Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ulubiona serialowa para

Go down 
+22
Aid_than
Bratka10
Bexy
Aura
Solve
ekspresi
Nobody
Annie
Eleena_
resetka
starberry
Chandra
Ccaadice
Rashel
szmaercia
cann
Farey
Woofy
Elajża
alfa1992
Klaudyś
Julq
26 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Bexy
Ugryziony
Ugryziony
Bexy


Liczba postów : 449
Punkty : 4
Join date : 07/07/2013
Age : 29
Skąd : Bon Temps

Ulubiona serialowa para - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona serialowa para   Ulubiona serialowa para - Page 2 Icon_minitime25/8/2014, 20:00

Klaroline to najpiękniejsza romantyczna relacja, jaką miałam przyjemność oglądać zarówno w Pamiętnikach, jak i innych serialach. Pokochałam ich już w 3x11, a potem z każdą kolejną sceną uwielbiałam ich jeszcze bardziej. Na początku widziałam w nich głównie chemię, pożądanie, namiętność i nawet nie bardzo wyobrażałam ich sobie jako taką prawdziwą parę, ale z czasem zobaczyłam, że to, co ich łączy jest o wiele poważniejsze i silniejsze od zwykłego pociągu fizycznego. Na chwilę obecną moim największym serialowym marzeniem jest, żeby zobaczyć ich razem na końcu TVD/TO. I love you Moimi ulubionymi scenami KC są: taniec w 3x20 i "Perhaps one day", blood sharing w 4x13 oraz "Because of you" w 4x14, Graduejszyn w 4x23 i oczywiście nieziemska scena z 5x11.

Z innych par bardzo lubię Delenę, Mabekę, Steferine, dawniej ubóstwiałam też Datherine, którą nadal uważam za jedną z najbardziej namiętnych i chemicznych tvd-owskich paringów. Delenę zaczęłam shippować już w 1x02 i od początku miałam nadzieję, że pewnego dnia zobaczę ich razem i bardzo się cieszę, że moje skryte marzenie się spełniło, choć średnio w to wtedy wierzyłam. Do Mabeki długi czas nie mogłam się przekonać, ale odcinek 5x01 sprawił, że spojrzałam na nich zupełnie innym okiem i po rewatchu S3 i S4 doszłam do wniosku, że jednak Matt i Rebekah naprawdę do siebie pasują i chętnie zobaczyłabym ich endgame. Steferine sporo stracili w moich oczach w s5, ale sentyment pozostał, no i pamięć tych wszystkich wspaniałych scen z poprzednich sezonów, tak więc nadal należą do moich ulubieńców i Kasia jest jedyną kobietą, z którą tak na poważnie widzę Stefana.
Powrót do góry Go down
http://sexybexy19.tumblr.com/
Ianowa
Gość
Gość



Liczba postów : 2
Punkty : 0
Join date : 09/08/2016

Ulubiona serialowa para - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona serialowa para   Ulubiona serialowa para - Page 2 Icon_minitime9/8/2016, 14:26

Damon i Elena. Największe OTP, najpiękniejsza para, najlepsza relacja, budowana z odcinka na odcinek, poprzez przyjaźń, fascynację po wielką miłość. I love you nigdzie w serialu nie spotkałam tak dobrej pary, tak pasujących do siebie aktorów, mających tyle chemii i namiętności w swoich scenach.
Powrót do góry Go down
 
Ulubiona serialowa para
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ulubiona serialowa para
» Ulubiona postać
» Ulubiona postać
» Ulubiona książka
» Ulubiona postać

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Inne seriale :: The Vampire Diaries :: Ogólnie-
Skocz do: