Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 3x04 Unleashed

Go down 
+7
Smee.
Annie
Solve
Morgan
jeffster85
Rashel
Klaudyś
11 posters

Ocena odcinka
1
3x04 Unleashed Vote_lcap0%3x04 Unleashed Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2
3x04 Unleashed Vote_lcap0%3x04 Unleashed Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3
3x04 Unleashed Vote_lcap0%3x04 Unleashed Vote_rcap
 0% [ 0 ]
4
3x04 Unleashed Vote_lcap0%3x04 Unleashed Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5
3x04 Unleashed Vote_lcap0%3x04 Unleashed Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6
3x04 Unleashed Vote_lcap9%3x04 Unleashed Vote_rcap
 9% [ 1 ]
7
3x04 Unleashed Vote_lcap0%3x04 Unleashed Vote_rcap
 0% [ 0 ]
8
3x04 Unleashed Vote_lcap18%3x04 Unleashed Vote_rcap
 18% [ 2 ]
9
3x04 Unleashed Vote_lcap27%3x04 Unleashed Vote_rcap
 27% [ 3 ]
10
3x04 Unleashed Vote_lcap45%3x04 Unleashed Vote_rcap
 45% [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 11
 

AutorWiadomość
Klaudyś
Alpha
Alpha
Klaudyś


Liczba postów : 236
Punkty : 53
Join date : 03/05/2012
Age : 32

3x04 Unleashed Empty
PisanieTemat: 3x04 Unleashed   3x04 Unleashed Icon_minitime25/6/2013, 09:11

Opinia i ocena odcinka
Powrót do góry Go down
https://teenwolf.forumpolish.com
Rashel
Ugryziony
Ugryziony
Rashel


Liczba postów : 422
Punkty : 28
Join date : 19/07/2012

3x04 Unleashed Empty
PisanieTemat: Re: 3x04 Unleashed   3x04 Unleashed Icon_minitime25/6/2013, 16:03

Jestem wściekła na Dereka za to jak potraktował Isaaca, no ja rozumiem, że chce go chronić, dlatego go odesłał, ale to rzucenie szklanką to gruba przesada. Szczególnie po tym przez co przeszedł ze swoim ojcem. 
Scena kiedy Isaac został zamknięty w tym ciasnym pomieszczeniu z Allison, masakra. Jezu jak ja mu współczuję :c
Ogółem odcinek bardzo, ale to bardzo mi się podobał. Tylko Ci bliźniacy mnie wkurzają, takie dzieciaczki, które mają tylko zabawę w głowie, żałośni są ;/ Ani to przystojni, ani nic. Takie szczeniaczki Deucaliona. 
No i Isaac bohaterem odcinka, po raz kolejny. Kurde zaczynam go za każdym razem bardziej uwielbiać, o ile to możliwe. Normalnie powinien otrzymać pomnik <3
Powrót do góry Go down
http://badasscaroline.tumblr.com/
jeffster85
Wtajemniczony
Wtajemniczony
jeffster85


Liczba postów : 126
Punkty : 112
Join date : 17/01/2013
Age : 38
Skąd : Łódź

3x04 Unleashed Empty
PisanieTemat: Re: 3x04 Unleashed   3x04 Unleashed Icon_minitime26/6/2013, 15:33

Fenomenalny odcinek.
Teksty z byciem prawiczkiem na początku odcinka i jak Danny się zaoferował że się prześpi ze Stilesem 3x04 Unleashed 1703380403 to było boskie, a jak jeszcze Scott powiedział że doktor mu każe sypiać z każdym klientem to normalnie spadłam z krzesła. Kurcze... jest chemia między Allison i Isaaciem nie da się temu zaprzeczyć, bliźniacy też mnie zaczynają wkurzać, ale nadrabiają wyglądem Razz Najpierw dziewice, później wojskowi... kto będzie następny? Szkoda mi było Dereka jak z tą rurą wbitą tyle czasu musiał być... ale to jak się później zachował w stosunku do Issaca było okropne. Kocham Issaca po prostu i go wielbię, biedak tyle przeszedł a teraz jeszcze został wyrzucony na bruk przez Dereka, jasne rozumiem że po to żeby był bezpieczny, ale mógł mu to oznajmić w jakiś przyjemniejszy sposób. No to teraz mają martwego nauczyciela... boję się pomyśleć co będzie dalej.
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

3x04 Unleashed Empty
PisanieTemat: Re: 3x04 Unleashed   3x04 Unleashed Icon_minitime26/6/2013, 16:31

Nie no już po zwiastunie byłam pewna, że ten odcinek to będzie miazga. I była.
Na sam począteczek propozycja Dannego. Hahaha myślałam, że padnę, a potem jak się zdjął koszulkę to szczena w dół. Ten Danny to niezłe ciacho ^^
Dalej - mnie tam bliźniaki nie wkurzają, muahh ,boscy są. Póki co Aiden <3 No jak wyskoczył do tego motoru swojego, to Jezu - kocham faceta już ^^ Aiden + Lydiaa = O taaaaaak, lubie to!
No Isaaca mój pan wszechświata. Szkoda mi go, pierw zamknęli go w ciasnym pomieszczeniu (z babą, która 20 razy dźgneła go chińskimi nożami) ,a potem jeszcze Derek rzucił w niego szklanką. No po prostu zero serca i współczucia. Przecież on tyle przeszedł. Szkoda, że w tym odcinku nie było wujcia Petera. Ale za to nadrobili Corą z, której nawiasem mówiąc ostra dziewucha.

Aha i szkoda, że zabili Kyla (Lynn, Ann pierwsze skojarzenie z tym imieniem?), bo on się taki słodki wydawał. I nie był prawiczkiem .. . Very Happy
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

3x04 Unleashed Empty
PisanieTemat: Re: 3x04 Unleashed   3x04 Unleashed Icon_minitime26/6/2013, 21:25

Rozwalały mnie początkowe sceny z Dannym o.O
to jego -''O hej, Stiles, chodź do mnie, nie będziesz prawiczkiem'' (xd) mnie rozwaliło Razz Nie dziwne że jest lubiany Very Happy Very Happy Very Happy
Sceny Isaac&Alisson były GENIALNE, naprawdę, czuć miedzy nimi chemię (Razz), ten moment ''To nie były noże, tylko chińskie sztylety bojowe'' mnie rozłożyło xD xD Wogóle Isaac jest świetną postaciąVery Happy
Plus dla Scotta Ali i Isaaca za ten numer z motorem xD xD
I Harris nie żyje....trudno, będzie trzeba znaleźć kogoś innego, kogo będzie można wtrącac w nadprzyrodzony syf ;P
i czym do ***LERY jest Lydia ? xD
Stiles miał na swoim koncie lepsze odcinki Razz Natomiast lekcja Francuskiego była genialna, Alisson jest świetna Razz Cora ma potencjał stać sięciekawą postacią. no i szkoda mi Boyda ''miałem przyjaciółkę, nie żyje'', było mi go szkoda Sad Sad No a na końcu było mi szkoda Isaaca. Biedaczek.
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

3x04 Unleashed Empty
PisanieTemat: Re: 3x04 Unleashed   3x04 Unleashed Icon_minitime28/6/2013, 14:05

Odcinek świetny i ode mnie leci 9 Wink
Wgl bliźniaki i ale ciacha z nich! I fajnie, że jeden uderza do Lydii, tylko szkoda dziewczyny, że nie wiedziała, że chłopak jest wilkołakiem. Znów jej nie wtajemniczają i to jest nie w porządku ;/
Danny rozwalił system ogółem <3 jak zawsze. "Ohh Danny it's so sweet. Really?" "Nope" xD czy coś takie tam było. Ale kochany i przesympatyczny. :DMam nadzieję, że jemu trafi się drugi bliźniak ^^
A Stiles i jego "ja chcę uprawiać seks, jeszcze dzisiaj" świetne ;d hahaha :DWgl Stiles jest taki inteligentny i nikt mu nie wierzy xd a on układanie wzorów ma we krwi! I ta jego współpraca z weterynarzem i Lydią na plus bardzo Very Happy
A z drugiej strony team Allison, Scott i Isaac mega! Haha, ale urządzili bliźniaków. I jak Scott usiadł w ławce z takim boskim uśmiechem. Awww <3 Dobre to było, aczkolwiek potem niestety były też konsekwencje. Ale zjawił się Deucalion... I wtf. Co to było? Jakby ukaranie czy co? xd Masakra. ;d
Wizyta u Dereka ;/ strasznie bolesna ;/ biedny Derek. I potem okropnie potraktował Isaac, no, ale tak trzeba było. Dobrze, że chłopak zatrzyma się u Scotta ^^. Co do Dereka i tej nauczycielki... Kurczę nie przepadam za nią na razie. Jakaś taka łatwa mi się wydaje i taka... jak ciepłe kluchy. ;/ Nie lubię takich postaci xd.
I żadnego shipu Allison/Isaac nie przyjmuję! O nie!
Powrót do góry Go down
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

3x04 Unleashed Empty
PisanieTemat: Re: 3x04 Unleashed   3x04 Unleashed Icon_minitime1/7/2013, 15:04

Odcinek naprawdę dobry :DDałam 9.

Rozwalił mnie Stiles i jego natychmiastowa potrzeba uprawiania seksu. Miałam ochotę krzyknąć do monitora, żeby leciał do Lydii ale ostatecznie pojawił się Danny (w ogóle dzięki temu odcinkowi przypomniałam sobie jak bardzo sympatyczny jest ten bohater).
Może tym kogoś zaskoczę ale polubiłam Corę. Wydaje się spoko babką, która będzie walczyć o swoje, więc mam nadzieje, że szybko jej nie zabiją.
Widzę też, że szykuje się nam trójkącik Scott/Allison/Isaac, nie można zaprzeczać, że między ostatnią dwójką jest chemia i to spora. Zdziwiło mnie to ale spodobali mi się i czekam na dalszą część romansiku z nimi.
Ogólnie w tym sezonie Isaac jest taki hot, że aż portki spadają <3 Jest go dużo i to dobrze bo można się napatrzeć :DBardziej go też polubiłam po obejrzeniu tej sceny w schowku też mam tą fobie z lękiem przed zamkniętymi pomieszczeniami i rozumiem jak się czuł :c
Jaram się też moją kochaną Stydią I love you czy tylko ja zauważyłam, że Lydia pierwsze co robi w strasznych i tajemniczych momentach to dzwoni do Stilesa? wcześniej unikała go jak ognia a teraz widać, że wreszcie mu ufa i ogólnie między nimi jest git. Fajnie razem wyglądają podczas rozwiązywania tych zagadek z morderstwami. Moje Stydiowe serduszko się raduję Very Happy:serce: 
Jeśli chodzi o bliźniaków to z tej całej dziwnej alfowej rodziny to są chyba najbardziej spoko. Tylko nie rozumiem czemu ten niewidomy zły alfa ukarał ich tylko jednym jakimś dziwnym uderzeniem. Myślałam, że tam na nich nakrzyczy, jakoś bardziej pokaże im kto tu rządzi ale widać nie musi tego robić bo oni od razu na jego widok się ogarnęli.
Szkoda mi Dereka ale jednak uważam, że nie powinien być taki dla Isaaca. Kurczę przecież on i Isaac byli mega stado, super wilkołacza więź a ten go bez wyjaśnień wyrzucił.
A i jeszcze na koniec przypomniała mi się ta nauczycielka/psycholog, która wsadziła Allison do kozy. Grrr, okropna kobieta. Myślałam, że jest po dobrej stronie a tu widzę niezła z niej intrygantka 3x04 Unleashed 575276571 
Powrót do góry Go down
Bexy
Ugryziony
Ugryziony
Bexy


Liczba postów : 449
Punkty : 4
Join date : 07/07/2013
Age : 29
Skąd : Bon Temps

3x04 Unleashed Empty
PisanieTemat: Re: 3x04 Unleashed   3x04 Unleashed Icon_minitime16/7/2013, 20:44

Unleashed jak do tej pory był chyba najlepszym odcinkiem. Dużo akcji, nowe wątki, wreszcie się wyjaśniło co nieco, także dobrze jest.
Stiles był świetny, kiedy nagle zrobił się taki napalony w męskiej szatni ^^ To było epickie! No i cieszę się, że jest więcej interakcji pomiędzy nim, a Lydią. Sama Lydia już chyba przestaje go unikać, bo kiedy jest w potrzebie to zwraca się do niego.
Bliźniaków nie trawię, strasznie mnie irytują. Wcześniej nawet podobali mi się z wyglądu, ale teraz dochodzę do wniosku, że straszne mośki z nich w dodatku wyjątkowo tępe. -,- Chociaż ten patent z zespoleniem się w jednego wilkołaka był mocny. Dobrze, że ten cały Deucalion ich pogonił. Właśnie - Deucalion. On z tych wszystkich Alf najbardziej przypadł mi do gustu. Fajny czarny charakter się szykuje, nie ma co :Rolling Eyes: Ale zarobił u mnie wielkiego minusa, kiedy tak znęcał się - za pomocą Kali, której to nienawidzę - nad moim kochanym Derekiem *.* Tak mi go było szkoda, że miałam ochotę przewinąć scenę.
Jeśli chodzi o trójkąt Isaaca, Allison i Scotta to jestem raczej neutralna. Wątek ciekawy, ale ja nie widzę Alison z Isaack'iem. Zupełnie do siebie nie pasują, no ale zdaję się tutaj na scenarzystów. Scena w schodku - miazga! Naprawdę się bałam, już myślałam, że to zadrapanie Alison będzie głębsze i jeszcze się przemieni, czy coś Razz
Zachowanie Dereka względem Isaaca może i było okrutne, ale jakoś nie potrafię go za to winić; Deucalion chciał go zmusić, aby zabił jednego ze swojego stada, więc ten usiłował go tylko ratować. Jak wszyscy wiemy Derek nie jest zbyt subtelny, ale właśnie to w nim tak kocham.
Prawie zapomniałam o Dereku i Jennifer. Czyżby jakiś nowy shipp? Nie wiem jak inni, ale ja jestem raczej na tak. Pasowaliby do siebie, no i ta scena była taka... no nie wiem - urocza? W każdym razie strasznie przypadła mi do gustu Very Happy
Te wszystkie ofiary w ludziach są przerażające; najpierw dwie dziewice i jeden prawiczek (a więc czyści Razz), teraz czas na wojowników... ciekawe kto następny.
Powrót do góry Go down
http://sexybexy19.tumblr.com/
Bratka10
Odwiedzający
Odwiedzający
Bratka10


Liczba postów : 33
Punkty : 11
Join date : 10/08/2013
Age : 24
Skąd : Sz-wa

3x04 Unleashed Empty
PisanieTemat: Re: 3x04 Unleashed   3x04 Unleashed Icon_minitime15/8/2013, 14:31

Dobra, to może na początek Isaac. Z każdym odcinek uwielbiam go coraz bardziej! Ale cholera to jak potraktował go Derek... Ja rozumiem, że chciał go chronić itd, ale to z tym szkłem to już przesada. Od razu przed oczami miałam tamtą scenę jak jego ojciec w niego rzucił szkłem tak, że prawie stracił biedny oko. A potem jeszcze to z Allison w jednym pomieszczeniu. Bardzo mu współczuję, biedaczek. Nie zasłużył sobie na takie coś. ;/
Stiles mnie rozwalił jak zaczął dramatyzować, że to iż jest prawiczkiem stanowi śmiertelny problem. Że musi zacząć uprawiać seks jeszcze wieczorem, w ogóle jeszcze teraz. Laughing No jak tu go nie kochać? I love you A sceny ze Stydią... Ja chcę więcej! Więcej scen z nimi!
A co do tych bliźniaków to strasznie mnie denerwują. To są kurde takie dwa pieski tego D coś tam. (nie mogę zapamiętać jak się pisze jego imię. Laughing ). Ale widać, że też się strasznie boją tego D... Alphy nad alphami! Tylko się pojawił i się ogarnęli + myślałam, że bardziej im się dostanie.  
Scena z Derekiem i Jennifer, ach! Mam nadzieję, że to się bardziej rozwinie. Fajnie by było jakby był zakochany Derek i te sprawy, liczę na to. <3 No i jeśli już jestem przy naszym kochanym Dereku to ogromnie szkoda mi było jak się nad nim znęcali, jeszcze jak mu krew z buzi zaczęła lecieć, masakra. ;/
Ci druidzi i tak dalej... Masakra, jeszcze na końcu ten Harris. Choć szczerze mówiąc nie lubiłam go, dobrze, że zginął. Laughing Ciekawa kto będzie następny.

Ode mnie poszła 10.
Powrót do góry Go down
Stylia
Odwiedzający
Odwiedzający
Stylia


Liczba postów : 29
Punkty : 4
Join date : 22/03/2014
Age : 25

3x04 Unleashed Empty
PisanieTemat: Re: 3x04 Unleashed   3x04 Unleashed Icon_minitime24/3/2014, 16:04

Wow, jestem pod sporym wrażeniem odcinka! Działo się dosyć sporo Smile
Isaac i Alison- szykuje się ciekawy romans, super scena z motorem
Stiles- Oh god! Wątek z prawiczkiem i uprawianiem seksu strasznie mi się spodobał Very Happy Mimo, że nie posiada on jakichś nadprzyrodzonych zdolności, ani nie jest wilkołakiem, to strasznie go uwielbiam. Idzie w ślady ojca !
bliźniaki- po co oni tu się wzięli? Nie pasuje mi wątek z nimi.
Derek i nauczycielka- chciałabym, żeby ten wątek był jakoś dłużej.. Biedny Derek jest samotny, a i jemu przydałaby się druga połowa Wink Spodobało mi się to, że po prostu przyszedł do szkoły, by zapytać Jennifer, czy wszystko u niej dobrze. To było takie słodkie!
Ode mnie za ten odcinek mocna 8 Smile
Powrót do góry Go down
kalii
Stały Bywalec
Stały Bywalec
kalii


Liczba postów : 92
Punkty : 30
Join date : 18/01/2016

3x04 Unleashed Empty
PisanieTemat: Re: 3x04 Unleashed   3x04 Unleashed Icon_minitime1/3/2016, 18:30

Dość fajny odcinek. Stiles jak zwykle najlepszy "musze się z kimś przespać" "niech ktoś mnie przeleci" Laughing Danny "ja to zrobie" "przyjdź o 9 i zarezerwuj całą noc lubie się przytulać" Laughing w ogóle postać Dannego jest świetna. Biegi i bliźniaki fajne z nich chłopaki, widać że to takie wesołki są Laughing ja tam ich lubie. Derek i atak Alf na niego fajne choć Derek niezbyt się wykazał w walce, Kali szybko go pokonała. Issack I love you Allison jest chemia, fajnie razem wyglądają i śliczna była by z nich para Very Happy akcja z motorem była super, uśmiech Scotta, satysfakcja Issaca i wkurzenie bliżniaków Laughing super to wszystko wyszło. Stiles Lidia tworzą fajny duet do rozwiązywania zagadek nadprzyrodzonych do tego Deaton który powiedział że chodzi o Daracha. Derek wyrzucający Issaca z domu nie musiał rzucać w Issaca szklanką ale rozumiem go, Derek był wkurzony bo to było po nim widać zresztą nie dziwie mu się po takim spotkaniu z Alfami jednak szkoda trochę Issaca. Całośc odcinka bardzo dobra.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3x04 Unleashed Empty
PisanieTemat: Re: 3x04 Unleashed   3x04 Unleashed Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
3x04 Unleashed
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Odcinki :: Sezon 3-
Skocz do: