Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Stażyści/The Internship

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Stażyści/The Internship Empty
PisanieTemat: Stażyści/The Internship   Stażyści/The Internship Icon_minitime10/12/2013, 18:10

Stażyści/The Internship 7534772.3

Cytat :
Dwóch bezrobotnych kumpli po czterdziestce podejmuje staż w firmie internetowej, której właściciele mogliby być ich synami, co owocuje konfliktem pokoleń.

Bardzo owocny opis filmu. Jednakże każdy szanujący się fan Dylan widział ten film. Ja widziałam i naprawdę gdyby nie jego osoba w tym film jak dla mnie było by to dno. Przez cały film zwracałam uwagę tylko na jego role, która był naprawdę fajna. Stuart tak odmienny od Stilesa dowodzi jak dobrym aktorem jest O'Brien. Najlepszą sceną według mnie była ich gra w Quidditcha Wink
Na filmwebie 6/10.
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Stażyści/The Internship Empty
PisanieTemat: Re: Stażyści/The Internship   Stażyści/The Internship Icon_minitime10/12/2013, 19:33

Mi właściwie się film podobał Wink. Nie był nadzwyczajny, wiadomo, zwykła komedia z Owenem i Vincem grającymi.. Owena i Vince'a Laughing , ale nie był też najgorszy, miał kilka śmiesznych fragmentów xDD
I tak, Dylan wypadł świetnie, nasz mały diamencik <3. Stuart ze swoim niebieskim beanie, nosem wiecznie w komórce i cynicznym sarkazmem był boski xD
I w ten sposób w fandomie powstała moda na Stilinski Twins  Stażyści/The Internship 1703380403 ..
Powrót do góry Go down
Akayoru
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Akayoru


Liczba postów : 125
Punkty : 4
Join date : 25/10/2013
Age : 29
Skąd : okolice Krakowa

Stażyści/The Internship Empty
PisanieTemat: Re: Stażyści/The Internship   Stażyści/The Internship Icon_minitime14/12/2013, 14:41

Bardzo przyjemna komedia Smile Może nie jest to żadna rewelacja, ale i tak nie żałuję xD Na pewno w przypływie chwili i pod wpływem nudy jeszcze raz go sobie obejrzę. Wink 
Głównie starałam się uchwycić sceny, w których grał Dylan - świetnie sobie poradził z rolą Stuarta Smile W jednym momencie przypominał mi Stilesa - wtedy, jak weszli do klubu, poleconego im przez chińskiego kelnera xD
Resztę drużyny również polubiłam. Każdy z nich prezentował odmienny charakter. Kochane świry Very Happy
Powrót do góry Go down
cabello
Odwiedzający
Odwiedzający
cabello


Liczba postów : 28
Punkty : 0
Join date : 26/02/2014
Age : 27

Stażyści/The Internship Empty
PisanieTemat: Re: Stażyści/The Internship   Stażyści/The Internship Icon_minitime27/2/2014, 00:09

Oglądając ten film poczułam się jak w domu chociaż trafiłam na niego przypadkiem. A nawet wróciłam do kina na ten sam film, baaaaardzo na plus Very Happy 
Powrót do góry Go down
http://oh-ronald.tumblr.com
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Stażyści/The Internship Empty
PisanieTemat: Re: Stażyści/The Internship   Stażyści/The Internship Icon_minitime24/9/2014, 20:45

Obejrzałam z nastawieniem, że "tylko Dylan, co tam reszta filmu" i... pozytywnie się zaskoczyłam! Filmik przyjemny, niby głupia komedia, ale oglądało się bardzo lekko. Wiele autentycznie zabawnych momentów (quidditch, ludzie! ;ppp), fajna gra aktorska (oprócz Dylana zwróciłam uwagę na laskę grającą kiedyś w TVD jakąś małą rolę xD). Dylan oczywiście mniam-mniam. <3
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Sponsored content





Stażyści/The Internship Empty
PisanieTemat: Re: Stażyści/The Internship   Stażyści/The Internship Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Stażyści/The Internship
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtopic :: Filmy-
Skocz do: