeden dzień  Laughing Powiem Ci, że czuję się zaszczycona, że wykorzystałaś krótką możliwość posiadania modemu na skomentowanie moich prac  I love you Kochana dziękuję za wspaniały komentarz oraz wenę ;****
 
Degrassi, widziałam, że Morgan przyjęła Twoje zamówienie, więc nie będę dublować Wink
 
bexy, już od paru dobrych miesiący udostępniam komplety z TW w tym temacie, więc całe szczęście, że chociaż te nie zniknęły w czeluściach neta Wink I miło mi, że tak się ucieszyłaś na ich widok Very Happy Kochana, oczywiście częstuj się Pydią, jak i innymi kompletami  Wink (jeśli będziesz chciała np. ostatnio zamówióną KC czy inne, które zrobiłam do tej pory, to mów śmiało, a ja je zalinkuję).
Powrót do góry Go down
Degrassi
Odwiedzający
Odwiedzający
Degrassi


Liczba postów : 48
Punkty : 0
Join date : 30/07/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Derek Hale
Wiek: 23
Rasa:

Jaszkowe randewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 3 Icon_minitime31/7/2014, 17:32

Czemu dublować? XDD Żadne to dublowanie, ale rób jak wolisz Wink
Powrót do góry Go down
Bexy
Ugryziony
Ugryziony
Bexy


Liczba postów : 449
Punkty : 4
Join date : 07/07/2013
Age : 29
Skąd : Bon Temps

Jaszkowe randewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 3 Icon_minitime31/7/2014, 20:36

Bardzo Ci dziękuję, kochanie. :* Lada dzień podkradnę sobie coś z moich Pydii. *____*
W takim razie, jeśli to nie problem, to mogłabyś mi wysłać na PW (tutaj albo na II forum) te moje II kc'owe dostawy (3x20, 4x13-14)? Wink Żebyś już nie musiała sobie zaśmiecać teen-wolfowego tematu tvd-owskimi rupieciami. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://sexybexy19.tumblr.com/
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Jaszkowe randewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 3 Icon_minitime1/8/2014, 18:54

Jejku przepiękne komplety! Mogłabym wyłowić całkiem sporą ilość perełek z tej i tamtej dostawy, ale nie chce mi się kopiować linków Very Happy Ale dwie Lydię wyłowię, bo naprawdę śliczne! Wink

Jaszkowe randewu - Page 3 SwfoJ8Z i Jaszkowe randewu - Page 3 U5s1QRH
I ten drugi kradnę na inne forum, bo naprawdę cudowny !  I love you  I love you 
A tutaj... może dla mnie zrobisz coś z Liamem? *.*
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Jaszkowe randewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 3 Icon_minitime1/8/2014, 21:59

Jaszka, czy mogę Cię ładnie poprosić o jakiś komplecik z Parrishem tu na forum? Wink
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Jaszkowe randewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 3 Icon_minitime4/8/2014, 18:07

Jaszkowe randewu - Page 3 X1GKrO7

Cytat jak zwykle pasuje.

Jaszkowe randewu - Page 3 ESJqoGE

Bajeczne kolorki, nie mogę się napatrzeć. Do tego napis i ujęcie. Zabieram to cudo.

Jaszkowe randewu - Page 3 Uhr8aGg

Ładne, ma dla mnie taki refleksyjny klimat. Świetne łączenia.

Jaszkowe randewu - Page 3 GSjNb22 - fantastyczny efekt zwielokrotnienia Lydii i odcięcia jej od tła czarno-białą kolorystyką.

Jaszkowe randewu - Page 3 U5s1QRH - śliczne, umiejscowienie napisu na plus.
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Jaszkowe randewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 3 Icon_minitime4/8/2014, 21:41

Kotna, miło mi Cię tu widzieć Jaszkowe randewu - Page 3 1844036096 Dziękuję serdecznie za komentarz i cieszę się, że porywasz Stydię I love you

Adria, kochana, bardzo chętnie zrobiłabym Ci komplet z Parrishem, ale obecnie jestem na wakacjach i nie jestem w stanie go na razie fizycznie wykonać Wink Dopiero zabrałabym się za Twoje zamówienie w przyszłym tygodniu, ale jeśli to za późno to zrozumiem, jeśli zrezygnujesz.

Annie, dziękuję bardzo ♥️ Jasne, podkradaj Very Happy Dobrze, przyszukuję większą dostawę z Liamem, ale dopiero, jak wrócę z wakacji, czyli w przyszłym tygodniu.

bexy, śmiało podkradaj, co tylko będziesz chciała, a KC już mamy załatwione Wink

Degrassi, w najbliższych dniach nie mam możliwości zrobienia z nim kompletów, ale później wezmę Liama na tapetę i coś pokombinuję Wink
Powrót do góry Go down
Stalia
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Stalia


Liczba postów : 74
Punkty : 2
Join date : 04/08/2014
Age : 27
Skąd : Racibórz

Jaszkowe randewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 3 Icon_minitime5/8/2014, 09:08

Tak w ramach wyjaśnienia chciałam ci tylko napisać, że jestem z forum o TVD (mój nick stamtąd to Wicherek ) i brałam 2 komplety ze Stalią i ten ze Scottem (niestety nie mogę podać linków ).
Tu widzę też nikt ich nie wziął więc sobie ustawię ; )
Prace oczywiście świetne  Smile
Powrót do góry Go down
Vampurr
Gość
Gość



Liczba postów : 12
Punkty : 0
Join date : 07/08/2014
Age : 29

Jaszkowe randewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 3 Icon_minitime7/8/2014, 13:21

Moja kochana talenciaraaaaa ♥
Kochana, czy mogłabyś mi zrobić coś z Derekiem, Stilesem z pierwszego sezonu? proszę, proszę, proszę! O Albo z przemienionym Scottem lub Derekiem!
Oczywiście na spokojnie, jak wrócisz z wakacji i będziesz miała czas na graficzenie :*
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Jaszkowe randewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 3 Icon_minitime7/8/2014, 23:25

Stalia, pamiętam Twój post na tamtym forum oraz miło mi, że i Ty pamiętałaś o tych kompletach i do nich wróciłaś I love you Dziękuję bardzo!

Vampurr, oczywiście, że wykonam dla Ciebie zamówienie Wink Cieszę się, że nie zapomniałaś o moim temacie I love you Tak, jak pisałaś, jestem na wakacjach, więc zabiorę się za Twoje zamówienie dopiero pod koniec przyszłego tygodnia. Na ten czas w ramach alternatywy nie mam za wiele do zaproponowania, bo w tym temacie na forum wrzucałam jedynie same TW z s3 i s4, ale np. jest tutaj ten krzyczący Stiles Wink
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Jaszkowe randewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 3 Icon_minitime8/8/2014, 20:35

Jaszkowe randewu - Page 3 YbdeGO3
Szaleję za każdym razem gdy to widzę *.*

Czekam aż wrócisz i zaczniesz cośnowego tworzyć Very Happy
Mam stary komplet założony, bo 'Lacrossy' od Ann przepadły razem z tamtym forum Very Happy Ale być może je odzyskam <333
Powrót do góry Go down
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Jaszkowe randewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 3 Icon_minitime8/8/2014, 22:14

Jaszkowe randewu - Page 3 ZXMSuZsJaszkowe randewu - Page 3 Ah1Wc5Q

Wrócę po to niedługo, więc na razie zaklepuje, bo mi sporo kompletów poprzepadało z forum TVD.
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Doma112
Gość
Gość
Doma112


Liczba postów : 11
Punkty : 0
Join date : 09/08/2014
Age : 28

Jaszkowe randewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 3 Icon_minitime10/8/2014, 23:21

Ach jak ja tęskniłam za tymi Twoimi kompletami z forum TVD... szkoda, że wszystko wcięło Sad
No ale przynajmniej tutaj coś jest, zawsze coś Wink
Przeglądając zaczepiłam o to, wydaje mi się, że było wolne, ale nigdy nie wiadomo, mogę podkraść??
Jaszkowe randewu - Page 3 JMH23Lk
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Jaszkowe randewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 3 Icon_minitime11/8/2014, 22:41

Doma112, mała, bo mała, ale jakaś część mojej twórczości tutaj jest Wink Oczywiscie, że możesz podkraść. Dziękuję za wizytę u mnie na tym forum, że o mnie nie zapomniałaś i oczywiście za komentarz Jaszkowe randewu - Page 3 1844036096

Kotna, jasne i pamiętaj,  że gdy tylko będziesz miała ochotę na komplet, to śmiało go podkradaj Wink I jeśli z forum tvd brakuje Ci jakiegoś konkretnego kompletu, to ja bez problemu mogę Ci podlinkować.

Solve, dziękuję bardzo za komentarz i jest mi bardzo miło, że czekasz na nową dostawę I love you
Powrót do góry Go down
Rołs
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Rołs


Liczba postów : 90
Punkty : 0
Join date : 12/08/2014
Age : 28
Skąd : NYC

Jaszkowe randewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 3 Icon_minitime12/8/2014, 21:26

Ojej, jak się cieszę, że tutaj jesteś! <3 Naprawdę, martwiłam się, że więcej nie zobaczę Twoich ślicznych prac. I love you Dużo weny, miłych wakacji i czekam na dostawę! Very Happy
Powrót do góry Go down
http://rosemariewaldorf.tumblr.com/
Ann.
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Ann.


Liczba postów : 189
Punkty : 4
Join date : 05/06/2014
Skąd : Shreveport

Jaszkowe randewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 3 Icon_minitime13/8/2014, 21:01

Kochana, wracam po stary komplecik! <3
Miłych wakacji i również czekam na nową dostawę. I love you
Powrót do góry Go down
http://brief-flicker-of-light.tumblr.com
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 27

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

Jaszkowe randewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 3 Icon_minitime17/8/2014, 21:37

Dobrze, więc pora i na mnie, by skomentować Twoje prace. Nie wiem, jak Ty to robisz ale co dostawa to jeszcze lepsze te komplety. *.* A żeby nadrobić moje zaległości, z każdej dostawy TW, licząc od początku, wybrałam maj fejwrit. I love you 

Jaszkowe randewu - Page 3 HE281Mq Jaszkowe randewu - Page 3 Xme0MVe Jaszkowe randewu - Page 3 Viz3L9n Jaszkowe randewu - Page 3 95NKqY8 Jaszkowe randewu - Page 3 0Qw7udn Jaszkowe randewu - Page 3 XAFDGAK Jaszkowe randewu - Page 3 HUm6dHf Jaszkowe randewu - Page 3 MdJxzBs Jaszkowe randewu - Page 3 N6synBS Jaszkowe randewu - Page 3 Fn4vC0n Jaszkowe randewu - Page 3 2WYON9b Jaszkowe randewu - Page 3 5A3aXS9 Jaszkowe randewu - Page 3 Znqkcmi

A jeśli mogę, to chciałabym zabrać sobie ten oto zestawik, który najbardziej podbił me serducho:
Jaszkowe randewu - Page 3 PhpXwg7 Mogę? I love you
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Jaszkowe randewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 3 Icon_minitime18/8/2014, 23:54

Rołs, bardzo się cieszę, że zawitałaś do mojego tematu tutaj i dziękuję Ci ślicznie za komentarz ;*
Ann., kochana, miło mi, że po niego wracasz I love you Ach, muszę się w końcu zebrać do graficzek..

Lynette , cieszę się bardzo, że przejrzałaś mój temat i że udało Ci się znaleźć faworytów Very Happy Oczywiście, możesz brać, co tylko będziesz chciała (a jest wolne), więc śmiało podkradaj Alli (i powiem Ci, że sprawiłaś mi wielką radość, że tak długo nosiłaś mój komplecik z wilczkiem Very Happy). Dziękuję za wizytę i komentarz I love you



Pamiętam o Waszych zamówieniach,
ale po takiej długiej przerwie od graficzenia potrzebowałam rozgrzewki, więc:

4x07

Jaszkowe randewu - Page 3 XjLviAK Jaszkowe randewu - Page 3 NNyVtgh
Jaszkowe randewu - Page 3 E4WBqEk Jaszkowe randewu - Page 3 GaWEzkY
Jaszkowe randewu - Page 3 PXMpMG2 Jaszkowe randewu - Page 3 Jq222Z7
Jaszkowe randewu - Page 3 6iVZcnH Jaszkowe randewu - Page 3 UfJ9TTB
Jaszkowe randewu - Page 3 UI0ueJA Jaszkowe randewu - Page 3 QOasT84
Jaszkowe randewu - Page 3 TMPX5HU Jaszkowe randewu - Page 3 EtBg8Tr
Jaszkowe randewu - Page 3 IG2JzBM Jaszkowe randewu - Page 3 N1r7Qh0
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Jaszkowe randewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 3 Icon_minitime19/8/2014, 14:53

Jaszkowe randewu - Page 3 IG2JzBM
Geniusz <333
Naprawdę super, jest po takim wrażeniem, że aż wstać nie potrafię!!!

Będziesz robiła jakieś Liamy?Razz
Powrót do góry Go down
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Jaszkowe randewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 3 Icon_minitime19/8/2014, 15:01

Jaszkowe randewu - Page 3 E4WBqEk - Dobrze, że oboje są czarno-biali pasuje to do nastroju. Czerwień kojarzy mi się tu z bólem straty.

Jaszkowe randewu - Page 3 PXMpMG2 - Podoba mi się to zwielokrotnienie zdania.

Jaszkowe randewu - Page 3 UI0ueJA - kolorystyka, kadr i napis są doskonałe

Jaszkowe randewu - Page 3 TMPX5HU - Lydia wygląda, jakby oświetlało ją światło z nieba. Kolorki tu czarują.

Jaszkowe randewu - Page 3 IG2JzBM - aż przypomniała mi się piosenka The Everly Brothers. Jest prosto, dosadnie, ale tu akurat mi się to podoba.

Kolejna udana dostawa. A możesz mi zalinkować moją zamówioną dostawę z Aidenem i Emily, bo chcę do niej wrócić?
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Bexy
Ugryziony
Ugryziony
Bexy


Liczba postów : 449
Punkty : 4
Join date : 07/07/2013
Age : 29
Skąd : Bon Temps

Jaszkowe randewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 3 Icon_minitime19/8/2014, 19:14

MISTRZYNI WRÓCIŁA!!! <3

Jaszkowe randewu - Page 3 E4WBqEk
Misiaczki słodziaczki. *.* To jeden z najpiękniejszych czarno-białych komplecików, jakie w życiu widziałam. Bardzo klimatyczny. *.*

Jaszkowe randewu - Page 3 PXMpMG2
Wspaniały pomysł na napis. Strasznie mi się podoba to roztrojenie. Tak pasuje do Lydii i tej sceny.

Jaszkowe randewu - Page 3 TMPX5HU
Prześliczne, głęboko nasycone kolorki. Podziwiam efekt, jaki uzyskałaś. Cud, miód!

Weny, słońce! <3
Powrót do góry Go down
http://sexybexy19.tumblr.com/
Ann.
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Ann.


Liczba postów : 189
Punkty : 4
Join date : 05/06/2014
Skąd : Shreveport

Jaszkowe randewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 3 Icon_minitime19/8/2014, 19:32

Ojejku, ja się strasznie stęskniłam za Twoimi cudownościami! *________*

Jaszkowe randewu - Page 3 E4WBqEk
To jest po prostu przepiękne, bardzo klimatyczne, w świetnych kolorkach! <3 Faworyt dostawy i jedna z lepszych czarno-białych prac, jakie widziałam. I love you

Jaszkowe randewu - Page 3 XjLviAK
Piękna Lydia! ♥️

Jaszkowe randewu - Page 3 UI0ueJA
Śliczne kolorki i napisik! <3

Czekam na kolejne dostawy! <333
Powrót do góry Go down
http://brief-flicker-of-light.tumblr.com
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Jaszkowe randewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 3 Icon_minitime19/8/2014, 19:57

Solve, dziękuję serdecznie I love you Tak, będę robić Liama na zamówienie.
Kotna, bardzo się cieszę, że spodobały Ci się te prace, dziękuję Jaszkowe randewu - Page 3 1844036096  A Emily x Aiden już zalinkowani Wink
Bexy, Ann., dziękuję kochane ;**


Derek, Scott, Stiles z s1 dla Vampurr :

Jaszkowe randewu - Page 3 FBcfJeG Jaszkowe randewu - Page 3 AHzJ8BI
Jaszkowe randewu - Page 3 Q3OJzTc Jaszkowe randewu - Page 3 G34Rgo7
Jaszkowe randewu - Page 3 GwbRs30 Jaszkowe randewu - Page 3 KfHuGuV
Jaszkowe randewu - Page 3 RaCqvKA Jaszkowe randewu - Page 3 Ti7qmB1
Jaszkowe randewu - Page 3 WPTdEON Jaszkowe randewu - Page 3 VRxKLY5

+ Emily x Aiden  Kotny:

Jaszkowe randewu - Page 3 B212ky4 Jaszkowe randewu - Page 3 XebraiQ
Jaszkowe randewu - Page 3 AnOGCTT Jaszkowe randewu - Page 3 WIN6gHk
Jaszkowe randewu - Page 3 4rN62fk Jaszkowe randewu - Page 3 1WZzZzK
Jaszkowe randewu - Page 3 WLCtpfC Jaszkowe randewu - Page 3 R1pfgkY
Jaszkowe randewu - Page 3 1LkPyK0 Jaszkowe randewu - Page 3 L9Np4re
Jaszkowe randewu - Page 3 TPgGX9s Jaszkowe randewu - Page 3 FPvDkl6
Powrót do góry Go down
Ann.
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Ann.


Liczba postów : 189
Punkty : 4
Join date : 05/06/2014
Skąd : Shreveport

Jaszkowe randewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 3 Icon_minitime19/8/2014, 20:27

Emily x Aiden już widziałam, więc skomentuję tylko chłopców w TW. :Rolling Eyes:

Najbardziej mi się chyba Derek podoba! <3

Jaszkowe randewu - Page 3 FBcfJeG
Ten ma takie świetnie, niebieskie kolorki! I ogólnie jestem wielką fanką tego kadru, pamiętam że sama z nim pracowałam, tylko nie wyszło mi to w połowie tak dobrze jak Tobie. ;* Śliczna pracka!

Jaszkowe randewu - Page 3 Q3OJzTc
Bardzo mi się tutaj podoba to, że praca jest czarno-biała, a oczy Dereka są czerwone. Świetnie to też wygląda w napisie. ♥️

Jaszkowe randewu - Page 3 GwbRs30
Ten Scott też świetny, podoba mi się bardzo ten przezroczysty napis! <3

W sumie jak teraz tak patrzę, to ten drugi Scott też jest świetny i Stiles też taki uroczy. No nie wiem, cała dostawa - jak zawsze - jest mistrzowska! <3
Powrót do góry Go down
http://brief-flicker-of-light.tumblr.com
Sponsored content





Jaszkowe randewu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jaszkowe randewu
Powrót do góry 
Strona 3 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Twórczość :: Grafika-
Skocz do: