Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Imagine Dragons

Go down 
+4
Rashel
Annie
Lynette
Morgan
8 posters
AutorWiadomość
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Imagine Dragons Empty
PisanieTemat: Imagine Dragons   Imagine Dragons Icon_minitime16/6/2013, 14:55

Obecni członkowie zespołu
Dan Reynolds – wokal (od 2008)
Ben McKee – gitara basowa, wokal wspierający (od 2009)
Wayne Sermon – gitara, wokal wspierający (od 2009)
Dan Platzman – perkusja, altówka, Wokal wspierający (od 2011)

Imagine Dragons – amerykańska grupa grająca indie rock z Las Vegas, Nevada.

Pisze ten temat, bo o zespole robi się coraz głośniej. Ja tam ich absolutnie pokochałam. Każde ich piosenka ma swój nietypowy klimat. Świetni po prostu świetni I love you
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 27

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

Imagine Dragons Empty
PisanieTemat: Re: Imagine Dragons   Imagine Dragons Icon_minitime16/6/2013, 21:17

Pierwsza piosenka, jaką usłyszałam to Radioactive. Zawładnęła moją duszą. <3  Potem Demons - jeszcze bardziej pokochałam. I love you I tak szybciutko ściągnęłam sobie ich piosenki z najnowszej płyty... I pomyśleć, że już cały rok ten zespół jest ze mną *_* I czy mi się wydawało, czy koncert będzie w tym roku w Polsce? O.o
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Imagine Dragons Empty
PisanieTemat: Re: Imagine Dragons   Imagine Dragons Icon_minitime19/6/2013, 20:17

A moja pierwsza to "Demons" z jakiegoś fan video o Erice i Stilesie Very Happy nawet go mam w ulubionych na yt, ale mniejsza! Co najważniejsze od tego się zaczęło, no i pokochałam <3 o rany, na całego pokochałam Very Happy Very Happy Very Happy są genialni i tacy... no trafiony zespół jak nic!
Lyn, jak będzie koncert to jedziemy! Nie ma bata Very Happy i zabieramy Lucce oczywiście! Wink
Powrót do góry Go down
Rashel
Ugryziony
Ugryziony
Rashel


Liczba postów : 422
Punkty : 28
Join date : 19/07/2012

Imagine Dragons Empty
PisanieTemat: Re: Imagine Dragons   Imagine Dragons Icon_minitime20/6/2013, 19:00

Mnie też weźmiecie? Very Happy
Uwielbiam ich! Radioactive zawsze jak usłyszę to nieważne gdzie to jest, a zaczynam śpiewać, każdy bit w tej piosence jest po prostu genialny! <3
Powrót do góry Go down
http://badasscaroline.tumblr.com/
Kornela
Gość
Gość
Kornela


Liczba postów : 8
Punkty : 0
Join date : 18/12/2012
Age : 28
Skąd : Porto, Portugal

Imagine Dragons Empty
PisanieTemat: Re: Imagine Dragons   Imagine Dragons Icon_minitime21/6/2013, 16:25

Uwielbiam ich piosenkę ,,Radioactive'' świetna jest. ,,Demons'' też niczego sobie. W sumie klimat inny niż wszystkie Smile
Dobra jest też piosenka ,,It's Time'' polecam wszystkim którzy nie słyszeli jeszcze Very Happy
Powrót do góry Go down
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Imagine Dragons Empty
PisanieTemat: Re: Imagine Dragons   Imagine Dragons Icon_minitime12/5/2014, 19:14

Poznałam ich dzięki zwiastunowi Intruza, gdzie użyto Radioactive. Lubię ten zespół, mają sensowne teksty piosenek i podoba mi się wokal Dana. Z piosenek moimi ulubionymi są Radioactive, Demons, On the top of the world, It's Time i Bleeding Out.
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Imagine Dragons Empty
PisanieTemat: Re: Imagine Dragons   Imagine Dragons Icon_minitime13/5/2014, 14:31

Ja od razu pokochałem Radioactive, ale szczena opadła dopiero przy Demons. Po prostu uwielbiam ich twórczość i na długo przy nich przystanęSmile
Powrót do góry Go down
alexis_s
Gość
Gość
alexis_s


Liczba postów : 19
Punkty : 0
Join date : 17/06/2014
Age : 31

Imagine Dragons Empty
PisanieTemat: Re: Imagine Dragons   Imagine Dragons Icon_minitime18/6/2014, 20:16

Posłuchałam sobie dziś It's Time i skapnęłam się, że w Glee śpiewali tą piosenkę (a cheerleaderki kubeczkami wybijały rytm Laughing ), Radioactive i Demons  I love you 
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Imagine Dragons Empty
PisanieTemat: Re: Imagine Dragons   Imagine Dragons Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Imagine Dragons
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtopic :: Muzyka-
Skocz do: