Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 August Rush - Cudowne Dziecko

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
SkylerDewclaw
Wtajemniczony
Wtajemniczony
SkylerDewclaw


Liczba postów : 154
Punkty : 0
Join date : 09/12/2012
Age : 30
Skąd : Nie z tego świata :)

August Rush - Cudowne Dziecko Empty
PisanieTemat: August Rush - Cudowne Dziecko   August Rush - Cudowne Dziecko Icon_minitime29/1/2013, 00:26

Historia muzycznie utalentowanego wychowanka domu dziecka, który wyrusza na poszukiwanie swoich rodziców.

August Rush - Cudowne Dziecko 72397003

Evan jest 11-letnim chłopcem posiadającym niezwykły dar, słyszy wszędzie muzykę. Chłopiec mieszka w domu dziecka, do którego został oddany zaraz po porodzie. Wierzy on w magiczną moc muzyki. Rówieśnicy wyśmiewają się z niego, lecz to nie zniechęca go do realizacji swego głównego celu - chce on odnaleźć swoich rodziców.

Pewnego dnia Evan ucieka z przytułku - instynkt prowadzi go do Nowym Jorku. Właśnie tam rodzice chłopca (Lyla i Louis) spotkali się dawno temu, spędzili razem tylko jedną noc, podczas której Evan został poczęty. Potem zostali rozdzieleni, matka chłopca będąc w ciąży uległa wypadkowi, była operowana i przez 10 lat nie miała świadomości, że jej syn żyje. Dzięki determinacji Evana i magicznej mocy muzyki przez jego tworzonej rodzina ma szansę połączyć się ponownie.



Oglądał ktoś? Ja oglądałam kilka razy i nie miałabym oporów przed oglądnięciem go raz jeszcze. Film zauroczył mnie po pierwszym i niepełnym oglądnięciu bo niemal od połowy. Jest to dramat więc uroniłam kilkakrotnie łzę. Muzyka rewelacyjna zwłaszcza, że kocham brzmienie gitary ❤
Polecam wszystkim ten film z całego serca Smile
Powrót do góry Go down
http://blackword-s.tumblr.com/
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

August Rush - Cudowne Dziecko Empty
PisanieTemat: Re: August Rush - Cudowne Dziecko   August Rush - Cudowne Dziecko Icon_minitime2/2/2013, 20:48

Genialny film! Uwielbiam go; )
Powrót do góry Go down
 
August Rush - Cudowne Dziecko
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtopic :: Filmy-
Skocz do: