Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Scena z 3x14 oraz nowe promo sezonu

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Scena z 3x14 oraz nowe promo sezonu Empty
PisanieTemat: Scena z 3x14 oraz nowe promo sezonu   Scena z 3x14 oraz nowe promo sezonu Icon_minitime7/1/2014, 10:48


^ cały sezon - choć teoretycznie na yt jest podpisane 3x14, ale to nie do końca by pasowało Wink

http://sterekloveandfeels.tumblr.com/post/72521730904/effingstiles-teen-wolf-3x14-take-this-down
^ sneak peek z 3x14 Smile
Powrót do góry Go down
Rashel
Ugryziony
Ugryziony
Rashel


Liczba postów : 422
Punkty : 28
Join date : 19/07/2012

Scena z 3x14 oraz nowe promo sezonu Empty
PisanieTemat: Re: Scena z 3x14 oraz nowe promo sezonu   Scena z 3x14 oraz nowe promo sezonu Icon_minitime7/1/2014, 13:21

Dobra, ten sezon teen wolfa zaczyna mnie nieźle przerażać.
Najbardziej jestem ciekawa wątku Lydii, kurcze no ona ma taką świetną zdolność, że jakby to rozwinąć to byłoby naprawdę bosko i widzę, że Jeff właśnie to robi z czego się cieszę, bo Lydia zdecydowanie zasługuje na więcej uwagi! Jestem ciekawa o co dokładnie chodzi z tą "więzią" pomiędzy Peterem, a Lydią? Co się dzieje Peterowi?
Także mnie nurtuje jaką rolę będzie miała Kira, bo zapowiada się, że dużo namiesza.
I w ogóle co to się dzieje na końcu to ja nie ogarniam. Armagedon. Co jak Isaac zginie? Nie dopuszczam nawet takiej myśli! Ale Lydia dla kogoś krzyczy i mnie to najbardziej zastanawia. W sumie równie dobrze może to być dla jakiegoś cywila, a nie jakiejś ważniejszej postaci. Ah, tyle pytań, a prawie żadnych odpowiedzi.
A i co z tym wilkiem (?), jest nim ta dziewczyna z wypadku? Wydaje mi się, że to jest ta nowa rasa trickster czy jakoś tak, ale sama nie wiem.
Powrót do góry Go down
http://badasscaroline.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Scena z 3x14 oraz nowe promo sezonu Empty
PisanieTemat: Re: Scena z 3x14 oraz nowe promo sezonu   Scena z 3x14 oraz nowe promo sezonu Icon_minitime7/1/2014, 19:09

Dobra wiadomość, na Lydii będzie skupiony sezon 4 cheers , tak, jak teraz 3B ma być na Stilesie xD. I tak, też chcę, by Jeff rozwinął jej zdolności, bo póki co, ona jedynie krzyczy i to niewiele daje - nie wskazuje, kto zostanie zabity, ani nie uprzedza o tym wcześniej, by mieć czas zapobiec wypadkowi... Kiedyś oglądałam Banshee w innym serialu i trzymam kciuki, by tu też to fajnie pokazali Very Happy

Trickster to oznacza po prostu "sztukmistrz" czy coś w tym stylu xD. Ogólnie mieliśmy mieć kitsune (lisołaki), tym jest Kira, ale po tym odcinku najwyraźniej nam jeszcze doszły kojotołaki Laughing ?

A tu jest rozszerzone promo 3x14:
http://littlecofiegirl.tumblr.com/post/72566621085/teen-wolf-extended-preview-for-3-14-x
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Scena z 3x14 oraz nowe promo sezonu Empty
PisanieTemat: Re: Scena z 3x14 oraz nowe promo sezonu   Scena z 3x14 oraz nowe promo sezonu Icon_minitime7/1/2014, 21:48

Jak ja myślę, że cały sezon jest o Stilesie to się raduję ;D
Jest i Peter, którego mocno się trzymają i nie odchodzą od ideału jak w przypadku Isaaca. No i to jego powiązanie z Lydią - uwielbiam ich. Może nie shippuje, bo troszku było by to chore, ale ...kurdę to jest ekscytujące Wink
No i pokazał się z powrotem tatusiek zamordowanych i kojocik, aż zżera ciekawość o co kaman Razz
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Scena z 3x14 oraz nowe promo sezonu Empty
PisanieTemat: Re: Scena z 3x14 oraz nowe promo sezonu   Scena z 3x14 oraz nowe promo sezonu Icon_minitime7/1/2014, 22:34

Mnie najbardziej ciekawi wątek z Kirą i jej rodziną. Co do tego zwierzęcia w lesie to nie pasowało mi to zbytnio na wilka ;p , ale jednak rozpoznał w niej kogoś ... Myślę że ta część sezonu bd bardziej ekscytująca niż pierwsza i czekam na więcej:)

Ps. Ciekawe co się z Derekiem i Peterem dzieje ...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Scena z 3x14 oraz nowe promo sezonu Empty
PisanieTemat: Re: Scena z 3x14 oraz nowe promo sezonu   Scena z 3x14 oraz nowe promo sezonu Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Scena z 3x14 oraz nowe promo sezonu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Promo 2x09
» 3x17 - promo
» Scena z 3B, Scott&Stiles
» 3x19 - promo
» 4.02 "117" Promo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Newsy&Spoilery :: Archiwum Spoilerów :: Zwiastuny-
Skocz do: