Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jak ma na imię Stiles?

Go down 
+16
Doma112
Black Rebel
merllo
ars_amandi
Aid_than
sinnerxx
Mither
truealphascott
Terraflora
Stydia
definicja55
Smee.
Solve
Morgan
Annie
Nemuru
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak ma na imię Stiles?   Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Icon_minitime8/2/2014, 22:02

Racja Laughing . Kiedyś czytałam właśnie ich jakąś rozprawkę na temat potencjalnego imienia Stilesa i oni stwierdzili, że w ogóle język polski to wynalazł jakiś szaleniec, który nie umiał liter w poprawnej kolejności ustawić -.- ... Tia, okay ;p
(już nie wspomnę o tej aferze po reklamie Coca-Coli z hymnem w różnych językach, gdzie argumenty niektórych ludzi w wiadomościach brzmiały: "Skoro Jezus napisał Biblię po angielsku, to ten język powinien być również wystarczająco dobry i dla Coli!" oh God facepalm ...)

Mój brat cioteczny ma na imię Przemek, też mi się podoba <3. Jeff powiedział, że to imię ma być bardzo komediowe i ciężkie... Nie jestem pewna, czy to dobrze czy źle Suspect .. Z drugiej strony, dla Amerykanów wystarczy, żeby coś zawierało "rz" ;p

Ale w sumie angielskie imiona są w różnych wersjach, tam też często pisze się je przez "K" zamiast "C" i wtedy literują.. Ja stawiam na niekompetencję Jeffa, bo do tej pory udowodnił ją już w tylu przypadkach, że co mu szkodzi jeden więcej ;/?
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak ma na imię Stiles?   Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Icon_minitime13/2/2014, 21:31

I know, I know, I'm sorry, to nie powinno być jako drugi post pod spodem, ale inaczej nie pojawi się jako nowy na stronie głównej, a to ultra ważne xD!!!

Siedzę i czytam listę spojlerów z:
"The Fourcast talked to Holland Roden, Dylan O’Brien and Crystal Reed of the Teen Wolf Cast, getting this list of exclusive spoilers and insider info"
(http://notanotherteenwolfpodcast.tumblr.com/post/76549899362/exclusive-teen-wolf-spoilers)
...i...
Dylan O'Brien: We will learn Stiles’ real name this season

...
WE. WILL. LEARN. STILES'. REAL. NAME. THIS. SEASON. szok

OMG!!!
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak ma na imię Stiles?   Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Icon_minitime13/2/2014, 22:55

Cytat :
...i...
Dylan O'Brien: We will learn Stiles’ real name this season

...
WE. WILL. LEARN. STILES'. REAL. NAME. THIS. SEASON. szok

OMG!!!


Dosłownie O.M.G.! Te ciągłe zgadywanie jakie jest jego imię doprowadza mnie do szału. Mój luby przykleił Stilesowi łątkę "żółć". No bo co to za słowo? W innych językach nie istnieje, a jak będą je próbowali wymówić to... Boże broń, niech tego nie robią Laughing 

Ej i fajne spoilery tam są ♥️
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak ma na imię Stiles?   Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Icon_minitime14/2/2014, 00:13

Hm, czy fajne, zależy czy ktoś lubi Stydię i Pydię, bo to o tym głównie mowa Laughing
Uch.. chyba się ogólnie jednak trochę pośpieszyłam z ich dodaniem, bo mogą okazać się nieprawdziwe Embarassed . Znaczy, niektóre są okay, jak te o nowej Banshee, bo to powiedział Jeff w Wolf Watch, ale te spojlery.. bo jest prawdziwy wywiad z Holland, tu: http://hockadayfourcast.org/?p=7737 - i oni nagle pod koniec linkują do tej strony ze spojlerami, mimo że ani Holland nie powiedziała żadnej z tych rzeczy w wywiadzie, ani oni nie rozmawiali z Dylanem czy Crystal
Więc możliwe, że jednak to tylko podpucha ;/..
Zwłaszcza, że NATWP tumblr mówi, że nie jest a 100% pewien, czy spojlery są prawdziwe i za źródło podaje szkolną gazetkę Alma Mater, do której uczęszczała Holland. Szkolną. Gazetkę. Soł. Chyba trzeba odwołać radość z tym całym dowiedzeniem się imienia Laughing
Do tego snowkevin tumblr, który w grudniu oryginalnie to opublikował, usunął wszystkie związane z tym posty u siebie.
Czyli jednak prawdopodobnie fałszywka Wink
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak ma na imię Stiles?   Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Icon_minitime14/2/2014, 00:21

Damn. Toć to tak niewolno! Dawać nam, biednym i zrozpaczonym istotom nadzieję a później ją brutalnie odbierać. Barbarzyństwo!
Jednak mam nadzieję, że to z ujawnieniem imienia Stiles'a będzie akurat prawdą. I love you Jak ma na imię Stiles? - Page 2 1307093900 
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
sinnerxx
Odwiedzający
Odwiedzający
sinnerxx


Liczba postów : 32
Punkty : 0
Join date : 03/02/2014
Age : 26
Skąd : wonderhills

Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak ma na imię Stiles?   Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Icon_minitime15/2/2014, 22:34

najzabawniej jak pewien pan w 3x18 myśli że to literówka a szeryf na to że proszę mówić po prostu Stiles. było tak blisko imienia! nie no, zabawnie ogólnie. myślę, że oni sami jeszcze nie zdecydowali się na imię. i myślę, że to Dylan ma największe prawo wyboru, ale to moje skromne zdanie.
Powrót do góry Go down
Doma112
Gość
Gość
Doma112


Liczba postów : 11
Punkty : 0
Join date : 09/08/2014
Age : 28

Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak ma na imię Stiles?   Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Icon_minitime11/8/2014, 00:16

No właśnie, też się nad tym nie raz i nie dwa zastanawiałam i muszę przyznać, że mnie to niesamowicie interesuje. Mam wrażenie, że oni specjalnie troszkę taką otoczkę tajemnicy robią, plus pewnie jest tak jak sinnerxx pisze i nie zdecydowali się na to jeszcze ;/ szkoda, bo bym chciała wiedzieć Wink
Powrót do góry Go down
lulander
Gość
Gość
lulander


Liczba postów : 15
Punkty : 0
Join date : 29/08/2014

Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak ma na imię Stiles?   Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Icon_minitime30/8/2014, 16:00

Wiemy tyle: polskie imię, prawdopodobnie Grzegorz. O Grzegorzu przeczytałam na wiki, na której było napisane w ciekawostkach:

Cytat :
Nieoficjalne źródła podają iż prawdziwym imieniem Stilesa, jest Grzegorz.


Jestem nową użytkowniczką forum, więc nie mogę podawać linków przez 7 dni. Wystarczy wygooglować "teen wolf wiki" {prawdopodobnie pierwszy wynik} i wtedy na stronie wiki w wyszukiwarkę na stronie Stiles i wam wyszuka artykuł o nim. cheers

Powrót do góry Go down
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak ma na imię Stiles?   Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Icon_minitime30/8/2014, 16:37

Tak w tej rozmowie Coach zobaczył imię i tam było Genim tak jak było w filmie ale w serialu to może być drugię imię. A jak Coach pytał się co to jest to Sherrif powiedział że panieńskie nazwisko żony więc nie wiem czy Stiles ma polskie. Bo Sherrif ma na nazwisko Stilinski chyba że Jeff tak tylko wymyślił dialog i Stiles ma polskie imię.
btw gdzie jest dział TW RPG bo nie widzę na formu?
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak ma na imię Stiles?   Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Icon_minitime30/8/2014, 17:04

Kiedyś gdzieś mignęła mi teoria, że Stiles ma na imię Stanisław. Wink

A tak serio, to myślę, że Jeff nie ma pojęcia, jak Stiles ma na imię i nigdy tego nie ujawni. xD
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
lulander
Gość
Gość
lulander


Liczba postów : 15
Punkty : 0
Join date : 29/08/2014

Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak ma na imię Stiles?   Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Icon_minitime30/8/2014, 17:23

Mi się przewinęły dwie teorie, właśnie odnośnie Grzegorza, jak i odnośnie Stanisława.

Genim, czyli słowo napisane na kartce było po prostu przypadkowym słowem.

Cytat :
Większość ludzi uważa, że prawdziwe imię Stilesa to Genim, lecz Jeff Davis napisał na swoim twitterze, że to nie prawda. Jego prawdziwe imię jest polskim imieniem, natomiast Genim nim nie jest.

Cytat z polskiej wiki o TW, ale praktycznie na wielu stronach/forach o tym czytałam, więc można porzucić Genim. Btw nie sądzę, żeby Jeff chciał, byśmy przybliżali specjalnie, by poznać prawdziwe imię Stilesa. Jeśli ta zagadka miałaby być rozwikłana, to na pewno byłoby o tym powiedziane wprost/otwarcie, byśmy nie musie bawić się w małych detektywów. Wink
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak ma na imię Stiles?   Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Icon_minitime30/8/2014, 19:28

Ta wikia coś mnie nie przekonuje Razz
Dużo błędów. Pierwsze zdanie jakie przeczytałem(W Stilesie na tej stronie) brzmi tak:
Cytat :
W 3 sezonie Stiles po rytuale który miał w zamiarze ocalić Beacon Hills, otworzył drzwi do jego umysłu przez co opętał go zły duch Nogitsune czyli zła wersja Kitsune. Nogitsune stworzyła matka Kiry, w czasach wojny secesyjnej. Przez niego w Beacon Hills na nowo zapanował chaos, którym Nogitsune się karmił
Sama budowa zdań jest dziwna, nie mówiąc o tym, że secesja nie miała nić wspólnego z II wojną światową.

Przejrzałem tą stronę podobnych błędów jest kilka, acz główne to tylko kwestia bezmyślnego wklejenia z jakiegoś tłumacza Razz


Wracając do imienia, to wątpię czy przed finałem serii się tego dowiemy xdd
Podobno jego matka(a więc i Stiles) ma polskie korzenie, a on sam imię. Więc Grzegorz dobrze wpisuje się w te informacje Very Happy
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak ma na imię Stiles?   Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Icon_minitime30/8/2014, 20:13

Ale przecież nazwisko Stilinski, wskazujące na polskie korzenie, ma po ojcu, nie po Claudii. Chyba, że Claudia i szeryf poznali w polskiej dzielnicy. xD Albo na paradzie Pułaskiego w NY, czy gdzie to tam jest.

PS Ja też mogę napisać na wiki, że Stiles ma polskie korzenie, i co z tego? Nie będzie to jeszcze prawdą.^^
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
lulander
Gość
Gość
lulander


Liczba postów : 15
Punkty : 0
Join date : 29/08/2014

Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak ma na imię Stiles?   Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Icon_minitime31/8/2014, 02:43

No, ale to tylko przypadkowe źródło, bo fakt faktem Jeff o tym i tak napisał na twitterze. Wink Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Tumblr_m5ubeyIXUI1qj1t2yo1_500

(Odnośnie tej wiki na temat teen wolf, to przyznam racje, że słabizna. Mało jest uzupełnione, informacje niedokładnie i taki nieład. Z miłą chęcią bym dopomogła, aczkolwiek teraz będę miała inne obowiązki nie tylko związane ze szkołą. :v Fajnie, jakby parę TeenWolferów zabrało się za to i przynajmniej trochę popracowało nad tym. )
Powrót do góry Go down
Warrior
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Warrior


Liczba postów : 131
Punkty : 0
Join date : 21/07/2014
Age : 27

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Peter Hale
Wiek: 34
Rasa: Wilkołak

Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak ma na imię Stiles?   Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Icon_minitime31/8/2014, 19:38

Ja uważam, że serio Jeff sam jeszcze nie zna imienia Stilesa i jak przyjdzie czas, żeby je ujawnić to coś na szybko wymyśli Very Happy

Ja dziś poczytałam tam trochę na tej stronce jak robiłam kp i normalnie aż się trochę załamałam, ta składnia i ogólnie jakoś nieogarnięte to wszystko. Fakt, ktoś by się przydał żeby to tam ogarnąć.. Miejmy nadzieje, że się ktoś taki znajdzie Wink
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak ma na imię Stiles?   Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Icon_minitime1/9/2014, 10:01

Cytat :
PS Ja też mogę napisać na wiki, że Stiles ma polskie korzenie, i co z tego? Nie będzie to jeszcze prawdą.^^
Potwierdzenie z oficjalnego Tumblra Teen Wolfa, że mama Stilesa była Polką i że on sam ma polskie imię Wink - http://teenwolf.tumblr.com/post/56726001685/was-stiles-mom-polish-please-that-would-be-amazing
(Pytanie: "Czy mama Stilesa była Polką? Proszę, to byłoby wspaniałe! I to też jedyne wyjaśnienie, jakie mogę wymyślić, jeśli chodzi o jego trudne do wymówienia imię, skoro polski jest w zasadzie bardzo trudnym językiem"
Odpowiedź: "To może spowodować wrzawę w sieci, ale tak. A także imię Stilesa w rzeczy samej jest polskie")


I też uważam, że Jeff sam tego imienia jeszcze nie zna xD. Skoro Dyl mówił na tegorocznej konwencji, że on nie ma pojęcia, jak Stiles ma na imię, to wątpię, że Jeff bawiłby się w wymyślanie i chowanie tego w tajemnicy Wink. Zważywszy na to, że przecież szeryf Stilinski też imienia nie ma, haha, i fandom zbiorowo nadał mu "John", co się aż dziwnie zgodnie przyjęło Laughing

Btw, również zastanawia mnie akcja z polskimi korzeniami Stilesa. Wiemy na 100% z linka, że Claudia była z Polski, ale Stilinski faktycznie jest po ojcu, więc czyżby Szeryf też miał jakiś rodowód u nas ;p?
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak ma na imię Stiles?   Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Icon_minitime1/9/2014, 10:21

Ja od zawsze czułem się taki dumny z tego, że Stiles ma polskie korzenie <3 <3 <3
Nie dosyć, że w takim fajnym serialu, to jeszcze taka fajna postać <3 Zresztą, jak typowy Polak Twisted Evil

Chciałbym wiedzieć jak ma imię xd Grzegorz chyba nie jest AŻ tak trudne, że Trener nie mógłby go wypowiedzieć i wgl.?xdd Może to będzie Stanisław. Pasuje trochę do nazwiska, ale za to jest zbyt proste :/
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak ma na imię Stiles?   Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Icon_minitime1/9/2014, 12:10

ars amandi - a to fajnie, że zalinkowałaś, myślałam, że po prostu na polskiej wiki napisali patriotycznie coś takiego. ;D

W sumie zawsze jest opcja, że szeryf przejął nazwisko żony, to się zdarza. A do tego pozostawania przy nazwiskach itp. mieliśmy hinty w rozmowie z kolei Melissy i Scotta (czemu nie wróciłaś do swojego nazwiska? Bo to twoje nazwisko, Scott) - więc dlaczego szeryf nie przyjąłby nazwiska żony, jeśli byłoby to dla niej ważne? Wink

PS serio szeryf nie ma imienia? Myślałam, że ja po prostu nigdy nie zwróciłam uwagi, jak ma na imię.
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak ma na imię Stiles?   Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Icon_minitime1/9/2014, 12:29

Haha, właśnie dlatego chciałam rozwiać wątpliwości już linkiem xD. Też w sumie czuję się dumna, że Stiles jest z naszego kraju (*ociera łzę wzruszenia* ;D), a to taki miły, oficjalny akcent, a nie tylko nasze domysły na podstawie "-ski" w nazwisku xD

Hm... fakt. Myślę, że przy sposobie, w jaki jest pokazana relacja Stiles-Claudia-Szeryf, to Stilinski niczego by jej nie odmówił I love you

Nie, Szeryf serio nie ma imienia ;/. A sam TW postąpił trochę... niegrzecznie, że tak powiem, bo kiedy ktoś się ich spytał, jak Stilinski ma na imię, to odpowiedzieli coś w stylu: "Nie zdradzimy. I prędzej nazwiemy go po prostu Szeryfem niż przyjmiemy wasze "John"" :/.. Mogę poszukać linka, ale pamiętam, że to było w wakacje i ludzie się strasznie wściekli w komentarzach Sad
W końcu mieli już 4 sezony na nadanie mu imienia, a jak fandom wziął sprawy w swoje ręce, to zareagowali tak, jak zareagowali ;p
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak ma na imię Stiles?   Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Icon_minitime1/9/2014, 12:51

Ja naprawdę czasem myślę, że Jeff zaczął się umawiać z Julie Plec, sądząc z jego bucery i braku szacunku dla fanów... ;/

Ale z tym imieniem toście mnie zagięli, ja byłam pewna, że Melissa do niego po imieniu mówiła. Hm.

Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak ma na imię Stiles?   Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Icon_minitime1/9/2014, 13:01

W sumie racja, Nogitsune i Silas w końcu mieli dość podobny motyw z tym "shadow self" Laughing . Ale oni tylko niewinnie, tak na herbatkę, bo chłopak Jeffa byłby zazdrosny xD. Swoją drogą, Julie jest mężata/dzieciata o.O?

Melissa też "Szeryf", ale głównie bezosobowo Sad. A wracając do imienia Stilesa, to nie rozwaliło was to, że nawet na tej liście z samobójstwami Lydia napisała jedynie "Stiles", by przypadkiem nie wydrukowało się gdzieś jego prawdziwe imię Laughing ? W ogóle ciekawi mnie, czy wrócą do tego wątku i dlaczego on był na liście ze zmarłymi ;p
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak ma na imię Stiles?   Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Icon_minitime1/9/2014, 15:01

I oboje spartolili sezon czwarty swoich seriali. Rolling just sayin'
Co Ty, Julie jest sfrustrowaną starą panną, która za pomocą postaci Caroline i Hejli realizuje swoje mokre sny. Rolling

Ona napisała STILES, bo dla niej Stiles to Stiles. A dopiero kiedy poszli do Brunskiego, jej banshee radar się włączył i wyczuł niebezpieczeństwo, które Lorreine niekoniecznie mogła przewidzieć.

W sumie podejrzewam, że Dead Poll obejmuje tylko "bieżących" supernaturali (Derek z niej wypadł), by Stiles jako eks nogtisune się nie łapał, bo by musiała maszyna podać jego prawdziwe imię.
Ale to byłby zabawny wątek, "XYZ Stilinski, oo, Stiles, masz jakąś rodzinę supernatural.. to jest twoje imię?!" i z asasynami, którzy nie wiedzieliby, że to jest Stiles i szukali kogoś innego o nazwisku Stilinski. ;p
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak ma na imię Stiles?   Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Icon_minitime1/9/2014, 19:22

Nie, Stilińscy po prostu nie mają imion. To taka rodzinna tradycja. Albo masz ksywę, albo nazywają cię po twoim zawodzeni(Np. Kierowco) albo po nazwisku xd
Tylko Claudia się wyłamuje, ale ona nie żyje, może wiec lepiej żeby Sheryf i Stiles nie mieli imion xdd


Armandi, pamiętam to! To nie było przypadkiem na konwencji z zeszłorocznego lipca?
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak ma na imię Stiles?   Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Icon_minitime1/9/2014, 19:32

Omg :O! Haha, faktycznie, jeśli imię mają mieć dopiero na nagrobku, to faktycznie lepiej, by go nie mieli Laughing

W sensie, to z tym "wypchajcie się z Johnem" Rolling Eyes ? Na konwencji też było powtórzone, tylko bardziej kulturalnie, a tak typowo chamsko to odpowiedzieli właśnie na oficjalnym koncie na Tumblrze Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jak ma na imię Stiles?   Jak ma na imię Stiles? - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jak ma na imię Stiles?
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Stiles
» Possessed!Stiles
» Scott & Stiles
» Stiles Stilinski
» Stiles i Lydia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Spekulacje-
Skocz do: