Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sneak Peek, 3B, Stiles

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Sneak Peek, 3B, Stiles Empty
PisanieTemat: Sneak Peek, 3B, Stiles   Sneak Peek, 3B, Stiles Icon_minitime23/10/2013, 19:05


Jakość tragiczna, wiem, bo nagrane kamerą, ale - uch, och Surprised ! Podoba mi się, że mają pójść w kierunku psychologicznego thrillera tym razem, zamiast ciągłych scen walki w zwolnionym tempie Laughing . Stiles ma być osobą najgorzej radzącą sobie z tą całą "ciemnością wokół serca", a mottem sezonu jest "Lose your mind", więc... będzie ciekawie ;p. Plus, ten symbole z języka migowego oznaczają coś w stylu: "kiedy drzwi nie są drzwiami?" - "kiedy są otwarte, nie zamknięte" - "kiedy drzwi się zamykają, nie otwieraj ich". I, jako ciekawostka, Dylan powiedział, że jest możliwość, ze Stiles zostanie opętany przez to coś, co przez te drzwi przejdzie:diabel:
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Sneak Peek, 3B, Stiles Empty
PisanieTemat: Re: Sneak Peek, 3B, Stiles   Sneak Peek, 3B, Stiles Icon_minitime26/10/2013, 09:31

O rany, wszędzie akcje z tym opętaniem -.-' Nudzi mnie to już trochę. Ale ogólnie to niezła ta scena! No i dodanie języka migowego, to jest coś! Smile Zawsze chciałam się go nauczyć ;o I wgl taki lekko sajko ten Stiles xd
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Sneak Peek, 3B, Stiles Empty
PisanieTemat: Re: Sneak Peek, 3B, Stiles   Sneak Peek, 3B, Stiles Icon_minitime10/12/2013, 21:31

http://dylanships.tumblr.com/post/69607632712/kira-yukimura-sneak-peek-stiles-wake-up

^ scena w jakości HD i... te stłumione "wake up" w tle przy ujęciu na zeszyt pale .. Wow, Stiles niedługo przebije ze swoimi halucynacjami samego Willa Grahama Laughing
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sneak Peek, 3B, Stiles Empty
PisanieTemat: Re: Sneak Peek, 3B, Stiles   Sneak Peek, 3B, Stiles Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Sneak Peek, 3B, Stiles
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sneak Peek'i
» Zwiastun & Sneak Peek 4 x 10
» Zwiastun & Sneak Peek 4 x 12
» 4x01 - sneak peek
» Zwiastun i Sneak Peek 4.08

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Newsy&Spoilery :: Archiwum Spoilerów :: Zwiastuny-
Skocz do: