Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Fierce Little Red - komentarze

Go down 
+5
Nyks
merllo
Annie
Akayoru
ars_amandi
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Icon_minitime4/1/2014, 20:40

Jaszka,
Cytat :
Sunshine, walnę Ci komentarz i tutaj, a co! I jednocześnie będzie on tutaj moim pierwszym.
Yay, jesteś tu, my beautiful pumpkin cheers !! I love you Czyli pierwsze koty za płoty Very Happy . Co prawda, zawsze zastanawiałam się, czemu w tym powiedzeniu krzywdzi się niewinne koty, rzucając je za płot, ale spoko Laughing
Btw, i mam nadzieję, że nie ostatnim :Rolling Eyes:

Cytat :
Oczywiście wszystko to co już Ci wcześniej pisałam na TVD jest w dalszym ciągu aktualne w 100%, więc nie będę się powtarzać mój Mistrzu.
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096 Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096 Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096 <- właśnie dlatego lubię to forum, bo ma tę emotkę i mogę cię teraz wyściskać ze szczęścia i radości xDD. Na tamtym tak łatwo nie było Laughing

Cytat :
W nocy (czyli właściwie dzisiaj) przeczytałam dwie ostatnie notki i jejku, jaka dawka horroru, np. z tą straszną dziewczynką i wypływającym okiem, creepy, więc wiesz przed snem i szczególnie w nocy, jak już wszyscy śpią takie rzeczy są jeszcze bardziej przerażające, genialnie Ci to wyszło.
Wiem, och tak, totalnie -> pamiętasz ten fragment z zamaskowaną osobą wpatrującą się w nocy w Stilesa zza uchylonych drzwi? Pisałam to koło trzeciej nad ranem, mając włączony w słuchawkach mix upiornej muzyczki z anime, by nie obudzić mojej współlokatorki i... shit, ale jeszcze w życiu nie podskakiwałam tak na każdy możliwy cień Laughing ! A najgorsze było, jak w końcu wolno zdjęłam słuchawki i wtedy coś dwa razy walnęło w okno - prawie wyzionęłam ducha na miejscu pale
Hahah, mam nadzieję, że ten fragment z oczami nie sprawił, że potem byłaś bliska ataku serca jak ja wtedy xDD. A co do np. zaszytych warg, to pamiętam, że jak byłam bardzo mała, to wspięłam się na najwyższą półkę w biblioteczce u nas w domu i tam była taka jedna książka, gdzie detektyw widział ciągle ofiary morderstw z wargami zaszytymi grubą, czarną nicią -- i miałam potem koszmary przez dwa dni Laughing

Cytat :
Wcześniej chyba tego Ci nie mówiłam, ale wybranie wierszyka (…)The blood is red, red, red, her skin is white, white, white, but it gets worse, worse, worse, with every night, night, night She cannot run, breath, run, she cannot cry, cry, cry, that's why, why, why, soon she will die, die(…) było świetnym zabiegiem, bo pamiętam go od czasu, kiedy przeczytałam go po raz pierwszy, aż i do teraz.
Och, zapomniałam całkiem o nim ;DD! Cieszę się strasznie, że ci się podoba i tak utkwił w pamięci xD. Te dziecięce rymowanki są najstraszniejsze, nie Fierce Little Red - komentarze - Page 6 3932743711 ? Moja ustna matura z polskiego była w części właśnie o tym Laughing
Tak sobie myślę, że ten wierszyk to się tyczy do Stilesa w całym opowiadaniu, bo zawsze jakoś ląduje na tej pozycji miss Mary Black :Rolling Eyes:

Cytat :
I jak w tych dwóch rozdziałach niedobrzy ludzie torturują mojego Stilesa, ile to się biedaczek nacierpi...
A powiedz mi, masz tak samo, jak ja, że jak widzisz swojego ulubionego bohatera cierpiącego, to chociaż część ciebie chce go zasłonić przed całym okrutnym światem, to jednak ta druga, sadystyczna część, jest zachwycona xDD?
Dlatego głównie to, że u mnie w opo Stiles jest tak często torturowany jest spowodowane faktem, że z całego serialu jego lubię najbardziej Laughing Laughing

Cytat :
I w ogóle, jak przeskoczyłaś do przodu z akcją! Ty to masz genialne pomysły nie przestajesz mnie zadziwiać ani trochę.
Dziękuję Embarassed I love you ... Próbowałam nadrobić po wcześniejszym rozdziale, bo stwierdziłam, że jednak tak podwyższałam napięcie do tego otwarcia drzwi --- i by potem spuścić powietrze z balonika zrobieniem dobrego uczynku w sumie i chwilowym pomolestowaniem Dereka? Naaaaaaaah, niech Stiles uda się na morderczy szlak po całych Stanach Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1426600735

Cytat :
Teraz mogę powiedzieć, że jestem już na bieżąco^^ więc będę się skupiać na rozdziale, a nie tak pisać ogólnie.
Nie mogę się już doczekać twoich komentarzy i uwag Very Happy Very Happy Very Happy

Cytat :
Iii jeszcze byłam na tumblr, może już widziałaś akurat takie gify, to wtedy trudno
Widziałam, ale i tak je całym sercem UWIELBIAM, więc cieszę się, że je tu wstawiłaś, bo już się za nimi stęskniłam trochę I love you . Artyści w naszym shipie są świetni, prawda ;D?
Btw, mówiąc o ulubionych scenach Stereka, to:
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Tumblr_mstrta05w21stnzy9o8_r1_250
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Nxd
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 2j8

Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Tumblr_m60ainpcFk1qm0ti1o1_500
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Tumblr_m60ainpcFk1qm0ti1o2_500
^ plus, tutaj, to porównanie ze Scallison I love you ! Identyczne zachowanie, a do tego Scott nie odwrócił się, nie chcąc ryzykować, no i Allison faktycznie uciekła, a Stiles i Derek...? I love you I love you ?

Cytat :
nie będę wklejać więcej grafik itp., żeby Ci czasem niepotrzebnie zaśmiecać.
Wklejaj, ile chcesz, mi to nie przeszkadza xD. Sama czasem wrzucam gify, więc spoko ;D

Dziękuję i tulę mocno, my pretty bby ;******** I love you
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Icon_minitime4/1/2014, 23:57

Uwielbiam czytać Twoje komentarze i na nie odpowiadać, więc mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że tak Cię wszędzie torpeduję wpisami  Embarassed 

Cytat :
Btw, i mam nadzieję, że nie ostatnim  
Oj na pewno nie, i widzisz nawet lecę już tutaj z drugim  Smile 

Cytat :
pamiętasz ten fragment z zamaskowaną osobą wpatrującą się w nocy w Stilesa zza uchylonych drzwi? Pisałam to koło trzeciej nad ranem, mając włączony w słuchawkach mix upiornej muzyczki z anime, by nie obudzić mojej współlokatorki i... shit, ale jeszcze w życiu nie podskakiwałam tak na każdy możliwy cień  ! A najgorsze było, jak w końcu wolno zdjęłam słuchawki i wtedy coś dwa razy walnęło w okno - prawie wyzionęłam ducha na miejscu  
Tak pamiętam, te uchylone drzwi, ciarki przechodzą. Wow, to miałaś dodatkową przygodę i dreszczyk emocji przy pisaniu, nieźle wpadłaś w klimat^^
Ja podobnie, jak Stiles, kiedyś, jak byłam mała to śniło mi się, że za czeka na mnie czarna zakapturzona postać, której nie było widać twarzy, tylko ciemność, a potem mnie śledziła w tym śnie, tak wtedy się potem potwornie bałam i pamiętam ten koszmar do dziś, a upłynęło już z dobre 16 lat.

Cytat :
A co do np. zaszytych warg, to pamiętam, że jak byłam bardzo mała, to wspięłam się na najwyższą półkę w biblioteczce u nas w domu i tam była taka jedna książka, gdzie detektyw widział ciągle ofiary morderstw z wargami zaszytymi grubą, czarną nicią -- i miałam potem koszmary przez dwa dni  
Oglądałam chyba jakiś film właśnie z zaszytymi wargami, ale co to było… Nie mogłam sobie przypomnieć, ale już wiem o, co mi chodziło (przypomniało mi się pod koniec pisania) – film i książka Miasto Kości, tam Cisi Bracia mieli właśnie zaszyte wargi, wyglądało to upiornie.

Cytat :
Tak sobie myślę, że ten wierszyk to się tyczy do Stilesa w całym opowiadaniu, bo zawsze jakoś ląduje na tej pozycji miss Mary Black  
Wcześniej nie miałam nawet pojęcia o istnieniu takiego wierszyka.

Cytat :
A powiedz mi, masz tak samo, jak ja, że jak widzisz swojego ulubionego bohatera cierpiącego, to chociaż część ciebie chce go zasłonić przed całym okrutnym światem, to jednak ta druga, sadystyczna część, jest zachwycona xDD?
Tak, najchętniej pobiegłabym by uchronić i zasłonić przed kolejnym ciosem, jak Katniss Gale’a albo jak Danusia ratowała Zbyszka przed karą i śmiercią, krzycząc: „Mój ci on!” (jakie głupoty już mi przychodzą o tej porze do głowy Laughing chyba muszę iść spać). A z drugiej strony jest fajnie, co nie? Twisted xD

Cytat :
Widziałam, ale i tak je całym sercem UWIELBIAM, więc cieszę się, że je tu wstawiłaś, bo już się za nimi stęskniłam trochę
Tak przeczuwałam, że na pewno już je widziałaś, ale to w takim razie cieszę się, że mogłam Ci o nich przypomnieć  :Rolling Eyes

Cytat :
Artyści w naszym shipie są świetni, prawda ;D?
True. Zazdroszczę im takich genialnych pomysłów.

Of kors, wrzuciłaś świetne gify I love you

Cytat :
to porównanie ze Scallison  ! Identyczne zachowanie, a do tego Scott nie odwrócił się, nie chcąc ryzykować, no i Allison faktycznie uciekła, a Stiles i Derek...?
Ale ludzie znajdują porównania, ja nigdy bym nie skojarzyła tych dwóch scen, bo nie mam pamięci do takich rzeczy, ale true, zdecydowanie inaczej to wygląda, ale nie umniejszajmy uczucia Scallison I love you bo pewnie Scotty młody, słaby wilczek nie chciał ryzykować…

Cytat :
Wklejaj, ile chcesz, mi to nie przeszkadza xD. Sama czasem wrzucam gify, więc spoko ;D
O to, fajnie, cieszę się, że mogę Very Happy

Fierce Little Red - komentarze - Page 6 A0415f28a2d3c4c4856656c957115b38
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Tumblr_mxwd8awEN91qjbxhoo4_500
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Tumblr_mxwd8awEN91qjbxhoo1_500

^ tak nostalgicznie.
ale obawiam się, że chyba niczym Cię nie zaskoczę  Crying or Very sad 


Ściskam my pretty bby, too ;***
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Icon_minitime5/1/2014, 16:16

Jaszka,
Cytat :
Uwielbiam czytać Twoje komentarze i na nie odpowiadać, więc mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że tak Cię wszędzie torpeduję wpisami
Za złe??? Dziewczyno, nie dość, że mam tak samo, to jeszcze właśnie próbuję cię do tego zachęcić odprawieniem rytualnego tańca radości na widok twojej odpowiedzi Very Happy Very Happy

Cytat :
Oj na pewno nie, i widzisz nawet lecę już tutaj z drugim
I to właśnie tygryski lubią najbardziej Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1426600735
...choć czy na tym forum nie powinnam tego zastąpić słowem "wilczki" czy coś ;D?

Cytat :
Tak pamiętam, te uchylone drzwi, ciarki przechodzą. Wow, to miałaś dodatkową przygodę i dreszczyk emocji przy pisaniu, nieźle wpadłaś w klimat^^
Ja podobnie, jak Stiles, kiedyś, jak byłam mała to śniło mi się, że za czeka na mnie czarna zakapturzona postać, której nie było widać twarzy, tylko ciemność, a potem mnie śledziła w tym śnie, tak wtedy się potem potwornie bałam i pamiętam ten koszmar do dziś, a upłynęło już z dobre 16 lat.
To wpadanie w klimat kiedyś będzie mnie kosztowało życie Laughing
O matko szok .. Nic dziwnego, że się bałaś, ta postać wyglądała jak Dementor czy coś pale ! I tak właśnie powstają traumy z dzieciństwa xD. Ja też mam dwa takie koszmary z "młodzieńczych lat", które do tej pory pamiętam, brr.. Ale zobacz, im się jest starszym, tym rzadziej ci się śnią nieprzyjemne sny, pocieszające, nie Smile? Mi się dzisiaj śnił Stiles, tak w ogóle Laughing . Że wsiedliśmy razem do taksówki w nocy i było tak strasznie ciemno, i nagle powieszona przy lusterku kierowcy plastikowa dłoń szkieletu zaczęła się ruszać i rozprostowywać O.o. Stiles dostał ataku paniki, skulił się i zaczął krzyczeć na cały głos, coś w stylu "obudź się, obudź się!", a ja nie miałam pojęcia, co robić Laughing . Próbowałam go jakoś głaskać, przytulać i uspokajać, ale to nic nie dawało, a poza tym sama nagle zaczęłam się bać naszego kierowcy (facet ani razu się nie odwrócił i nie miał zaświeconego światła przy tablicy rozdzielczej! Podejrzany typ ;p!), więc w końcu wsadziłam Stilesowi dwa palce do ust i kazałam ssać i się wreszcie zamknął Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1703380403 . Nawet się mnie nie pytaj Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1703380403 Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1703380403 . Sny są dziwne, wtf. Ale przynajmniej poskutkowało Razz . Potem nagle nastał dzień
(Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Spn622-1 lol, ten gif jest boski xD) i dojechaliśmy na miejsce i tam czekał Scott z Lydią. My wysiedliśmy, Stiles wciąż jeszcze się trząsł, więc spróbowałam im wytłumaczyć, co się stało w taksówce, ale oni oboje powiedzieli, że oni o to nie dbają, bo mają ważniejsze sprawy na głowie i sobie poszli Neutral . A potem przyszła mama mnie obudzić na śniadanie -.- ..
..Wybacz, że zmusiłam cię do czytania tego Laughing

Cytat :
Oglądałam chyba jakiś film właśnie z zaszytymi wargami, ale co to było… Nie mogłam sobie przypomnieć, ale już wiem o, co mi chodziło (przypomniało mi się pod koniec pisania) – film i książka Miasto Kości, tam Cisi Bracia mieli właśnie zaszyte wargi, wyglądało to upiornie.
Oglądałam to xD! I czytałam książki również ^^. Książki podobały mi się bardziej, ale film też był całkiem niezły ;D. I faktycznie masz rację, to było upiorne, brr..
A oglądałaś/czytałaś Igrzyska śmierci :Rolling Eyes: ?

Cytat :
Wcześniej nie miałam nawet pojęcia o istnieniu takiego wierszyka.
On jest całkiem niewinny, to jakaś tam dziecięca amerykańska rymowanka typu "Pani Zo, zo, zo" do klaskania w ręce, ale jego przeróbki już niewinne nie są xDD

Cytat :
Tak, najchętniej pobiegłabym by uchronić i zasłonić przed kolejnym ciosem, jak Katniss Gale’a albo jak Danusia ratowała Zbyszka przed karą i śmiercią, krzycząc: „Mój ci on!” (jakie głupoty już mi przychodzą o tej porze do głowy chyba muszę iść spać). A z drugiej strony jest fajnie, co nie? Twisted xD
Czyli się już nie muszę pytać, czy znasz Igrzyska Laughing Laughing
Och, Krzyżacy! To była moja pierwsza lektura, z której mieliśmy kartkówkę Very Happy
Nie idź spać, takie nocne posty są najfajniejsze Razz . Wychodzą z nas najlepsze pomysły wtedy Laughing
Hahah, i właśnie dlatego będziemy oglądać 3B z całym naręczem chusteczek przy twarzy i diabolicznym uśmiechem za nimi Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1426600735

Cytat :
Ale ludzie znajdują porównania, ja nigdy bym nie skojarzyła tych dwóch scen, bo nie mam pamięci do takich rzeczy, ale true, zdecydowanie inaczej to wygląda, ale nie umniejszajmy uczucia Scallison bo pewnie Scotty młody, słaby wilczek nie chciał ryzykować…
To było jakiś odcinek wcześniej zaledwie, z tego, co kojarzę (z drugiej strony, moje kojarzenie może kuleć xDD), ale spokojnie, ja też bym tego nie wyłapała, gdyby nie Tumblr Very Happy
Nienienie, nie umniejszamy Scallison, raczej podnosimy wagę Stereka dzięki niemu, bo zachowali się identycznie jak kanoniczna para Smile. Plus, Scott właśnie zachował się logicznie i odpowiedzialnie - nie wolno odwracać się do przeciwnika plecami, a że Derek był zbytnio przejęty bezpieczeństwem Stilesa (lol, a Erica - członek stada! - leżała sb obok nieprzytomna i żaden z nich nawet nie rzucił spojrzenia w jej stronę Laughing ), to raczej pokazuje, że do walk się średnio nadaje xDD
..i z tego, co pamiętam, to raczej żadnej nie wygrał jeszcze.. thanks, Jeff -.-

Cytat :
^ tak nostalgicznie.
ale obawiam się, że chyba niczym Cię nie zaskoczę
A wiesz, że zaskoczyłaś xD? Nie kojarzę ich, a. są. piękne *__________* I love you I ten cytat, i porównanie do Jacka i Rose... Btw, próbowałam znaleźć komiks teraz dla ciebie, który kiedyś widziałam, a w którym Stiles był cały na kanapie jak: "Draw me like one of your French girls", cue sexy making out i potem Derek pokazujący naburmuszonemu Stilesowi coś w rodzaju patyczaka zamiast obrazu Laughing . Będę jeszcze szukać ;D

Buziaki i uściski, kochanie ;********* I love you
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Icon_minitime5/1/2014, 23:43

Cytat :
Za złe??? Dziewczyno, nie dość, że mam tak samo, to jeszcze właśnie próbuję cię do tego zachęcić odprawieniem rytualnego tańca radości na widok twojej odpowiedzi
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Tumblr_mxyqwpAI7r1qbk9sio2_500
W takim razie dobrze, że się nie gniewasz Very Happy

Cytat :
Mi się dzisiaj śnił Stiles, tak w ogóle
Zazdroszczę, że przyśnił Ci się Stiles, ja też tak chcę!, zaraz tupnę nóżką xD

Cytat :
więc w końcu wsadziłam Stilesowi dwa palce do ust i kazałam ssać i się wreszcie zamknął
No proszę, proszę, już lepiej nic więcej mi nie mów, bo mnie nie nawiedził w moich snach Sad

Cytat :
Oglądałam to xD! I czytałam książki również ^^. Książki podobały mi się bardziej, ale film też był całkiem niezły ;D.
Ooo, to super, bo ja też czytałam książki i widziałam film ;D I mam podobne zdanie odnośnie wrażeń, bo książki były jednak o wiele lepsze, ale film nie był zły, jak to co poniektórzy wieszają na nim psy -.-

Cytat :
A oglądałaś/czytałaś Igrzyska śmierci  ?
Tak, tak, Igrzyska też jak książki Clare czytałam, i filmy również miałam okazję zobaczyć. Igrzyska były świetne, trylogię połknęłam w niecały tydzień, na końcu ostatniej części poryczałam się, jak jeszcze na żadnej innej (no może jeszcze na Psie, który jeździł koleją, ale miałam wtedy tylko 8 lat, więc to troszkę co innego) i potem, jak już skończyłam to od razu chwyciłam za Google, czy autorka napisała może coś jeszcze, a tu lipa, bo przygody Gregora po opisie, jakoś nie bardzo mi przypasowały, żeby po nie sięgnąć. A film też mi się podoba, pierwszą część widziałam z jakieś 10razy, a drugą na razie tylko w kinie, ale przynajmniej na razie W pierścieniu ognia odbiłam sobie na grafice^^

Cytat :
Och, Krzyżacy! To była moja pierwsza lektura, z której mieliśmy kartkówkę
A to była moja pierwsza lektura, której nie byłam w stanie przeczytać, jak cała moja klasa i wszyscy bez wyjątku zaliczyliśmy po pięknej jedyneczce z jej znajomości, i to była też moja pierwsza i ostania jedynka z lektury, hehe.

Cytat :
Nienienie, nie umniejszamy Scallison, raczej podnosimy wagę Stereka dzięki niemu, bo zachowali się identycznie jak kanoniczna para  . Plus, Scott właśnie zachował się logicznie i odpowiedzialnie - nie wolno odwracać się do przeciwnika plecami, a że Derek był zbytnio przejęty bezpieczeństwem Stilesa (lol, a Erica - członek stada! - leżała sb obok nieprzytomna i żaden z nich nawet nie rzucił spojrzenia w jej stronę  ), to raczej pokazuje, że do walk się średnio nadaje xDD
Dokładnie, świetnie to wytłumaczyłaś, nikogo przy tym nie raniąc Wink

Cytat :
A wiesz, że zaskoczyłaś xD?
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Tumblr_my4j2dbqi91sc2e92o1_250

Cytat :
Nie kojarzę ich, a. są. piękne *__________*
Mnie też się spodobały właśnie, bo raz, że na tym pierwszym jest porównanie do Titanica, a dwa, że na pozostałych dwóch świetnie został wykorzystany tekst piosenki.
Cytat :
Btw, próbowałam znaleźć komiks teraz dla ciebie, który kiedyś widziałam, a w którym Stiles był cały na kanapie jak: "Draw me like one of your French girls
Na ten jeszcze nie natrafiłam.

A dzisiaj wrzucam tylko taki:
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcSN9XZH0uWpOcfYCSlZojqpjfyb0gFq5OmR8x9_3hAcx5NKAyVO

Iiii widziałam, że jest nowa notka w Twoim temacie FLR, więc od razu przerzucam się z komputera na tablet pod ciepłą kołderkę i będę sobie znowu czytać (a miałam iść wcześniej spać, żeby przygotować się na poranne pobudki, które już czekają na mnie od wtorku, ale nie przepuszczę takiej okazji, haha, bo ciekawość mnie zżera tu na miejscu). Więc już idę czytać na dobranoc Very Happy

Ściskam oczywiście i ślę buziaki, sweetie ;**
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Icon_minitime6/1/2014, 00:18

Jaszka,
Cytat :
W takim razie dobrze, że się nie gniewasz
Ten gif xD! Ten gif - boski *__*, odruchowo też uśmiechnęłam się szeroko do monitora i mama właśnie spojrzała się na mnie dziwnie z drugiej strony pokoju, zupełnie jakby niepokoiła się o moje zdrowie psychiczne Laughing
Hahah, miło, że cię moje rytualne tańce bawią, ja traktuję je bardzo poważnie Laughing Laughing Laughing . To styl życia praktycznie Laughing

Cytat :
Zazdroszczę, że przyśnił Ci się Stiles, ja też tak chcę!, zaraz tupnę nóżką xD
Powiedziałabym, że to zaszczyt tylko dla wybranych, ale po jutrzejszym odcinku przyśni ci się na pewno Laughing

Cytat :
No proszę, proszę, już lepiej nic więcej mi nie mów, bo mnie nie nawiedził w moich snach
Teoretycznie jest jeszcze jeden szczegół snu (że, uch, rozpięłam mu spodnie drugą ręką właśnie przy tych palcach? Embarassed ..Ale do niczego nie doszło, bo wtedy się właśnie zatrzymała taksówka! Very Happy ), o którym nie wspomniałam wcześniej, ale po przebudzeniu stwierdziłam, że coś jest zdecydowanie ze mną nie tak, jeśli chciałam wykorzystać faceta w takim stanie Embarassed Laughing - ale to tylko sen, ja nie odpowiadam za moją zbereźną, niemoralną podświadomość Laughing Laughing

Cytat :
Ooo, to super, bo ja też czytałam książki i widziałam film ;D I mam podobne zdanie odnośnie wrażeń, bo książki były jednak o wiele lepsze, ale film nie był zły, jak to co poniektórzy wieszają na nim psy -.-
Wiem, wiem, czytałam opinie na filmwebie przed ściągnięciem i prawie mnie od tego odwiodły ;/. Ale na szczęście postanowiłam dać temu szansę ze względu na książki i się nie rozczarowałam Wink. Myślę, że to dlatego, bo Polacy ogólnie lubią po czymś jeździć, tak naprawdę nie mając wielu argumentów na poparcie tych narzekań -.-

Cytat :
Tak, tak, Igrzyska też jak książki Clare czytałam, i filmy również miałam okazję zobaczyć. Igrzyska były świetne, trylogię połknęłam w niecały tydzień, na końcu ostatniej części poryczałam się, jak jeszcze na żadnej innej (no może jeszcze na Psie, który jeździł koleją, ale miałam wtedy tylko 8 lat, więc to troszkę co innego) i potem, jak już skończyłam to od razu chwyciłam za Google, czy autorka napisała może coś jeszcze, a tu lipa, bo przygody Gregora po opisie, jakoś nie bardzo mi przypasowały, żeby po nie sięgnąć. A film też mi się podoba, pierwszą część widziałam z jakieś 10razy, a drugą na razie tylko w kinie, ale przynajmniej na razie W pierścieniu ognia odbiłam sobie na grafice^^
Ja co prawda nie płakałam na ostatniej części (chociaż była bardzo wzruszająca - i bardzo podobał mi się fakt, że nie było żadnego trójkąta miłosnego, bo mam ich już po dziurki w nosie szczerze Wink), ale też zamoczyłam łzami Psa, który jeździł koleją! Moja siostra do dziś mi to wypomina, a ja nie wiem, czemu. Tylko ktoś bez serca nie płakałby na tej książce, prawda ;**?
Hahah, mogę cię wesprzeć wiadomością, że w tym roku jeszcze, w październiku ma być część pierwsza ostatniej części, a za rok druga Very Happy. Btw, wybierasz się na Więźnia labiryntu we wrześniu :Rolling Eyes: ?

Cytat :
A to była moja pierwsza lektura, której nie byłam w stanie przeczytać, jak cała moja klasa i wszyscy bez wyjątku zaliczyliśmy po pięknej jedyneczce z jej znajomości, i to była też moja pierwsza i ostania jedynka z lektury, hehe.
Laughing Aww, jeszcze nie znało się tych wspaniałych pomocy naukowych, typu Ostatni Dzwonek i ksp i ich świetnych streszczeń I love you ? Ale przynajmniej się poprawiłaś xD. Ja pamiętam, że w liceum chciałam czytać lektury, bo ogólnie kocham książki, ale na kartkówkach pojawiały się pytania typu: "Jaki kolor oczu miał Pan Tadeusz?", "W jakiej sukni została utopiona Leila?", więc wszyscy przerzucili się na streszczenia, bo nie dało się zapamiętać takich szczegółów z normalnego czytania facepalm 

Cytat :
Dokładnie, świetnie to wytłumaczyłaś, nikogo przy tym nie raniąc
Gdzieżbym śmiała zranić dwa shipy, które uwielbiam xD?

Cytat :
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Tumblr_my4j2dbqi91sc2e92o1_250
^ Nagroda dla najlepszego użycia gifu reakcyjnego Fierce Little Red - komentarze - Page 6 4198022946 Laughing Laughing
A obrazek jest śliczny i jeszcze ten tatuaż Dereka *____*
Btw, pewnie jeszcze nie doszłaś do Tumblrowskiej debaty na ten temat, ale wolisz bottom!Stilesa ( Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1426600735 ) czy może w wersji top Laughing ?

Cytat :
Iiii widziałam, że jest nowa notka w Twoim temacie FLR, więc od razu przerzucam się z komputera na tablet pod ciepłą kołderkę i będę sobie znowu czytać (a miałam iść wcześniej spać, żeby przygotować się na poranne pobudki, które już czekają na mnie od wtorku, ale nie przepuszczę takiej okazji, haha, bo ciekawość mnie zżera tu na miejscu). Więc już idę czytać na dobranoc
Tak, tak, świeżutki nowy rozdzialik prosto z pieca i z dedykacją dla ciebie, kochanie Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096 ! Pff, sen jest przereklamowany Laughing . Wiesz, że już nie mogę się doczekać omówienia i co sądzisz na jego temat *___* :dance: ? Sama nie zasnę z podekscytowania xDD

Lots of love, honey ;******** I love you
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Icon_minitime6/1/2014, 21:21

Cytat :
Ten gif xD! Ten gif - boski *__*, odruchowo też uśmiechnęłam się szeroko do monitora i mama właśnie spojrzała się na mnie dziwnie z drugiej strony pokoju, zupełnie jakby niepokoiła się o moje zdrowie psychiczne  
Laughing Laughing hah, chciałabym to zobaczyć!  Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1426600735

Cytat :
ale też zamoczyłam łzami Psa, który jeździł koleją! Moja siostra do dziś mi to wypomina, a ja nie wiem, czemu. Tylko ktoś bez serca nie płakałby na tej książce, prawda ;**?
Właśnie, nie wiem, jak można na tym nie płakać  Sad

Cytat :
Teoretycznie jest jeszcze jeden szczegół snu (że, uch, rozpięłam mu spodnie drugą ręką właśnie przy tych palcach?
O_o wow, ale sny xD
Cytat :
Nagroda dla najlepszego użycia gifu reakcyjnego
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Tumblr_makv43p5m51rdi7l2o1_500

A na dziś ode mnie:
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Tumblr_maj98f9NMQ1qjxsuuo1_250Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Tumblr_maj98f9NMQ1qjxsuuo2_250Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Tumblr_maj98f9NMQ1qjxsuuo3_250Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Tumblr_maj98f9NMQ1qjxsuuo4_250
Genialne to jest, co nie?^^
Cytat :
Btw, pewnie jeszcze nie doszłaś do Tumblrowskiej debaty na ten temat, ale wolisz bottom!Stilesa ( Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1426600735) czy może w wersji top Laughing?
Nie doszłam do tej debaty jeszcze i nie wiem za bardzo o co kaman.

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Dzisiaj w nocy oczywiście przeczytałam rozdział i jak zawsze jestem zachwycona I love you

Cytat :
i prawdopodobnie za 2-3 takie "próby" również skończę opowiadanie, nieco szybciej, niż zamierzałam
Nnnniiiieeeee
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Tumblr_malzwfqv441qfs496

Cytat :
Dedykacja dla Jaszki I love youFierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 368d6f1071df461ed5d2888f7dee2eed-285034608
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Tumblr_m6bhbq9kJF1rziwwco1_250
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Tumblr_m8x79bdgoz1rziwwco1_500
^ dokładnie w takiej kolejności, te trzy słowa wzbudziły we mnie tyle emocji…

Cytat :
W momencie, gdy Stiles wyprężył się w bolesny łuk, tracąc świadomość w stopniowo czerniejących oczach
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Tumblr_maq5fl43AQ1qdzgal
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Tumblr_maq5fdmnVH1qdzgal
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Tumblr_maq5803KEX1qdzgal
Cytat :
- Albo Stilinski zrobił wszystkim przysługę i zdechł razem z tym demonem - mruknęła Erica
Biedna Erica, „znowu” bez Boyda ;( rozumiem ją, dlaczego jest teraz taka wsciekła na cały świat...

Cytat :
- Siad, Scott - wywarczał Derek
hahahaha

Cytat :
- Może spytajmy o to Boyda? - odparła zimno, podnosząc wzrok na Alphę.
Auć, jaki cios.

Cytat :
- Zaproszenia rozesłane, przedstawienie czas zacząć! - oznajmił z udawaną ekscytacją Peter
Cały wujaszek :Rolling Eyes:

Cytat :
- To przeze mnie zginęli - powiedział ledwo słyszalnie
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Tumblr_mrmnpnMf5x1svbonvo1_500

Cytat :

Teraz.
Dokładnie w tym samym ułamku sekundy Erica skoczyła z drzewa prosto na Deatona, uderzając go precyzyjnie w splot słoneczny i przerywając recytację, gdy upadł nieprzytomny na ziemię
Smart boy!

Cytat :
Peter zaatakował ją z boku, rozrywając pazurami mięso
O nie, nie, nie, ona musi żyć, nie chcę tego przeżywać po raz drugi.

Cytat :
Znienacka zatrzęsła się płyta innego grobu, tego najbliższego, tuż za nimi. Gdy się obejrzeli, zadygotała kolejna. I jeszcze jedna. I następna. Maleńka, na wpół zgniła rączka przebiła kopczyk ziemi, próbując wyciągnąć za sobą resztę rozkładającego się ciałka.
Jak z mocnego horroru!
Cytat :
Pozdrów mamę - wywarczał Derek zduszonym głosem i szarpnął ręką do tyłu.
Oh shit!
Cytat :
Isaac przyłożył palce do szyi Eriki i kiwnął głową, że żyje, że zaczyna się już uzdrawiać.
Uuff.
Cytat :
Nie zamierzam - powiedział cicho Derek, unosząc lekko jeden kącik ust do góry i odgarniając Stilesowi z czoła spocone włosy.
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Tumblr_lirtdfkPgJ1qa1bxgo1_400

Cytat :
Gdy je otworzył, Derek leżał obok niego lodowaty i nieprzytomny, z jego tatą usiłującym go docucić. Stiles próbował wyciągnąć rękę, by go dotknąć, ale wszystko było takie ciężkie, ciągnące z powrotem do snu. Zanim opadły mu powieki, zdążył jeszcze zacisnąć palce na czymś zimnym.
Osz Ty, jaki cliffhanger! Ale no Derek musi przeżyć, chyba nie planujesz żadnych poświęceń i ofiar, ale ssshhh nic nie mów, dowiem się w następnym rozdziale Wink

Zaraziłam się tymi gifami od Ciebie, haha  Laughing

Dużo weny!

I ściskam i buziakuję, sweetheart ;***
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Icon_minitime6/1/2014, 22:54

Jaszka,
Cytat :
hah, chciałabym to zobaczyć!
Lepiej nie Razz

Cytat :
O_o wow, ale sny xD
Wyzbywam się wszelkiej świadomej odpowiedzialności Laughing
Wiesz, co mnie najbardziej bawi xD? Że jak wcześniej nie miałam żadnych tego typu snów, to po tym, jak ci powiedziałam, że ty możesz je mieć, to nagle mam dwa pod rząd O.o. Dzisiaj śniło mi się, że ktoś mi w moim starym gimnazjum zwinął kurtkę, więc chodziłam od klasy do klasy i na ścianie na korytarzu wisiała tablica z urywkami z fanfiction ze Stilesem i Derekiem Surprised . To aktualnie było dziwne Laughing

Cytat :
Genialne to jest, co nie?^^
Jest, jest Very Happy . Pamiętam, że jak pierwszy raz to zobaczyłam, to aż zakrztusiłam się sokiem Laughing

Cytat :
Nie doszłam do tej debaty jeszcze i nie wiem za bardzo o co kaman.
Hm... w sensie, czy wolisz, żeby Stiles był na górze czy na dole Wink. Żeby Derek dominował czy nie ;D

Cytat :
Dzisiaj w nocy oczywiście przeczytałam rozdział i jak zawsze jestem zachwycona
I looooooooooooooove youuuuuuuu!!! I love you I love you
I dziękuję, strasznie, strasznie bardzo Embarassed Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096 Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096
A jak tam lektura czterech rozdziałów Broken As Designed :Rolling Eyes: ?

Cytat :
Nnnniiiieeeee
Ale właśnie pozbyłam się wszystkich czarnych charakterów z opowiadania i nie mam już przeciwności Laughing . Zostaje jeszcze to drugie ff na szczęście, jeśli cię to jakoś pocieszy xD. I wymyśliłam już finałowy rozdział Fierce Little Red - komentarze - Page 6 3932743711 ...

Cytat :
^ dokładnie w takiej kolejności, te trzy słowa wzbudziły we mnie tyle emocji…
Dla ciebie wszystko, bby Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096
I widzę, że aż dwa z nich są z Supernatural z Casem i Mishą  Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1907024335 ...

Cytat :
Biedna Erica, „znowu” bez Boyda ;( rozumiem ją, dlaczego jest teraz taka wsciekła na cały świat...
Ja tak samo ;/.. Straciła swojego partnera tutaj Sad ... Plus, dzięki temu będę mogła zafundować Stilesowi trochę ostracyzmu społecznego Very Happy

Cytat :
Auć, jaki cios
Prawda?.. Jakby Derek o mało rzeczy się już obwiniał ;p

Cytat :
Cały wujaszek
Kto go nie kocha I love you Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1426600735 ?

Cytat :
Smart boy!
Hahah, ludzie dają Derekowi za mało kredytu Laughing . Albo to raczej Jeff Neutral . A on aktualnie potrafi pomyśleć, wykorzystać otoczenie, wiedzę, że granica nie jest kopułą czy czymś takim etc. Fierce Little Red - komentarze - Page 6 3932743711

Cytat :
O nie, nie, nie, ona musi żyć, nie chcę tego przeżywać po raz drugi.
Ja tak samo, dlatego totalnie zatrzymujemy Ericę żywą tutaj xDD. Boydowi pozwoliłam umrzeć z ciężkim sercem i tylko dlatego, bo ten demon musiał zabić kogoś z watahy ;/

Cytat :
Jak z mocnego horroru!
Czyli zamierzony efekt osiągnięty, dziękuję, dziękuję Very Happy I love you

Cytat :
Oh shit!
I know, wcale nie chciałam uśmiercać Petera Crying or Very sad .. W oryginalnej wersji rozdziału miał zwiać w ostatniej możliwej chwili, ale potem zaczęłam pisać i to po prostu pasowało do akcji i czasami postacie same się sobą rządzą i Derek właśnie się porządził i... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad *zaczyna niekontrolowanie płakać*

Cytat :
Osz Ty, jaki cliffhanger! Ale no Derek musi przeżyć, chyba nie planujesz żadnych poświęceń i ofiar, ale ssshhh nic nie mów, dowiem się w następnym rozdziale
Laughing A miałam ci już zdradzić Razz
Btw, wiesz, że tu nie jest planowane szczęśliwe zakończenie :Rolling Eyes: ? W sensie, że okay, wszyscy przeżyją - bo przez długi, dłuuuuuuuugi czas nosiłam się z zamiarem zabicia Stilesa albo Dereka, ale dopiero jakiś tydzień temu z niego zrezygnowałam. Jednak mimo to żadnego happy endu nie będzie, happy endy są przereklamowane Laughing . Może zrobię otwarte zakończenie? Jeszcze się decyduję xDD

Cytat :
Zaraziłam się tymi gifami od Ciebie, haha
Właśnie widzę Laughing . Ale to dobra zaraza, dobra Very Happy . Tylko czasem nie mam czego brać w cytat, żeby móc na to odpowiedzieć poprawnie Razz Laughing

Xoxoxoxo, dziękuję i morze buziaków, bby ;********* I love you
Powrót do góry Go down
Akayoru
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Akayoru


Liczba postów : 125
Punkty : 4
Join date : 25/10/2013
Age : 29
Skąd : okolice Krakowa

Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Icon_minitime7/1/2014, 18:04

Perełko moja kochana  Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096 

Rozdział był REWELACYJNY I love you
Czytając go, nerwy mną szarpały. Bardzo się denerwowałam, bo w końcu mówimy tu o momencie kulminacyjnym i potyczce Dereka z Peterem aww ;3333 Tyle się działo :Rolling Eyes:Sceny z Johnem zawsze mnie wzruszają, a serce wypełnia przyjemne ciepło, och ;)A na końcu mi lekko ciśnienie podrosło... Derek TT.TT
Cud, miód i orzeszki w czekoladzie Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1907024335

ars_amandi napisał:
To nic osobistego, Czerwony Kapturku. Gdybym mógł wybrać kogokolwiek innego, prawdopodobnie bym to zrobił.
Zza pleców dobiegło go odkaszlnięcie Deatona.
- Albo i nie - poprawił z rozbawieniem.

Nie lubię tego gościa ;/ Bez żadnych oporów mogę życzyć mu bolesnej śmierci.
Szkoda mi Erici. Mimo, że cały czas oskarża Stilesa o zabicie Boyda, to w pewnym momencie nabrałam przekonania, że rzeczywiście, również jak inni pragnie go uratować. Może to się zmieni? Nie mam pojęcia Mogę jedynie czekać na to jakie szalone pomysły nawiedzą twoją cudną główkę Fierce Little Red - komentarze - Page 6 3932743711

ars_amandi napisał:
- Zaproszenia rozesłane, przedstawienie czas zacząć! - oznajmił z udawaną ekscytacją Peter, kładąc półprzytomnego nastolatka na marmurowej pokrywie grobu stanowiącego środek pentagramu i otrzepując dłonie.

Peter i jego poczucie humoru :DMoże i nieźle namieszał, ale jednak zawsze wychodzi z tego z klasą i obronną ręką, tak, że się go nie da nie lubić Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1907024335
Zasłużył na śmierć.
Nie ma co zaprzeczać.
Peter skrzywdziłeś Stilesa i nawet twoje intencje, choć szlachetne, cię nie uratują. Derek ma 100% rację.
LAURA!!!!!!!!!!! - Nie mogłam się powstrzymać Laughing
Okey, już jestem poważna.
Rozdział jest IDEALNY.
G
E
N
I
A
L
N
Y
I love you

ars_amandi napisał:
- Groby się uspokajają! - Gdzieś z tyłu dobiegł ich głos Scotta. - Cokolwiek robicie, to działa! Nie przestawajcie!
- Nie zamierzam - powiedział cicho Derek, unosząc lekko jeden kącik ust do góry i odgarniając Stilesowi z czoła spocone włosy. - Do zobaczenia po drugiej stronie.
W momencie, gdy w polu widzenia zaczęły mu krążyć szare płatki, Stiles nabrał drżąco powietrza i zamknął oczy.

Gdy je otworzył, Derek leżał obok niego lodowaty i nieprzytomny, z jego tatą usiłującym go docucić. Stiles próbował wyciągnąć rękę, by go dotknąć, ale wszystko było takie ciężkie, ciągnące z powrotem do snu. Zanim opadły mu powieki, zdążył jeszcze zacisnąć palce na czymś zimnym.

Derek Crying or Very sad
Nie umieraj Crying or Very sad
Błagam, walcz Crying or Very sad
(Wyciąga chusteczkę i wyciera nos)

Może jestem jakaś dziwna, ale to był fragment, który najbardziej mną wstrząsnął. Próbuje sobie wyobrazić ile w tym geście może być czułości i uczucia I love you Oni są dla siebie stworzeni. Ich więź jest bardzo silna.

Uch i wybaczysz mi moja droga kochana, śliczna, perełko Embarassed
Nie dałam rady wcześniej napisać komentarz, ponieważ laptop nie łączył mi się z internetem i tak jest do tej pory. Wybaczysz?? :oops:Proszę, nie bij Laughing

Na pocieszenie mogę powiedzieć, że :
Uważaj tu cię zaskoczę Very Happy
Przeczytałam całe opowiadanie Soulless LaughingI love you:Rolling Eyes::dance:
Nie chce ci zaśmiecać tematu, dlatego w najbliższym czasie napiszę swoją opinię i wyśle ci na PW.
Aha, powiedz mi.
Castiel naprawdę jest taki nieporadny jeśli chodzi o ludzkie zwyczaje?? Embarassed
A jeżeli chodzi o One Shota, to wena wymknęła mi się spod kontroli i powstanie 2, albo 3 rozdziałowa miniaturka :PWstawię pierwszy rozdział jak tylko laptop zostanie przywrócony do normalnego użytku, ponieważ na nim mam pierwszą część Smile
Na prawdę myślisz, że powinnam, bo jak coś to ty bierzesz odpowiedzialność za tych wszystkich użytkowników Laughing
Co do opowiadania to zdradzę ci, że Nathan będzie człowiekiem, kimś w rodzaju Przewodnika dla Stilesa. Razem będą próbowali poznać Disir.

Byłam dzisiaj w empiku, żeby sobie zakupić drugi tom, lecz niestety nie było ;/ Zamówiłam ją, więc najwcześniej będę ją miała w piątek, ech ;/  Pech.
Jak się czujesz ze świadomością, ze Teen Wolf wrócił z kontynuacją sezonu :Rolling Eyes:Bo ja wręcz skaczę i piszczę z radości. No i co chwila wzdycham :PWczoraj nie kontaktowałam z tej euforii, ale …
hahaha Razz
Jak się skapłam, że pomiędzy nami, a Stanami różnica czasu wynosi 5 godzin i to jeszcze na naszą niekorzyść to uhh ;/

Komentarz wyszedł mi taki... niemrawy ;/
Obiecuję, że następny będzie lepszy Smile

Życzę weny, perełko, moja błyskotko najśliczniejsza ::*********
Ściskam i tulę z całych sił
Buziaczki :333333333333
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Icon_minitime8/1/2014, 17:37

Akayoru,
Cytat :
Perełko moja kochana
Sunshine I love you !!!

Cytat :
Rozdział był REWELACYJNY
Czytając go, nerwy mną szarpały. Bardzo się denerwowałam, bo w końcu mówimy tu o momencie kulminacyjnym i potyczce Dereka z Peterem aww ;3333 Tyle się działo Sceny z Johnem zawsze mnie wzruszają, a serce wypełnia przyjemne ciepło, och ;)A na końcu mi lekko ciśnienie podrosło... Derek TT.TT
Cud, miód i orzeszki w czekoladzie
Dziękuję, dziękuję i naprawdę, nawet nie wiesz, ile dla mnie znaczą tak cudowne słowa Embarassed I love you . A może wiesz i dlatego je piszesz, sunshine moje sprytne Laughing !
Ja tak samo się lekko stresowałam, bo było dużo do opisania i nawet wyszedł mi nieco dłuższy, niż zazwyczaj... Tak, John był cudowny, cudownie się go pisze, bo to cudowna postać, a mówiąc o jego cudowności i Stilinski family feels... I love you ...jak tam po nowym odcinku i tej scenie z uspokajaniem Stilesa po koszmarze Crying or Very sad ??? I kwiaty na grób Claudii! I Stiles musiał pójść tam ponownie, skoro wiedział, że je zwinięto i... o-on tam pewnie chodzi p-prawie codzie-codziennie Crying or Very sad No
Tak, końcówka i ja z moimi cliffhangerami Laughing . Przez chwilę chciałam nawet pozwolić mu umrzeć Razz . Ale nawet jeśli ja bym pozwoliła, to Stiles nie Fierce Little Red - komentarze - Page 6 575276571 

Cytat :
Nie lubię tego gościa ;/ Bez żadnych oporów mogę życzyć mu bolesnej śmierci.
Szkoda mi Erici. Mimo, że cały czas oskarża Stilesa o zabicie Boyda, to w pewnym momencie nabrałam przekonania, że rzeczywiście, również jak inni pragnie go uratować. Może to się zmieni? Nie mam pojęcia Mogę jedynie czekać na to jakie szalone pomysły nawiedzą twoją cudną główkę
Ja życzę mu jej tak samo, a facet przeżył Laughing . Próbowałam wpisać, że niby Erica go zabiła, ale jakoś nie wyszło ;/. Masz czasem tak, że postaci w opowiadaniu rządzą się same i dyktują sceny?? Miałam właśnie tak tu i tam, gdzie Derek zabił Petera, mimo że jak to pisałam, to byłam jak "NIEEEEEEEE! ON MIAŁ MÓC UCIEC, DEREK, WTF TY ROBISZ???!" xDD
Co do Eriki - ona, hm, oskarża i nadal w następnym rozdziale będzie oskarżała Stilesa o śmierć Boyda, nie wybaczyła mu i to się w najbliższej przyszłości nie zmieni, ale.. w głębi zdaje sobie sprawę z tego, że Stiles też był ofiarą i choć zajmie jej to trochę czasu, by się z nim pogodzić, to nie chce, by umierał Wink. Plus, wykonywała rozkazy Alphy xD

Cytat :
Peter i jego poczucie humoru :DMoże i nieźle namieszał, ale jednak zawsze wychodzi z tego z klasą i obronną ręką, tak, że się go nie da nie lubić
Zasłużył na śmierć.
Nie ma co zaprzeczać.
Peter skrzywdziłeś Stilesa i nawet twoje intencje, choć szlachetne, cię nie uratują. Derek ma 100% rację.
LAURA!!!!!!!!!!! - Nie mogłam się powstrzymać
Okey, już jestem poważna.
 Laughing Laughing Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1703380403 widzę, że wołanie po Laurę w takich sytuacjach stanie się niedługo tradycją Laughing
Oczywiście, że nie da się go nie lubić i faktycznie, intencje miał szlachetne <3. Naprawdę, pisanie sceny jego śmierci to było dosłownie zmuszaniem moich palców do uderzania w klawisze Crying or Very sad . Chciałabym, by uciekł w ostatniej możliwej chwili, ale wtedy Derek sam jakoś na niego skoczył i... i... tak wyszło Sad
Btw, ha, wiesz, że tu miała być Laura Laughing ? Myślałam, by ją jakoś wpasować w rozdział, zrobić a la wizję Derekowi - duch jego siostry pokazuje się, by ostrzec go przed tym, co planuje Peter, ale uznałam na koniec, że to już byłoby zbyt paranormalne xDD

Cytat :
Rozdział jest IDEALNY.
G
E
N
I
A
L
N
Y
Wstawiłabym teraz tu najchętniej tysiąc gifów, jak się na ciebie rzucam z zaskoczenia z wielkim, ogromnym uściskiem i jeszcze większym uśmiechem na twarzy (jest gigantyczny Very Happy ), ale przekroczyłam wczoraj limit na necie i teraz chodzi mi, jakby i nie chciał, i nie mógł ;///.. Sama ta strona z godzinę mi się ładowała, ech... Więc, póki co, musisz jedynie zadowolić się moim przesyconym szczęściem i wdzięcznością DZIĘKUJĘ, SUNSHINE I love you Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096 I love you !!! I loooooveeee youuuuuuuu <33

Cytat :
Derek
Nie umieraj
Błagam, walcz
(Wyciąga chusteczkę i wyciera nos)
To jeszcze nie ostatni rozdział, żeby umarł, spokojnie xDD. A nawet jeśli, bo jeszcze się nie zdecydowałam, hahah (ja, zmienne zdanie i ta moja improwizacja Laughing ), to pamiętajmy, że Stiles jest nekromantą :Rolling Eyes:
..może się wreszcie by do czegoś łaskawie przydał Laughing

Cytat :
Może jestem jakaś dziwna, ale to był fragment, który najbardziej mną wstrząsnął. Próbuje sobie wyobrazić ile w tym geście może być czułości i uczucia Oni są dla siebie stworzeni. Ich więź jest bardzo silna.
I love you I love you I love you I love you Embarassed
Nie jesteś dziwna nawet w 0,000000001%, gdybym oglądała tę scenę gdzie indziej, też byłabym tak samo wstrząśnięta Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096 . Nawet u siebie miałam ściśnięte gardło, jak to pisałam, bo zaczęłam sobie to wyobrażać i... ech, żeby coś takiego było w serialu... *le sigh*
Zdecydowanie są dla siebie stworzeni i mają własną więź, nie potrzebują Deatonowej, ale czy każdy z nich zdaje sobie z tego sprawę Wink? I czy.. odważą się, by zagrać z tymi kartami :Rolling Eyes: ?
Ostatni rozdział pokaże :Rolling Eyes:
..i być może w przedostatnim będą Sexy Times, bo obiecałam ci scenę +18 Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1426600735

Cytat :
Uch i wybaczysz mi moja droga kochana, śliczna, perełko
Nie dałam rady wcześniej napisać komentarz, ponieważ laptop nie łączył mi się z internetem i tak jest do tej pory. Wybaczysz?? Proszę, nie bij
Absolutnie nie mam ci czego wybaczać, Sunshine ;*****
I całkowicie cię rozumiem, czasami mam sama podobne problemy, tyle że właśnie z przekroczeniem limitu, jak teraz, niż z problemami z łączeniem, ale sądzę, że na jedno wychodzi xD. Więc nie miej żadnych wyrzutów sumienia Laughing

Cytat :
Na pocieszenie mogę powiedzieć, że :
Uważaj tu cię zaskoczę...
Przeczytałam całe opowiadanie Soulless
Nie chce ci zaśmiecać tematu, dlatego w najbliższym czasie napiszę swoją opinię i wyśle ci na PW.
OMG!! szok omg, naprawdę?!?!?!?!?!!!! OMFG!!!  cheers cheers Laughing Embarassed Embarassed I love you DZIĘKUJĘ!!! I love you Czekam więc niecierpliwie na opinię ;******* Jak ci się podobało, mogło być xDDD?? Jestem teraz podekscytowana jak po pięciu kawach Laughing

Cytat :
Aha, powiedz mi.
Castiel naprawdę jest taki nieporadny jeśli chodzi o ludzkie zwyczaje??
Tak Laughing . Tak, jest xDD. Nawet bardzo Very Happy
Poczekaj na sezon 5, tam będzie najlepszy socially awkward!Cas, jakiego tylko możesz chcieć Laughing . Gdy wyjął odznakę FBI do góry nogami i z niewzruszoną miną, albo gdy był przerażony, jak Dean zabrał go do burdelu, albo gdy powiedział oficerowi policji śmiertelnie poważnym głosem o aniołach i demonach, albo... Tego jest naprawdę dużo Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1703380403 . To spory powód, dla którego wszyscy go tak kochają xD. Albo scena z sezonu 8, jak poszedł do sklepu, by kupić parę rzeczy na przeprosiny dla Deana i -- i to jajko, omg Laughing
Ekhm, oczywiście jest też BAMFem i chociaż w s4 nie wygrał ani jednej walki, to od czasów s5 i swojej pierwszej śmierci i zmartwychwstania, zyskał nagle umiejętności bojowe godne samuraja czy coś Laughing

Cytat :
A jeżeli chodzi o One Shota, to wena wymknęła mi się spod kontroli i powstanie 2, albo 3 rozdziałowa miniaturka :PWstawię pierwszy rozdział jak tylko laptop zostanie przywrócony do normalnego użytku, ponieważ na nim mam pierwszą część
Na prawdę myślisz, że powinnam, bo jak coś to ty bierzesz odpowiedzialność za tych wszystkich użytkowników
Co do opowiadania to zdradzę ci, że Nathan będzie człowiekiem, kimś w rodzaju Przewodnika dla Stilesa. Razem będą próbowali poznać Disir.
YAY!! Dłuższe opowiadanie, czyli będzie można dłużej go czytać i dłużej się nim cieszyć Fierce Little Red - komentarze - Page 6 2473308748 :dance: I love you !!
Nie mogę się już doczekać, naprawdę :Rolling Eyes: . I z przyjemnością wezmę na barki tę odpowiedzialność, bo wiem, że żadnej skargi nie będzie xDDD <333333
Nie mam pojęcia, co to jest Disir, ale przyznam, że to mnie coraz bardziej intryguje, bo brzmi mistycznie i tajemniczo, i Stiles będzie miał Przewodnika I love you . Bardzo mi się to już podoba Fierce Little Red - komentarze - Page 6 3932743711 

Cytat :
Byłam dzisiaj w empiku, żeby sobie zakupić drugi tom, lecz niestety nie było ;/ Zamówiłam ją, więc najwcześniej będę ją miała w piątek, ech ;/ Pech.
Naprawdę podziwiam cię, że nie wolałaś po prostu ściągnąć tego w pdfie z chomika i czytać na tablecie xDD

Cytat :
Jak się czujesz ze świadomością, ze Teen Wolf wrócił z kontynuacją sezonu Bo ja wręcz skaczę i piszczę z radości. No i co chwila wzdycham :PWczoraj nie kontaktowałam z tej euforii, ale …
hahaha
Jak się skapłam, że pomiędzy nami, a Stanami różnica czasu wynosi 5 godzin i to jeszcze na naszą niekorzyść to uhh ;/
Dziewczyno... DZIEWCZYNO. Napiszę tak, jak wyrażają pewne myśli na Tumblrze, gdy nie mogą pohamować emocji:
asdkjmnshja3snmSAJEB56MNASOZOMG!!! Był genialny! Stiles! STILEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES! Zresztą napisałam swoją recenzję w odpowiednim dziale tutaj Laughing
A ty jak wrażenia :Rolling Eyes: ?
Powinnyśmy kiedyś omówić odcinek na jakimś czacie Razz

Cytat :
Komentarz wyszedł mi taki... niemrawy ;/
Obiecuję, że następny będzie lepszy
Był cudowny Very Happy <333333

Kochaaaaaaam i dziękuję, i ściskam, i całuję, sunshine moje przewspaniałe ;************ I love you
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Icon_minitime9/1/2014, 15:13

Cytat :
Btw, wybierasz się na Więźnia labiryntu we wrześniu :Rolling Eyes: ?
Zapomniałam Ci wcześniej odpowiedzieć, ale tak na bank się wybieram. Moja sis czytała książki i bardzo jej się podobały, więc do września zdążę je nadrobić  Very Happy 

Cytat :
Wiesz, co mnie najbardziej bawi xD? Że jak wcześniej nie miałam żadnych tego typu snów, to po tym, jak ci powiedziałam, że ty możesz je mieć, to nagle mam dwa pod rząd O.o.
Hah, może wędrowały do mnie, a w ostaniej chwili przeszły ode mnie na Ciebie i to w podwójnej dawce xD

Cytat :
Hm... w sensie, czy wolisz, żeby Stiles był na górze czy na dole  . Żeby Derek dominował czy nie ;D
Oh gosh, ależ ja jestem niedomyślna, heh, teraz jak spojrzałam 'bottom i top' to nie wiem czemu miałam jakiekolwiek wątpliwości, może nocna pora...

Cytat :
A jak tam lektura czterech rozdziałów Broken As Designed :Rolling Eyes:?
Jeszcze nie zaczęłam  Embarassed ale na pewno przeczytam, innej opcji nie ma xD

Cytat :
Ja tak samo, dlatego totalnie zatrzymujemy Ericę żywą tutaj xDD
i like it!

Cytat :
Boydowi pozwoliłam umrzeć z ciężkim sercem i tylko dlatego, bo ten demon musiał zabić kogoś z watahy ;/
Wyobrażam sobie, że uśmiercanie go na pewno przyszło Ci z ciężkim sercem, bo mnie ta wiadomość też zasmuciła ;/ Chłopak nie ma szczęścia...
Cytat :
I know, wcale nie chciałam uśmiercać Petera Sad .. W oryginalnej wersji rozdziału miał zwiać w ostatniej możliwej chwili, ale potem zaczęłam pisać i to po prostu pasowało do akcji i czasami postacie same się sobą rządzą i Derek właśnie się porządził
Rozumiem. W końcu to zły charakter, a takie się eliminuje Wink Ale tak czy inaczej było to spore zaskoczenie, że to "już" i z pewnością ten zabieg pasował do tempa akcji.
Cytat :
Btw, wiesz, że tu nie jest planowane szczęśliwe zakończenie :Rolling Eyes:?
Oh no, bez happily ever after?  Crying or Very sad 
Cytat :
przez długi, dłuuuuuuuugi czas nosiłam się z zamiarem zabicia Stilesa albo Dereka, ale dopiero jakiś tydzień temu z niego zrezygnowałam.
O Ty, dramacik chciałaś wprowadzić, hah, to na pewno chusteczki poszłyby u mnie w ruch  :Rolling Eyes
Cytat :
Właśnie widzę Laughing. Ale to dobra zaraza, dobra Very Happy. Tylko czasem nie mam czego brać w cytat, żeby móc na to odpowiedzieć poprawnie Razz Laughing
I know. Obiecuję, że następny komentarz dotyczący nowego rozdziału będzie bardzo merytoryczny bez obfitej ilości różnego rodzaju gifów adekwatnych do sytuacji  Laughing 

Buziaki,
sunshine ;***
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Icon_minitime9/1/2014, 21:10

Jaszka,
Cytat :
Zapomniałam Ci wcześniej odpowiedzieć, ale tak na bank się wybieram. Moja sis czytała książki i bardzo jej się podobały, więc do września zdążę je nadrobić
I to właśnie jest to, co nazywam mądrą decyzją Very Happy! Btw, nadrabiaj, nadrabiaj, ja też czytałam i polecam <3
Hahah, to teraz zacznę cię pytać o pozostałe filmy naszej młodej gwiazdeczki Laughing . "The First Time"? "The Internship" :Rolling Eyes: ? A w czerwcu zaczynają kręcić "Glimmer" DreamWorksa i Dylan ma kolejną główną rolę xD. Ciekawe, kiedy on śpi O.o. Bo najpierw latał z planu Stażystów na Więźnia labiryntu, potem z Więźnia labiryntu na TW od razu i teraz bezpośrednio po zakończeniu kręcenia sezonu 4 w maju/czerwcu leci kręcić Glimmer... On już wygląda, jakby był po pięciu tysiącach kaw Razz

Cytat :
Hah, może wędrowały do mnie, a w ostaniej chwili przeszły ode mnie na Ciebie i to w podwójnej dawce xD
I się wyczerpała, akurat po odcinku, no Laughing !

Cytat :
Oh gosh, ależ ja jestem niedomyślna, heh, teraz jak spojrzałam 'bottom i top' to nie wiem czemu miałam jakiekolwiek wątpliwości, może nocna pora...
Nocna pora właśnie do tego najlepsza, if you know what I mean.. Fierce Little Red - komentarze - Page 6 3932743711 ... Laughing Laughing Laughing

Cytat :
Jeszcze nie zaczęłam ale na pewno przeczytam, innej opcji nie ma xD
Moje śliczności ;*********** I love you

Cytat :
Wyobrażam sobie, że uśmiercanie go na pewno przyszło Ci z ciężkim sercem, bo mnie ta wiadomość też zasmuciła ;/ Chłopak nie ma szczęścia...
Z bardzo ciężkim Sad .. W serialu płakałam na tej scenie Crying or Very sad ...
..............chociaż to bardziej z powodu Dereka, ale nieważne Razz

Cytat :
Rozumiem. W końcu to zły charakter, a takie się eliminuje Ale tak czy inaczej było to spore zaskoczenie, że to "już" i z pewnością ten zabieg pasował do tempa akcji.
Czy ja wiem xD? Ja ogólnie jestem cała za zatrzymywaniem złych charakterów (Hanni Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1426600735 ), ale tutaj to.. jakoś tak wyszło Embarassed . A Deaton przeżył, bezczelny Evil or Very Mad ! I dziękuję, że tak uważasz, kochanie me Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096

Cytat :
Oh no, bez happily ever after?
Totalnie bez Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1426600735

Cytat :
O Ty, dramacik chciałaś wprowadzić, hah, to na pewno chusteczki poszłyby u mnie w ruch
Tak troszeczkę Embarassed Laughing - nie wiem, ja mam zwykle w zwyczaju uśmiercać u siebie bohaterów xD. Pamiętam, że tylko w "Soulless" dostali happy end, a tak to zabijałam w innych opowiadaniach na prawo i lewo Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1703380403 

Cytat :
I know. Obiecuję, że następny komentarz dotyczący nowego rozdziału będzie bardzo merytoryczny bez obfitej ilości różnego rodzaju gifów adekwatnych do sytuacji
Gify też witam radośnie, wszystko witam radośnie Laughing
Poza tym, twój komentarz był cudowny i jestem za niego wdzięczna z samego dna mojego serduszka, wiesz, kochanie Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096 I love you I love you ? Mówiłam ci już, jak lubię z tobą pisać xDD

Tulę mocno, kotku ;********* <3
Powrót do góry Go down
merllo
Zaatakowany
Zaatakowany
merllo


Liczba postów : 215
Punkty : 1
Join date : 11/11/2013
Age : 33
Skąd : Kraków

Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Icon_minitime11/1/2014, 19:24

ars_amandi napisał:
- Siądź - polecił ściszonym głosem. - Do północy zostało piętnaście minut. Czasami brak wieści to dobre wieści.
Ta....
Ale nie w tym przypadku!
Ruszać tyłki! trzeba ratować Stilesa z opresji

ars_amandi napisał:
- Myślisz, że co jest ważniejsze?! Życie twojego smarkacza czy całej mojej rodziny?!
A... i miałam rację :Dja i mój nosek detektywa haha....Rozumiem zachowanie wujaszka wiadomo cała jego rodzinka nie żyje a on za wszelką cena chce ich odzyskać-> tylko kurcze ta cena mi nie pasi -> Stiles  No 
I właśnie gdyby nie to, to bym mu nawet kibicowała-> ale śmierć niewinnej osoby za życie choćby i setki  nie była by ok  

ars_amandi napisał:
Derek uderzył w niego z całej siły, przygważdżając do ziemi i wbijając pazury w gardło. Peter zadławił się krwią, rozszerzając oczy.
- Pozdrów mamę - wywarczał Derek zduszonym głosem i szarpnął ręką do tyłu.
O a jednak się przemogłaś i uśmierciłaś złego wilczka Very Happy

ars_amandi napisał:
Gdy je otworzył, Derek leżał obok niego lodowaty i nieprzytomny, z jego tatą usiłującym go docucić. Stiles próbował wyciągnąć rękę, by go dotknąć, ale wszystko było takie ciężkie, ciągnące z powrotem do snu. Zanim opadły mu powieki, zdążył jeszcze zacisnąć palce na czymś zimnym.
Czy on jest m...martwy?-> widzisz nawet napisać tego nie mogę Sad
NIE! affraid affraid 
To by było takie straszne ale eh mówiłaś że nie będzie szczęśliwego zakończenia -> wiem wiem miałam się na niego mentalne przygotować ale chyba nie jestem w stanie-> JA nie chce Sad
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Icon_minitime11/1/2014, 20:49

merllo,
Cytat :
Ta....
Ale nie w tym przypadku!
Ruszać tyłki! trzeba ratować Stilesa z opresji
Laughing Słusznie xD. Oni tam sobie czekają, kłócąc się i uważając, że brak wiadomości to dobry znak, a w międzyczasie Stiles jest traktowany jak wycieraczka czy coś Laughing

Cytat :
A... i miałam rację :Dja i mój nosek detektywa haha....
Dokładnie xD!! Kobieto, myślałam, że padnę, jak rozszyfrowałaś wtedy w komentarzu ten wątek, spryciaro Very Happy! Nie wiedziałam, co odpisać, żeby go nie wydać Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1703380403 

Cytat :
Rozumiem zachowanie wujaszka wiadomo cała jego rodzinka nie żyje a on za wszelką cena chce ich odzyskać-> tylko kurcze ta cena mi nie pasi -> Stiles
I właśnie gdyby nie to, to bym mu nawet kibicowała-> ale śmierć niewinnej osoby za życie choćby i setki nie była by ok
No właśnie, nie można porównywać, które życie jest ważniejsze, a które nie, bo każdy ma osoby, dla których się liczy - poza tym, masz rację, Stiles był niewinny i na to nie zasługiwał ;/
No i.. hm.. tak naprawdę nikt nie sprawdził, czy Stiles w ogóle potrafi ich wskrzesić czy tylko zaserwować im The Walking Dead na żywo Razz

Cytat :
O a jednak się przemogłaś i uśmierciłaś złego wilczka
Z bardzo ciężkim sercem Laughing . I nadal utrzymuję, że to wina Dereka, bo wyrwał się wbrew mojej woli do przodu Razz

Cytat :
Czy on jest m...martwy?-> widzisz nawet napisać tego nie mogę
NIE!
To by było takie straszne ale eh mówiłaś że nie będzie szczęśliwego zakończenia -> wiem wiem miałam się na niego mentalne przygotować ale chyba nie jestem w stanie-> JA nie chce
Do zakończenia - faktycznie nieszczęśliwego Very Happy - jeszcze zostały nam dwa rozdziały, a ja obiecywałam wam Sexy Times, więc będzie dobrze Laughing
...tak myślę Fierce Little Red - komentarze - Page 6 3932743711 .. Bo moja wena często zmienia zdanie Embarassed .. Niedobra wena xDD
A co do tego, czy Derek jest martwy... To wysoce prawdopodobne :Rolling Eyes:

Dziękuję, moje cudowne kochanie, całuję mocno ;****** I love you
Powrót do góry Go down
merllo
Zaatakowany
Zaatakowany
merllo


Liczba postów : 215
Punkty : 1
Join date : 11/11/2013
Age : 33
Skąd : Kraków

Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Icon_minitime17/1/2014, 13:07

Nowy rozdzialik Very Happy
Chwała ci że taki długaśny   :dance:  :dance: mam nadzieje że następny też taki będzie albo nawet trochę dłuży :Dnie  obraziłabym  się

ars_amandi napisał:
Serce Johna ścisnęło się boleśnie na widok łez spływających nieświadomie po zapadniętych policzkach jego drżącego, przerażonego syna. To nie był demon. Nie potrzebował Scotta, by to wiedzieć, do cholery. To był jego syn, który w tym pieprzonym momencie potrzebował swojego ojca.
I to mnie wzruszyło do łez -> ojciec zawsze pozna swoje dziecko

ars_amandi napisał:
- Mam cholerną nadzieję, że jesteś z siebie dumny, Stilinski - splunęła wściekle, zwisając w uchwycie Isaaca, ale nie spuszczając płomiennie nienawistnych oczu ze Stilesa stojącego nieruchomo z szybko bijącym sercem. - Ich krew jest na twoich rękach.
Tak kobieto dowal mu jeszcze bo ma za mało problemów-> nie kopie się leżącego! no proszę ;/
Mam nadzieje że to właśnie blondi nie będzie przeszkodą do szczęśliwego zakończenia pod tytułem Derek and Stiles forever( tak mi się jakoś wydaje -> ta jej wrogość i na 100% chęć zemsty ah.. źle mi to wróży)

ars_amandi napisał:
…posiadać moc przywracania do życia – kroczenia po niebezpiecznej, zacienionej granicy pomiędzy mrokiem a światłem. By proces mógł się odbyć, więź z wilkołakiem musi być niezwykle silna, a emisariusz przygotowany, by ofiarować śmierci to, czego zażąda. Nie zabierasz kogoś ciemności, nie oddając jej przy tym czegoś w zamian.
Nie oddając jej w zamian siebie.
No cóż, tego akurat fragmentu nie musiał mówić na głos.
Oczywiście że nie bo by go powstrzymali.
A już widzę Scotta i szeryfa jak ochoczo zbierają potrzebne do rytuału składniki wiedząc ze Stiles idzie na śmierć ;/ TA I CO JESZCZE?!

ars_amandi napisał:
- Puścić cię? Zabawne. - Znienacka pazury Hale'a znalazły się na gardle Stilesa, naciskając na nie, ale nie wbijając w ciało. - Ty nie chciałeś puścić mnie.
I  vice versa do cholery więc jesteście kwita Smile
A teraz Derek daj Stilisowi buziaczka i koniec wrzasków

ars_amandi napisał:
I nie przestając śnić o szczęśliwym zakończeniu nawet wówczas, gdy w środku nocy Derek wymknął się cicho z jego pokoju, wychodząc przez okno, a on sam skulił się w pozostawionym przez niego pustym miejscu.
No i gdzie on lezie? ja się pytam, no gdzie?
Mam nadzieje że go nie zostawi na zawsze z poczucia winy ze ta cała demoniczna akcja to jego wina albo dlatego ze boi się wiązać przez to jakie związki miał w przeszłości Sad
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Icon_minitime18/1/2014, 14:01

merllo,
Cytat :
Nowy rozdzialik
Chwała ci że taki długaśny mam nadzieje że następny też taki będzie albo nawet trochę dłuży :Dnie obraziłabym się
Aw, dziękuję xDD. Hahah, jak dam radę, to napiszę, ale już to ponad 3500 słów mnie trochę wyczerpało, bo mam już zerówki na karku, niestety ;/.. W każdym razie, masz moje słowo, że się postaram, bo w końcu następny rozdział to ten ostatni i przydałoby się porządnie pożegnać z opowiadaniem Very Happy. Mam już plan wydarzeń, a co z tego wyniknie Fierce Little Red - komentarze - Page 6 3932743711 ...

Cytat :
I to mnie wzruszyło do łez -> ojciec zawsze pozna swoje dziecko
Zawsze <3. Jedną z rzeczy, które najbardziej lubiłam pisać właśnie tutaj, to ta więź pomiędzy szeryfem i jego synem, oni... oni naprawdę mają coś wyjątkowego I love you

Cytat :
Tak kobieto dowal mu jeszcze bo ma za mało problemów-> nie kopie się leżącego! no proszę ;/
Mam nadzieje że to właśnie blondi nie będzie przeszkodą do szczęśliwego zakończenia pod tytułem Derek and Stiles forever( tak mi się jakoś wydaje -> ta jej wrogość i na 100% chęć zemsty ah.. źle mi to wróży)
Erica też musi się jakoś wyżyć xD. Ludzie w bólu nie myślą nad okrucieństwem, ani konsekwencjami słów, które wypowiadają ;//..
Chociaż Stilesa bardziej zdołowało, że potem ani ojciec, ani Scott nie skomentowali ani słowem jego przeprosin Crying or Very sad
Hm, kto to wie.. Wink? Nie mogę zdradzać spojlerów przed zakończeniem Razz. Ale nie przejmuj się, happy end Dereka i Stilesa nigdy nie był w opcjach Laughing

Cytat :
Oczywiście że nie bo by go powstrzymali.
A już widzę Scotta i szeryfa jak ochoczo zbierają potrzebne do rytuału składniki wiedząc ze Stiles idzie na śmierć ;/ TA I CO JESZCZE?!
Dokładnie, w życiu by się nie zgodzili na jego samobójcze zapędy Wink. Ale wiesz - nikt nie powiedział, że Stiles idzie na śmierć ;D. Tylko, że musi coś z siebie oddać śmierci w zamian, niekoniecznie życie Fierce Little Red - komentarze - Page 6 3932743711

Cytat :
I vice versa do cholery więc jesteście kwita
A teraz Derek daj Stilisowi buziaczka i koniec wrzasków
Laughing oni prowadzą sobie rozpiskę, który z iloma punktami w ratowaniu siebie prowadzi Razz
Hahah, taak, to dobry sposób ;D. Chociaż, gdyby rozjaśnić sytuację, to Stiles pocałował go pierwszy xDD. Aktualnie rzucił się na niego Laughing

Cytat :
No i gdzie on lezie? ja się pytam, no gdzie?
Mam nadzieje że go nie zostawi na zawsze z poczucia winy ze ta cała demoniczna akcja to jego wina albo dlatego ze boi się wiązać przez to jakie związki miał w przeszłości
Hm, gdzie.. prawdopodobnie wraca do siebie xDD. Biedny Stiles, poranek "po" już nie będzie dla niego taki przyjemny, jak zobaczy, że Dereka nie ma ;/..
A kto tam Dereka i jego powody zrozumie :Rolling Eyes:
No niee, ani słowa o mojej scenie +18 Laughing ? A tak się starałam Laughing Laughing

Dziękuję, kochana, ściskam bardzo, baaaaaardzo mocno ;***** I love you
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Icon_minitime18/1/2014, 15:16

Cytat :
I to właśnie jest to, co nazywam mądrą decyzją Very Happy! Btw, nadrabiaj, nadrabiaj, ja też czytałam i polecam <3
To tym bardziej nadrobię Wink

Cytat :
Hahah, to teraz zacznę cię pytać o pozostałe filmy naszej młodej gwiazdeczki Laughing. "The First Time"? "The Internship" :Rolling Eyes:?
Oj, niestety naszą kochaną gwiazdeczkę widziałam na razie tylko w TW, ale już od dłuższego czasu planuję zabrać się za  "The First Time".

Cytat :
A w czerwcu zaczynają kręcić "Glimmer" DreamWorksa i Dylan ma kolejną główną rolę xD. Ciekawe, kiedy on śpi O.o. Bo najpierw latał z planu Stażystów na Więźnia labiryntu, potem z Więźnia labiryntu na TW od razu i teraz bezpośrednio po zakończeniu kręcenia sezonu 4 w maju/czerwcu leci kręcić Glimmer... On już wygląda, jakby był po pięciu tysiącach kaw Razz
Wielki podziw dla niego  szok  Fierce Little Red - komentarze - Page 6 4198022946 

~~~~~~~~~~~~~~~

Oczywiście, jak mówiłam, tak zrobiłam i w nocy połknęłam rozdział. Zrobiła się z tego taka moja mała tradycja xD

Cytat :
Okay, więc oto prezentuję wam dwa razy dłuższy niż normalnie, przedostatni rozdział Fierce Little Red
Dłuższy rozdział oznacza dłuższą przyjemność czytania  :Rolling Eyes

Cytat :
Mam nadzieję, że się wam spodoba, bo przyznam, że się o niego boję... a zwłaszcza o pewną scenę
Are you kidding me ? Co mi się może u Ciebie nie spodobać ?!

Cytat :
- Tato? - rzucił zdartym szeptem i momentalnie umilkł, przełykając i usiłując zwilżyć wyschnięte gardło. Nie potrafił wstać. Nie potrafił nawet odwrócić głowy, mógł jedynie wpatrywać się w ten cholerny, biały sufit. - Tato… - Zamrugał szybko, usiłując odpędzić parzące łzy spod powiek. To znowu mu się śniło, tak? Nigdy tak naprawdę nie wrócił, nie uwolnił się, był opętany, był z Peterem i Deatonem, był uwięziony w koszmarze, był na cmentarzu, był… Był winny śmierci Boyda. Dzieci.
I to jest ten moment, kiedy chcę przytulić z całej siły moje biedactwo  Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096 

Cytat :
Jego palce drgnęły odruchowo, próbując zacisnąć się wokół czegoś, ale znajdując tylko powietrze.
Dereka.
Nie. Nienienie. Nie Derek. Nie. Oddech Stilesa przyspieszył, spłycając się i zaczynając rwać
Och, ja też go wyglądam!

Cytat :
- Proszę… - wydusił z siebie, zwijając dłonie w pięści i nadal nie otwierając oczu, nie chcąc widzieć chłodnych, okrutnych uśmiechów na ich twarzach. - Wszystko, tylko nie to. Tylko nie wy. Proszę.
Serce Johna ścisnęło się boleśnie na widok łez spływających nieświadomie po zapadniętych policzkach jego drżącego, przerażonego syna. To nie był demon. Nie potrzebował Scotta, by to wiedzieć, do cholery. To był jego syn, który w tym pieprzonym momencie potrzebował swojego ojca.
Daddy knows best, uwielbiam tą więź ojciec-syn w przypadku Szeryfa i Stilesa i u Ciebie, jak i w serialu, jak tak troszczą się i martwią się o siebie do granic możliwości  I love you 

Cytat :
W chwili, gdy McCall z wahaniem i zaciśniętą szczęką przeszedł przez drzwi, John w ułamku sekundy odwrócił się do miotającego się rozpaczliwie chłopca i wyćwiczonym ruchem złapał go za ręce w powietrzu, wykorzystując element zaskoczenia, by przekręcić go plecami do siebie i przycisnąć mocno do własnej klatki piersiowej, ściśle obejmując.
Nogi Stilesa zadrżały jeszcze kilkukrotnie, zanim bezsilnie opadły na materac.
- Jesteś bezpieczny - wyszeptał w brązowe włosy szeryf, zamykając oczy i delikatnie kołysząc syna. Zdarte krzyki przeszły powoli w urywany płacz. Nie przestał kołysać. - Nigdy więcej nikt nie wyrządzi ci krzywdy. Nie pozwolę na to, Stiles, przysięgam, synu… Jesteś bezpieczny.
- D-Derek…? - Słowo było ledwo rozróżnialne przy głosie rwącym się od łez, ale John zrozumiał.
I zacisnął mocniej powieki.
- Uratował cię.
Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad 
Cytat :
Erica poruszyła się niespokojnie, przebudzając się.
I nagle wszystko wydarzyło się praktycznie w przeciągu ułamków sekund. Wzrok Eriki natrafił na Stilesa, którego oczy raptownie się rozszerzyły -- i zerwała się z rykiem, atakując go. Jej pazury minęły jego gardło dosłownie o milimetry, kiedy Isaac gwałtownie w nią uderzył w pół skoku, przewracając na ziemię, podczas gdy Scott pchnął Stilesa za siebie.
- Mam cholerną nadzieję, że jesteś z siebie dumny, Stilinski - splunęła wściekle, zwisając w uchwycie Isaaca, ale nie spuszczając płomiennie nienawistnych oczu ze Stilesa stojącego nieruchomo z szybko bijącym sercem. - Ich krew jest na twoich rękach.
Auć, Erica jeszcze nie przebolała straty, ale co się dziwić, najpierw Boyd, a teraz Derek..., więc dziewczyna musi jakoś dać upust swoim emocjom tylko szkoda, że biedny Stiles tego słucha.

Cytat :
…posiadać moc przywracania do życia – kroczenia po niebezpiecznej, zacienionej granicy pomiędzy mrokiem a światłem. By proces mógł się odbyć, więź z wilkołakiem musi być niezwykle silna, a emisariusz przygotowany, by ofiarować śmierci to, czego zażąda. Nie zabierasz kogoś ciemności, nie oddając jej przy tym czegoś w zamian.
Nie oddając jej w zamian siebie.
Jej, ale chłopak jest gotów do poświęceń i widać już dokładnie, że Derek nie jest mu obojętny. I zarazem niezły z niego spryciarz, bo wiedział, że gdyby powiedział ojcu i Scottowi, jakie są tego konsekwencje to oni w życiu nie zgodziliby się na ten jego odważny krok.

Cytat :
- Nie, nie Scott - wycedził lodowato Derek z płonącymi furią oczami, obnażając kły. Stiles zamarł. Zamarło pieprzone wszystko, poza jego walącym w piersi sercem. - Co ty sobie myślałeś, do cholery?!
Atmosfera zaczyna robić się gorąca. Czuję to  :Rolling Eyes:  I spryskiwacz mam już w pogotowiu:
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 So-hot

Cytat :
- Wiesz, jaki jest w tym problem? - Derek i jego wyszczerzone kły przysunęły się stanowczo za blisko twarzy Stilesa, żeby miał nadal czuć się komfortowo. - Ja jestem dorosłym, a ty tylko cholernym dzieciakiem. Ja mam podstawy, by móc podejmować takie decyzje, nie ty. Masz jeszcze całe życie przed sobą, Stiles!
Ja to sobie wyobrażam od razu tak:
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Tumblr_mzimlcgbus1rxermyo2_500

Cytat :
Ha, Hale, ha - prychnął Stiles, uderzając go w ramię. - Już przegrałeś w tej kategorii ze mną. Nie, serio, odpowiedz. To naprawdę… naprawdę był tylko obowiązek?
Nienawidził sposobu, w jaki głos zadrżał mu na ostatnim słowie i tego, że Derek wydawał się to wyłapać, spoglądając na niego ze ściągniętymi brwiami i poważniejąc. Stiles przełknął ślinę.
Tak.
- Nie.
Do tej pory Stiles nie był w stanie stwierdzić, kto kogo pocałował pierwszy.
Ooooch, w końcu, w końcu, jakiś taniec radości zaraz odtańczę, haha
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Anigif_enhanced-buzz-31994-1359473038-6
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Chuffed

A potem podczas czytania wyglądałam już tak:
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Tumblr_inline_mzij9k5Eyu1qkok8g
Ale tutaj już bez szczegółów  Razz 

Cytat :
- You know nothing, Jon Snow.
Wiesz, jak ja uwielbiam ten cytat ? Chyba wiesz  I love you  Jejku korespondencja z GoT, Stiles ma dobry gust. A jak już mowa o GoT to:
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Tumblr_mzhc3dA5qh1rhawl9o1_500

Cytat :
Wszystko przecież było dobrze, prawda? I wszystko miało się skończyć dobrze, dlaczego by nie? Stiles po raz pierwszy od roku zasnął z uśmiechem na twarzy, naprawdę w to wierząc.
I nie przestając śnić o szczęśliwym zakończeniu nawet wówczas, gdy w środku nocy Derek wymknął się cicho z jego pokoju, wychodząc przez okno, a on sam skulił się w pozostawionym przez niego pustym miejscu.
Uuu, Derek, jak mogłeś nie zostać, jak mogłeś! Liczyłam na jakieś poranne śniadanko podane na tacy, ale I know, ma być bez happily ever after… Ale nie uciekaj, nie zostawiaj go samego.


I of kors rozdział świetny, jak zawsze zresztą, po prostu paluszki lizać: Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Tumblr_mziglaPqvh1tpltgfo1_500

Mnóstwa weny, bo to już następny będzie finał,
coś czuję, że się wtedy poryczę,
ściskam mocno ;****
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Icon_minitime18/1/2014, 15:57

Jaszka,
Cytat :
Oj, niestety naszą kochaną gwiazdeczkę widziałam na razie tylko w TW, ale już od dłuższego czasu planuję zabrać się za "The First Time".
Jest słodki tam ;D. A film jako zakochiwanie się jest wiarygodny, choć przez to trochę przegadany xD. Ale fajny :Rolling Eyes:

Cytat :
Wielki podziw dla niego
...że nam jeszcze nie padł z przemęczenia, prawda xDD?

Cytat :
Oczywiście, jak mówiłam, tak zrobiłam i w nocy połknęłam rozdział. Zrobiła się z tego taka moja mała tradycja xD
I love you jesteś cudowna xDD. Hahah, tyle że ta tradycja potrwa tylko jeszcze jeden rozdział, bo już finał nadchodzi Crying or Very sad ..

Cytat :
Dłuższy rozdział oznacza dłuższą przyjemność czytania
I love you I love you dziękuję xDDD. Ale przyznam, że ja już się frustrowałam, bo miałam mało czasu (zerówki nadchodzą ;/..), pisałam, pisałam, a tu jeszcze tyle punktów zostawało z planu wydarzeń Laughing . Może nawet nie "tyle", ale obfite ;p. Aż zdecydowałam, ze skrócę sb scenę rezurekcji ;p

Cytat :
Are you kidding me ? Co mi się może u Ciebie nie spodobać ?!
Embarassed nie byłam pewna, czy... czy scena seksu dobrze wyjdzie..? Embarassed

Cytat :
I to jest ten moment, kiedy chcę przytulić z całej siły moje biedactwo
Poczekaj do finału Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1426600735 . Ale tak, Stiles na początku nie wiedział, co się z nim dzieje, wróciły te wszystkie koszmarne wspomnienia, grożąc, że to nigdy tak naprawdę się nie skończyło i.. ugh No

Cytat :
Och, ja też go wyglądam!
Aa, on tylko leży sb martwy piętro niżej Laughing

Cytat :
Daddy knows best, uwielbiam tą więź ojciec-syn w przypadku Szeryfa i Stilesa i u Ciebie, jak i w serialu, jak tak troszczą się i martwią się o siebie do granic możliwośc
Ja tak samo <3, bo chyba jeszcze nigdy nie widziałam tak oddanej sobie rodziny - oni mają między sobą coś zupełnie wyjątkowego i samo pisanie tego było jednym z moich ulubionych wątków tutaj I love you
I tak, tata zdecydowanie wie najlepiej, kiedy to jest jego syn, a kiedy nie Very Happy. Scott ze swoim wilkołaczym nosem kompletnie nie jest potrzebny ^^

Cytat :
Auć, Erica jeszcze nie przebolała straty, ale co się dziwić, najpierw Boyd, a teraz Derek..., więc dziewczyna musi jakoś dać upust swoim emocjom tylko szkoda, że biedny Stiles tego słucha.
Dokładnie. Z jednej strony Erica nie kontroluje raniących słów, których mówi w pełnym gniewu bólu, obwinia Stilesa, bo to on był w centrum tych wszystkich wydarzeń, ale.. ale z drugiej strony, Stiles też był ofiarą, nie miał wpływu na zabicie Boyda i nie prosił Dereka, by się dla niego poświęcił ;/. A jednak wszyscy postrzegają to jako przynajmniej częściowo jego winę. Chyba go nawet jeszcze bardziej zdołowało to, że ani Scott, ani jego tata nie odezwali się ani słowem po jego przeprosinach Crying or Very sad

Cytat :
Jej, ale chłopak jest gotów do poświęceń i widać już dokładnie, że Derek nie jest mu obojętny. I zarazem niezły z niego spryciarz, bo wiedział, że gdyby powiedział ojcu i Scottowi, jakie są tego konsekwencje to oni w życiu nie zgodziliby się na ten jego odważny krok.
Masz całkowitą rację, prawdopodobnie by go związali i poszli pogrzebać Dereka Wink. Taak, wreszcie Stiles zdołał przejść z fizycznego zauroczenia do prawdziwych uczuć, do tego, że musi się upewnić, że z Derekiem będzie wszystko w porządku, nawet jeśli odbędzie się to jego własnym kosztem <3. Już tak raz zrobił ze zgodą na opętanie, teraz na zapłacenie nieznanej ceny za wskrzeszenie..

Cytat :
Atmosfera zaczyna robić się gorąca. Czuję to I spryskiwacz mam już w pogotowiu:
Omg, ten gif zawsze mnie rozbraja, kocham go Laughing ! I zdecydowanie gorąca :Rolling Eyes: . Najpierw planowałam angry sex, ale potem wyszło, że będzie bardziej.. przekomarzający się, lekki, bardziej czuły <3. Takie małe spojrzenie na to, jak dobrze by do siebie pasowali jako para Wink..

Cytat :
Ja to sobie wyobrażam od razu tak
I tak to mniej więcej wyglądało Cool 

Cytat :
Ooooch, w końcu, w końcu, jakiś taniec radości zaraz odtańczę, haha
Embarassed hahahah, nawet mogę zdradzić to, czego Stiles "nie wie" xDD. To on się dosłownie rzucił na Dereka Laughing

Cytat :
A potem podczas czytania wyglądałam już tak:
Ale tutaj już bez szczegółów
Why, why, pikantne szczegóły są najfajniejsze :Rolling Eyes: Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1426600735 ! A tak na serio, to bałam się, że odrobinę to przegadałam, zamiast skupić się na samych Sexy Times Embarassed . Ale to wina Dereka i Stilesa, serio, zawsze jak chciałam przejść do pisania, to ci albo się obrażali nawzajem albo zaczynali kłócić o piosenki Razz Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1703380403 

Cytat :
Wiesz, jak ja uwielbiam ten cytat ? Chyba wiesz Jejku korespondencja z GoT, Stiles ma dobry gust. A jak już mowa o GoT to:
Jak dla mnie, Stiles jest osobą, która ogląda z pasją wszystkie rewelacyjne seriale xDD. I wali referencje, gdzie tylko może Laughing
O rany, piękna grafika I love you ... Kiedyś czytałam niezłe AU, gdzie Stiles był Daenerys, a Derek - Drogo :Rolling Eyes:
A jak ci się podoba to Fierce Little Red - komentarze - Page 6 3932743711 ?
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Tumblr_mkkg0omIvl1rt0qyko1_400

Cytat :
Uuu, Derek, jak mogłeś nie zostać, jak mogłeś! Liczyłam na jakieś poranne śniadanko podane na tacy, ale I know, ma być bez happily ever after… Ale nie uciekaj, nie zostawiaj go samego
No nie Sad? A wszystko się już tak pięknie układało, masakra.. I Derek musiał zwiać, żeby Stilesowy poranek "po" już był o wiele gorszy ;/. Co, jeśli Stiles uzna, że był tak tragiczny w łóżku, że Derek nie będzie chciał mieć z nim nic więcej do czynienia?? Biedny Stiles.. to akurat będzie najmniejszy z jego problemów, gdy opowiadanie dobiegnie końca Fierce Little Red - komentarze - Page 6 575276571

Cytat :
Mnóstwa weny, bo to już następny będzie finał, coś czuję, że się wtedy poryczę
To mi postawiłaś wysoko poprzeczkę Laughing . Mam nadzieję, że mi się uda napisać coś wzruszającego Embarassed .. Plus, cudowny komentarz, aż miałam ciepło w serduszko, jak go czytałam, kochana Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096

Tulę z całych sił, dziękuję i buziakuję, xoxo ;****** I love you
Powrót do góry Go down
merllo
Zaatakowany
Zaatakowany
merllo


Liczba postów : 215
Punkty : 1
Join date : 11/11/2013
Age : 33
Skąd : Kraków

Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Icon_minitime19/1/2014, 20:18

ars_amandi napisał:
W każdym razie, masz moje słowo, że się postaram, bo w końcu następny rozdział to ten ostatni i przydałoby się porządnie pożegnać z opowiadaniem
No to trzymam za słowo.
No niestety ostatni :(i smutno mi z tego powodu

ars_amandi napisał:
Zawsze <3. Jedną z rzeczy, które najbardziej lubiłam pisać właśnie tutaj, to ta więź pomiędzy szeryfem i jego synem, oni... oni naprawdę mają coś wyjątkowego
Tak ta więź ojca i syna jest piękna Smile
Oni mają już tylko siebie i nie mogą żyć bez siebie

ars_amandi napisał:
Tylko, że musi coś z siebie oddać śmierci w zamian, niekoniecznie życie
No to teraz mnie wystraszyłaś, myślałam że to właśnie jego życie jest zagrożone i cieszyłam się jak głupia gdy wszystko się udało a Stilles był bezpieczny, a teraz mi takie coś mówisz. Martwię się Sad

ars_amandi napisał:
Chociaż, gdyby rozjaśnić sytuację, to Stiles pocałował go pierwszy xDD. Aktualnie rzucił się na niego
A Derek specjalnie się nie bronił no nie Very Happy

ars_amandi napisał:
Hm, gdzie.. prawdopodobnie wraca do siebie xDD. Biedny Stiles, poranek "po" już nie będzie dla niego taki przyjemny, jak zobaczy, że Dereka nie ma ;/..
To nie w porządku względem Stilesa. Tak się nie robi. Stiles może odebrać to w ten sposób- No fajnie było, ale się skończyło-> Jednorazowa przygoda ;/ No sorry Derek zero wyczucia naprawdę.

ars_amandi napisał:
No niee, ani słowa o mojej scenie +18 Laughing ? A tak się starałam
Oj scena +18 była totalnie super ( wpadłam w zachwyt ,dzięki niej podniósł się mój poziom endorfin) I love you I love you I love you 


Weny życzę  Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Icon_minitime20/1/2014, 10:26

merllo,
Cytat :
No to trzymam za słowo.
No niestety ostatni :(i smutno mi z tego powodu
Dziękuję I love you .. Ale nie odchodzę, jest jeszcze drugie xD. I myślę, że co jakiś czas będę wstawiała miniaturkę, może zrobię sb temat z nimi Wink

Cytat :
Tak ta więź ojca i syna jest piękna Smile
Oni mają już tylko siebie i nie mogą żyć bez siebie
Gorzej, jak jeden z tego równania odpadnie Fierce Little Red - komentarze - Page 6 3932743711

Cytat :
No to teraz mnie wystraszyłaś, myślałam że to właśnie jego życie jest zagrożone i cieszyłam się jak głupia gdy wszystko się udało a Stilles był bezpieczny, a teraz mi takie coś mówisz. Martwię się
Naprawdę wierzyłaś, że zafunduję tu szczęśliwe zakończenie Laughing ? Hahahah, ja xDD? Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1426600735

Cytat :
A Derek specjalnie się nie bronił no nie
Absolutnie Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1907024335 

Cytat :
To nie w porządku względem Stilesa. Tak się nie robi. Stiles może odebrać to w ten sposób- No fajnie było, ale się skończyło-> Jednorazowa przygoda ;/ No sorry Derek zero wyczucia naprawdę.
Albo że był tak tragiczny w łóżku, że Derek nie mógł znieść nawet samej wizji śniadania z nim Razz Laughing

Cytat :
Oj scena +18 była totalnie super ( wpadłam w zachwyt ,dzięki niej podniósł się mój poziom endorfin)
Aww, dziękuję, moje kochanie Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1426600735 I love you

Xoxoxo ;*********
Powrót do góry Go down
merllo
Zaatakowany
Zaatakowany
merllo


Liczba postów : 215
Punkty : 1
Join date : 11/11/2013
Age : 33
Skąd : Kraków

Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Icon_minitime28/1/2014, 19:12

To już jest koniec...nie ma już nic Sad  -> ostatni rozdzialik jak by się można było spodziewać wyszedł ci w 100% genialnie.
Nie zawiodłaś również  jeśli chodzi o długość był po prostu wielgaśny Smile

ars_amandi napisał:
Deeerrrrrek, jesteś w łazience? Jeśli tak, to wiedz, że ja wiem, że mnie słyszysz, więc łaskawie przywlecz się tu z powrotem, Fido.
Drzwi skrzypnęły cicho i Stiles momentalnie odwrócił się w ich kierunku z szerokim uśmiechem --- który równie momentalnie spełzł mu z warg, równocześnie z gwałtownym rozszerzeniem oczu, gdy zobaczył stojącego w wejściu ojca, pocierającego niezręcznie kark ręką.
To oczywiste że był rozczarowany. Wiedziałam ze tak będzie :/ eh... Derek, Derek ty matole.

ars_amandi napisał:
- Nie jestem pewien, czy w moim organizmie została jeszcze jakaś krew, czy już cała powędrowała do twarzy - wymamrotał zdrętwiale Stiles jedynie po to, by zaraz zmrużyć podejrzliwie oczy. - Ciebie to bawi, prawda? - rzucił oskarżycielsko, celując palcem w zadowolonego z siebie ojca. - Ha! Mam rację!
Nie ma to jak tatuś Stilinski :)rozwałka totalna haha...

ars_amandi napisał:
- Fakt, nie do końca podoba mi się to, że ty i Derek macie między sobą aż tak dużą różnicę wieku, ale on jest dobrym człowiekiem. Złamanym i zniszczonym przez los, ale gotowym poświęcić dla ciebie wszystko, a tylko to się dla mnie liczy

A to było słodkie i zrobiłam głośne ohhhh..... , to prawda Derek zrobi dla Stilesa wszystko  I love you  I love you 

ars_amandi napisał:
Serio, musiał z nim porozmawiać na temat poprawnej etykiety po seksie i niewymykania się przez okno, choćby pod drzwiami czekał cały tabun wściekłych rodziców, bo naprawdę - zostawianie biednego Stilesa na ich pastwę? Nie fair.
Aha. Przydałoby się mu wbić trochę kultury w ten zakuty sexowny łepek.

ars_amandi napisał:
- Nie. - Zimna dłoń zaczęła wolno miażdżyć jego serce, żebra i płuca, osadzając się lodem w żołądku. - Nie, nie, nie. Nie ma mowy, nie zrobisz mi tego - syknął z determinacją, pospiesznie wygrzebując komórkę z kieszeni i chaotycznie uderzając w ekran, póki nie udało mu się odblokować i wybrać numeru Dereka. - Nie pozwolę ci.
A zrobił PALANT! ->jak już sobie raz wbił do głowy ze ta cała akcja z demonem to jego wina to nie ma zmiłuj ciągle będzie się obwiniał.

ars_amandi napisał:
Wybrany numer nie istnieje.
- S-Scott - wydusił w szoku Stiles, gdy jego klatka piersiowa zaczęła unosić się coraz szybciej i bardziej nieregularnie. - Nie zabrałeś mi go, Hale. Nie mogłeś.
A to już było nadzwyczaj okrutne!
Scott? Naprawdę? Serio? -> Derek zabierz  ze sobą jeszcze szeryfa i już wszyscy których kocha Stiles.

ars_amandi napisał:
- Stracił za dużo krwi, przykro mi. Był już martwy, gdy go pan znalazł, szeryfie. Musiał podciąć sobie nadgarstki co najmniej godzinę wcześniej. Nie mogliśmy go uratować.
Sad  Nie....!

ars_amandi napisał:
- Powinniśmy wrócić - odezwał się cicho Scott, nie spuszczając wzroku z profilu Dereka i Alpha nieświadomie zacisnął pobielałe dłonie na kierownicy. - Co, jeśli coś się stanie? Jeśli będzie nas potrzebował?
- Nie będzie - odparł twardo. - Wszystko, co działo się do tej pory, było spowodowane tym, że wciągnąłem
Scott normalnie przebłysk moralności i łaskawości w stosunku do Stilesa , a Derek...no jak że inaczej DALEJ SWOJE ;/

ars_amandi napisał:
Chłopiec uwięziony w lustrze, martwy dla świata i żywy dla otaczających go cieni, z ustami otwartymi w bezgłośnym krzyku za ojcem i przyjaciółmi, za partnerem, którego miejsce zajął.
Nie zabierasz kogoś ciemności, nie oddając jej przy tym czegoś w zamian.
Nie oddając jej w zamian siebie.
Ty okrutna kobieto Very Happy
Powiem nie spodziewałam się tego-> zaskoczyłaś  mnie.
Myślałam że obdarzysz go jakąś nieuleczalna chorobą a tu proszę takie cośik Very Happy

ars_amandi napisał:
Poor little helpless boy boy boy
With a mirror as his toy toy toy
His eyes are so black black black
He has a knife stuck in his back back back
The blood is red red red, his skin is white white white
but it gets worse worse worse, with every night night night
He cannot breat breath breath, he cannot cry cry cry
That's why why why... he will never get to die.
Groza, aż mnie ciarki przeszły Smile

Smutno mi ze to już koniec, ale wszystko co dobre szybko się kończy nie?
Teraz zaciekle czekam na kolejny rozdzialik twojego drugiego opowiadania.
:*:*
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Icon_minitime28/1/2014, 19:34

merllo,
Cytat :
To już jest koniec...nie ma już nic -> ostatni rozdzialik jak by się można było spodziewać wyszedł ci w 100% genialnie.
Nie zawiodłaś również jeśli chodzi o długość był po prostu wielgaśny
Och, cytat z piosenki, rozpoznałam xDD Laughing ! Jestem dumna, haha ;DD
I dziękuję, skarbie mój, jeśli tak uważasz Embarassed .. Chociaż ostateczny efekt trochę różnił się od moich zamierzeń, ale już.. oj tam, oj tam, nie Wink? Dzięki ;D. Starałam się xD - i choć wyszedł krótszy od poprzedniego, to i tak dłuższy od normalnych Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1907024335 

Cytat :
To oczywiste że był rozczarowany. Wiedziałam ze tak będzie :/ eh... Derek, Derek ty matole.
Rozczarowany, też, tak, chociaż akurat w cytowanym momencie to była czysta panika Laughing . Wiesz, pod kołdrą był kompletnie, uch, nieubrany, Derek ostatni raz był widziany w jego pokoju i teraz jego ojciec przyłapał go zanim zdążył się ogarnąć i jeszcze w momencie, jak mówił do nieobecnego Dereka, soł... trauma do końca życia Laughing
...czyli tylko przez kilka godzin Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1703380403 

Cytat :
Nie ma to jak tatuś Stilinski :)rozwałka totalna haha...
Hahah, tak Very Happy. Szeryf w życiu, nigdy przenigdy by nie przepuścił takiej okazji do pokpiwania ze Stilesa Laughing

Cytat :
A to było słodkie i zrobiłam głośne ohhhh..... , to prawda Derek zrobi dla Stilesa wszystko
Nawet porzuci własny dom ;/.. Ugh, niedobry Derek -.-
Pokusiłabym się też o stwierdzenie, że lepiej byłoby dla Stilesa, gdyby wtedy pozwolił mu umrzeć na cmentarzu, niż teraz, gdzie został na wieczność uwięziony za lustrem i zmienił się w demona Razz

Cytat :
Aha. Przydałoby się mu wbić trochę kultury w ten zakuty sexowny łepek.
Zdecydowanie Wink

Cytat :
A zrobił PALANT! ->jak już sobie raz wbił do głowy ze ta cała akcja z demonem to jego wina to nie ma zmiłuj ciągle będzie się obwiniał.
To też, ale nie tylko Wink. Derekowi raczej chodziło o dosłownie wszystko, w czym ma w sumie rację xD. Przemiana Scotta, początkowe ataki wilkołaków na Stilesa, porwanie go przez Alphy, prawie-gwałt, połamanie wszystkich kości w ciele... opętanie i próba poświęcenia przez Petera to już sam koniec Razz
Hahah, właśnie zdałam sobie sprawę, jaką górską kolejkę zafundowałam u sb w opowiadaniu Stilesowi Laughing

Cytat :
A to już było nadzwyczaj okrutne!
Scott? Naprawdę? Serio? -> Derek zabierz ze sobą jeszcze szeryfa i już wszyscy których kocha Stiles.
Faktycznie, było Crying or Very sad ... Derek postanowił zabrać ze sobą całe stado, by kompletnie odciąć Stilesa od powiązań ze światem nadnaturalnym i... ugh, do niego należał też jego najlepszy - jedyny - przyjaciel i... shit, Derek rzeczywiście postąpił trochę jak dupek, zostawiając Stilesa kompletnie samego na wszystkich frontach ;//

Cytat :
Nie....!
Ale wiesz, że nie podciął ich tak naprawdę, prawda Wink? To była tylko iluzja stworzona przez demona xD. Sam Stiles wtedy po utracie przytomności podczas ataku paniki od razu znalazł się za lustrem Fierce Little Red - komentarze - Page 6 3932743711

Cytat :
Scott normalnie przebłysk moralności i łaskawości w stosunku do Stilesa , a Derek...no jak że inaczej DALEJ SWOJE ;/
Derek potrafi być bardzo uparty Laughing
Taak, ale gdyby Scott naprawdę chciał być łaskawy, to nie powinien zmieniać numeru telefonu ;/..

Cytat :
Ty okrutna kobieto
Powiem nie spodziewałam się tego-> zaskoczyłaś mnie.
Myślałam że obdarzysz go jakąś nieuleczalna chorobą a tu proszę takie cośik
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1426600735 :dance: Fierce Little Red - komentarze - Page 6 3659497424 Fierce Little Red - komentarze - Page 6 659520521 
Aw, dziękuję, dziękuję Laughing . Naah, dałabym mu ją, gdybym planowała poprowadzić opowiadanie jeszcze trochę dalej, żebyśmy mogli patrzeć, jak powoli gaśnie i umiera Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1907024335
A tutaj, well... postanowiłam zamknąć wątek z drzwiami i lustrem, żeby nie było tak łatwo Fierce Little Red - komentarze - Page 6 575276571 .. A że czas nie jest linią prostą (przynajmniej wg mojego kochanego Tenth Doctor Laughing ), to Stiles sam stał się demonem, który go potem nękał Razz

Cytat :
Groza, aż mnie ciarki przeszły
 cheers sama wymyślałam w przednoc zerówki Laughing !! Hahah, wieeem, nie miałam nic lepszego do roboty, jedyną alternatywą było uczenie się Razz
I nawet udało mi się mimo to zaliczyć na 5 Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1703380403 

Cytat :
Smutno mi ze to już koniec, ale wszystko co dobre szybko się kończy nie?
Teraz zaciekle czekam na kolejny rozdzialik twojego drugiego opowiadania.
:*:*
Dziękuję, kochanie moje ;********
Hm.. nie mam pojęcia, kiedy się pojawi, bo od piątku do połowy lutego mam nawał egzaminów, soł.. może jakoś uda mi się coś napisać, ale nic nie obiecuję Wink

Ściskam z całych sił, kotku, buziakuję i dziękuję I love you ;********
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Icon_minitime4/2/2014, 14:12

Więc na początek to w ogóle chciałam Cię przeprosić, że tak późno przeczytałam ten finał i dopiero teraz komentuję, ale jak już wspomniałam wszystkiemu winna jest nauka. Nie gniewaj się, proszę.

I podziwiam Ciebie, że wśród tylu egzaminów znalazłaś czas, aby napisać rozdział.

Oczywiście dziękuję Ci za dedykejszyn  I love you 
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Bite-lip1

Cytat :
- Mm, Derek? - Stiles przewrócił się na drugi bok wciąż z zamkniętymi oczami, uderzając leniwie ręką naokoło siebie. Mimo że ściągnął nieznacznie brwi, to rozmarzony uśmiech jeszcze nie zdążył zniknąć mu z ust. - Deeerrrrrek, jesteś w łazience? Jeśli tak, to wiedz, że ja wiem, że mnie słyszysz, więc łaskawie przywlecz się tu z powrotem, Fido.
Uuuu, już wyczuwam ten zawód Stilesa…

Cytat :
- Tak! Tak, absolutnie, totalnie głodny! - pisnął Stiles
To jest takie Stilesowe, powtórzę się jeszcze raz, bo już o tym kiedyś wspominałam, ale właśnie ogromnie podoba mi się, że doskonale potrafisz zachować i przelać na papier ich osobowość i sposób mówienia, mistrzu.

Cytat :
Mam nadzieję, że pamiętaliście o prezerwatywach?
Od razu przypomniał mi się ojciec Kiry, który ostatnio wali takimi tekstami i robi biednej dziewczynie siarę na całej linii  Laughing 

Cytat :
Fakt, nie do końca podoba mi się to, że ty i Derek macie między sobą aż tak dużą różnicę wieku, ale on jest dobrym człowiekiem. Złamanym i zniszczonym przez los, ale gotowym poświęcić dla ciebie wszystko, a tylko to się dla mnie liczy
Jakie to jest słodkie  Very Happy 

Cytat :
Kocham cię takiego, jakim jesteś, rozumiesz? Nieważne, kto ci się podoba, a kto nie. A co do reszty… ze stadem, z Ericą… wszystko się ułoży, obiecuję ci to.
Piękny speech.
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Obamacry_slow
Naprawdę kochany tatusiek z naszego Szeryfa.
I tak sielankowo się zrobiło, czuję, że nie dane jest im się cieszyć zbyt długo…

Cytat :
Przynajmniej to wyjaśnienie brzmiało o wiele lepiej niż opcja, że Stiles okazał się na tyle tragiczny w łóżku, że Derek od tej pory obrał sobie za cel życiowy unikanie kontaktu z nim za wszelką cenę, prawda? Albo, że wreszcie przejrzał na oczy i zrozumiał, że to wszystko było błędem, bo Derek to… cóż, Derek, ktoś z najwyższej ligi, a Stiles był jedynie… jedynie irytującym, przysparzającym samych kłopotów, nieatrakcyjnym dzieciakiem.
Biedny Stiles  Sad  mam wielką ochotę go przytulić.

Cytat :
- Everybody, yeah, wash your body, yeah. Everybody, yeah, wash your body right, cos Stiles had SEX, toniii-
- STILES! Uwierz mi, słychać cię z dołu, a tego właśnie chcemy uniknąć!
- Wybacz, tato! Chociaż wiesz, psujesz zabawę! - odkrzyknął, marszcząc nos z westchnięciem, ale zaraz się rozjaśnił z powrotem. - -iight!
- STILES!
- Oops?
Hahaha, uwielbiam Twój humor przeplatany z piosenkami  Laughing 

Cytat :
Usiadł na chwilę na materacu, sprawdzając z nudów sprężystość, a po chwili podszedł do szafy, otwierając ją z rozmachem i absolutnym zamiarem przeliczenia wszystkich identycznych Henley'ów Dereka.
I zamarł.
- Nie. - Zimna dłoń zaczęła wolno miażdżyć jego serce, żebra i płuca, osadzając się lodem w żołądku. - Nie, nie, nie. Nie ma mowy, nie zrobisz mi tego - syknął z determinacją, pospiesznie wygrzebując komórkę z kieszeni i chaotycznie uderzając w ekran, póki nie udało mu się odblokować i wybrać numeru Dereka. - Nie pozwolę ci.
Ale jestem wściekła na Dereka, co on sobie wyobraża?! Jak mógł odejść bez jakichkolwiek wyjaśnień, pożegnania. Zaczynam tutaj tracić do niego sympatię z każdą dalej przeczytaną linijką.

Cytat :
Zimna dłoń zaczęła wolno miażdżyć jego serce, żebra i płuca, osadzając się lodem w żołądku
^ pięknie ujęte

Cytat :
Bez chwili wahania wybrał telefon Scotta.
Wybrany numer nie istnieje.
- S-Scott - wydusił w szoku Stiles, gdy jego klatka piersiowa zaczęła unosić się coraz szybciej i bardziej nieregularnie. - Nie zabrałeś mi go, Hale. Nie mogłeś.
No nie, i jeszcze to! Jak w ogóle Scott mógł tak zrobić i jak Derek mógł zabrać Stilesowi najlepszego przyjaciela. Pozbawia Stilesa dosłownie wszystkiego, za jakie grzechy.
Ehhh, ale biedny Stiles dostaje w kość, z każdej możliwej strony. Mam ochotę powiedzieć: enough! i: Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Tumblr_mnw2mfUa511ro6icjo1_500

Cytat :
- N-nie… - Przesunął dygoczącą dłonią po ustach. Palce wróciły całe we krwi i zakręciło mu się w głowie. To były te konsekwencje? - D-Der… Der… - Jeśli był niedaleko, jeśli jeszcze nie wyjechał, może istniała mała szansa-- proszę, pomóż mi. - Dere… - Zgiął się jeszcze bardziej, gdy zaczęły nim rzucać drgawki. - Der… Scott… Ktokol…
Kolana rozjechały mu się na szklanej powierzchni i upadł ciężko na bok, błyskając białkami oczu.
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 39875-Emma-Stone-no-no-no-no-no-gif-bGod
on musi żyć, nie rób mi tego!

Cytat :
Lyds? Lyds, to ty otwierałaś drzwi?
Lydia przesunęła wolno ręką po nich, marszcząc brwi, a następnie wyjrzała na korytarz.
Każde drzwi w ich domu stały otworem.
- O co chodzi, do cholery? - mruknął Jackson, podchodząc do uchylonych drzwi do jego pokoju. Przysiągłby, że je zamykał.
Drzwi do pokoju Stilesa otworzyły się powoli, skrzypiąc, póki nie dotknęły ściany.
Bardzo fajny motyw z tymi drzwiami, Ty to masz genialne pomysły  :Rolling Eyes

Cytat :
Allison wstała bez słowa, zamykając je. Harris westchnął, obracając się i pisząc ostatnią cyfrę przy roku.
7 XI 2014
Aaaa, czyli jednak to była prawda, Ty to masz wszyściuteńko rozplanowane.

Cytat :
- Stracił za dużo krwi, przykro mi. Był już martwy, gdy go pan znalazł, szeryfie. Musiał podciąć sobie nadgarstki co najmniej godzinę wcześniej. Nie mogliśmy go uratować.
Że co?!

Cytat :
- Powinniśmy wrócić - odezwał się cicho Scott, nie spuszczając wzroku z profilu Dereka i Alpha nieświadomie zacisnął pobielałe dłonie na kierownicy. - Co, jeśli coś się stanie? Jeśli będzie nas potrzebował?
- Nie będzie - odparł twardo. - Wszystko, co działo się do tej pory, było spowodowane tym, że wciągnąłem -- wciągnęliśmy go w nadnaturalne sprawy. Teraz będzie bezpieczny.
Scott dobrze mówisz, a Derek, nie wygłupiaj się, no!
Ale teraz to już w zasadzie za późno…

Cytat :
- My też - wtrąciła z fałszywą słodyczą Erica z tylnego siedzenia, gdzie była upchnięta razem z Isaakiem i bagażami. - Wiecie, gdyby przypadkiem miał ochotę zabić kolejne z nas.
Bitch!

Cytat :
Chłopiec uwięziony w lustrze, martwy dla świata i żywy dla otaczających go cieni, z ustami otwartymi w bezgłośnym krzyku za ojcem i przyjaciółmi, za partnerem, którego miejsce zajął.
Nie zabierasz kogoś ciemności, nie oddając jej przy tym czegoś w zamian.
Nie oddając jej w zamian siebie.
Znowu się zachwycam nad tym. Wiem, że to jest smutny fragment, ale tak pięknie ujęty, że ach i och.

Cytat :
Poor little helpless boy boy boy
With a mirror as his toy toy toy
His eyes are so black black black
He has a knife stuck in his back back back
The blood is red red red, his skin is white white white
but it gets worse worse worse, with every night night night
He cannot breat breath breath, he cannot cry cry cry
That's why why why... he will never get to die.
Powiem tylko, oczywiście przez duże ‘M’: Majstersztyk.


Ouesu, to już naprawdę jest koniec.
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 40727-Emma-Stone-crying-gif-Le1z

Podsumowując, ostatni rozdział wyszedł Ci świetnie, nie zawiodłaś ani trochę moich oczekiwań.
Fierce Little Red - komentarze - Page 6 32343-Emma-Stone-thumbs-up-gif-eHys

I miałaś rację - nie ma szczęśliwego zakończenia…
Powiem Ci, że od razu skojarzyło mi się z tym biednym liskiem:
Spoiler:

I tak na koniec, chciałam Ci ogromnie podziękować za to, że mogłam tak miło i przyjemnie spędzić swój czas nad czytaniem FLR. Nawiasem mówiąc było to moje pierwsze opowiadanie (no prawie, bo kiedyś, kiedyś czytałam takie jedno o siatkarzach, ale dziewczyny po dziesięciu rozdziałach i w takim momencie, że chciałabyś wiedzieć, co będzie dalej, przestały pisać przez to, że się pokłóciły…), ale na pewno pierwsze z TW, więc przekonałaś mnie do tego, żeby czytać takie ff, bo do tej pory kojarzyły mi się z taką twórczością, która nie jest pisana jakimś wybitnym językiem itd., a tutaj pozytywnie mnie zaskoczyłaś, bo ja uważam, że spokojnie mogłabyś napisać książkę --> Twoje porównania, opisy przeżywanych uczuć itp., humor, wszystko po prostu masz!

Dziękuję jeszcze raz za FLR ;***

I jak już się ogarnę z ostatnim egzaminem to zacznę czytać Twoje pozostałe opowiadania  Smile
Powrót do góry Go down
Akayoru
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Akayoru


Liczba postów : 125
Punkty : 4
Join date : 25/10/2013
Age : 29
Skąd : okolice Krakowa

Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Icon_minitime4/2/2014, 20:19

Kochanie moje I love you Nawet nie wiesz jak ja za WAMI TĘSKNIŁAM TT.TTT (beczy, topiąc swoimi łzami cały pokój, w którym się znajduję ) Nienawidzę tak długich nie obecnośći TT.TT
Wybaczysz swojej sunshine TT.TT
Rok matularny nie da nikomu zmiłuj, oprócz tego nad moją głową wiszą czarne chmury w postaci matury z polskiego, której jeszcze nie zaczęłam pisać TT.TT
W dodatku ostatnie tygodnie stycznia spędziłam na przygotowaniach do studniówki – wiem, marne wytłumaczenie, ale Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096 Już jestem, i staram się nadrobić, i w ogóle tęskniłam, za opowiadaniem także :]

Swoją drogą Perełko I love you I love you I love you
Dziękuję za dedykację Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096

Jednocześnie ogromnie źle mi jest rozstawać się z tym opowiadaniem, który na samym początku mnie rozśmieszało do łez, by końcu chwycić za serce i rozum, poprzez przyjaźń, miłość i opiekę, potem podniesło ciśnienie przez niebezpieczeństwo, łzy, poczucie winy, ludzką krzywdę, wywoływało łzy szczęścia podczas zbliżenia i sprawiało, że nie mogłam spać w nocy, nie myśląc co będzie dalej i byłam jak zahipnotyzowana, powtarzając sobie w myślach niewinne dziecięce wierszyki z lękiem w oczach. To było ogromne przeżycie, ponieważ to było odrobina dobrego życia, którego potrzebowałam. Zwłaszcza teraz  Very Happy Smile :Rolling EyesWink I love you bounce bounce szalenstwo :dance: Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096 Fierce Little Red - komentarze - Page 6 3299270481 Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1907024335 Fierce Little Red - komentarze - Page 6 3932743711 nonono Fierce Little Red - komentarze - Page 6 575276571 Fierce Little Red - komentarze - Page 6 4198022946 Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1833877730 Fierce Little Red - komentarze - Page 6 659520521 Fierce Little Red - komentarze - Page 6 3664469741 

All I want
Is a little of the good life
All I need
Is to have a good time


Chętnie opre się o wezgłowie łóżka w nocy, by przeczytać jeszcze raz całość, od deski do deski Very Happy

ars_amandi napisał:
To się wreszcie skończyło, Boże. Był bezpieczny. Był z ta--
Szeryf położył dłoń na przypiętej do pasa służbowej broni.
- T-tato?
- Scott! - zawołał John, przechylając nieco głowę w stronę drzwi i jednocześnie nie spuszczając z niego nieczytelnego wzroku. Ani ręki z rewolweru. Stiles znieruchomiał, czując, jak powoli robi mu się zimno. - Pozwól tu na chwilę!
D-dlaczego…? Zanim Stiles zdążył dokończyć myśl, drzwi raptownie uderzyły o ścianę i do pokoju wpadł Scott z kłami na wierzchu i spiętą sylwetką. Z gardła Stilesa wyrwał się mimowolny skowyt i zacisnął powieki. Jeśli… jeśli to była kolejna sztuczka jego umysłu… Nie miał pojęcia, jak zdołał przetrwać torturującego go Dereka. Wiedział jednak, że jeśli będzie musiał przeżyć to jeszcze raz, ale tym razem z jego… z jego tatą i najlepszym przyjacielem w rolach oprawców, t-to… go zniszczy całkowicie.
- Proszę… - wydusił z siebie, zwijając dłonie w pięści i nadal nie otwierając oczu, nie chcąc widzieć chłodnych, okrutnych uśmiechów na ich twarzach. - Wszystko, tylko nie to. Tylko nie wy. Proszę.
Serce Johna ścisnęło się boleśnie na widok łez spływających nieświadomie po zapadniętych policzkach jego drżącego, przerażonego syna. To nie był demon. Nie potrzebował Scotta, by to wiedzieć, do cholery. To był jego syn, który w tym pieprzonym momencie potrzebował swojego ojca.

To był jeden z najpiękniejszych fragmentów jakie czytałam w ostatnim czasie ( wyciąga chusteczkę z pudełka) Płakałam jak bóbr, w dodatku słucham teraz piosenek Three Days Grace – No More, co jeszcze bardziej mnie nastraja.
Nie jestem w stanie powiedzieć ani jednego złego słowa. Gdybyś mogła je wydać w postaci książki, to byłabym wniebowzięta Very Happy Jeśli, właściwie to, musisz wydać książkę Very Happy Na podstawie której nakręcą film z Dylanem I love you Hahaha Laughing - ( śmieje się jak głupia xD )
Wprawiłaś mnie w zmienny nastrój. Jestem tak bardzo wzruszona, że czuję się jak nadmuchany balonik, oprócz tego mam napady śmiechu. Szkoda, że nie jestem w stanie ci dokładnie opisać jak się czuję, ale to jest naprawdę świetne uczucie. Uwielbiam się tak czuć, czytałam parę fanfików SasuNaru, których fabułę i postacie pieścili naprawdę świetni autorzy m. in Homoviator, ale jeszcze żaden nie zrobił ze mną tego co zrobiłaś ty. I mówię to naprawdę, naprawdę szczerze Very Happy Już tęsknie, za tym opowiadaniem, mimo, że jeszcze nie skończyłam go komentować, ale jeszcze kolejny rozdzialik awww ;333333333

ars_amandi napisał:
- Dobrze? - wychrypiał napiętym głosem Derek, unosząc brwi i spoglądając na Stilesa, który odpowiedział mu półprzytomnym wzrokiem, przygryzając wargę tak mocno, że prawie zaczęła krwawić. Wsunął palce głębiej i Stiles wyrzucił z siebie wiązankę niezrozumiałych przekleństw, wypychając biodra do przodu. - Wezmę to za tak - dodał z rozbawieniem, doskonale wiedząc, że tym go podrażni.

Powyższy fragment rozpoczyna scenę, przy której rumienię jak piwonia, a jestem zapaloną yaoistką, więc takiego stanu rzeczy powinnam wyzbyć się dwa lata temu Wink .
Nie mogę przyjąć do świadomości, że nikt nie skomentował należycie tej sceny – ja wcale tego lepiej nie zrobię- ale ona jest naprawdę świetnie napisana I love you Ich akt był tak subtelny i delikatny, że aż zastanawiałam się, czy oni naprawdę uprawiają seks, czy tylko rozmawiają  Fierce Little Red - komentarze - Page 6 3659497424  Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1511539768  Fierce Little Red - komentarze - Page 6 3870676876 
I to było naprawdę świetne i kocham cię za to coraz mocniej.
W innych ff seks brutalnie wchodził do głowy. Czytałaś akt przesycony namiętnością i uczuciami, a i tak wyobrażałaś sobie rękę pieszczącą penisa. A tu nie było czegoś takiego, dlatego tak bardzo mi się spodobało. Ukazałaś same postacie, ich charakteru i ich seks mógłby rzeczywiście tak wyglądać, nawet w serialu I love you :Rolling Eyes:

Proszę cię o Stereka, Jeff.

ars_amandi napisał:
- Uhm, tato? - odkaszlnął znacząco Stiles, unosząc brwi.
- Już, już. - John cofnął się niezręcznie za drzwi, przymykając je. Prawie. - Mam nadzieję, że pamiętaliście o prezerwatywach?
Stiles wydał z siebie niezidentyfikowany dźwięk, zakrywając płonącą twarz.
- Absolutnie cię nie osądzam, dzieciaku - powiedział pogodnie szeryf, unosząc pokojowo ręce i stanowczo za dobrze bawiąc się całą tą sytuacją. - Czasy moje i twojej mamy nie były jeszcze tak dawno temu. - Stiles wyglądał prawie tak, jakby bycie porażonym przez piorun było w tym momencie lepszym rozwiązaniem, niż dalsze uczestnictwo w tej rozmowie i John uśmiechnął się z satysfakcją. Bo czy przypadkiem zadaniem ojców nie było żenowanie dzieci i czerpanie z tego sadystycznej radości? - Przekaż jedynie Derekowi, by pojawił się w niedzielę na kolacji. Jestem absolutnie pewien, że znajdzie się parę albumów z twojego dzieciństwa dla umilenia nam czasu.
- Nie jestem pewien, czy w moim organizmie została jeszcze jakaś krew, czy już cała powędrowała do twarzy - wymamrotał zdrętwiale Stiles jedynie po to, by zaraz zmrużyć podejrzliwie oczy. - Ciebie to bawi, prawda? - rzucił oskarżycielsko, celując palcem w zadowolonego z siebie ojca. - Ha! Mam rację! Jesteś nieczułym, pozbawionym serca…
- Okay, okay - przerwał mu z rozbawieniem szeryf, wycofując się. - Wiem, kiedy się poddać. Śniadanie czeka. I, Stiles, mówiłem serio o tej kolacji - dodał na samym końcu, mrugając do niego, co zostało jedynie zaszczycone parsknięciem i przewróceniem oczami.

Jak już wyżej wspomniałam uwielbiam więź, która ich łączy. Czy się kłócą, czy się o siebie martwią, czy sobie dogryzają, tak jak powyżej Very Happy Sceny z nimi mogłabym oglądać godzinami, aż się prosi o napisanie One Shota, o dniu ojca i syna a'la Stilinscy. Awww ;33333 To byłoby naprawdę coś.
Stiles, tylko pamiętaj o tacie.
Oprócz Scotta i Dereka, jest jeszcze John – kochający ojciec I love you
Trzymaj się go jak najbliżej Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1907024335
Chociaż wątpię, czy byłby w stanie mu pomóc Crying or Very sad - później Crying or Very sad

ars_amandi napisał:
Czerwona, mokra plama wyraźnie odcinała się od fałd białego materiału

Czemu nikt tego nie zauważył ?! Ja się pytam Crying or Very sad
O kami-sama.
Przyznam się, bez bicia, że myślałam, że Stiles poważnie zachoruje i ten wątek poprowadzisz, ale mnie później zaskoczyłaś xD

ars_amandi napisał:
- S-Scott - wydusił w szoku Stiles, gdy jego klatka piersiowa zaczęła unosić się coraz szybciej i bardziej nieregularnie. - Nie zabrałeś mi go, Hale. Nie mogłeś.
Rozłączył się i ponowił połączenie. I jeszcze raz. I jeszcze.
- Nienienienienie, nie wy obaj, nie-- - Zdrętwiałe palce samoczynnie wybierały na przemian numery Scotta i Dereka, zupełnie jakby nagle miał stać się cud i to wszystko okazałoby się jednym wielkim, okrutnym żartem.

Najgorsze co mógł zrobić to zabrać ze sobą jego przyjaciół  Evil or Very Mad 
Derek, ty dupku – jak mogłeś !!!!!!!!!!!!  pale  No 
Stiles Crying or Very sad W tej chwili mam wielką ochotę go przytulić. Proszę, niech Szeryf go jak najszybciej odnajdzie, zanim nie będzie za późno, please Crying or Very sad

ars_amandi napisał:
Gdy otworzył oczy, trawa pod nim była czerwona.
- N-nie… - Przesunął dygoczącą dłonią po ustach. Palce wróciły całe we krwi i zakręciło mu się w głowie. To były te konsekwencje? - D-Der… Der… - Jeśli był niedaleko, jeśli jeszcze nie wyjechał, może istniała mała szansa-- proszę, pomóż mi. - Dere… - Zgiął się jeszcze bardziej, gdy zaczęły nim rzucać drgawki. - Der… Scott… Ktokol…
Kolana rozjechały mu się na szklanej powierzchni i upadł ciężko na bok, błyskając białkami oczu.

Nie Crying or Very sad
Nie on Crying or Very sad
Dlaczego Crying or Very sad
Boże, Stiles Crying or Very sad
Nasze bby Crying or Very sad

Motyw lustra i otwartych dzrwi był cudowny i sprytnie przemyślany :brawa: Niezwykłe uwieńczenie akcji :****************

ars_amandi napisał:
Demon o dwukolorowych - bursztyn i czerń - oczach roześmiał się, kręcąc w kółko, klaszcząc dziecinnie w ręce do rytmu i jego dawne wcielenie na parkingu zrobiło to samo na oczach zaniepokojonego Alphy, nucąc własną wersję Miss Mary Mack Mack Mack, all dressed in black, black, black.


Poor little helpless boy boy boy
With a mirror as his toy toy toy
His eyes are so black black black
He has a knife stuck in his back back back
The blood is red red red, his skin is white white white
but it gets worse worse worse, with every night night night
He cannot breat breath breath, he cannot cry cry cry
That's why why why... he will never get to die.

A ostatnia scena to wręcz Majstersztyk I love you szoczek:
Nie wyobrażałam sobie lepszego zakończenia. Rzeczywiście, dziecięce ymowanki są najstraszniejsze.
Ale, że Stiles stał się demonem uwięzionym w lustrze?! Przypomina mi to troszkę Krwawą Mary – może Derek ujrzy w łazience jego odbicie Fierce Little Red - komentarze - Page 6 3932743711
Czasami wyobrażałam sobie jak Stiles próbuje się z nimi skontaktować, prosząc o pomoc, żeby chociaż jego dusza zaznała spoczynku.
Nasze biedactwo...

Nie oczekiwałam wiele po tym komentarzu, ale mam nadzieję, że będziesz zadowolona.
Dziękuję ci, że dotrwałaś do samego końca z tym opowiadaniem i dalej masz wenę na Stereka. Jest to opowieść, która jest na szczycie mojej osobistej listy i bardzo sobie ją cenię Very Happy  Embarassed 

Życzę dalszych wielkich i małych sukcesów, Perełko Very Happy Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096
Buziaczki ;3333333333333333333333333333333333
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Icon_minitime5/2/2014, 13:37

Jaszka,
Cytat :
Więc na początek to w ogóle chciałam Cię przeprosić, że tak późno przeczytałam ten finał i dopiero teraz komentuję, ale jak już wspomniałam wszystkiemu winna jest nauka. Nie gniewaj się, proszę.

I podziwiam Ciebie, że wśród tylu egzaminów znalazłaś czas, aby napisać rozdział.
Absolutnie nie przepraszaj, kochana Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096 . Jest sesja, wiadomo, że nie miałaś czasu i w życiu nie ośmieliłabym się o to gniewać ;** - ani o cokolwiek innego, skoro już przy tym jesteśmy xD
A co do mojego pisania, to akurat miałam czterodniową przerwę pomiędzy jednym egzaminem a drugim, więc postanowiłam wykorzystać ją do zakończenia opowiadania i mienia go już z głowy ;D. Ugh... co do egz... dzisiejszy poszedł mi koszmarnie Crying or Very sad

Cytat :
Oczywiście dziękuję Ci za dedykejszyn
Always&forever Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096

Cytat :
Uuuu, już wyczuwam ten zawód Stilesa…
Zawód nie potrwa długo, zaraz wkroczy panika na całego i zażenowanie przy ojcu Laughing Laughing . Tak planowałam dać mu w miarę miły poranek przed tym, co go spotkało później Very Happy

Cytat :
To jest takie Stilesowe, powtórzę się jeszcze raz, bo już o tym kiedyś wspominałam, ale właśnie ogromnie podoba mi się, że doskonale potrafisz zachować i przelać na papier ich osobowość i sposób mówienia, mistrzu.
Embarassed dziękuję, dziękujędziękujędziękuję, moja kochana I love you Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096 . Nawet nie wiesz, ile twoje słowa dla mnie znaczą ;***. Zwłaszcza, że sama średnio przepadam za czytaniem opowiadań, gdzie postaci są OOC, mimo że są w kanonicznym świecie, więc jeśli mi udało się nie popaść w tę ścieżkę, to jestem szczęśliwa <3.. Buzi xD! Laughing

Cytat :
Od razu przypomniał mi się ojciec Kiry, który ostatnio wali takimi tekstami i robi biednej dziewczynie siarę na całej linii
Aww, ojciec Kiry <3.. Boski jest z tym Laughing . Dawno go nie było, no, stęskniłam się ;/.. Gdzie jeeeeeeeeest??

Cytat :
Jakie to jest słodkie
Problem w tym, że Derek nie wie, kiedy przestać się poświęcać Laughing . I przez to poświęcił też swój dom i związek ze Stilesem ;/..

Cytat :
Piękny speech.
Naprawdę kochany tatusiek z naszego Szeryfa.
I tak sielankowo się zrobiło, czuję, że nie dane jest im się cieszyć zbyt długo…
Hahah, jak ty dobrze mnie znasz Fierce Little Red - komentarze - Page 6 3932743711 .. Głównie po to jest teraz tak miło, żebym potem mogła przejechać szczęście Stilesa walcem drogowym Laughing
...poczułam się jak sadystka O.o

Cytat :
Biedny Stiles mam wielką ochotę go przytulić
Nie tylko ty - możemy przytulić go razem i już nigdy nie wypuścić Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096 . Stiles przy Dereku nabiera kompleksów (kto by nie nabrał ;p?) w stylu: "Have you seen... you? And I'm just... me", a to, że obudził się bez niego i żadnego słowa wyjaśnienia, też niespecjalnie pomogło ;/

Cytat :
Hahaha, uwielbiam Twój humor przeplatany z piosenkami
Aw, dziękuję Laughing ! W razie czego mogę podpowiedzieć, że śpiewał to na melodię Backstreet Boys - Everybody :Rolling Eyes: . I serio, czy nasz Stiles po swoim pierwszym w życiu seksie nie otworzyłby szampana Laughing ??

Cytat :
Ale jestem wściekła na Dereka, co on sobie wyobraża?! Jak mógł odejść bez jakichkolwiek wyjaśnień, pożegnania. Zaczynam tutaj tracić do niego sympatię z każdą dalej przeczytaną linijką.
Derek zrobił małe podsumowanie i wmówił sobie, że faktycznie wszystko stało się przez niego, że Stiles miał spokojne życie, póki go nie spotkał (co jest prawdą ;p) - przemiana Scotta, początkowe ataki wilkołaków na Stilesa, porwanie go przez Alphy, prawie-gwałt, połamanie wszystkich kości w ciele... opętanie i próba poświęcenia przez Petera jako kolejna wisienka na torcie.. ;/ Dlatego uznał, że bezpieczniej będzie dla bby Stilesa, gdy go opuści.
Heh, i zobacz, co jeszcze do tego oddania życia xD.
Btw, pokusiłabym się o stwierdzenie, że lepiej byłoby dla Stilesa, gdyby wtedy pozwolił mu umrzeć na cmentarzu, niż teraz, gdzie został na wieczność uwięziony za lustrem i zmienił się w demona Laughing . Biedaczek, nie ma szczęścia w życiu ;D
..czy tam życiu po życiu Razz

Cytat :
^ pięknie ujęte
Dziękuję Embarassed <333

Cytat :
No nie, i jeszcze to! Jak w ogóle Scott mógł tak zrobić i jak Derek mógł zabrać Stilesowi najlepszego przyjaciela. Pozbawia Stilesa dosłownie wszystkiego, za jakie grzechy.
Ehhh, ale biedny Stiles dostaje w kość, z każdej możliwej strony. Mam ochotę powiedzieć: enough! i:
...co do tego gifu, "Leave him alone"... czy oni przypadkiem właśnie się do tego dosłownie nie zastosowali Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1703380403 ?? Too soon xD? Okay, okay, hahahah, ale nie mogłam nie wykorzystać tak perfekcyjnej okazji do żartu Laughing
A tak na poważnie: to była decyzja Scotta. Derek przeprowadzał się z całym stadem, chcąc całkowicie odciąć Stilesa od wszystkiego, co nadnaturalne i powiedział to Scottowi. Scott, po wytłumaczeniu mu punktu widzenia Dereka, z wahaniem się zgodził, bo faktycznie nieszczęścia sypnęły się na Stilesa dopiero po skrzyżowaniu ścieżek z watahą ;/.. Miał wątpliwości i wyrzuty sumienia, ale.. ale zmienił numer telefonu. Sam Sad...

Cytat :
on musi żyć, nie rób mi tego!
Teoretycznie teraz żyje na wieki, czyż nie Fierce Little Red - komentarze - Page 6 575276571 ? I nigdy nie będzie mógł umrzeć Fierce Little Red - komentarze - Page 6 3932743711 ...

Cytat :
Bardzo fajny motyw z tymi drzwiami, Ty to masz genialne pomysły
Dziękuję, skarbie Embarassed ... Te drzwi miały być takim zamknięciem powtarzającego się w całym opowiadaniu motywu i symbolem ostatecznego przejścia, no i jednoczesne otwarcie drzwi w BH przy "śmierci" Stilesa chodziło mi po głowie już od jakiegoś czasu :Rolling Eyes:

Cytat :
Aaaa, czyli jednak to była prawda, Ty to masz wszyściuteńko rozplanowane.
Naprawdę nie xDD. Cudem dotarliśmy do tej daty Laughing . gdybym przypadkiem nie wpadła na pomysł 11-miesięcznego opętania, to musiałabym ją unieważnić, niestety Embarassed . Czyste szczęście xD

Cytat :
Że co?!
Nie, nie, spokojnie, Stiles nie podciął sobie nadgarstków, to była tylko iluzja stworzona przez demona xD. Sam Stiles wtedy po utracie przytomności podczas ataku paniki od razu znalazł się za lustrem :Rolling Eyes: . A że czas nie jest linią prostą (przynajmniej wg mojego kochanego Tenth Doctor Laughing ), to Stiles powoli sam stał się demonem, który go potem nękał, uwięziony na wieki w ciemnościach po drugiej stronie tafli szkła i drzwi Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1907024335 

Cytat :
Scott dobrze mówisz, a Derek, nie wygłupiaj się, no!
Ale teraz to już w zasadzie za późno…
Fakt ;/.. Btw, wiesz, że Derek się przez długi czas o tym nie dowiedział? Allison i Melissa również nie przekazały tego Scottowi, żeby nie wzbudzać w nim poczucia winy. Więc możesz wyobrazić sobie sytuację, gdzie za kilka lat Derek ośmiela się wrócić do BH i dowiaduje się, że Stiles umarł tego samego dnia, którego on wyjechał No

Cytat :
Bitch!
Jej jeszcze długo nie przejdzie Wink

Cytat :
Znowu się zachwycam nad tym. Wiem, że to jest smutny fragment, ale tak pięknie ujęty, że ach i och.
A ja znowu się czerwienię xDDD. Dziękuję, kochana ;***. Hahah, próbowałam być poetycka Fierce Little Red - komentarze - Page 6 3932743711

Cytat :
Powiem tylko, oczywiście przez duże ‘M’: Majstersztyk.
A ja odpowiem: Kocham Cię I love you Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096 Embarassed I love you I love you ;*************
Gdzie ja zasłużyłam na tak cudowne słowa Embarassed ?

Cytat :
Ouesu, to już naprawdę jest koniec.
To już jest koniec, nie ma już nic,
Jesteśmy wolni, możemy iść.
To już jest koniec, możemy iść,
Jesteśmy wolni, bo nie ma już nic.

*śpiewa, zaciągając i straszliwie fałszując* ;DD!

Cytat :
Podsumowując, ostatni rozdział wyszedł Ci świetnie, nie zawiodłaś ani trochę moich oczekiwań.
Naprawdę, naprawdę cieszę się z tego, kochanie Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096 . Bałam się trochę, że takie zakończenie was rozczaruje, bo nie było powolnej śmierci na niczyich ramionach czy czegoś w tym stylu - nawet nie było żadnej śmierci właściwie O.o. Dlatego jestem szczęśliwa, że ci się podobało I love you

Cytat :
I miałaś rację - nie ma szczęśliwego zakończenia…
Powiem Ci, że od razu skojarzyło mi się z tym biednym liskiem:
 Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1384998410 T-ten lisek... pale Omg, faktycznie wygląda jak Stiles No ... Crying or Very sad - i dlaczego PETA robi teraz tak okrutne plakaty Sad ??
..okay, wiem, że do niektórych ludzi inaczej nie dotrze ;/..

Cytat :
I tak na koniec, chciałam Ci ogromnie podziękować za to, że mogłam tak miło i przyjemnie spędzić swój czas nad czytaniem FLR. Nawiasem mówiąc było to moje pierwsze opowiadanie (no prawie, bo kiedyś, kiedyś czytałam takie jedno o siatkarzach, ale dziewczyny po dziesięciu rozdziałach i w takim momencie, że chciałabyś wiedzieć, co będzie dalej, przestały pisać przez to, że się pokłóciły…), ale na pewno pierwsze z TW, więc przekonałaś mnie do tego, żeby czytać takie ff, bo do tej pory kojarzyły mi się z taką twórczością, która nie jest pisana jakimś wybitnym językiem itd., a tutaj pozytywnie mnie zaskoczyłaś, bo ja uważam, że spokojnie mogłabyś napisać książkę --> Twoje porównania, opisy przeżywanych uczuć itp., humor, wszystko po prostu masz!
Chyba najgorsze jest opowiadanie, w którym nie możesz się doczekać dalszego ciągu, a on nie nadchodzi i nie nadejdzie ;/.. Miałam tak kilkukrotnie, że zaczynałam czytać świetne ff na AO3, docierałam do ostatniego opublikowanego rozdziału i byłam jak: "A kiedy następny??", a potem zerkałam na datę i zamierałam, widząc, że ostatni raz uaktualniany był np. w 2012 roku ;///...
Jestem twoim pierwszym ff z TW Very Happy! Czuję się wyróżniona Embarassed <333
Fakt, zdarzają się takie opowiadania, których ludzie nie powinni się zabierać za pisanie, bo nie wiedzą, jak Wink. Na forum TVD np. sporo jest takich, które trzeba oddzielić od tych fajnych Laughing . Ale nimi nie trzeba się zniechęcać - jest dużo ludzi, którzy naprawdę, naprawdę dobrze piszą i dla nich warto czytać Smile
-- i dziękuję, że mnie do nich zaliczasz I love you Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096 .. A wydanie książki jest moim największym marzeniem Embarassed ..

Cytat :
Dziękuję jeszcze raz za FLR ;***
To ja dziękuję za to, że poświęciłaś dla niego i dla mnie swój czas, za to, że czytałaś, kochana I love you

Cytat :
I jak już się ogarnę z ostatnim egzaminem to zacznę czytać Twoje pozostałe opowiadania
Wszystkie-wszystkie Fierce Little Red - komentarze - Page 6 3932743711 ? Czy tylko Broken As Designed  Fierce Little Red - komentarze - Page 6 575276571 ? Obie opcje są świetne i absolutnie kocham cię za to, że chcesz ;***** <33. I życzę oczywiście powodzenia na egzaminie Very Happy!

Ściskam z całych sił i dziękuję jeszcze raz, bby moje ;****** I love you



Akayoru,
Cytat :
Kochanie moje Nawet nie wiesz jak ja za WAMI TĘSKNIŁAM TT.TTT (beczy, topiąc swoimi łzami cały pokój, w którym się znajduję ) Nienawidzę tak długich nie obecnośći TT.TT
Wybaczysz swojej sunshine TT.TT
Rok matularny nie da nikomu zmiłuj, oprócz tego nad moją głową wiszą czarne chmury w postaci matury z polskiego, której jeszcze nie zaczęłam pisać TT.TT
W dodatku ostatnie tygodnie stycznia spędziłam na przygotowaniach do studniówki – wiem, marne wytłumaczenie, ale Już jestem, i staram się nadrobić, i w ogóle tęskniłam, za opowiadaniem także :]
Oczywiście, że wybaczę mojej cudownej Sunshine I love you Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096 ! OMG, nawet nie zdajesz sb sprawy z tego, jak się cieszę, że wróciłaś do nas cheers ! Myślałam, że już nas opuściłaś na stałe albo cię wywiało gdzieś na jeszcze dłuuuuugo i naprawdę tęskniłam Crying or Very sad Crying or Very sad
Aaaaa xD. W ogóle tego nie skojarzyłam, wiesz Laughing ? Że to już terminy studniówek xDD. Masz za sobą teraz, nie :Rolling Eyes: ? Jak ci się podobała ;D??
A co do matury z polskiego, to się nią nie przejmuj, po prostu czytaj dużo kluczy, bo w nie najtrudniej trafić ;***

Cytat :
Swoją drogą Perełko
Dziękuję za dedykację
Dla ciebie zawsze Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096

Cytat :
Jednocześnie ogromnie źle mi jest rozstawać się z tym opowiadaniem, który na samym początku mnie rozśmieszało do łez, by końcu chwycić za serce i rozum, poprzez przyjaźń, miłość i opiekę, potem podniesło ciśnienie przez niebezpieczeństwo, łzy, poczucie winy, ludzką krzywdę, wywoływało łzy szczęścia podczas zbliżenia i sprawiało, że nie mogłam spać w nocy, nie myśląc co będzie dalej i byłam jak zahipnotyzowana, powtarzając sobie w myślach niewinne dziecięce wierszyki z lękiem w oczach. To było ogromne przeżycie, ponieważ to było odrobina dobrego życia, którego potrzebowałam. Zwłaszcza teraz
O rany, czytam to i... szczerze, mam ściśnięte gardło I love you . Jeśli... jeśli ono naprawdę wywoływało choć połowę tych uczuć, o jakich mówisz, to.. nawet nie wiesz, jak bardzo jestem szczęśliwa I love you ... To chyba największa możliwa nagroda za pisanie,by potrafić oddziaływać na czytelnika, a ja nawet nie wiem, czy na nią zasługuję Embarassed ...

Cytat :
Chętnie opre się o wezgłowie łóżka w nocy, by przeczytać jeszcze raz całość, od deski do deski
Hahah, ja też, chociaż głównie po to, żeby zobaczyć, jakie było tragiczne Laughing . Nie, poprawka, w sumie z ostatnich rozdziałów byłam całkiem zadowolona, ale te początkowe...? *chowa się ze wstydem* xD
Jedno słowo: GRZESIEK Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1703380403 

Cytat :
To był jeden z najpiękniejszych fragmentów jakie czytałam w ostatnim czasie ( wyciąga chusteczkę z pudełka) Płakałam jak bóbr, w dodatku słucham teraz piosenek Three Days Grace – No More, co jeszcze bardziej mnie nastraja.
Bo to, co szeryf i Stiles mają pomiędzy sobą, jest piękne <3. Ja tylko odcinam od tego kupony, szczerze mówiąc Wink - wszystko jest zasługą Lindena i Dylana <3.. Widziałaś promo do 3x18 i "Where is he?!" Crying or Very sad ? I.. i naprawdę dziękuję Embarassed ... Hah, pewnie będę ci to często powtarzać, Sunshine, ale.. wzruszyć kogoś opowiadaniem to niesamowite przeżycie Embarassed ... Kochaaaaaam cię ;***!

Cytat :
Nie jestem w stanie powiedzieć ani jednego złego słowa. Gdybyś mogła je wydać w postaci książki, to byłabym wniebowzięta Jeśli, właściwie to, musisz wydać książkę Na podstawie której nakręcą film z Dylanem Hahaha - ( śmieje się jak głupia xD )
Wydanie książki jest nr 1 na liście moich największych marzeń <33. A co do filmu z Dylanem.. omg Laughing . Dziewczyno, ja prawdopodobnie czatowałabym ze scenariuszem pod jego domem, czepiając się na kolanach jego koszuli za każdym razem, gdy wychodziłby, błagając żałośnie, by go przeczytał i zgodził się zagrać w tym filmie, podczas gdy on w panice ciągnąłby mnie po trawniku, usiłując się uwolnić Laughing Laughing Laughing

Cytat :
Wprawiłaś mnie w zmienny nastrój. Jestem tak bardzo wzruszona, że czuję się jak nadmuchany balonik, oprócz tego mam napady śmiechu. Szkoda, że nie jestem w stanie ci dokładnie opisać jak się czuję, ale to jest naprawdę świetne uczucie. Uwielbiam się tak czuć, czytałam parę fanfików SasuNaru, których fabułę i postacie pieścili naprawdę świetni autorzy m. in Homoviator, ale jeszcze żaden nie zrobił ze mną tego co zrobiłaś ty. I mówię to naprawdę, naprawdę szczerze Już tęsknie, za tym opowiadaniem, mimo, że jeszcze nie skończyłam go komentować, ale jeszcze kolejny rozdzialik awww ;333333333
A ja się czuję, jakbym unosiła się teraz w mydlanej bańce szczęścia i ekscytacji, dosłownie I love you . Kocham cię i dziękuję za każde pojedyncze słowo, jakie tu napisałaś <3. I - chociaż nie znam tych autorów - to jestem naprawdę zaszczycona, że umieściłaś mnie w gronie osób, które potrafią dobrze pisać Embarassed .. I że wywołałam w tobie te wszystkie uczucia.. O rany, Sunshine Laughing Mówiłam już, że cię uwielbiam Very Happy??? Jesteś dla mnie za dobra ;33

Cytat :
Powyższy fragment rozpoczyna scenę, przy której rumienię jak piwonia, a jestem zapaloną yaoistką, więc takiego stanu rzeczy powinnam wyzbyć się dwa lata temu.
Nie mogę przyjąć do świadomości, że nikt nie skomentował należycie tej sceny – ja wcale tego lepiej nie zrobię- ale ona jest naprawdę świetnie napisana Ich akt był tak subtelny i delikatny, że aż zastanawiałam się, czy oni naprawdę uprawiają seks, czy tylko rozmawiają
I to było naprawdę świetne i kocham cię za to coraz mocniej.
W innych ff seks brutalnie wchodził do głowy. Czytałaś akt przesycony namiętnością i uczuciami, a i tak wyobrażałaś sobie rękę pieszczącą penisa. A tu nie było czegoś takiego, dlatego tak bardzo mi się spodobało. Ukazałaś same postacie, ich charakteru i ich seks mógłby rzeczywiście tak wyglądać, nawet w serialu
Dziękuję xD! Spędziłam właśnie nad nią sporo pracy, bo dokładnie - nie chciałam, by waliła po oczach tym, co robią czy czego nie robią, by nie była zbyt obsceniczna i wulgarna, by miała w sobie nutkę intymności i komfortu jako pary, żartów pomiędzy nimi, no i by poruszyli parę ważnych problemów przy okazji, jakich nie mieli kiedy wcześniej Wink. A potem bałam się, że zrobiłam ją "przegadaną" Laughing . Ale jeśli ci się właśnie taka podobała - jestem szczęśliwa Very Happy
Hahah, taak, angielskie opisy są baaaardzo szczegółowe Fierce Little Red - komentarze - Page 6 575276571 . Osobiście może i bym się kiedyś o taki pokusiła, ale, hm, nie po polsku Laughing . Bo 3/4 angielskich słów, do których się przyzwyczaiłam, po polsku nie ma przyjaznych odpowiedników, tylko wręcz wulgarne ;/. Np. czy mamy ładne określenie na "cock"? Naah Razz

Cytat :
Proszę cię o Stereka, Jeff.
*dołącza się z prośbą o przynajmniej jedną wspólną scenę w tym sezonie..*

Cytat :
Jak już wyżej wspomniałam uwielbiam więź, która ich łączy. Czy się kłócą, czy się o siebie martwią, czy sobie dogryzają, tak jak powyżej Sceny z nimi mogłabym oglądać godzinami, aż się prosi o napisanie One Shota, o dniu ojca i syna a'la Stilinscy. Awww ;33333 To byłoby naprawdę coś.
Stiles, tylko pamiętaj o tacie.
Oprócz Scotta i Dereka, jest jeszcze John – kochający ojciec
Trzymaj się go jak najbliżej
Chociaż wątpię, czy byłby w stanie mu pomóc - później
Ja tak samo uwielbiam ich relację I love you . Zobacz, na początku w moim opowiadaniu nawet nie było szeryfa i miało go nie być albo miał dostać bardzo minimalną rolę, bo chciałam się skupić na akcji i Stereku. A tymczasem pisanie scen ze Stilesem i jego tatą okazało się jedną z największych przyjemności tego opowiadania <3. I tak szeryf Stilinski zepchnął na margines Scotta, wchodząc na piękny drugi plan Very Happy
Stiles pamiętał o tacie, ale w tym momencie szok i panika po nagłym zniknięciu zarówno Scotta, jak i Dereka była za duża, by mógł się na tym skupić ;/.. I nie, nie mógłby, masz rację Crying or Very sad

Cytat :
Czemu nikt tego nie zauważył ?! Ja się pytam
O kami-sama.
Przyznam się, bez bicia, że myślałam, że Stiles poważnie zachoruje i ten wątek poprowadzisz, ale mnie później zaskoczyłaś xD
Szeryf zauważył, dlatego później pojechał szukać syna xDD
Haha cheers ! Udało mi się cię zaskoczyć, yay me Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1511539768 !! Choroba byłaby moim rozwiązaniem, gdybym miała więcej rozdziałów, by ją powoli i boleśnie przeprowadzić :Rolling Eyes: .. A poza tym.. czyż nie obiecałam wam, że Stiles jednak nie umrze Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1907024335 ??

Cytat :
Najgorsze co mógł zrobić to zabrać ze sobą jego przyjaciół
Derek, ty dupku – jak mogłeś !!!!!!!!!!!! No
Stiles W tej chwili mam wielką ochotę go przytulić. Proszę, niech Szeryf go jak najszybciej odnajdzie, zanim nie będzie za późno, please
Derek postanowił zabrać ze sobą całe stado, by kompletnie odciąć Stilesa od powiązań ze światem nadnaturalnym i... niestety, to włączało również jego najlepszego - jedynego - przyjaciela i... shit, Derek rzeczywiście postąpił trochę jak dupek, zostawiając Stilesa kompletnie samego na wszystkich frontach ;//
Scott właściwie też po części uznał, że tak należy. Miał wątpliwości, ale też widział, że wszystko, co się do tej pory działo - początkowe ataki wilkołaków na Stilesa, porwanie go przez Alphy, prawie-gwałt, połamanie wszystkich kości w ciele... opętanie i próba poświęcenia przez Petera jako kolejna wisienka na torcie - działo się przez to, że Stiles był związany ze stadem Sad . Dlatego podążył za Derekiem, a nie kazał mu się walić. Dlatego zmienił numer ;/ ..
A Derek... no cóż, uważał się za powód, przez który wydarzyły się te powyższe rzeczy.. Np. Alphy porwały Stilesa dlatego, że wyczuły na nim jego zapach. Peter próbował wskrzesić jego rodzinę.. Etc. To było całkiem logiczne, choć okrutne wnioskowanie :/

Cytat :
Nie
Nie on
Dlaczego
Boże, Stiles
Nasze bby
Crying or Very sad ... poczułam się jak sadystka ;/.. Stilesa spotkało wszystko, co najgorsze, ugh.. Sad
Ale widzisz, teoretycznie go nie uśmierciłam, nie :Rolling Eyes: ? No dobra, jego tata myśli, że popełnił samobójstwo, mimo że to była tylko iluzja stworzona przez demona Laughing . I Stiles tak naprawdę dostał los gorszy od śmierci, bo nieśmiertelność w samotności wśród ciemności, gdzie nikt nie słyszy jego krzyków, jego błagań, gdzie powoli przeistacza się w istotę, której sam wcześniej się obawiał Razz ... Ale nieważne Laughing Laughing

Cytat :
Motyw lustra i otwartych dzrwi był cudowny i sprytnie przemyślany :brawa: Niezwykłe uwieńczenie akcji :****************
Dziękuję Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096 ! Tak właśnie chciałam zatoczyć pełne koło, zakańczając ostatecznie ten motyw przewodni z drzwiami i lustrem, umieszczając Stilesa po drugiej stronie Smile. Nawet przyznam się, że pomysł z jednoczesnym otwarciem drzwi w BH chodził mi od jakiegoś czasu po głowie :Rolling Eyes:

Cytat :
A ostatnia scena to wręcz Majstersztyk
Nie wyobrażałam sobie lepszego zakończenia. Rzeczywiście, dziecięce ymowanki są najstraszniejsze.
Ale, że Stiles stał się demonem uwięzionym w lustrze?! Przypomina mi to troszkę Krwawą Mary – może Derek ujrzy w łazience jego odbicie
Czasami wyobrażałam sobie jak Stiles próbuje się z nimi skontaktować, prosząc o pomoc, żeby chociaż jego dusza zaznała spoczynku.
Nasze biedactwo...
Embarassed ...dziękuję, moje najwspanialsze, najcudowniejsze, najukochańsze Sunshine Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096 I love you ;****..
Strasznie się cieszę, że ci się podobało zakończenie, bo pamiętam, że miało cię skłonić do płaczu przez dwa dni, a w sumie aż tak wzruszające nie było Laughing *chowa się*
A co do Stilesa - tak, tak, stał się demonem za drzwiami i lustrem, za cienką zasłoną - i to tym samym, który wcześniej go nękał, bo kto wiedziałby lepiej o jego lękach i słabościach, niż on sam? Fierce Little Red - komentarze - Page 6 575276571 .. takie zaplątanie czasowe Fierce Little Red - komentarze - Page 6 3932743711 
Hahah, Bloody Mary Very Happy. Kojarzy mi się z SPN, szczerze mówiąc Wink. A gdybym już miała wybierać odniesienie do jakiegoś serialu, to wybrałabym odcinek "The Family of Blood" z Tenth Doctorem z DW Fierce Little Red - komentarze - Page 6 575276571 . On właśnie tam uwięził za karę dziewczynkę w lustrze na wieczność i czasem, tylko czasem, dało się złapać jej obraz w odbiciu kątem oka...
Hm, tak ;/.. Stiles nigdy nie zazna spokoju, nigdy nie będzie dane mu naprawdę umrzeć ;/

Cytat :
Nie oczekiwałam wiele po tym komentarzu, ale mam nadzieję, że będziesz zadowolona.
Dziękuję ci, że dotrwałaś do samego końca z tym opowiadaniem i dalej masz wenę na Stereka. Jest to opowieść, która jest na szczycie mojej osobistej listy i bardzo sobie ją cenię
Jestem więcej niż zadowolona, jestem przeszczęśliwa i mam nadzieję, że o tym wiesz ;DD. Jak zobaczyłam twoje imię na liście aktywnych użytkowników, to aż pisnęłam z radości, wiesz Laughing ?
I oczywiście, że mam wenę na Sterek, zwłaszcza od kiedy Jeff nie ma Razz . Albo po prostu trzymał Stilesa z daleka od Dereka, by Derek nie mógł zobaczyć jego aury i za wcześnie zdradzić, że ten jest opętany Wink. Ale obiecuję, że jak tylko skończy mi się sesja, to dodam rozdział BaD Smile
I weeeź, znowu się czerwienię Laughing ? N-na szczycie I love you Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096 ? Dziękuję - za to i za to, że zechciałaś to czytać i poświęcić swój czas na to opowiadanie ;******** <3

Dziękuję ponownie, Sunshine, tulę i buziakuję mocno ;******* I love you
Powrót do góry Go down
Akayoru
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Akayoru


Liczba postów : 125
Punkty : 4
Join date : 25/10/2013
Age : 29
Skąd : okolice Krakowa

Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Icon_minitime6/2/2014, 15:12

ars_amandi napisał:
Oczywiście, że wybaczę mojej cudownej Sunshine I love you ! OMG, nawet nie zdajesz sb sprawy z tego, jak się cieszę, że wróciłaś do nas cheers ! Myślałam, że już nas opuściłaś na stałe albo cię wywiało gdzieś na jeszcze dłuuuuugo i naprawdę tęskniłam Crying or Very sad Crying or Very sad
Aaaaa xD. W ogóle tego nie skojarzyłam, wiesz Laughing ? Że to już terminy studniówek xDD. Masz za sobą teraz, nie Rolling Eyes ? Jak ci się podobała ;D??

Nie wiem, czy byłabym wstanie was opuścić na dobre. Wybaczcie, ale musicie się ze mną męczyć dalej Wink. Po prostu nałożyło mi się dużo na głowie: Koniec pierwszego semestru, studniówka, konkursy, matura, egzamin zawodowy, dlatego mało co wchodziłam na komputer, czy coś pisałam. O telewizorze nic nie wspominam, bo ostatnio może dla mnie nie istnieć :)A właśnie wysłałaś mi jakąś wiadomość na forum?? Jak coś to podeślesz jeszcze raz, bo mi zaś laptop szwankuję ( tyle sprzętu, że aż się można zaplątać xD ) i nie mogłam odczytać xD
Tak, tak studniówkę mam już za sobą :DByło naprawdę super, a w dodatku zaszokowałam dziewczyny swoją fryzurą ;)Jedna się bardzo martwiła jak będę wyglądać, bo mam krótkie włosy, a z krótkich włosów, co można zrobić?? ( wzrusza ramionami xD ) Z moim partnerem (znajomy znajomej, ledwo co znam) umówiliśmy się, że wrócimy koło 1 w nocy, ponieważ na następny dzień miał do pracy, lecz tak wyszło, że zostaliśmy do samego końca, a do domu wróciłam koło 8 :PSpałam do 12 i byłam lekko nieprzytomna xD Świetnie się bawiłam, z koleżankami wymieniałyśmy się partnerami, więc przetańczyłam całą noc, a w dodatku zrobiliśmy naszej wychowawczyni niespodziankę dedykacją xD Jednak nauczyciele krótko siedzieli ;)Chociaż niektórzy robili wrażenie.

ars_amandi napisał:
To chyba największa możliwa nagroda za pisanie,by potrafić oddziaływać na czytelnika, a ja nawet nie wiem, czy na nią zasługuję Embarassed ...

Jasne, że zasługujesz, Perełko I love youFierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096. Piszesz wspaniale i już nie mogę się doczekać kolejnych rozdziałów BaD, a oprócz tego może kolejne opowiadanie :Rolling Eyes:
Tak czy inaczej, jak napiszesz książkę, to koniecznie chcę jeden egzemplarz, najlepiej z autografem ;3333

ars_amandi napisał:
Jedno słowo: GRZESIEK

Laughing  cheers  cheers  :dance:  :dance:  Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1703380403  Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1703380403  Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1703380403  Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1703380403  Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1907024335  Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1703380403  Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1703380403 
Tego nie da się tak łatwo zapomnieć :lol:A wyobraź sobie, że mam w rodzinie Grześka, więc tym bardziej jestem zadowolona.
Myślałaś o tym, żeby powyższe stwierdzenie było wizytówką opowiadania?? :DJa jestem za, żeby to był Grzesiek :)Nawet bardzo i to bardzo za, zwłaszcza jak inni mają się zwijać z bólu z jego imieniem na ustach (spada z krzesła i próbuje się chwycić klawiatury, bądź myszki xD )
I love youI love youI love you


ars_amandi napisał:
Widziałaś promo do 3x18 i "Where is he?!" Crying or Very sad ? I.. i naprawdę dziękuję Embarassed ... Hah, pewnie będę ci to często powtarzać, Sunshine, ale.. wzruszyć kogoś opowiadaniem to niesamowite przeżycie Embarassed ... Kochaaaaaam cię ;***!

Jasne, że widziałam :DStaram się oglądać odcinki na bieżąco, no może oprócz ostatniego, ponieważ obiecałam siostrze, że obejrzę go dopiero jak ona wróci z rekolekcji, a to będzie gdzieś w niedzielę. Postanowiłam oglądać odcinek 17 w środę w przyszłym tygodniu. Przynajmniej nie będę się tak denerwować i szaleć z ekscytacji, tylko obejrzę dwa na raz. I to jakie !!!!!!!!!!!! Marzy mi się ta scena, a nawet śni po nocach.
Wróćmy do pierwszego odcinka, kiedy Deaton pomagał zrozumieć Stilesowi gesty języka migowego. Przecież jest bardzo dobrze obeznany, nie tylko w wilkołaczych sprawach i mitologii, ale także posiada szeroką wiedzę. Czy nie powinien od razu zwrócić uwagę na stwierdzenie " Nie znam języka migowego", które powiedział Stiles? To powinno go od razu zaniepokoić.
Chyba, że się mylę.

ars_amandi napisał:
Wydanie książki jest nr 1 na liście moich największych marzeń <33. A co do filmu z Dylanem.. omg Laughing . Dziewczyno, ja prawdopodobnie czatowałabym ze scenariuszem pod jego domem, czepiając się na kolanach jego koszuli za każdym razem, gdy wychodziłby, błagając żałośnie, by go przeczytał i zgodził się zagrać w tym filmie, podczas gdy on w panice ciągnąłby mnie po trawniku, usiłując się uwolnić Laughing Laughing Laughing

Wyobrażam sobie to, ale czego się nie robi dla Dylana :Rolling Eyes:Moim zdaniem to strasznie sympatyczny chłopak i zgodziłby się, zwłaszcza jeśli miałby współpracować z Hoechlinem :luka:I jak, takiej okazji nie przepuścić Very Happy
A jak wszystko dojdzie do skutku i premiera będzie w Polsce szok
OMG!! Co ja zrobię - przecież muszę tam być

ars_amandi napisał:
Haha cheers ! Udało mi się cię zaskoczyć, yay me !! Choroba byłaby moim rozwiązaniem, gdybym miała więcej rozdziałów, by ją powoli i boleśnie przeprowadzić Rolling Eyes .. A poza tym.. czyż nie obiecałam wam, że Stiles jednak nie umrze ??

Nie byłam przygotowana na taki obrót sprawy, nie ma co. Już zdążyłam się z tego otrząsnąć, ale szok był.
Chociaż nie powiem, miło by było przeczytać jak Derek i Szeryf o niego dbają :Rolling Eyes:W końcu, nasze bby tyle się wycierpiało Fierce Little Red - komentarze - Page 6 3932743711

ars_amandi napisał:
Strasznie się cieszę, że ci się podobało zakończenie, bo pamiętam, że miało cię skłonić do płaczu przez dwa dni, a w sumie aż tak wzruszające nie było Laughing *chowa się*
A co do Stilesa - tak, tak, stał się demonem za drzwiami i lustrem, za cienką zasłoną - i to tym samym, który wcześniej go nękał, bo kto wiedziałby lepiej o jego lękach i słabościach, niż on sam? .. takie zaplątanie czasowe
Hahah, Bloody Mary Very Happy. Kojarzy mi się z SPN, szczerze mówiąc Wink.

Właśnie ten serial miałam na myśli Very Happy
Pomysł z uwięzieniem go w lustrze był naprawdę dobry. Szkoda, że nigdy nie zazna spokoju 😢Jednak nie wyobrażam sobie, że kiedykolwiek miałby kogoś opętać. Mógłby ?? Poważnie ?? Czy raczej będzie próbował ostrzegać ludzi. A może zawsze pozostanie za taflą szkła??

ars_amandi napisał:
Jestem więcej niż zadowolona, jestem przeszczęśliwa i mam nadzieję, że o tym wiesz ;DD. Jak zobaczyłam twoje imię na liście aktywnych użytkowników, to aż pisnęłam z radości, wiesz Laughing ?

Jak mi miło :oops:Jak zobaczyłam twój komentarz to już zacierałam rączki. Stukot klawiszy jest bardzo przyjemny dla ucha Wink

Oceany weny, moja Perełko, najukochańsza ;333333333
Ściskam i tulę Fierce Little Red - komentarze - Page 6 1844036096
Buziaczki ;33333333333333
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Fierce Little Red - komentarze
Powrót do góry 
Strona 6 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Beta - KOMENTARZE
» The Disir - komentarze
» Wniosek - komentarze
» Wake me up when I die - komentarze
» On the other side - komentarze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Twórczość :: Opowiadania :: Komentarze-
Skocz do: