IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

3x10 The Overlooked

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 

Ocena odcinka
1
0%
 0% [ 0 ]
2
0%
 0% [ 0 ]
3
0%
 0% [ 0 ]
4
0%
 0% [ 0 ]
5
0%
 0% [ 0 ]
6
0%
 0% [ 0 ]
7
0%
 0% [ 0 ]
8
7%
 7% [ 1 ]
9
0%
 0% [ 0 ]
10
93%
 93% [ 14 ]
Wszystkich Głosów : 15

AutorWiadomość
Klaudyś
Alpha
Alpha

Liczba postów : 236
Punkty : 53

PisanieTemat: 3x10 The Overlooked   6/8/2013, 10:48

Opinia i ocena odcinka

all by Morgan
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://teenwolf.forumpolish.com
evans.
Omega
Omega

Liczba postów : 253
Punkty : 8

PisanieTemat: Re: 3x10 The Overlooked   6/8/2013, 16:10

ŁOO. Tylko tyle mogłam napisać po skończeniu odcinka. Dawno odcinek TW mnie tak nie wciągnął. Przykładem mojego zafascynowania może być fakt iż nie poczułam że pogryzło mnie kilka komarów Wink

Zacznę może nie od fabuły epizodu a bardziej od strony technicznej. Efekty specjalne - są świetne w tym sezonie. Te wszystkie zwolnienia/przyspieszania, odrzuty i tak dalej są bardzo fascynujące i poprawiają (przynajmniej dla mnie) jakoś oglądania, no ale w sumie to co za dużo to nie zdrowo. Ile razy można widzieć to samo? : p

Burza,brak zasilania,opuszczony szpital i kilka wilkołaków pałętających się wokół. Brzmi jak jakiś tani horror, ale nie tutaj! Zawsze wszystko musi mieć głębszy sens. Weźmy na ten przykład Deucaliona (tak się to pisze?), który tak sobie o, niby bez niczego wypuszcza matkę Scotta po tym jak zrobiła co miała zrobić. Od razu wyczułam drugie dno, ale nie spodziewałam się takich konsekwencji.

Przejście Scotta na drugą(ciemną) stronę mocy. Oczywiście nie zagrzeje tam miejsca na długo, ale jednak ciekawa jestem tego co będzie musiał zrobić i jak będą wyglądać jego relacje ze Stilesem i resztą. Dla rodziny wszystko się zrobi tak? Mam nadzieję, że jego oczy wciąż pozostaną złote : )

Trochę zawiodłam się, że losy Dereka i Jennifer się tak potoczyły, no ale może w sumie i dobrze się tak stało. Nie zmięknie nam chłopak. Julia/Jennifer i jej historia tak mnie urzekły że naprawdę. Umieram z rozpaczy wręcz... hahaha
Ani przez chwilę nie było mi jej żal. I ani przez chwilę nie będzie mi jej żal. Tylko zastanawia mnie jedno, nie wiem czy to było wyjaśnione już (może coś mi się pominęło) No bo ta gołostopa wariatka mówi coś takiego 'I could go back and finish it, or I could let someone I love die peacefully' I jest tu mowa o tym, jak poharatała tą Jennifer. Więc wniosek: czy one są rodziną czy coś?

I na koniec się przyczepie do Stilesa. Przecież to jest tak inteligentny chłopak, że powinien wiedzieć DOKŁADNIE jak się przeprowadza resuscytację. Ułożył głowę, sprawdził czy nie ma nic w buzi, zatkał nos tchnął powietrze w usta a gdzie uciśnięcia klatki piersiowej? : D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://fuckyeahtv.tumblr.com
Solve
Betha
Betha

Liczba postów : 1337
Punkty : 98

PisanieTemat: Re: 3x10 The Overlooked   6/8/2013, 22:05

evans, a wiesz że też zwróciłem uwagę na niepoprawnie przeprowadzoną resuscytację, zwłaszcza że najpierw robi się uciskanie Wink

Odcinek fajny, ale bardzo kojarzy mi się z 10 poprzedniego sezonu, wiecie akcja na komisariacie Wink

Podobało mi się wykorzystanie mitu o śmierci Baldura, ogólnie jest fanem mitologii nordyckiej Very Happy

Gadanie Stilesa o ojcu, o tym że nie chce znaleźć jego ciała...aktor fajnie to odgrywa...plus tekst o tym, że z Corą gada się fajniej(prościej,łatwiej) wtedy, kiedy jest nieprzytomna xD

I współpraca Chrisa z Alisson i Isaaciem Very Happy I jego opis Jennifer o,O ha ha

Odcinek na 10 !

Komplet ładny tak bardzo, by Morgan, dziękuje!

Malia&Toyota - OTP

zaklepane: #1 #2

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rashel
Ugryziony
Ugryziony

Liczba postów : 422
Punkty : 28

PisanieTemat: Re: 3x10 The Overlooked   7/8/2013, 09:19

Odcinek był świetny tylko nie ogarniam parę rzeczy, bo tyle się działo, haha.
Ogromny minus za to, że nie było Lydii, po tym jak dowiedzieliśmy się czym jest chciałam zobaczyć od razu co się z nią dzieje, ale nie.
Może jestem dziwna, ale Jennifer jest świetna jako badass, aktorka super to odgrywa! I szczerze mówiąc teraz jeszcze bardziej shipuję Dennifer niż wcześniej xDD
W ogóle co to za teksty Stilesa o Corze? -.- Że następnym razem jak ich usta się złączą to lepiej, żeby była przytomna? Wtf? -.- Wkurza mnie to wciskanie na siłę Storę, no bo sorry, ale Stiles kocha Lydię i wiemy to od samego początku, więc raczej nie zmieni zdania z powodu Cory.
Jestem całkowicie przeciwna wprowadzaniu właśnie Story i Alisaaca, co to ma kurde być? Allison próbowała zabić Isaaca jakieś 10 razy, a teraz się wielcy przyjaciele znaleźli. Nie, nie, nie. Poza tym to by zniszczyło przyjaźń Scotta i Isaaca, a wtedy to bym się chyba pochlastała.
Mama Mccall jaki badass, haha, cieszyłam się do monitora jak głupia gdy uratowała swojego syna Very Happy
Ogółem odcinek duży plus, trudny do ogarnięcia, ale fajny.
Scena jak Allison i jej ojciec atakują alphy, świetna!
Mam nadzieję, że nie zabiją ojca Stilesa i matki Scotta ;/

Ostatnio zmieniony przez Rashel dnia 7/8/2013, 12:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://badasscaroline.tumblr.com/
Annie
Wilkołak
Wilkołak

Liczba postów : 1040
Punkty : 7

PisanieTemat: Re: 3x10 The Overlooked   7/8/2013, 11:45

evans. napisał:
I na koniec się przyczepie do Stilesa. Przecież to jest tak inteligentny chłopak, że powinien wiedzieć DOKŁADNIE jak się przeprowadza resuscytację. Ułożył głowę, sprawdził czy nie ma nic w buzi, zatkał nos tchnął powietrze w usta a gdzie uciśnięcia klatki piersiowej? : D

Ejj też się zdziwiłam Very Happy czego oni nas uczą, haha? Very Happy Ale wiesz, Stiles chyba skupił się na tym, że musi dotknąć jej ust i to go tak zaabsorwowało, że zapomniał o podstawowej sprawie xd
Wgl chyba zaczynam ich shippować xd znaczy... jestem ich ciekawa, bo wiadomo, że Stydia forever i nie ma bata! ;d

Jak Peter wychodzi z tą strzykawką w piersi, wygląda jak jakiś naćpany, hahaha xD. W ogóle Peter w tym odcinku jest niesamowity Very Happy jak zawsze w sumie Wink
Stiles - taki wzruszający i bezradny. Och, biedny Stiles. Ale nawet wtedy ma nieziemskie teksty ;D i momenty Stiles/Scott still beautiful Embarassed 
Nie cierpię duetu Isaaca i Allison ;/ no przykro no. Aczkolwiek Chris naprawdę ostatnio plusuje u mnie. Wink Taki dobry tatuś się zrobił. Mało jest za to prawdziwego Isaaca, ale... Chociaż Isaac i jego obserwacje względem nauczycielki... No nie... On też się zabawny zrobił w tym sezonie xD
Wszystko jest tak mega ze sobą powiązane i to jest w tym sezonie najlepsze. Tajemnicze, ciekawe, aż chce się oglądać i oglądać, po to by dowiedzieć się wszystkiego. I ta opowieść Jennifer... wow, zrobiła wrażenie. Niesamowita... Faktycznie jest dobra jako badass, ale w moich oczach jako wybranka Dereka straciła.
Kali kochała Julie? Z początku myślałam, że może były siostrami czy coś... Ale potem jakoś tak nie pasowało mi to już. Ciekawe kim były dla siebie... BFF? xD
Mama Scotta taka niesamowita i odważna. Mam nadzieję, że ona i ojciec Stilesa przeżyją. Na pewno, bo Scott ich uratuje, ale no.. mam nadzieję, że oboje.
Niemniej jednak Scott ;( kurczę, co to się teraz będzie działo. Surprised 
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bexy
Ugryziony
Ugryziony

Liczba postów : 449
Punkty : 4

PisanieTemat: Re: 3x10 The Overlooked   7/8/2013, 13:13

Wow, ja też nie ogarniam kilku rzeczy w najnowszym epizodzie, tyle się działo... Ale strasznie mi się podobało!

Kurczę, może coś ze mną nie tak, ale ja nadal chce Dereka z Jennifer, no... I love you Wiem, że ona jest tym mrocznym druidem i zabiła wielu niewinnych ludzi, ale chyba mi odpowiada w tej wersji, jako czarny charakter. No i wciąż widzę ją z Derekiem, chociaż już pogodziłam się z faktem, że moje OTP umarło [*]

Nie ogarniam za bardzo, co łączy Kali z Jen. Były przyjaciółkami? Nie chce tutaj wysnuwać jakiś dwuznacznych teorii, ale ona powiedziała do Deucaliona, że ją kochała, czy coś w tym rodzaju.. No, ale pewnie chodziło o przyjaźń, nie będę od razu robić z Kali kochającej inaczej Very Happy

Peter jak zwykle sex Cool 

Podobała mi się akcja w tym odcinku, ciągle coś działo, no i jeszcze te dwa przeciwstawne obozy, chcące sprzątnąć Jennifer/Julię. Scott, Stiles, Peter, żeby chronić Corę i szeryfa musieli niestety chronić Jen, aby ta im pomogła. Ogólnie to nie ogarniam, jak ona miałaby niby pomóc Corze? W ogóle nie ogarniam co jej jest. Wiem, że zaliczyła bójkę z Aidenem, ale przecież mnóstwo wilkołaków walczy, a żaden potem nie pluje czarną krwią itd. Sama Jen naprawdę musi nienawidzić tych wszystkich alf i Deucaliona i ja się jej aż tak bardzo nie dziwię. A oni z kolei naprawdę jej się obawiają. Deucalionowi udało się wreszcie zdobyć Scotta. No to teraz pojechali z tym.. Żeby go tylko nie przerobili na takiego jak oni, bo to by dopiero było...

Ja również kompletnie nie kupuję paringu Allison & Isaac i Stiles & Cora. Co to ma niby być? Stilesa widzę tylko z Lydią, ewentualnie samego, a Allison zawsze ze Scootem. Mam nadzieję, że ich jednak nie sparują...

Te mityczne wstawki również na plus, a zwłaszcza ta opowieść Jen o jemiole.
Z czystym sumieniem daję 10/10
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://sexybexy19.tumblr.com/
Negro21
Gość
Gość

Liczba postów : 1
Punkty : 1

PisanieTemat: Re: 3x10 The Overlooked   7/8/2013, 14:09

bex , Jennifer to emisariusz Kali. A co do odcinka. Byłem zszokowany taką ilością akcji ;O Najlepszy odcinek z wszystkich 3 sezonów. Czekam z niecierpliwością na nastepny!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
jeffster85
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Liczba postów : 108
Punkty : 62

PisanieTemat: Re: 3x10 The Overlooked   7/8/2013, 15:17

10/10
Boski odcinek. Pełno akcji...sceny w ambulansie gdzie Stiles robi Corze sztuczne oddychanie i mówi o ojcu <3333 a później tekst że następnym razem jak jego usta będą dotykać jej to lepiej żeby była przytomna ^^
Brakowało mi Lydii w tym odcinku.
Peter jesteś chodzący sex... to powinno być zabronione, no ale co by nie mówić Derek też jest boski, także to rodzinne.
Bex ja też mimo wszystko jestem za Derekiem i Jennifer, rozmowa w windzie wydawała się szczera... tylko to co wydarzyło się później mi się nie podobało.
Kocham nawiązanie do mitologii do Odyna i Lokiego ^^ szkoda tylko że Thora pominęli Razz widać już od dawien dawna Loki to mały sukinsynek Razz ale takiego go kochamy.
Mina Scotta jak Mellisa poraziła prądem bliźniaki bezcenna ^^
Trzymam kciuki za nią i za tatę Stilesa... i wyczuwam jakiś romansik. Muszą przeżyć i koniec. Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Arch
Gość
Gość

Liczba postów : 11

PisanieTemat: Re: 3x10 The Overlooked   8/8/2013, 00:00

No...nie powiem. Działo sięWink Podobnie jak jedna z osób wcześniej się wypowiadających - chce Jennifer z Derekiem, pasują do siebie. W końcu kurde, chłop zasługuje choć na trochę szczęścia, ale czy z nią...fakt, fajna scena jak Isaac tłumaczy Chrisowi kim jest Jennifer mówiąc mniej więcej słowa (wybaczcie bo już dokładnie nie pamiętam) "no jest nawet całkiem seksowna". Szczerze? Jest bardzo;p jak dla mnie osobiście;p. Najbardziej podobało mi się kilka rzeczy, jak jeden z braci bliźniaków miał pretensje do drugiego, że się zawahał w pojedynku ze Scottem, druga to słowa Stajlsa, jak nakłaniał Scotta, by nie odchodził z Dueacalionem (czy jakoś tak;p) - i te jego słowa...i Melisa jak prądem załatwiła bliźniaków, kurde szacun...odcinek mega, fakt. Aż się boję pomyśleć co będzie w ostatnim epizodzie tego sezonu:O...i żeby nie było, Chris Argent - tak jak mówiłem, dobry duszek;p Stiles...ta postać ma coraz więcej znaków zapytania, Lidia...to nie jest laska (sory dziewczyny:P) dla niego, Cora, jakoś tak na bardziej przystępną wygląda;) taka... no nie wiem, bardziej w jego stylu pomimo tego, że ona jest wikołakiem a on niestety nie. Co by się działo gdyby Stajls stał się jednym z nich:O!! Rzeczywiście, wkurzam się, gdy wychodzą jakieś insynuacje odnośnie Isaaca i Allison. Nie, nie, nie i jeszcze raz nie! Z drugiej strony, Scott to swój chłop i na pewno radę sobie da;) a Allison...pasuje do Scotta, nie żeby nie, ale...wydaje mi się, że tak ostatecznie, tak na końcu, będą razem.
Mam tylko nadzieję, że ten serial nie zakończy się szybko!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Morgan
Betha
Betha

Liczba postów : 951
Punkty : 24

PisanieTemat: Re: 3x10 The Overlooked   8/8/2013, 18:11

jeffster85 napisał:

Kocham nawiązanie do mitologii do Odyna i Lokiego ^^ szkoda tylko że Thora pominęli :Pwidać już od dawien dawna Loki to mały sukinsynek :Pale takiego go kochamy.
I love you I love you I love you I love you  Tak!
Tyle tylko powiem ;D
10/10
Zacznę od początku od Petera stojącego nad łóżkiem Cory i wydzierającego się na personel. To było piękne i ukazywała inne oblicze wujka Hale'a. Następnie scena Derek i Jen, która stara się wcisnąć naszemu przystojniakowi jakiś kit. I w następnej chwili Stiles i ta jego samotna łza. ;c
No i tak jak już gdzieś napisałam - od histori Peige, po prostu nie kupuję Jeniffer. Jeszcze bezczelnie okłamuje naszego Dereka, krok po kroku. To dopiero nie jest dziewczyna dla niego. Dereka jakiego znam i jakiego ubóstwiam jest niezależny i nie daje się urabiać.

Stilesa i Cory też nie kupuję. Widywało się już w poprzednich odcinkach ich duet, ale sądze, że zostaną w stosunkach czystko przyjacielskich [mam nadzieję]. Dodatkowo tekst z ustami był typowo Stilesowy.

Isaac traci trochę tego swojego charakterku. . Poprę wiedźmę i jej słowa, że prawdziwego Isaaca jest mało i z tego powodu jest mi bardzo, ale to bardzo przykro. Duetem Ali i Isaaca już rzygam - za przeproszeniem.

Za to Peter wszystko mi rekompensuje. Narąbany siłą za strzykawką w piersi - love it. Wink

Czy ktoś tak jak ja myślał nad bliźniakami. Ethan się wyłamuję widać to gołym okiem, a jak teraz Scott poświęcił się i dotarł do watahy Deucaliona to może przejście do jasną stronę przyjdzie mu [im] szybciej ;P

No i na koniec Kali. Do tej pory nie miała jakiegoś głępszego znaczenia w fabule. Była tą złą kobietą, która odwalała brudną robotę, ale teraz rzucili na nią trochę światła. Przeszło mi raz przez myśl, że on może współpracuję z Julią, ale nie daje tego po sobie poznać ....

~ ♥ Stydia ♥ ~

But down to earth
 If you choose to walk away, don’t walk away

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://see-rome-and-die.tumblr.com/
definicja55
Gość
Gość

Liczba postów : 11
Punkty : 3

PisanieTemat: Re: 3x10 The Overlooked   8/8/2013, 18:59

Odcinek był po prostu GENIALNY!!!... najlepszy jak do tej pory ... I moje pytanie CZY TYLKO MNIE NIE PODOBA SIE PETER??? Moim zdaniem coś jest z nim nie tak ...nie lubie go od pierwszego odcinka w którym go zobaczyłam ..i ten odcinek mnie w tym jeszcze bardziej utwierdził.. ale to moje zdanie Very Happy.. A wracając do tematu bardzo mi sie podoba że poruszają w tym serialu mitologię i różne legendy..to jest bardzo fajne i wnosi świetny nastrój do serialu co czyni go jeszcze bardziej niepowtarzalnym Smile . Ja myśle że Stiles pasuje do Cory .. nie wiem dlaczego może dla tego że oboje wydają mi sie troche pierdołowaci :*ale w dobrym tego słowa znaczeniu ...ale Stiles i Lydia ?? NIEEE ... to nie to .. ona nie jest dla niego .. A Stiles w każdym odcinku jest ZARĄBISTY.... kocham go . Odcinek 10/10
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Solve
Betha
Betha

Liczba postów : 1337
Punkty : 98

PisanieTemat: Re: 3x10 The Overlooked   9/8/2013, 08:24

Nie dostrzegam tego szykującego się romansu nigdzie Razz
Ludzie, ona zapytała gdzie są, on powiedział że przy nemetonie Very Happy Nie widziałem tam nic romantycznego Razz Razz

Jen jest naprawdę fajnym badassem Razz

Komplet ładny tak bardzo, by Morgan, dziękuje!

Malia&Toyota - OTP

zaklepane: #1 #2

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rashel
Ugryziony
Ugryziony

Liczba postów : 422
Punkty : 28

PisanieTemat: Re: 3x10 The Overlooked   9/8/2013, 09:10

przeszlus napisał:
Nie dostrzegam tego szykującego się romansu nigdzie Razz
Ludzie, ona zapytała gdzie są, on powiedział że przy nemetonie :DNie widziałem tam nic romantycznego Razz:P

Jen jest naprawdę fajnym badassem Razz
Może nie, ale ostatnio coś do niego gadała, że jest zdolna mu pomóc dla przystojnej twarzy czy coś, poza tym ostatnio spędzają wiele wspólnego czasu, więc nie zdziwię się jak Jeff ich połączy, to by było nawet fajne, Scott i Stiles byliby prawdziwymi braćmi haha xD

Co do Jennifer to popieram! Świetna jest jako złoczyńca. Scena jak Derek rzuca ją na ziemię i ten złowieszczy wyraz twarzy i jak wyrzuca Kali z windy! Mega Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://badasscaroline.tumblr.com/
Chandra
Wilczy tłumacz
Wilczy tłumacz

Liczba postów : 65

PisanieTemat: Re: 3x10 The Overlooked   10/8/2013, 10:04

Odcinek oglądałam już 3 razy hahaha, bo raz w oryginale, drugi raz z napisami, 3 raz z kuzynką. Odcinek świetny, bo uwaga DUŻO WUJKA PETERA! Który jest seksę i mnie rozbraja z tymi jego tekstami hahah, poza tym jedynie w tym odcinku ubolewam nad małą ilością mojego kochanka Isaaca :< ale ogólnie cały czas oglądając ten odcinek miałam gały wlepione w monitor, a serce z wrażenia waliło jak głupie. Pełno akcji, nie wiadomo co się wydarzy i oczywiście Scott, który w końcu postanowił dołączyć do Deucaliona!  Nie ma co, ale tego Alfę na Alfami lubię! Taka tajemnicza postać, która ma swój potencjał i może nie raz nas zaskoczyć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ShiningStar
Gość
Gość

Liczba postów : 2
Punkty : 2

PisanieTemat: Re: 3x10 The Overlooked   14/8/2013, 11:22

Mina Petera jak patrzy na strzykawkę wystającą z piersi bezcenna. Takie totalne doładowanieXD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bratka10
Odwiedzający
Odwiedzający

Liczba postów : 33
Punkty : 11

PisanieTemat: Re: 3x10 The Overlooked   19/8/2013, 14:35

Po prostu miaaaazga! Oczywiście 10!

Oglądałam to dzisiaj w nocy. Wszystko powyłączane, tylko otwarte okno. Akurat była pełnia, blask księżyca na mnie świecił. Na dworze lało. Uwielbiam oglądać odcinki w nocy, wtedy najlepiej się wczuć i w ogóle.

Postaram się pisać po kolei, choć rzadko mi to wychodzi.
Peter stojący nad Corą... Nie przepadałam za nim, ale ostatnio mniej mnie drażni. Pomaga im w końcu. Widać było, że się martwi o Corę.

Potem.. Jennifer próbująca przekonać Dereka. W pierwszy momencie pomyślałam "Cholera! Nie!". Hale wyglądał w końcu na zakochanego, a jakby przyszła do niego pierwsza to kto wie co by się działo. Na całe szczęście Scott i Stiles byli tam przed nią. Jenn wyglądała jakby spanikowała trochę. No, ale w końcu i tak udowodnili, że to ona jest Darachem. To jej drugie oblicze jest okropne... Serce mi podskoczyło jak w widzie mówiła "Derek spójrz na mnie" i ta twarz nagle i w ogóle.. Stop. Miało być po kolei. XD
Kurczę, biedny Stiles. Stracił matkę, a teraz jeszcze porwali mu ojca. ;/ Widać było przerażenie w jego oczach. Crying or Very sad 

Potem akcja zaczęła się coraz bardziej rozkręcać. Wbili do tego drugiego szpitala po Corę. Derek idzie trzymając Jennifer i bum. Peter ląduje przed nimi. "Mamy problem. Duży problem." Jak się rzucili i jen zwiała to myślałam, że już nie wróci. No i niespodzianka! Deucalion i Kali. Chodź tak czy siak myślałam, że Kali ją złapie, a ona kurde jakąś moc użyła i tą Kali mega odrzuciło. Szok...

Potem rozwaliła mnie ta strzykawka w Peterze Smile 
No, ale klimat cały czas był naprawdę świetny. Stiles robi usta usta Razz Później dobra... Byli na straconej pozycji, bo Derek i Jenn się nie wydostali. Jednakże oto Argentowie + Isaac! Wiedziałam, że to na nich wpadnie Scott. Przeczucie. xD Mieli plan - to myślę sobie super, oby wszystko się udało. Okej... Wszystko szło zgodnie z planem, ale oczywiście Deucalion znowu był do przodu. Scott poszedł razem z nim. Kurcze noo. Pewnie i tak tam długo nie posiedzi, ale oby nikogo nie zabił! Choć osobiście sądzę, że nie zabije. Wciąż będzie tych Prawdziwym Alfą. Ech... Stiles próbował go powstrzymać. Przez cały czas w ogóle żal mi było Stilinskiego. Mój namber łan. I love you

I tak końcówka w Nemetonie. o.O Ogólnie fajnie by było gdyby rodzice Soctta i Stilesa się zeszli. Byliby prawdziwymi braćmi. Aż przed oczami mam tą scenę z motelu gdzie Stiles mówi do Scotta iż ten jest dla niego bratem! <3 Tak się w to wciągnęłam, że chciałam oglądać dalej, ale potem bym rano nie wstała, a akurat musiałam wcześnie się obudzić. Dzisiaj w nocy kolejny odcinek oglądam! <3

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kalii
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Liczba postów : 63
Punkty : 11

PisanieTemat: Re: 3x10 The Overlooked   7/3/2016, 15:15

10 Super odcinek było mnóstwo akcij, emocji, napięcia cały czas się coś działo,odcinek nawet na minute nie zwolnił. Jest to jeden z najlepszych odc 3 sezonu.Ja osobiście uwielbiam takie odcinki. Podobał mi się początek kiedy Scott ujawnił przed Derekiem prawdziwe oblicze Jennifer widać że Derek z trudem wierzył w ich rewelacje do momentu kiedy zobaczył w niej potwora w ogóle Jennifer w roli tej złej bardzo dobrze wypadła. Akcja w szpitalu coś pięknego atak za atakiem, cios za ciosem. Stiles z kijem besbolowym Laughing Peter ze strzykawką mająca mu zapewnić doładowanie Laughing To jak Peter ze Scottem stanęli na przeciwko bliżniaków super wyszło. Bardzo mi się podobała współpraca Chrisa i Allison z Issacem I love you  i to że Argentowie postanowili się włączyć do walki z wilkołakami. To jak Chris i Aliison zaatakowali Alfy było świetne ona z łuku, on z broni Very Happy a Issack zestresowany w samochodzie. Kiedy Jennifer i Kali stanęły ze sobą oko w oko Jennifer użyła mocy która odrzuciła Kali bardzo fajne to było, obie są podłe a jeśli bym miała wybierać to wole Kali jest fajniejsza a urodowo ładniejsza. Historia Jennifer/Julii nie zrobiła na mnie wrażenia w ogóle nie było mi jej szkoda, jeszcze wykorzystała, okłamała i macała Dereka więc nie mam dla niej litości Laughing Zresztą Jennifer porywając matke Scotta tylko udowodniła że nie żałuje i że nie cofnie się przed niczym.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: 3x10 The Overlooked   Today at 11:45

Powrót do góry Go down

3x10 The Overlooked
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1