Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 The Twins

Go down 
+8
Paramore
Marittka
drarry
Rashel
Aid_than
Solve
Morgan
Annie
12 posters
AutorWiadomość
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

The Twins                         Empty
PisanieTemat: The Twins    The Twins                         Icon_minitime9/7/2013, 11:22


[You must be registered and logged in to see this image.]

Co sądzicie o bliźniakach ze stada Alf? :)Ethanie i Aidenie. Już podbili wasze serce czy raczej wręcz odwrotnie? Smile


Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

The Twins                         Empty
PisanieTemat: Re: The Twins    The Twins                         Icon_minitime9/7/2013, 23:22

Wiesz co ja o nich myślę Very Happy
Kochałam ich już przed premierą 3 sezonu jak tylko była mowa o bliźniakach Very Happy
I tu proszę pierwszy odcinek - bliźniacy już w akcji i zmieniają się w jednego giganta. ;D
Aidena lubię, bo jest taki no - taki właśnie ;D
I ten jego "związek" z Lydia muuah <3
A Ethana - zwłaszcza po najnowszym odcinku gdzie schował ego i powiedział Scottowi, że Derek żyję i btw, on i Danny Very Happy
No i są ładni, mają fajne głosy xD Ogólnie sexy z nich ^^
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

The Twins                         Empty
PisanieTemat: Re: The Twins    The Twins                         Icon_minitime10/7/2013, 20:36

Nic do nich nie mam :p
Czasem mnie irytują, czasem ich lubię Razz
Wolę Aidena bo jest taki bardziej normalny Razz
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

The Twins                         Empty
PisanieTemat: Re: The Twins    The Twins                         Icon_minitime18/7/2013, 21:18

 Ethan  Smile widać że to on jest ten z " mózgiem"


Ostatnio zmieniony przez Aid_than dnia 11/8/2014, 19:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

The Twins                         Empty
PisanieTemat: Re: The Twins    The Twins                         Icon_minitime19/7/2013, 10:17

Ja też wolę Ethana <3 no bo w końcu taki z niego słodziak, no i jest jakiś taki przyjemniejszy. Razz
Ogólnie pałam do nich miłością, o! Jak Lucca Smile
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

The Twins                         Empty
PisanieTemat: Re: The Twins    The Twins                         Icon_minitime19/7/2013, 11:56

Szkoda jednak że oni występują tam tylko gościnnie Smile. Moim zdaniem fabuła mogła by się potoczyć w taki sposób, że bliźniaki przejrzą na oczy i przyłączą się pod koniec do Derek'a i Scotta, wspólnie pokonają Druida i zostaną dalej w Serialu.
Powrót do góry Go down
Rashel
Ugryziony
Ugryziony
Rashel


Liczba postów : 422
Punkty : 28
Join date : 19/07/2012

The Twins                         Empty
PisanieTemat: Re: The Twins    The Twins                         Icon_minitime19/7/2013, 12:04

Ja tam za nimi nie przepadam. Jak dla mnie zachowują się jak dzieci ;p ale powoli zaczynam się przekonywać do Ethana. Bo Aidena to prawie w ogóle nie ma.
Powrót do góry Go down
http://badasscaroline.tumblr.com/
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

The Twins                         Empty
PisanieTemat: Re: The Twins    The Twins                         Icon_minitime19/7/2013, 12:20

Z tego co wyczytałem z sytuacji z pod szpitala ( w tedy gdy Danny tam trafił) chcieli oni zbliżyć się do Scoota za pomocą Lydii i Dannego ( nie wiedzieli , na którym z tych dwójki scootowi zależy) ...  W takim razie czy danny i Lydia byli wykorzystywani ? i teraz zostaną odepchnięci ( no w sumie to Lydia wykorzystuję go jak pieska , ale to inna historia) ... hmmm

Ps. Raschel ^^ jeśli bym się dzisiaj zarejestrował , to róznica naszego dołączenia na forum , wynosiła by okrągły roczek ^^
Powrót do góry Go down
drarry
Gość
Gość



Liczba postów : 7
Punkty : 0
Join date : 14/07/2013

The Twins                         Empty
PisanieTemat: Re: The Twins    The Twins                         Icon_minitime30/7/2013, 19:38

zdecydowanie bardziej wole Eathan'a.
Jak już ktoś wyżej napisał jest przyjemniejszy,poza tym wydaje mi się że polubił szczerze Danny'ego i moze faktycznie przejrzy dzięki temu na oczy,widać że jednak,mimo wszystko ma gdzieś serducho,nie to co Aiden;d
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

The Twins                         Empty
PisanieTemat: Re: The Twins    The Twins                         Icon_minitime30/7/2013, 19:53

Do tej pory też tak myślałem , ale myślę jednak że on nie chce skrzywdzić Lydii i z niego też bd ludzie Wink albo może raczej Alfy Very Happy
Powrót do góry Go down
Marittka
Odwiedzający
Odwiedzający



Liczba postów : 29
Punkty : 0
Join date : 11/04/2013
Age : 24
Skąd : Elbląg

The Twins                         Empty
PisanieTemat: Re: The Twins    The Twins                         Icon_minitime2/8/2013, 18:54

Szczerzę wolę Ethan'a.Jest dużo przyjemniejszy od Aiden'a.
Powrót do góry Go down
Paramore
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Paramore


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 04/02/2014

The Twins                         Empty
PisanieTemat: Re: The Twins    The Twins                         Icon_minitime4/2/2014, 18:03

Lubię Ethana za to, że w tej już wcześniej wspominanej scenie, w której to Danny trafił do szpitala widać było na jego twarzy przejęcie. Jeszcze to jego zapewnienie, że to nie on też było urocze Wink Żałuję, że nie będzie ich w 4 sezonie bo pooglądałabym z przyjemnością więcej Denthana <3
Powrót do góry Go down
sinnerxx
Odwiedzający
Odwiedzający
sinnerxx


Liczba postów : 32
Punkty : 0
Join date : 03/02/2014
Age : 26
Skąd : wonderhills

The Twins                         Empty
PisanieTemat: Re: The Twins    The Twins                         Icon_minitime6/2/2014, 00:08

o wiele bardziej lubię Ethana, jest wydaje mi się delikatniejszy. jak ich zobaczyłam pierwszy raz to OMGOMGOMG, ale kiedy pierwszy raz zobaczyłam ich twarze skojarzyło mi się z alpakami i Taylorem Lautnerem (no offence) ale po 3 odcinkach mniej więcej przywykłam i tylko chłonęłam potęgę ślicznych ciałek, szczególnie po odcinku w hotelu :3
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

The Twins                         Empty
PisanieTemat: Re: The Twins    The Twins                         Icon_minitime11/8/2014, 17:36

Strasznie było mi szkoda Aidana. Tym bardziej, że poświecił się dla Lydii, a ona nawet do niego nie podbiegła w ostatnich chwilach jego życia. I sama scena była super zagrana. Nawet lepiej poradzili sobie niż Crystal. Może dlatego, że to bliźniacy i ich connection działało.

W sumie, najpierw mnie irytowali, potem ich tolerowałem, a potem polubiłem.
Ailydia czy jakoś tak, to był całkiem spoko związek. Widać jak gościu był w stanie dla niej wszystko zrobić.

Szkoda, że nie żyje.

I szkoda, że Ethan wyjechał.
Powrót do góry Go down
Ann.
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Ann.


Liczba postów : 189
Punkty : 4
Join date : 05/06/2014
Skąd : Shreveport

The Twins                         Empty
PisanieTemat: Re: The Twins    The Twins                         Icon_minitime14/8/2014, 20:59

Na początku mnie irytowali, ale później już mniej i byli mi bardziej obojętni. Gdy Aiden umarł było mi go nawet szkoda, zresztą Ethana też. A propos Ethana, to tworzył uroczy związek z Dannym, więc nieco zyskiwał w moich oczach. Wink Raczej mi są obojętni, w 3B już tolerowałam.
Powrót do góry Go down
http://brief-flicker-of-light.tumblr.com
Bexy
Ugryziony
Ugryziony
Bexy


Liczba postów : 449
Punkty : 4
Join date : 07/07/2013
Age : 29
Skąd : Bon Temps

The Twins                         Empty
PisanieTemat: Re: The Twins    The Twins                         Icon_minitime14/8/2014, 21:09

W 3A ich wręcz nienawidziłam, ale potem byli mi całkowicie obojętni. Nigdy się do nich szczególnie nie przekonałam i nie mogłam nazwać się ich fanką, aczkolwiek przestali mi przeszkadzać. Lubiłam Aidena z Lydią (nawet bardzo *.*) oraz Ethana z Danny'm. Muszę przyznać, że uroniłam nawet kilka łezek, gdy Aiden umarł. Scena jego śmierci była naprawdę bardzo poruszająca i chyba tylko wtedy miałam takie odczucie, że całkiem go lubię. Ale to chyba kwestia tego, że ostatnio zrobiłam się bardzo sentymentalna i strasznie przeżywam śmierci bohaterów w serialach. ;p
Powrót do góry Go down
http://sexybexy19.tumblr.com/
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

The Twins                         Empty
PisanieTemat: Re: The Twins    The Twins                         Icon_minitime22/9/2014, 21:31

Na początku ich nienawidziłam, bo uszkadzali mojego słodkiego Isiaczka. I love you I w ogóle byli takimi trochę... tępymi chłopcami na posyłki Deucaliona. ;/ Bawiła mnie akcja Scalisaac z motorami xD Ale dość szybko polubiłam ship Ethan & Danny, a i Aiden zaczął się cywilizować i było mi smutno, że zginął (i że ta śmierć została totalnie przyćmiona, no bo ja też dużo bardziej rozpaczałam przez stratę Alli). Chciałabym, by chociaż Ethan został, ale wiem, że to kwestia zatrudnienia bliźniaków gdzie indziej. Szkoda. ;/
Co do wyglądu, nie podobają mi się zbytni. Kanciaste to niczym z Minecrafta. Laughing Ale klaty w porządku, no i podwójna ilość. ;D
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Sponsored content





The Twins                         Empty
PisanieTemat: Re: The Twins    The Twins                         Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
The Twins
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Postacie-
Skocz do: