Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 "'Motel California" 3x06

Go down 
+3
Annie
Solve
Morgan
7 posters
AutorWiadomość
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

"'Motel California" 3x06 Empty
PisanieTemat: "'Motel California" 3x06   "'Motel California" 3x06 Icon_minitime3/7/2013, 15:08


Ja po prostu muszę go już obejrzeć!
Widzę dużo miłości i buziaków. Jennifer and Derek I love you i jakaś scena 'Ethan and Danny".
Wgl co z matką Scotta. I moment Isaaca i zamknięcia w skrzyni!
I o matko, Lydia odgrywa teraz taką wielką rolę w tym wszystkim ..
Chce już!
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

"'Motel California" 3x06 Empty
PisanieTemat: Re: "'Motel California" 3x06   "'Motel California" 3x06 Icon_minitime3/7/2013, 18:07

OMFG !!!!
ja chcę już ten odcinek, jak dla mnie, to on już jest na 111, i nie będzie się mieścił w żadnej skali ocen.

Jak dla mnie, to scena śmierci matki Scotta, nie bedzie na końcu, a gdzieś tak w połowie. W każdym razie nie będzie końcowa, jak na mój gust, to tekst o nadziei będzie właśnie po jej śmierci. Chyba że ktoś jakimś sposobem mieszka Scottowi w głowie(taką mam nadzieję, jego matka jest zbyt fajna !!!).
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

"'Motel California" 3x06 Empty
PisanieTemat: Re: "'Motel California" 3x06   "'Motel California" 3x06 Icon_minitime3/7/2013, 20:04

Ja tak samo :O Wink
i Danny&Ethan ;d oszzz. Very Happy
Powrót do góry Go down
Rashel
Ugryziony
Ugryziony
Rashel


Liczba postów : 422
Punkty : 28
Join date : 19/07/2012

"'Motel California" 3x06 Empty
PisanieTemat: Re: "'Motel California" 3x06   "'Motel California" 3x06 Icon_minitime3/7/2013, 20:38

Ten odcinek będzie epicki. Czuję to w kościach. Oby niczego nie zepsuli! Normalnie zwiastun wyjęty jak z jakiegoś horroru! Zdecydowanie będzie się działo. Boyd wygląda w tym zwiastunie jak wampir ;o W ogóle będzie dużo Dennifer i może Stydii :DW ogóle jak ja nienawidzę Jeffa za to torturowanie Isaaca. Ugh.
W OGÓLE MATKA SCOTTA NIE MOŻE UMRZEĆ. No kurde to jedyna osoba, która została Scottowi.
Powrót do góry Go down
http://badasscaroline.tumblr.com/
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

"'Motel California" 3x06 Empty
PisanieTemat: Re: "'Motel California" 3x06   "'Motel California" 3x06 Icon_minitime3/7/2013, 21:45

Coś mi się wydaje, że te złe rzeczy to mogą być jakieś omamy czy coś. Bardzo bym nie chciała śmierci mamy Scotta ani torturowania Isaaca, więc liczę, że w tym motelu ktoś tylko namąci bohaterom w głowię a nie naprawdę ich tak będzie męczył.
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

"'Motel California" 3x06 Empty
PisanieTemat: Re: "'Motel California" 3x06   "'Motel California" 3x06 Icon_minitime4/7/2013, 13:19

Być może masz rację, bo same nieprzyjemności. I skąd by tak się wzięła mama Scotta i ta skrzynia od Isaaca.
Może ten darach?
Ojjaja chce już ten odcinek ;P
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Mozbi
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Mozbi


Liczba postów : 152
Punkty : 0
Join date : 27/09/2012

"'Motel California" 3x06 Empty
PisanieTemat: Re: "'Motel California" 3x06   "'Motel California" 3x06 Icon_minitime5/7/2013, 11:44

Zapowiada się naprawdę fajny odcinek, po paru słabszych moich zdaniem. Wink Mam tylko nadzieję, że mama Scotta przeżyje. Chociaż w sumie, już tyle osób miało być martwych, a wszyscy żyją. Smile
Powrót do góry Go down
evans.
Omega
Omega
evans.


Liczba postów : 253
Punkty : 8
Join date : 09/05/2012
Age : 31

"'Motel California" 3x06 Empty
PisanieTemat: Re: "'Motel California" 3x06   "'Motel California" 3x06 Icon_minitime5/7/2013, 19:10

Zabicie matki Scotta i to tuż na początku sezonu - zbyt nieracjonalne. Ale mocno wstrząsające światem Scotta i ogólnie serialem. Mieszane uczucia mam co do tego. Z jednej strony uważam tak jak i wy, że to mogą być jakieś nieprawdziwe obrazy bo chodzą pogłoski, że ma się wywiązać jakiś romans pomiędzy matką Scotta a szeryfem, no ale z drugiej strony ktoś też mówił o ojcu McCall'a, więc matka umiera pojawia się drugi prawny opiekun. Ale to byłoby takie nie w stylu Jeffa. Chyba.
Wszyscy znają największą słabość Isaaca i wykorzystują to przewagę nad nim... Smutek przeogromny.
Powrót do góry Go down
http://fuckyeahtv.tumblr.com
Sponsored content





"'Motel California" 3x06 Empty
PisanieTemat: Re: "'Motel California" 3x06   "'Motel California" 3x06 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
"'Motel California" 3x06
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» 3x06 Motel California

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Newsy&Spoilery :: Archiwum Spoilerów :: Zwiastuny-
Skocz do: