Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Tatuaże i piercing

Go down 
+14
Kayatsuki
Paramore
Dulczamara
Black Rebel
cabello
sinnerxx
Nyks
Yellowneck
SkylerDewclaw
Miss_Lena
starberry
Farey
Annie
Cthulu
18 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Bexy
Ugryziony
Ugryziony
Bexy


Liczba postów : 449
Punkty : 4
Join date : 07/07/2013
Age : 29
Skąd : Bon Temps

Tatuaże i  piercing - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing - Page 2 Icon_minitime23/8/2014, 23:35

Tatuaże podobają mi się u facetów i niekiedy u kobiet, ale to raczej rzadko, bo jestem niesłychanie wybredna w tej kwestii. Generalnie tatuaże mnie nie kręcą i sama bym sobie w życiu nie zrobiła dziary. Przyznaję, że podobają mi się niektóre wzorki, np. jakieś łacińskie przysłowia/cytaty/przesłania, ale nigdy mnie korciło, żeby sobie coś takiego wytatuować.
Jeżeli chodzi o kolczyki, to bardzo podoba mi się przekuty pępek i nos. Zawsze bardzo chciałam mieć kolczyk w nosie, ale niestety moi staroświeccy rodzice byli temu przeciwni, bo "toż to dziewczynie nie wypada" i w ogóle sami "degeneraci" mają piercing. Mhm. -.- W pępku niestety mieć nie mogę, gdyż za bardzo boję się bólu, no i jak niemal każda dziewczyna mam niewielki kompleks na punkcie mojej figury i niedostatecznie szczupłej talii.
Powrót do góry Go down
http://sexybexy19.tumblr.com/
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Tatuaże i  piercing - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing - Page 2 Icon_minitime24/8/2014, 18:08

Był taki czas, kiedy straszliwie szalałam na punkcie posiadania kolczyka w pępku, ale rodzice mi powiedzieli, że mowy nie ma. -_- No a zanim skończyłam szkołę i poszłam na studia, to straciłam płaski brzuch niestety i kolczyk w pępku odpada. ;/
Mam tylko przekłute uszy, klasycznie - po jednej dziurce w uchu. Zwykle noszę kolczyki nieco wiszące, z Bijou-Brigitte/claire's, albo srebrne typu apart/kruk, zależy od ubioru oczywiście. Kiedyś lubiłam hinduskie kolczyki, takie mocno wiszące, ale uszy mnie bolały od nich. ;/
Co do tatuaży, podobają mi się takie małe i dyskretne, najlepiej w miejscach niewystawionych często na widok publiczny - typu plecy, ramię. Wydziarani faceci raczej mnie nie jarają. Sama wielokrotnie myślałam o chociaż małym tatuażu, ale przeraża mnie fakt, że to na całe życie i ciężko go usunąć. No i nawet nie miałabym jakiegoś pomysłu konkretnego. Na pewno wybierałabym coś gotowego, bo nie umiem malować sama, by pokazać wzór. ;/ A poza tym za rok kończę studia i wiem, że będę starać się o pracę w miejscach, gdzie nie wypada raczej mieć tatuaży, nawet dyskretnych, więc pewnie nigdy sobie tatuażu nie zrobię... ;/
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Tatuaże i  piercing - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing - Page 2 Icon_minitime24/8/2014, 20:57

Małe tatuaże lubię, ale sobie chyba jednak nigdy nie zrobię Smile Ludzie się zmieniają, poglądy również, tym bardziej, że jestem młody, i pod wpływem chwili mógłbym sobie głupstwo wytatuować Razz A fajne rzeczy, często są też oklepane trochę xdd

Chociaż w sumie....taki Posey ma tatuaż....który cięzko nazwać jakimś głupim Very Happy Zawsze te obręcze może sobie inaczej tłumaczyć xd

Co do kolczyków. Co kto woli, aczkolwiek nie podobają mi się tkaie krowie pierścionki w nosie Razz Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tatuaże i  piercing - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tatuaże i piercing   Tatuaże i  piercing - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Tatuaże i piercing
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtopic :: Forumowe rozmowy-
Skocz do: