Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zmysły [M]

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Zmysły [M] Empty
PisanieTemat: Zmysły [M]   Zmysły [M] Icon_minitime24/3/2013, 18:32

Embarassed Ciekawe co ja tutaj znowu robię, co? Razz Mam miniaturkę. O Stilesie. Ooo, już słyszę pisk rozdzierajacy uszy xd. Miało być drabble, ale wyszło zdecydowanie za dużo słów na drabble. Okej, okej, przyznaję, nie potrafię pisać drabble. Dlatego właśnie miniaturka. O Stilesie. A! Mówiłam to już. ;D
Dedykacja dla... Lynette, oczywiście. Bo ona kocha zarówno Dylana jak i Stilesa. I nawet zdzierżyła Britt u boku Dylana! Czego ja nadal nie mogę przegryźć Evil or Very Mad I kocham tekst: "To powinnam być ja!" xd I wielbię wieczory spędzone na wysyłaniu sobie linków z yt, w szczególności te z Glee, co robimy przez ostatnie dwa dni (jak nie trzy). I w ogóle wielbię ostatnimi czasy Weronikę ❤
I jeszcze dla Lucca, bo dostałam zrąbkę od Madzi, że się nie pochwaliłam tekstem o Kolu na TVD. xd Wybaczysz? ❤
Dobra, koniec przedłużani, bo wyjdzie wstęp dłuższy niż miniaturka. xd

___________________________________________

ZMYSŁY

Piękność o jasnorudych włosach i ślicznych oczętach. Znam jej drogie perfumy, mocne i duszne, sprawiają, że każdy chłopak w szkole leży u jej stóp. Jej włosy pachną wanilią i kokosem, zapach ten przyprawia o zawrót głowy i gdy przechodzi obok mnie mam wrażenie, że zaraz zemdleję. Jest bardzo silny. Ale ona nie patrzy w moją stronę. Stukot jej obcasów, tak charakterystyczny dla mnie, rozpoznam wszędzie. Jest równy i rytmiczny. Zupełnie jakby ta dziewczyna była wprost stworzona na przechadzki po wybiegu. Widzę, czuję i słyszę, ale nie wiem jak smakuje. Nigdy nie dotknąłem jej różowych miękkich ust. Mogę się założyć, że smakują wybornie jak truskawki z cukrem.

Jej kpiący i pewny siebie śmiech rozbrzmiewa mi w uszach. Nie jest tak perlisty jak Lydii, ale ma w sobie coś, co sprawia, że chce się go na okrągło słuchać, pomimo tej nutki drwiny. Jest ładna, ma falowane blond włosy i brązowe oczy. Jest inna niż Lydia, ale równie ładna. Gdy wsiada do mojego jeepa czuję zapach owoców, tropikalnych i egzotycznych owoców. Zachwycające. Patrzę na jej usta, które dziś nie są krwistoczerwone. Gdy dziewczyna pochyla się w moją stronę, by powiedzieć mi coś tym swoim prowokacyjnym tonem wyczuwam arbuza. I już wiem, nie musząc jej całować, że używa błyszczka o smaku arbuzowym. Odsuwa się ode mnie i kręci z zażenowaniem głową. Życzę jej wszystkiego najlepszego, ale ona obdarza mnie nieprzyjemnym spojrzeniem i odwraca głowę, patrząc na budynki, które mijamy. Wiem, że nie takich urodzin pragnęła.

Jest słodka, niemal rozkoszna, aż trudno uwierzyć, że jest potworem. Nie, poprawka. Nie jest potworem. Ma tylko mały, futerkowy problem, Stiles. I to tylko czasami. To moja bliska koleżanka. Ma czarne, długie włosy i ciemne oczy. Nie przypomina mi Ericii, jest o wiele bardziej skromna. Uśmiecha się do mnie nieśmiało i zakłada włosy za ucho, odkrywając twarz. Wieje wiatr i wtedy czuję jej słodkie, kwiatowe perfumy, które nie są duszne jak Lydii, są przyjemne. Jej głos jest melodyjny. Nie skrzekliwy, monotonny czy drażniący. W tonie jej głosu nie ma ani krzty pewności siebie czy dumy, które posiadają Erica i Lydia, ani trochę. Podoba mi się to. Mówi coś do mnie, niepewnie i nieśmiało, nie patrząc mi w oczy. Uśmiecham się, ona również to czyni. I wtedy pochylam się i delikatnie ją całuję w usta. Ma miękkie i idealne usta. Jest naturalna, nigdy się nie maluje. Smakuje… miętą.
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Zmysły [M] Empty
PisanieTemat: Re: Zmysły [M]   Zmysły [M] Icon_minitime25/3/2013, 18:46

Nie wiem czy wybaczę ;D Ale nagrodziłaś mnie takim ładnym tekstem, że robię się miękka ^^
Ładnie opisałaś wszystkie panie ;D A ta ostatnia to Heeeder, czy ktoś z twojej wyobraźni? ^^
Cytat :
Nigdy nie dotknąłem jej różowych miękkich ust. Mogę się założyć, że smakują wybornie jak truskawki z cukrem.
Fajny tekst = podoba mi się. To jak opisałaś Erice to był, no takie Ericowe ^^ Erica wyjęta ręką z mojego monitora.
Ogólnie rzecz biorąc: cała ta miniaturka ma taki klimat, jak bym siedziała nocą w parku i ktoś szeptał mi do ucha.
Bravo, Gratki, Owacje <3

Rąbnij coś o Isaacu xD
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Zmysły [M] Empty
PisanieTemat: Re: Zmysły [M]   Zmysły [M] Icon_minitime25/3/2013, 21:30

Lucca napisał:
A ta ostatnia to Heeeder, czy ktoś z twojej wyobraźni? ^^

Może być i Heather Very Happy Miniaturka powstała zanim jeszcze pojawiły się zdjęcia i opisy nowych postaci. Very Happy Rola przypadku, że akurat pasuje. Wink
Lucca napisał:
Ogólnie rzecz biorąc: cała ta miniaturka ma taki klimat, jak bym siedziała nocą w parku i ktoś szeptał mi do ucha.
OMG! Miód na me uszy ❤ ❤ Jesteś kochana! ❤ A twoja opinia jest żywcem wyjęta z komedii romantycznej. Haha. Very Happy Najlepsza! ;>

Lucca napisał:
Rąbnij coś o Isaacu xD
Everything for you! Embarassed

Dziękuję ;*
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Zmysły [M] Empty
PisanieTemat: Re: Zmysły [M]   Zmysły [M] Icon_minitime29/10/2013, 06:46

Hey, bby xD! Nie wierzę, że dopiero teraz to przeczytałam O.O. Zwłaszcza, że miniaturka nie dość, że ma genialny pomysł, świetne wykonanie, to jeszcze nastrój, jaki wprowadziłaś, niczym z wiersza lub.. hm.. Szczerze mówiąc, kojarzy mi się Stiles, siedzący cicho na podłodze we własnym pokoju przy zgaszonym świetle, z głową opartą o drzwi, opowiadając komuś/sobie te trzy małe historie spokojnym szeptem. Pogodzonym z losem, że nigdy nie będzie mógł mieć Lydii, że nie spełnił oczekiwań Eriki, że w końcu znalazł kogoś tak zwyczajnego jak on (przy czym poprawka, bo Stiles kompletnie nie jest zwyczajny, jest najbardziej niesamowitym, inteligentnym, odważnym, lojalnym... okay, może lepiej, żebym skończyła, zanim się rozkręcę Razz ), (i kolejna poprawka, bo ona jest najwyraźniej wilkołakiem/kitsune/inną istotą nadnaturalną, więc do kategorii "zwyczajności" też się nie podpasowuje Wink).
Tekst mi się naprawdę bardzo, baaaaardzo podobał i świetnie go napisałaś I love you . Fantastyczne porównania (jak te do truskawek z cukrem), do tego sprawienie, że czytelnikowi automatycznie ściska się serce, gdy kolejne dziewczyny nie potrafią docenić tego chłopca, który na to cholernie zasługiwał... (....idź do Dereka, Stiles, on cię doceni idealnie :Rolling Eyes: ! ...wybacz, nie mogłam się powstrzymać xDD)
Podsumowując - przez ciebie o siódmej rano mam Stilesowe uczucia, no wieszże co Razz ? I tak, też mam małe kłopoty z przetrawieniem Britt, zwłaszcza, że zeszli się od nowa, heh Wink. Ale w sumie.. idąc za zasadą.. jeśli Dylan będzie szczęśliwy ;p..
Buziaki i uściski, słoneczko I love you !
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zmysły [M] Empty
PisanieTemat: Re: Zmysły [M]   Zmysły [M] Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zmysły [M]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Twórczość :: Opowiadania-
Skocz do: