Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki?

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 27

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki? Empty
PisanieTemat: Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki?   Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki? Icon_minitime30/12/2012, 00:04

Cytat :
Stiles: - Naprawdę myślisz, że ona do ciebie wróci?
Scott: - Tak, wiem, że tak. A co z tobą i Lydią?
Stiles: - Cóż, mój dziesięcioletni plan rozkochania w sobie Lydii rozciągnął się do 15 lat, ale plan jest ciągle w ruchu.
Scott: - Dlaczego się po prostu z nią nie umówisz?
Stiles: - Tak, ok. A dlaczego ty nie wejdziesz do bramki i nie pomożesz mi stać się kapitanem drużyny, jak obiecałeś, wielkoludzie?
Ze spoilerów wynika też, że w Beacon Hills oprócz stada Alph pojawi się Heather - stara znajoma z dzieciństwa Stilesa.

Czy uważacie, że Scott i Allison naprawdę wrócą do siebie, czy też znajdą sobie nowych partnerów?
A czy Stiles będzie w 3 sezonie z Lydią? Albo może znajdzie inny obiekt westchnień i zaangażuje się w poważny związek?

Jak myślicie?
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki? Empty
PisanieTemat: Re: Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki?   Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki? Icon_minitime30/12/2012, 01:08

Scott i Allison - jasna sprawa. To najbardziej oczywista rzecz pod słońcem, jak dla mnie. Koniec końców będą razem Very Happy Jak nie na początku sezonu to na jego końcu. Tak mi się wydaje ^^.
Co do Stilesa. Ohh... Może w końcu coś drgnie w jego życiu prywatnym! ^^
Powrót do góry Go down
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 27

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki? Empty
PisanieTemat: Re: Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki?   Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki? Icon_minitime30/12/2012, 12:39

Scenarzysta i tzw. showrunner Teen Wolfa - Jeff Davis zapowiada, że to niekoniecznie koniec wielkiego planu Stilesa rozkochania w sobie Lydii. Ale inna pogłoska głosi, że chłopaki dadzą sobie spokój z Allison i Lydią i w następnym sezonie będzie mniej romantycznych relacji między Stilesem a Lydią.
Uważam, że przez te 4 miesiące od momentu zabicia Gerarda, kiedy nastolatkowie zaczną następną klasę, trochę się zmieni w życiu Stilesa i Scotta. Czas może wpłynąć na ich uczucia.
Myślę, że nieobecność Jacksona wyjaśnią tym, że wyjechał szukać swoich rodziców, co daje Coltonowi otwartą furtkę do powrotu. Dlatego związek Lydii i Jacksona na odległość nie przetrwa i wypali się w nich ten żar.
Ale Stiles w tym czasie może być zaaferowany przyjazdem swojej starej przyjaciółki z dzieciństwa i mogłoby między nimi coś zaistnieć. W końcu z braku laku Stiles mógłby ulokować swoje uczucia w kimś innym. I Heather na pewno namiesza w życiu, jak nie tylko Stilesa, to może w ogóle w miasteczku (nie wiadomo, czy jest potulna i słodka, czy ma wybuchowy charakter). Lydia to oczywiście zauważy i stanie się zazdrosna.
Poza tym zmiany w wyglądzie mogą wyjść mu na dobre. Kto wie? Może w szkole nie będzie mógł się opędzić od piszczących na jego widok lasek?

Co do pary Scott-Allison (btw zauważyliście, że trudno jest wymyślić jakiś pairing od ich imion?) to zgadzam się z An, że im jest po prostu pisane być razem, ale jeszcze długa, odkupieńcza (jak powiedział Davis) droga przed Alli. Także Scott podczas tej przerwy bardziej skupi się na swoich mocach i przyjaźni między nowym trójkątem: nim, Isaac'iem i Stilesem.
Powrót do góry Go down
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki? Empty
PisanieTemat: Re: Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki?   Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki? Icon_minitime30/12/2012, 12:51

Lynette napisał:
Uważam, że przez te 4 miesiące od momentu zabicia Gerarda, kiedy nastolatkowie zaczną następną klasę, trochę się zmieni w życiu Stilesa i Scotta. Czas może wpłynąć na ich uczucia.
Myślę, że nieobecność Jacksona wyjaśnią tym, że wyjechał szukać swoich rodziców, co daje Coltonowi otwartą furtkę do powrotu. Dlatego związek Lydii i Jacksona na odległość nie przetrwa i wypali się w nich ten żar.
Ale Stiles w tym czasie może być zaaferowany przyjazdem swojej starej przyjaciółki z dzieciństwa i mogłoby między nimi coś zaistnieć. W końcu z braku laku Stiles mógłby ulokować swoje uczucia w kimś innym. I Heather na pewno namiesza w życiu, jak nie tylko Stilesa, to może w ogóle w miasteczku (nie wiadomo, czy jest potulna i słodka, czy ma wybuchowy charakter). Lydia to oczywiście zauważy i stanie się zazdrosna.

Dobrze gadzasz! Tak samo pomyślałam i w sumie mi by pasowało to rozwiązanie. Lydia zazdrosna i wreszcie to może ona się trochę wysili dla Stilesa. Jestem jak najbardziej na tak z twoim pomysłem Very Happy


Lynette napisał:
Poza tym zmiany w wyglądzie mogą wyjść mu na dobre. Kto wie? Może w szkole nie będzie mógł się opędzić od piszczących na jego widok lasek?

Już to widze :Rolling Eyes: Stanie się mega popularny i każda będzie chciała z nim być. Jednym słowem to nowy Stiles Very Happy Ciekawie by to wyglądało Smile
Powrót do góry Go down
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 27

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki? Empty
PisanieTemat: Re: Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki?   Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki? Icon_minitime30/12/2012, 15:16

Właśnie, ciekawie byłoby zobaczyć Lydię zdobywającą Stilesa. :Rolling Eyes:

A opcja Stiles-Heather? Właśnie, nie znamy charakteru tej nowej dziewczyny, więc nie możemy stwierdzić, czy mogliby stworzyć fajny związek, czy też okaże się zołzą, która tylko pokrzyżuje plany i będzie naprawdę nieznośna. Nie wiadomo też, czy jest zwykłą nastolatką, czy ma jakieś nadprzyrodzone moce, ale wykluczam to drugie, bo to byłoby... dziwne i może trochę naciągane.
Więc, gdyby Heather była miłą, otwartą dziewczyną, to przecież mogłoby się im udać choć na chwilę. Sądzę, iż między nimi coś zaistnieje, ale Heather w pewnym niespodziewanym momencie zginie, bo miała pojawić się tylko w kilku pierwszych odcinkach. A sezon zapowiada się krwawo, więc... Oczywiście, Stiles rozpaczałby wtedy, a tu Lydia przyjdzie go pocieszyć. To też mogłoby być niezłe. :Rolling Eyes:
Powrót do góry Go down
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki? Empty
PisanieTemat: Re: Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki?   Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki? Icon_minitime30/12/2012, 18:29

Jeśli coś by powstało między Stilesem i Heather to niech już będzie. Tylko żeby jej później nie zabili bo to by rozwaliło Stilesa, jeśli naprawdę by coś do niej czuł to by się po jej śmierci załamał a ja załamanego Stilesa nie zniose. Nie wytrzymam jak to znowu on będzie miał najwięcej problemów Sad

Już go wole wersji w której każda dziewczyna za nim szaleje a on może w nich przebierać ile chce Very Happy
Powrót do góry Go down
totallymystery
Odwiedzający
Odwiedzający
totallymystery


Liczba postów : 38
Punkty : 0
Join date : 09/01/2013

Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki? Empty
PisanieTemat: Re: Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki?   Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki? Icon_minitime10/1/2013, 20:21

Obaj chłopcy zasługują na piękną miłość. Ale jak to w serialach bywa, nie zawsze jest kolorowo; ktoś ma problemy w związku, ktoś się rozstaje, ktoś cierpi na niespełnioną miłość. Myślę, że to taki chwyt marketingowy, żeby tylko podsycić zainteresowanie widzów.
Ale już pomijając to, naprawdę trudno jest mi wyobrazić sobie Scotta z kimś innym. Przecież do niego pasuje tylko Allison i razem stanowią niepowtarzalną parę. Scott jest opiekuńczy, dzielny, przyjazny, także z pewnością ma szanse na szczęśliwy związek. Pewnie pod koniec 3 sezonu będzie z Alli, no bo jak inaczej?
Tak naprawdę nie wiemy, jak może zachowywać się Stiles w związku, bo w serialu nie spotkaliśmy się z taką sytuacją, ale wierzę, że to się niedługo zmieni. On jest na zabój zakochany w Lydii i wątpię, żeby ją sobie tak szybko odpuścił. Chyba, że rzeczywiście znajdzie sobie jakąś fajną dziewczynę, która nie będzie go wystawiała dla innego.
Lynette napisał:
Poza tym zmiany w wyglądzie mogą wyjść mu na dobre. Kto wie? Może w szkole nie będzie mógł się opędzić od piszczących na jego widok lasek?

Naprawdę fajna wizja. Razz Szalona, ale fajna. Very Happy
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki? Empty
PisanieTemat: Re: Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki?   Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki? Icon_minitime10/6/2013, 19:33

Jaka jest opinia na ten temat po ostatnim odcinku ? Razz
Jestem pełen podziwu dla Scotta, że udało mu się tak długo nie kontaktować z Allison, dla Lydii, jak zwykle za to, że potrafi ukrywać (ale i zrobić wyraźną dla widza) tęsknotę do Jacksona. A Stiles w nowym fryzie wygląda ciekawie Razz Razz Sądze że Scott będzie z Allison, a co do Stilesa, no cóż, my na razie, nie znamy nawet jego imienia Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki? Empty
PisanieTemat: Re: Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki?   Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Czy Stiles i Scott mają szanse na szczęśliwe związki?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Scott i Alisson
» Scena z 3B, Scott&Stiles
» Stiles, Scott czy Isaac?
» Scott McCall
» Scott i Isaac

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Spekulacje :: Starocie-
Skocz do: