Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 3x09 The Girl Who Knew Too Much

Go down 
+8
Solve
Mozbi
Annie
Aid_than
Bexy
Morgan
Imraa
Klaudyś
12 posters

Ocena odcinka
1
3x09 The Girl Who Knew Too Much Vote_lcap0%3x09 The Girl Who Knew Too Much Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2
3x09 The Girl Who Knew Too Much Vote_lcap0%3x09 The Girl Who Knew Too Much Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3
3x09 The Girl Who Knew Too Much Vote_lcap0%3x09 The Girl Who Knew Too Much Vote_rcap
 0% [ 0 ]
4
3x09 The Girl Who Knew Too Much Vote_lcap0%3x09 The Girl Who Knew Too Much Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5
3x09 The Girl Who Knew Too Much Vote_lcap0%3x09 The Girl Who Knew Too Much Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6
3x09 The Girl Who Knew Too Much Vote_lcap0%3x09 The Girl Who Knew Too Much Vote_rcap
 0% [ 0 ]
7
3x09 The Girl Who Knew Too Much Vote_lcap18%3x09 The Girl Who Knew Too Much Vote_rcap
 18% [ 2 ]
8
3x09 The Girl Who Knew Too Much Vote_lcap0%3x09 The Girl Who Knew Too Much Vote_rcap
 0% [ 0 ]
9
3x09 The Girl Who Knew Too Much Vote_lcap0%3x09 The Girl Who Knew Too Much Vote_rcap
 0% [ 0 ]
10
3x09 The Girl Who Knew Too Much Vote_lcap82%3x09 The Girl Who Knew Too Much Vote_rcap
 82% [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 11
 

AutorWiadomość
Klaudyś
Alpha
Alpha
Klaudyś


Liczba postów : 236
Punkty : 53
Join date : 03/05/2012
Age : 33

3x09 The Girl Who Knew Too Much Empty
PisanieTemat: 3x09 The Girl Who Knew Too Much   3x09 The Girl Who Knew Too Much Icon_minitime30/7/2013, 09:02

Opinia i ocena odcinka
Powrót do góry Go down
https://teenwolf.forumpolish.com
Imraa
Gość
Gość
Imraa


Liczba postów : 10
Punkty : 6
Join date : 10/07/2013

3x09 The Girl Who Knew Too Much Empty
PisanieTemat: Re: 3x09 The Girl Who Knew Too Much   3x09 The Girl Who Knew Too Much Icon_minitime30/7/2013, 12:20

Chwilowo odebrało mi mowę... No  Pech Dereka jest... szkoda gadać...
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

3x09 The Girl Who Knew Too Much Empty
PisanieTemat: Re: 3x09 The Girl Who Knew Too Much   3x09 The Girl Who Knew Too Much Icon_minitime30/7/2013, 19:24

Najmniej było Dereka a ucierpiał najbardziej. Bo po pierwsze z Corą coś nie tak, biedna w szpitalu i kto wie co z nią będzie i no i po drugie jego dziewczyna zdradziecka menda jest darachiem. Wiedziałam - miałam przeczucie!
Coś mi się wydaje, że taki Ethan przejdzie na dobrą stronę. Lubie go i widać, że jest taki zły. Ale znowusz Aiden masz w sobie to coś i też go lubię chociaż nie wiadomo czy na Lydi mu tak serio zależy. No ale miałam nadzieję, że to on wpadnie Lydii na ratunek i udupi Jeniffer, a tu bach Scott i szeryfoo Stiliński, który postąpił bardzo nie ładnie ze Stilesem, mimo to mam nadzieję, że nic mu nie będzie Wink
Lydie jest banshee nieźle..
Isaac i Allison - stanowcze nope.
Łady odcinek, a moje opinia to tak na szybko. Więc wybaczcie literówki, ale mecz Lechia-Barca już za kilka minut ;D
I jeszcze btw. wiemy kto jest darachiem, a odcinków jeszcze całkiem sporo - co dalej?
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Bexy
Ugryziony
Ugryziony
Bexy


Liczba postów : 449
Punkty : 4
Join date : 07/07/2013
Age : 29
Skąd : Bon Temps

3x09 The Girl Who Knew Too Much Empty
PisanieTemat: Re: 3x09 The Girl Who Knew Too Much   3x09 The Girl Who Knew Too Much Icon_minitime30/7/2013, 19:48

Właśnie obejrzałam odcinek i... zbieram zęby z podłogi. Jennifer Mrocznym Druidem?! :oNadal nie mogę w to uwierzyć. Biedny Derek, tak strasznie mi go szkoda 😢Najpierw stracił Paige wiele lat temu, a teraz, kiedy ponownie się zakochał, jego ukochana okazała się Darachem ;/ Nie ma chłopak szczęścia, naprawdę. No i strasznie mi smutno, że moje OTP szlag trafił. Crying or Very sad 

Lydia jest Banshee? A co to za stwór? Nie wiedziałam, że coś takiego w ogóle istnieje. Może w kolejnych odcinkach rozwiną ten temat. Wkurza mnie strasznie ta cała Morell - jej styl bycia jest cholernie irytujący. W dalszym ciągu nie rozumiem po co Deucalionowi i Derek, i Scott. Scott jest prawdziwym Alfą, więc chce go w swoim stadzie, bo w przeciwnym razie zrobi z niego zabójcę, niszcząc jego potencjał. Ale po co mu też Derek? Chce mieć więcej alf w swoim stadzie, tylko o to mu chodzi? Widzę, że szykuje się jakiś paring Isaac i Allison, co średnio mi się podoba, bo w ogóle do siebie nie pasują... :|Mam nadzieję, że Jennifer nie ubiła szeryfa, bo to by było już przegięcie, no... :/ Lubię go, chociaż trochę było mi przykro, gdy nie uwierzył Stilesowi, ale na dobrą sprawę - to kto by uwierzył? No i nie kumam co się Corze. Trochę się pochamrała z Aidenem, ale dlaczego się nie uleczyła?
Generalnie odcinek był bardzo dobry i trzymał w napięciu. Fenomenalnie dopasowali muzykę z recitalu do akcji rozgrywającej się na górze z udziałem Lydii, Jennifer, Scotta, szeryfa i Stilesa.


Ostatnio zmieniony przez bex dnia 30/7/2013, 19:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://sexybexy19.tumblr.com/
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

3x09 The Girl Who Knew Too Much Empty
PisanieTemat: Re: 3x09 The Girl Who Knew Too Much   3x09 The Girl Who Knew Too Much Icon_minitime30/7/2013, 19:50

Wiesz, w spoilerze była nawiązana rozmowa ( normalna ) pomiędzy Jen i teamem scotta Smile najpewniej chodzi o Deucaliona Wink... Ona zresztą robi to ze względu na Alfy * cyt:wiem o alfach więcej niż wy ...
Myślę że nie możemy jej skreślać ....
Co do bliźniaków :*
Wreszcie znam ich historyjkę , jak to się stali Alfami ...
Super że Ethanowi jednak zależy na Dannym , a co do Aidena ... noo wreście jakiś dłuższy wątek ...
Może coś z tego bd :p... Szkoda że Cora na niego napadła;/
Powrót do góry Go down
Imraa
Gość
Gość
Imraa


Liczba postów : 10
Punkty : 6
Join date : 10/07/2013

3x09 The Girl Who Knew Too Much Empty
PisanieTemat: Re: 3x09 The Girl Who Knew Too Much   3x09 The Girl Who Knew Too Much Icon_minitime30/7/2013, 20:07

Najpierw dziewczyna, umierająca w jego ramionach...
Potem łowczyni, która pali najbliższą rodzinę...
Teraz pseudo nauczycielka składająca ofiary w imię zła koniecznego...

Ten odcinek nosi dla mnie tytuł: "Derek Hale, mistrz fatalnych zauroczeń".


Początkowo zupełnie nie przyjmowałam do wiadomości, że Jeniffer to Darach. Potem pojawiły się informacje, że będzie nim ktoś, kogo obserwujemy od pierwszego odcinka. Owszem, pomyślałam o nauczycielce, ale wydawało mi się, że nie zrobią tego Derekowi. Już nawet nie chodzi o sferę uczuciową, w której nasz Alfa ma wyjątkowego pecha, ale... czy on naprawdę musiał się przespać z Darachem?! Serio?! Zupełnie nie rozumiem tego zjawiska. Po co Jeniffer go ratowała? Po co ten cały cyrk z udawanie uczuć? Co w ten sposób chce osiągnąć? Bo to chyba nie jest prawdziwa miłość będąca przerywnikiem pomiędzy mordowaniem kolejnych ludzi? Przecieram oczy ze zdziwienia.
Co się jeszcze tyczy Dereka, to brakowało mi trochę jego emocji po zabiciu Boyda. Myślałam, że pokażą jakiś urywek żeby zobrazować jak sobie z tym radzi. Niestety musiałam się zadowolić miną cierpiętnika znikająca po jednym całusie pseudonauczycielki.

Z innych wątków, niesamowicie spodobało mi się wyjaśnienie roli Lydii. Niebanalne, ciekawe i jak wspomniała Jeniffer, niebezpieczne. Powoli ona staje się moją ulubienicą.

Zbliżenie Isaaca i Allisson - jestem za! Mnie się ten motyw podoba, choć niemal (wolę to dodać zanim ktoś znów mnie rozczaruje tak bardzo jak Jeniffer) oczywistym jest, że nie stworzą pary. Do tego przeznaczony jest Scott :Rolling Eyes

Ach... zapomniałam o najlepszym fragmencie - recital! Ta muzyka, to napięcie... Miałam ciarki!
Czekam z niecierpliwością na dalszą część. Nie, wręcz umieram z ciekawości... Very Happy
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

3x09 The Girl Who Knew Too Much Empty
PisanieTemat: Re: 3x09 The Girl Who Knew Too Much   3x09 The Girl Who Knew Too Much Icon_minitime30/7/2013, 21:22

Ja to wgl miałam ciary all the time! ;o
TARA!!! ;/ Szkoda jej. Jak wszystkich ofiar.
A ja Jennifer od początku nie lubiłam i mówiłam, że będzie coś z nią nie tak! Razz No i dobrze, bo jej zdzierżyć nie mogę. ;/
Lydia - no i wreszcie wiemy co z nią, przynajmniej po części, ja też miałam nadzieję troszkę, że to Aiden ją uratuje przed Jen. Ale niestety. Pasują do siebie całkiem w sumie. Nawet!
Scott - taki bezradny się wydawał w tym odcinku... Ale moment z Lydią! Jak mi się podobał, taki szczery i przyjazny Wink Wzruszyłam się prawie. Co do przeciągnięcia Ethana do siebie... Hyhyhy. Mam nadzieję, że im się uda.
Poza tym szkoda mi było Cory i Dereka. Cory, bo strasznie oberwała i dziwnie reaguje na to jej organizm o.o a Derek, no bo jednak ucierpiał najbardziej. Podwójna strata, chociaż Cora raczej nie umrze.
No i Allison i Isaac - nie ma takiej opcji, prawie wywracałam oczyma na te sceny. Ja chcę bromance Isaac x Scott.
Co do ojca Stilesa... W końcu zrozumie! Very Happy A jego team z Melissą jest cudny. Wink Dobrze działają razem. Wink
Powrót do góry Go down
Mozbi
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Mozbi


Liczba postów : 152
Punkty : 0
Join date : 27/09/2012

3x09 The Girl Who Knew Too Much Empty
PisanieTemat: Re: 3x09 The Girl Who Knew Too Much   3x09 The Girl Who Knew Too Much Icon_minitime30/7/2013, 22:59

Kurde, po prostu mega odcinek! Jennifer okazała się Darachem. Surprised Chodziło mi to po głowie i to nawet często, ale wmawiałem sobie, że to nie będzie ona, że Derek w końcu będzie szczęśliwy... Chociaż z drugiej strony, to, że jest mrocznym druidem, nie przekreśla ich szans na udany związek. xD Może naprawdę go kocha. Wszystko wskazuje na to, że składała te ofiary, żeby zebrać moc i zemścić się na Alfach. Derek też ma z nimi na pieńku, a więc mogliby połączyć siły, a nawet mogłaby zostać emisariuszem jego stada. :DWiem, wiem wymyślam, no ale kurde, chcę żeby Derek był w końcu szczęśliwy, no. xD Chociaż z drugiej strony, nie zawsze jest z niej taka laska. xD Lydia jest banshee. Uważam, że to fajny pomysł. Wprowadzają dużo nowych postaci ze świata fantasy oraz mitologii. Muszę przyznać, że jak na razie świetnie im to wychodzi. Niczego nie przyspieszają, a niektóre tajemnice zostają wyjawiane dopiero po 3 sezonach. Smile Rozwaliło mnie to, jak Stiles tłumaczył ojcu, kto jest kim - świetna akcja. Very Happy Co tam jeszcze? Ogólnie odcinek był utrzymany w mrocznym klimacie i miał świetny podkład dźwiękowy. Muzyka, którą grała orkiestra, po prostu cudo! Także daję 10, tak jak poprzedniemu odcinkowi i z niecierpliwością czekam na kolejny. Razz
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

3x09 The Girl Who Knew Too Much Empty
PisanieTemat: Re: 3x09 The Girl Who Knew Too Much   3x09 The Girl Who Knew Too Much Icon_minitime31/7/2013, 11:56

Nie róbmy z Dereka drugiego Damona "ojć,ajć, hajć, biedny Damonek, taki biednusi, ojej, ojoj, żeby w końcu był szczęśliwy" xD xD Powaznie, z Dereka wcale nie taki biedaczek Razz Razz
Odcinek szybko zleciał, podobały mi się akcje Alisson&Issac Razz No i Jeniffer rzucająca Scottem Very Happy Very Happy Może z tego wyjść fajna akcja Razz
Powrót do góry Go down
Mither
Odwiedzający
Odwiedzający



Liczba postów : 38
Punkty : 4
Join date : 24/07/2013
Age : 30
Skąd : Kraków

3x09 The Girl Who Knew Too Much Empty
PisanieTemat: Re: 3x09 The Girl Who Knew Too Much   3x09 The Girl Who Knew Too Much Icon_minitime31/7/2013, 14:16

Nie spodobał mi się motyw Lydi jako jakiejś banshee coraz więcej wymyślają "nadprzyrodzonych" jeszcze się okaże że wkrótce do Beacon Hills przywędrują wampiry Very Happy
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

3x09 The Girl Who Knew Too Much Empty
PisanieTemat: Re: 3x09 The Girl Who Knew Too Much   3x09 The Girl Who Knew Too Much Icon_minitime31/7/2013, 14:56

Na razie padła tylko nazwa, a tobie już się to nie podoba ? Razz OD wiek wieków wiadomo że Lydia jest 'czymś', więc dla nikogo nie jest zaskoczeniem, że w końcu wiemy jak nazywa się jej gatunek. Dodam tylko, że serialowe banshee pewnie bedą miały niewiele wspólnego z tymi z baśni/mitów, tak jak to było w przypadku kanimy(jagurołak-> jaszczurka bez tożsamośći )
Powrót do góry Go down
Mither
Odwiedzający
Odwiedzający



Liczba postów : 38
Punkty : 4
Join date : 24/07/2013
Age : 30
Skąd : Kraków

3x09 The Girl Who Knew Too Much Empty
PisanieTemat: Re: 3x09 The Girl Who Knew Too Much   3x09 The Girl Who Knew Too Much Icon_minitime31/7/2013, 16:41

lepiej by była cały czas tym czymś niż zmieniać się w pokrake ^^
Powrót do góry Go down
jeffster85
Wtajemniczony
Wtajemniczony
jeffster85


Liczba postów : 126
Punkty : 112
Join date : 17/01/2013
Age : 38
Skąd : Łódź

3x09 The Girl Who Knew Too Much Empty
PisanieTemat: Re: 3x09 The Girl Who Knew Too Much   3x09 The Girl Who Knew Too Much Icon_minitime31/7/2013, 23:07

10/10
Normalnie w szoku jestem kogo jak kogo, ale ja akurat Jennifer nie podejrzewałam... biedny Derek, takiego pecha to chyba mało kto ma jak on, dajcie mu być szczęśliwym. Lydia jest banshee, czego oni jeszcze nie wymyślą? Tata Silesa nie chciał uwierzyć, ale w końcu przekonał się na własne oczy, mam nadzieję że przeżyje bo jak jego jeszcze zabiją to ja pozabijam scenarzystów.
Allison i Isaac no spoko, ale dawajcie Scotta i Allison a nie kurde.
Biedna Cora, co z nią będzie? Czemu się nie wyleczyła do końca?
Powrót do góry Go down
Bratka10
Odwiedzający
Odwiedzający
Bratka10


Liczba postów : 33
Punkty : 11
Join date : 10/08/2013
Age : 24
Skąd : Sz-wa

3x09 The Girl Who Knew Too Much Empty
PisanieTemat: Re: 3x09 The Girl Who Knew Too Much   3x09 The Girl Who Knew Too Much Icon_minitime19/8/2013, 14:16

A mi tam tak czy siak jest żal Dereka... Może nie taki biedaczek, ale miałam nadzieję, że będą szczęśliwi. Że ta miłość jakoś odmieni naszego Dereka. Myslałam w sumie kilka razy, że tym darachem jest Jennifer, ale w ostateczności wmówiłam sobie, że tak nie może być. xD
W ogóle Danny i Ethan fajnie, pasują do siebie. Poza tym wydaje mi się, że może Ethan przejdzie na tą dobrą stronę. Polubiłam go i szczerze mówiąc to przystojniacha z niego. No z jego brata też, ale tamtego o wiele mniej lubię. Smile 
A... Jak Stiles tłumaczył ojcu o tym wszystkim. Laughing I na końcu Cora padła. Wiedziałam, że będzie coś w ten deseń, w końcu jest nieźle osłabiona itd. Razz W ogóle strasznie szkoda mi się zrobiło Stilesa jak jego tata zniknął. Biedny mój Stiles. Crying or Very sad 
Sceny z Allison i Isaac'kiem niezłe! Chodź serio ja ich razem nie widzę. Czekam na nią i Scotta.
+ Niezła scena podczas koncertu :Rolling Eyes

10.
Powrót do góry Go down
kalii
Stały Bywalec
Stały Bywalec
kalii


Liczba postów : 92
Punkty : 30
Join date : 18/01/2016

3x09 The Girl Who Knew Too Much Empty
PisanieTemat: Re: 3x09 The Girl Who Knew Too Much   3x09 The Girl Who Knew Too Much Icon_minitime3/3/2016, 20:03

Dość fajny odcinek. Duet Issac Allison podoba mi się, fajnie razem wyglądają Very Happy Niewiem jak Allison mogła zwątpić w swojego ojca i pomyśleć że to on zabija co za bezsens wstydziłaby się tak myśleć. Chris I love you jest bohaterem i próbuje złapać Daracha w dodatku ta akcja jak strzela z dwóch pistoletów super wyszła świetnie w tej scenie wyglądał Very Happy Stiles tłumaczący ojcu o istotach nadprzyrodzonych Laughing świetna scena chodz wkurzyłam się na szeryfa że mu nie uwierzył. Końcówka szeryf w końcu się przekonał na własne oczy że Stiles mówił prawde i dodatku zobaczył Scotta że jest wilkołakiem fajne tylko szkoda że Darach porwał szeryfa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3x09 The Girl Who Knew Too Much Empty
PisanieTemat: Re: 3x09 The Girl Who Knew Too Much   3x09 The Girl Who Knew Too Much Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
3x09 The Girl Who Knew Too Much
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» "The Girl Who Knew Too Much" 3x09

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Odcinki :: Sezon 3-
Skocz do: