Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Skąd wasz nick?

Go down 
+23
Densho
Kotna
Aid_than
Jaxie
merllo
KATEE91
ars_amandi
Dulczamara
Lunar
Jaszka
Frenzy
Aura
Mither
Bexy
Solve
szomeone
Mil
paos
Mozbi
Miss_Lena
Morgan
Lynette
Annie
27 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Skąd wasz nick? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skąd wasz nick?   Skąd wasz nick? - Page 2 Icon_minitime18/3/2014, 17:44

Nowy nick czyli nowa historia Very Happy
Niektórzy na forum wiedzą, że Magda [ czyli ja] jest zapaloną miłośniczką piłki nożnej, a już zwłaszcza FC Barcelony Very Happy 
A oto Alex Morgan czyli mój mistrz i wgl wszystko, no i swój udział w FCB miała, bo grała w damskiej drużynie ;P 

+ Gra z tym samym numerem co ja Very Happy
[You must be registered and logged in to see this image.]
*.*
[You must be registered and logged in to see this image.]Urzekająca historia Razz
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
merllo
Zaatakowany
Zaatakowany
merllo


Liczba postów : 215
Punkty : 1
Join date : 11/11/2013
Age : 33
Skąd : Kraków

Skąd wasz nick? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skąd wasz nick?   Skąd wasz nick? - Page 2 Icon_minitime18/3/2014, 22:11

Jak wszyscy to ja też się zdradzę Smile choć to nic interesującego.
Mój nick merllo -> to ksywa nadana mi jeszcze w gimnazjum ,czyli dawno dawno temu... pochodzi od mojego nazwiska Very Happy
Lubie tą ksywkę (może z sentymentu za starymi czasami  I love you )
Powrót do góry Go down
Jaxie
Odwiedzający
Odwiedzający
Jaxie


Liczba postów : 47
Punkty : 0
Join date : 17/04/2014
Age : 30

Skąd wasz nick? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skąd wasz nick?   Skąd wasz nick? - Page 2 Icon_minitime17/4/2014, 21:57

Ja z kolei swój nick zaczerpnęłam z serialu Sons of Anarchy. Chciałam, Charming(nazwa miasteczka, gdzie dzieje się akcja), tak jak mam wszędzie ostatnio, ale ponoć ktoś już taki jest. Więc niewiele myśląc poszukałam dalej w SoA i zdrobniłam Jaxa do Jaxie.
Powrót do góry Go down
http://uwierzyc-w-magie.blogspot.com
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Skąd wasz nick? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skąd wasz nick?   Skąd wasz nick? - Page 2 Icon_minitime17/4/2014, 23:19

To i może ja napisze. Wczesniej nazywałem się TwinsWolf tak wiec tu nie było co wyjaśniać. Po zmianie mogę napisać że nick powstał z połączenia dwóch najulubieńszych bohaterów TW Aidena i Ethana + oryginalny znak _.
Aid_than to ja  lol!
Powrót do góry Go down
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Skąd wasz nick? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skąd wasz nick?   Skąd wasz nick? - Page 2 Icon_minitime25/4/2014, 19:11

Wzięłam swój nick z Igrzysk Śmierci. Tak główna bohaterka Katniss była nazywana przez swojego przyjaciela.
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Skąd wasz nick? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skąd wasz nick?   Skąd wasz nick? - Page 2 Icon_minitime25/4/2014, 20:36

Kotna napisał:
Wzięłam swój nick z Igrzysk Śmierci. Tak główna bohaterka Katniss była nazywana przez swojego przyjaciela.

Tak myślałem + kocham Igrzyska! I love you 
Powrót do góry Go down
Densho
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Densho


Liczba postów : 99
Punkty : 18
Join date : 27/12/2014
Age : 31
Skąd : Śląsk

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Skąd wasz nick? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skąd wasz nick?   Skąd wasz nick? - Page 2 Icon_minitime27/12/2014, 19:20

Mój nick wziął się z mojej fascynacji kulturą Japonii ^^
Densho to (w języku japońskim) księga tajemnych technik i reguł ninja. Czytałam książki z serii "Młody Samuraj" i jak tylko zobaczyłam to słowo od razu mi się spodobało ^^
Powrót do góry Go down
chocolategezuz
Gość
Gość
chocolategezuz


Liczba postów : 9
Punkty : 1
Join date : 09/08/2015

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Skąd wasz nick? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skąd wasz nick?   Skąd wasz nick? - Page 2 Icon_minitime18/8/2015, 17:58

chocolategezuz wzięło się od utworu Toma Waitsa o tytule "Chocolate Jesus", wymyślone na szybko do zakładania konta, ale potem spodobało się i przyjęło, bo i jak Waitsa nie lubić Skąd wasz nick? - Page 2 1844036096
Powrót do góry Go down
Yennefer
Odwiedzający
Odwiedzający
Yennefer


Liczba postów : 20
Punkty : 0
Join date : 15/07/2015
Age : 24
Skąd : Bielsko-Biała,śląskie

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Skąd wasz nick? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skąd wasz nick?   Skąd wasz nick? - Page 2 Icon_minitime18/8/2015, 21:37

Yennefer zaczerpnęłam z Sagi o Wiedźminie.W pewien sposób identyfikowałam się z nią.Albo chciałam po prostu taka być.Sama nie wiem.Chociaż i tak uwielbiam Geralta Smile Myślę,że każdy kto czytał Wiedźmina wie,iż on jest po prostu niepowtarzalny Very Happy
Powrót do góry Go down
Marcialinka
Odwiedzający
Odwiedzający
Marcialinka


Liczba postów : 47
Punkty : 0
Join date : 09/11/2015
Age : 25
Skąd : Instytut Xaviera

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Skąd wasz nick? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skąd wasz nick?   Skąd wasz nick? - Page 2 Icon_minitime5/1/2016, 10:18

Mój nick wziął się... z głowy. Historia jest prosta.
Mam na imię Marta.
Później koleżanka (kiedyś myślałam, że przyjaciółka) zaczęła mnie nazywać "Marcelinka". Spodobało mi się, ale... Jest takie imię i dodanie samej trójki (przy zakładaniu poczty) nie wystarczyło na dłuższą metę. Bo w sieci było dużo "Marcelinek" i "marcelinek3" i postanowiłam to połączyć ze swoim imieniem.
I tak powtało "Marcialinka".
Powrót do góry Go down
http://mccall-pak.blogspot.com/
kalii
Stały Bywalec
Stały Bywalec
kalii


Liczba postów : 92
Punkty : 30
Join date : 18/01/2016

Skąd wasz nick? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skąd wasz nick?   Skąd wasz nick? - Page 2 Icon_minitime8/2/2016, 18:39

Mój nick kalii wzięłam właśnie z serialu Teen Wolf.W sezonie 3a stado alf a w nim jedna kobieta wilkołak właśnie o imieniu Kalii.Spodobało mi się to imię i dlatego je wybrałam.Swoją drogą to zawsze w nickach wybieram imiona występujące w mojch ulubionych serialach. Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skąd wasz nick? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skąd wasz nick?   Skąd wasz nick? - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Skąd wasz nick?
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtopic :: Forumowe rozmowy-
Skocz do: