Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wiecznie żywy (2013)

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Wiecznie żywy (2013) Empty
PisanieTemat: Wiecznie żywy (2013)   Wiecznie żywy (2013) Icon_minitime1/4/2013, 20:42

Wiecznie żywy (2013) Wiecznie-zywy

Nastolatek-zombie zakochuje się w śmiertelniczce, która walczy z takimi jak on. Zakochuje się tuż po tym jak wszamał mózg jej chłopaka xD Tak, że tego... Przejmuje jego wspomienia i pragnie znów być człowiekiem.

Jak dla mnie bardzo fajny. Kocham tekst: "don't be creepy, don't be creepy, don't be c-r-e-e-p-y". Przezabawny film w sam raz na nudny wieczór. Nie taki trup straszny jak się wydaje, o! Mnie się podobał... Film w sensie. Very Happy Bo trup to wiadome, bo w końcu Nicholas Hoult!

Macie zwiastun jeszcze:
Powrót do góry Go down
szomeone
Stały Bywalec
Stały Bywalec
szomeone


Liczba postów : 77
Punkty : 0
Join date : 20/07/2012
Skąd : Kielce

Wiecznie żywy (2013) Empty
PisanieTemat: Re: Wiecznie żywy (2013)   Wiecznie żywy (2013) Icon_minitime10/6/2013, 14:45

No mi się podobał, faktycznie całkiem zabawny, no i Tony ze Skinsów, ochach (cały film zastanawiałam się, kogo przypomina mi aktor!). Fabuła dość nietypowa (no, nie biorąc pod uwagę wątku romantycznego, ofc!). Jedyne co mnie irytowało to fakt, że wszystko działo się strasznie szybko.
Ogólnie to no, polecam!
Powrót do góry Go down
Dulczamara
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Dulczamara


Liczba postów : 100
Punkty : 0
Join date : 24/01/2014
Age : 30

Wiecznie żywy (2013) Empty
PisanieTemat: Re: Wiecznie żywy (2013)   Wiecznie żywy (2013) Icon_minitime30/1/2014, 10:56

Aaa ja wręcz kocham ten film ;p Nicholas w roli zombiaka bardzo się udał. Zresztą, kto jest fanem zombie, bądź Nicholasa, powinien obejrzeć, zdecydowanie. Ostatnio nawet  trafiłam na fajną parodię "Warm Bodies Parody by The Hillywood Show" ;p Polecam!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wiecznie żywy (2013) Empty
PisanieTemat: Re: Wiecznie żywy (2013)   Wiecznie żywy (2013) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wiecznie żywy (2013)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Reign 2013
» Teen Choice Award 2013
» Dary Anioła: Miasto Kości (2013)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtopic :: Filmy-
Skocz do: