Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 03x03 - Fireflies

Go down 
+6
Solve
Rashel
Annie
Mozbi
Morgan
Klaudyś
10 posters

Ocena odcinka
1
03x03 - Fireflies Vote_lcap0%03x03 - Fireflies Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2
03x03 - Fireflies Vote_lcap0%03x03 - Fireflies Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3
03x03 - Fireflies Vote_lcap0%03x03 - Fireflies Vote_rcap
 0% [ 0 ]
4
03x03 - Fireflies Vote_lcap0%03x03 - Fireflies Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5
03x03 - Fireflies Vote_lcap0%03x03 - Fireflies Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6
03x03 - Fireflies Vote_lcap0%03x03 - Fireflies Vote_rcap
 0% [ 0 ]
7
03x03 - Fireflies Vote_lcap0%03x03 - Fireflies Vote_rcap
 0% [ 0 ]
8
03x03 - Fireflies Vote_lcap50%03x03 - Fireflies Vote_rcap
 50% [ 5 ]
9
03x03 - Fireflies Vote_lcap20%03x03 - Fireflies Vote_rcap
 20% [ 2 ]
10
03x03 - Fireflies Vote_lcap30%03x03 - Fireflies Vote_rcap
 30% [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 10
 

AutorWiadomość
Klaudyś
Alpha
Alpha
Klaudyś


Liczba postów : 236
Punkty : 53
Join date : 03/05/2012
Age : 32

03x03 - Fireflies Empty
PisanieTemat: 03x03 - Fireflies   03x03 - Fireflies Icon_minitime18/6/2013, 11:25

Opinia i ocena odcinka
Powrót do góry Go down
https://teenwolf.forumpolish.com
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

03x03 - Fireflies Empty
PisanieTemat: Re: 03x03 - Fireflies   03x03 - Fireflies Icon_minitime19/6/2013, 18:33

Hmm daję 8/10.
Odcinek w sumie cały skupiał się na ucieczce Boyda i Cory. Poza tym Stiles już czegoś docieka, i mnie też w sumie ciekawi o co kaman z ofiarami z ludzi. 
Poza tym tak zapowiadali niektóre postacie. O Boże Heather, która strasznie namiesza w życiu Stilesa i tyle jej było. Jeden odcinek i nie żyje. 
W tym odcinku zachwycał mnie Derek. Scena w której wkroczył na ratunek nauczycielce i jak dawał się okaleczać. To była najlepsza scena w odcinku. I jeszcze ta końcówka gdy podawał jej rękę, a ona posłała mu nieśmiały uśmiech - soł romantic. 
Dobry moment Stilesa i Lydii. "Gdy znajduję martwe ciało, mam najpierw dzwonić do Ciebie?" "TAK!".
No i w sumie tyle. Petera było tyle co nic, alf zero i nawet Allison przewijała się rzadko. 
Patrząc na zwiastun kolejny odcinek będzie lepszy. ^^
No i oczywiście Isaac - genialny, taaaki przystojny Very Happy
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Mozbi
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Mozbi


Liczba postów : 152
Punkty : 0
Join date : 27/09/2012

03x03 - Fireflies Empty
PisanieTemat: Re: 03x03 - Fireflies   03x03 - Fireflies Icon_minitime19/6/2013, 20:02

Spoko odcinek. Smile Cała akcja skupiała się wokół polowania na Boyda i Corę. Fajnie patrzyło się na współpracę wilkołaków z Argentem. Papa Allison się nieźle ogarnął od 1 sezonu. Wink Albo mi się wydaje, albo w tym sezonie jest nadzwyczaj dużo Dereka, co jest oczywiście na olbrzymi plus.I love you No i zrobił się z niego taki bohater, bo kiedyś częściej zachowywał się jak dupek. xD Jestem ciekawy, o co chodzi z tymi ofiarami, bo tego kto za nimi stoi, raczej nie trudno się domyślić (no chyba, że wujek Peter nas czymś zaskoczy). ;d A i jeszcze jedno - czy tylko mi się wydaje, że Isaac i Allison zaczynają na siebie lecieć? Very Happy
Dobra, przyszedł czas na podsumowanie odcinka. Także ja daję 8 w tym tygodniu. Razz
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

03x03 - Fireflies Empty
PisanieTemat: Re: 03x03 - Fireflies   03x03 - Fireflies Icon_minitime19/6/2013, 21:37

Nie będzie, żadnego Isaac i Allison, nie, nie, nie, nie, NIE!!
 i jeszcze btw. rozmowa Isaaca z Derekiem w samochodzie mnie rozbroiła Razz
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

03x03 - Fireflies Empty
PisanieTemat: Re: 03x03 - Fireflies   03x03 - Fireflies Icon_minitime20/6/2013, 00:12

Lucca napisał:

Nie będzie, żadnego Isaac i Allison, nie, nie, nie, nie, NIE!!
 i jeszcze btw. rozmowa Isaaca z Derekiem w samochodzie mnie rozbroiła 03x03 - Fireflies Icon_razz
Popieram! *.* No way!
Isaac w samochodzie - hahahhaha xD dziękuję, do widzenia, kocham I love you

"Team Badass" był genialny *.* brakowało tylko Petera w tym Very Happy
Odcinek bdb, ogólnie jak mi się podoba grafika ;o i efekty specjalne xd haha. Tak w sumie to jak na razie nie jestem za tą nauczycielką. Jakoś jej nie kupuję, wydaje mi się to strasznie naciągana historia. No i Derek z tekstem "zajmę się nią" i cały zakrwawiony do niej poszedł.
Niee. Jakoś tego akurat nie kupuję. No sorry.
Poza tym Allison w końcu wie! I to mi się podoba. I to jak polowała na nich i jednocześnie pomagała facetom. Awesome. Smile Bo oni to rzeczywiście fajnie polowali Very Happy tacy zgrani byli i wgl.
Co do Stydii, świetna scena. Very Happy Boskie to było, gdy Stiles się oburzył i oznajmił, że to do niego należy dzwonić najpierw! Haha. I miałam łzy w oczach, kiedy Stiles zobaczył, że to Heather, która tak odmieniła jego żywot, bo się z nim całowała xD. Taaa. Szczerze mówiąc, tak ją reklamowali, że myślałam, że 1. będzie ładniejsza. 2. zagości na dłużej. Ale stwierdzam, że dobrze jest jak jest Wink Stiles to wgl robi w tym "stadzie Scottowym" jako mózg xD on zawsze wszystko musi rozwiązać. Very Happy
Jestem ciekawa po co te ofiary? Deucalion na pewno za tym stoi... Ale po co? xd I wgl tak... trochę dziwnie. Smile
W sumie nie wiem co jeszcze mogę skomentować, bo odcinek się głównie skupiał na Boydzie i Corze i na tym jak ich przyskrzynić. O wiem! Początek mi się bardzo podobał. Szczególnie jak te dzieciaki tak kurczowo się Scotta trzymały. Very Happy Smile Scott jest uroczy i zmężniał, o! <3 Brałabym go też. Zresztą, którego nie? xd
Podobał mi się też wkład Chrisa w polowanie. Mimo wszystko mogliby już na stałe tak współpracować w sumie Wink
Powrót do góry Go down
Rashel
Ugryziony
Ugryziony
Rashel


Liczba postów : 422
Punkty : 28
Join date : 19/07/2012

03x03 - Fireflies Empty
PisanieTemat: Re: 03x03 - Fireflies   03x03 - Fireflies Icon_minitime20/6/2013, 18:54

Odcinek był całkiem spoko, tylko kurcze, kiedy będzie w końcu odcinek, który wbije w fotel? ;( Tęsknię trochę za starym TW.
Jednakże - Isaac ostatnio całkowicie podbił moje serce <3 Matko jedyna, czemu on jest taki hot? <3 Jeszcze ten szaliczek co miał na sobie no normalnie *.*
Derek to samo, seks na nogach! Ja nie mogę normalnie, zawału idzie dostać z takimi ciastkami na ekranie xD
Scena Stydii <3 Zdecydowanie potrzebuję więcej.
I jaram się nauczycielką i Derekiem, należy się naszemu wilczkowi jakaś laska, a razem wyglądają świetnie Very Happy 
Ocena to 8/10
Powrót do góry Go down
http://badasscaroline.tumblr.com/
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

03x03 - Fireflies Empty
PisanieTemat: Re: 03x03 - Fireflies   03x03 - Fireflies Icon_minitime20/6/2013, 22:07

Odcinek oglądałem na 3 tury:
-do około 18 minuty tylko angielsku
-na drugi dzień jakieś 5-7 kolejnych minut z napisami angielskimi
-od pocżatku z polskimi xD xD

Patent z tymi dziećmi jest genialny !
Sceny z Alli były fajne, Chris też(Akurat ten z jajkami? WTF xD  xD).  Zamiast Cory wolałbym Ericę(scena kiedy Derek niósł martwą Ericę, i tak się na nią popatrzył- MASAKRA)!


ps. dzięki temu okowi na wieki zapamiętam jak po angielsku sa świetliki xD xD
ja wystawiam 9 Wink
Powrót do góry Go down
jeffster85
Wtajemniczony
Wtajemniczony
jeffster85


Liczba postów : 126
Punkty : 112
Join date : 17/01/2013
Age : 38
Skąd : Łódź

03x03 - Fireflies Empty
PisanieTemat: Re: 03x03 - Fireflies   03x03 - Fireflies Icon_minitime20/6/2013, 22:38

10
Ja się zastanawiam o co chodzi z Lydią? Skoro te jej ataki zwiastują jakieś złe wydarzenia to co ona jest jakimś medium czy czymś? Tekst Stilesa z Lśnieniem i dwoma dziewczynkami wychodzącymi z lasu LaughingLaughing Akcja z dziećmi była straszna... i dlaczego te świetliki świecą skoro nie powinny? Czy to wszystko za sprawą tego Decauliona? Smutna była scena jak Derek niósł martwą Ericę :(Serialnie Issac jest hot hot hot normalnie chodzący sex tak samo jak Derek ^^ Mam nadzieję że coś będzie między Derekiem a nauczycielką bo przyda mu się jakaś dziewczyna, a że ja jestem daleko to niech sobie poużywa :PBiedny Stiles jak zobaczył Heather, ale za to rozmowa i sceny z Lydią boskie <3 Liczę na wiele więcej. Ofiary z dziewic... o co w tym wszystkim chodzi? Nie nie nie Issac i Allisson, w ogóle ich nie widzę razem... ale to spojrzenie było intensywne. Nie zdziwiłabym się jakby teraz każdy kto jest dziewicą zaczął uprawiać sex byle by tylko nie zostać ofiarą ^^
Powrót do góry Go down
Bexy
Ugryziony
Ugryziony
Bexy


Liczba postów : 449
Punkty : 4
Join date : 07/07/2013
Age : 29
Skąd : Bon Temps

03x03 - Fireflies Empty
PisanieTemat: Re: 03x03 - Fireflies   03x03 - Fireflies Icon_minitime16/7/2013, 16:40

Ofiary w dziewicach?! Myślałam, że pęknę ze śmiechu - co to ma być? Laughing Nie powiem - patent świetny, po prostu tego się nie spodziewałam w TW; sama nie wiem dlaczego. Ale zaskok na plus.
Akcja skupiała się głównie na gonitwie za Boydem i Corą. Nie przypuszczałam, że Chris się przyłączy do chłopaków, ale cieszę się, że tak postąpił - kolejny raz pokazał, że jest moralny w przeciwieństwie do swojego ojca i siostry.
W dalszym ciągu nie wiem o co kaman z Lydią, jaką ona właściwie ma moc.
Ciekawa jestem o co też chodzi z tą Corą. Derek raczej niechętnie o niej mówi (zresztą kiedy on się zwierzał Very Happy), ale mam nadzieję, że jakoś to rozwiną. Właśnie Derek - był strasznie uroczy w tej scenie z nauczycielką *.* Jeszcze trochę i zacznę ich shippować Laughing 
Powrót do góry Go down
http://sexybexy19.tumblr.com/
Bratka10
Odwiedzający
Odwiedzający
Bratka10


Liczba postów : 33
Punkty : 11
Join date : 10/08/2013
Age : 24
Skąd : Sz-wa

03x03 - Fireflies Empty
PisanieTemat: Re: 03x03 - Fireflies   03x03 - Fireflies Icon_minitime15/8/2013, 14:08

Ode mnie leci 8.
Ofiary w dziewicach... Ciekawe, ciekawe. Laughing 
Przyznam szczerze, że na początku nie lubiłam Isaaca, ostatecznie przekonała mnie scena z tym pieskiem u weta. Była taki uśmiechnięty i zadowolony wtedy, że choć trochę pomógł. Teraz nie mam nic do niego, a nawet więcej! Bardzo go lubię. <3 Scena jak siedział w samochodzie z Derekiem świetna. Laughing Ale.. Nie, nie. Allison i Isaac, nie! Allison ma być ze Scottem, nie widzę jej z kimś innym, :PWgl to też miałam łzy w oczach jak Stiles zobaczył martwą Heather. No i o co chodzi z tą Lydią? Więcej scen z nią proszę, gdyż ciekawość mnie zżera + Więcej scen ze Stydią. <3 Odcinek skupiał się głównie na złapanie Boyda i Cory także ten... Ale scena z nauczycielką i Derekiem! Mega. Wink Właściwie to czemu dałam 8? Powinnam dać 9 xD
Powrót do góry Go down
kalii
Stały Bywalec
Stały Bywalec
kalii


Liczba postów : 92
Punkty : 30
Join date : 18/01/2016

03x03 - Fireflies Empty
PisanieTemat: Re: 03x03 - Fireflies   03x03 - Fireflies Icon_minitime1/3/2016, 00:20

Kolejny super odcinek ale najbardziej podobała mi się w nim wspólpraca Chrisa z Derekiem, Scottem i Issacem Very Happy Bardzo mnie ucieszyło kiedy Chris zgodził się im pomóc. Gdyby nie Chris to na pewno by nie złapali wściekłych wilkołaków. W ogóle to jak im Argent opowiadał jak myśliwi polują na wilkołaki i mówił jakie błędy popełniają to było super takie pouczające. Chciałabym żeby zawsze tak współpracowali Chris z Derekiem to są moji ulubieńcy.W ogóle Chris Derek I love you kocham ich. Super było to jak Chris włączył ten emiter dźwiękowy i powiedział że tylko wilkołaki słyszą sygnał i powiedział to z takim zadziornym uśmieszkiem Very Happy a Scott "co pan nie powie" i cała trójka zastawiała uszy Laughing Super odcinek.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





03x03 - Fireflies Empty
PisanieTemat: Re: 03x03 - Fireflies   03x03 - Fireflies Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
03x03 - Fireflies
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Odcinki :: Sezon 3-
Skocz do: