Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 2x12 Master Plan

Go down 
+4
Lynette
trollik
evans.
TeamDerek:D
8 posters

OCENA ODCINKA
1
2x12 Master Plan Vote_lcap0%2x12 Master Plan Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2
2x12 Master Plan Vote_lcap0%2x12 Master Plan Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3
2x12 Master Plan Vote_lcap0%2x12 Master Plan Vote_rcap
 0% [ 0 ]
4
2x12 Master Plan Vote_lcap0%2x12 Master Plan Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5
2x12 Master Plan Vote_lcap0%2x12 Master Plan Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6
2x12 Master Plan Vote_lcap0%2x12 Master Plan Vote_rcap
 0% [ 0 ]
7
2x12 Master Plan Vote_lcap9%2x12 Master Plan Vote_rcap
 9% [ 1 ]
8
2x12 Master Plan Vote_lcap9%2x12 Master Plan Vote_rcap
 9% [ 1 ]
9
2x12 Master Plan Vote_lcap9%2x12 Master Plan Vote_rcap
 9% [ 1 ]
10
2x12 Master Plan Vote_lcap73%2x12 Master Plan Vote_rcap
 73% [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 11
 

AutorWiadomość
TeamDerek:D
Gość
Gość
TeamDerek:D


Liczba postów : 11
Punkty : 0
Join date : 30/06/2012
Age : 29
Skąd : Puławy

2x12 Master Plan Empty
PisanieTemat: 2x12 Master Plan   2x12 Master Plan Icon_minitime14/8/2012, 08:12

Ocena finałowego odcinka i opinia Very Happy
Powrót do góry Go down
evans.
Omega
Omega
evans.


Liczba postów : 253
Punkty : 8
Join date : 09/05/2012
Age : 31

2x12 Master Plan Empty
PisanieTemat: Re: 2x12 Master Plan   2x12 Master Plan Icon_minitime14/8/2012, 10:49

Pieprzenie,że jeden z ulubionych bohaterów umrze.. I po co takie pieprzenie o dupie Maryni? Niepotrzebnie się stresu najadłam...

Może jedynie mieli na myśli to, że Jackson jako Kanima umrze a narodzi się Jackson wilkołak. Nie przypuszczałam,że cokolwiek takiego może się zdarzyć. Skoro nie zamienił się w niego wcześniej, to dlaczego miałoby to nastąpić kiedykolwiek? Czytając wczoraj w wieczorem wpis na twitterze Davisa na temat tego,ze zobaczymy wilkołaka z niebieskimi oczami... Szczerze powiedziawszy myślałam o Dereku. : ) On przez pierwszy sezon miał ten piękny kolor, do Jacksona będę musiała się przyzwyczaić.

W kilku momentach byłam bliska płaczu. Przede wszystkim wstrząsająco-wzruszający moment to ten z Lydią i Jacksonem. Czy oni nie są parą na dobre i złe? Oczywiście,że tak! To... były piękne sceny. Tylko z tym kluczem nie do końca łapię. Hej, zobacz to twój klucz na chatę! - o, już jestem miękki jak masło, możecie robić ze mną wszystko.
No i wtedy w końcu do akcji wkracza Peter, który przez całą walkę ukrywa sie za jakimś filarem. Myślałam,że do końca pozostanie biernym widzem. Wyjdzie dopiero na koniec i będzie zbierał laury,za to,ze to on miał tak wspaniały pomysł z Lydią. ;p

Załamany, zrezygnowany Stiles.. Rzadki widok, więc zatem bardzo cenny. Źle mi się na niego patrzy jak widzę go w takim stanie. Ślepo zakochany w Lydi (Te prezenty które jej nakupował bo nie wiedział co może być dla niej odpowiednie.. TELEWIZOR PRZEBIŁ WSZYSTKO!HAHA). Jeśli mnie zabolało to,że ona przyszła się wypłakać Stilesowi, to nawet sobie nie wyobrażam jak on mógł się poczuć. Scena gdzie chwilowo umiera Jackson sama w sobie już była rozdzierającą a jeszcze trzeba dołączyć płaczącego Stalinskiego.
Boże, tyle emocji w jednym odcinku!

Gerard zasłużył na takie wyrolowanie i na taką śmierć (wydawała się być bolesna) Te czarne coś, wypływające z niego trochę mi przypomniało o lewiatanach z Supernatural, no ale wybaczam im to haha ;p No i w końcu sie wyjaśniło po co dziadziusiowi były te piguły. Biedaczek raka miał.

Isaac niby nic szczególnego nie robił w tym odcinku, ale za to,ze wgl był jeszcze bardziej go uwielbiam :3 Erica i Boyd zasłużyli na to co ich spotkało. Odłączyli się od Dereka to niech ich torturują prądem.

Ciesze się,że po tym wszystkim Allison nie wróciła w objęcia Scotta, jakby nigdy nic się nie stało. Chwilowa przerwa na pewno dobrze im zrobi. Na pewno dobrze podziała na mnie bo już za długo byli razem i stawali się mdli. ;p

I jeszcze jedna kwestia: od samego początku uwielbiam pana Argenta i w tym odcinku dał mi powód to jeszcze większego ubóstwiania jego osoby! :3


No tak jeszcze muszę wspomnieć o dwóch rzeczach: Wataha składająca się z samych ALF? To tak w ogóle można? I końcowa scena Weterynarza z panią psycholog! Nie wróży to nic dobrego. Ten Weterynarz nie stwarz już wrażenia miłego pana lekarza od zwierząt, wręcz przeciwnie, coś z jego spojrzeniu albo głosie sprawiło,ze odebrałam go jako niepozytywną postać.
Jestem ciekawa do kogo się odnosił spoiler o pojawieniu się złych osób.
Powrót do góry Go down
http://fuckyeahtv.tumblr.com
trollik
Stały Bywalec
Stały Bywalec
trollik


Liczba postów : 90
Punkty : 0
Join date : 09/08/2012
Age : 28
Skąd : Warszawa

2x12 Master Plan Empty
PisanieTemat: Re: 2x12 Master Plan   2x12 Master Plan Icon_minitime14/8/2012, 11:50

Ughhh, kolejny odcinek pełen emocji.
Już na samym początku odcinka- scena w szatni, gdzie papa Stalinski pytał się Scotta i Isaaca o Stilesa a później jego radość, gdy Stiles wrócił do domu była niezwykle wzruszająca. Z każdym odcinkiem lubię szeryfa coraz bardziej, staje się coraz lepszym ojcem.

Oczywiście scena, przy której kompletnie się rozkleiłam to ta między Jacksonem i Lydią; byłam już pewna, że Jackson umrze. To, że ostatecznie stał się wilkołakiem było hmm... mocno niespodziewane. ;p Jestem ciekawa czy dołączy do stada Derek/Peter/Isaac, czy będzie chodził własnymi ścieżkami jak Scott.

I biedny, biedny Stiles. Sad Złamał mi serce moment, w którym płakał w tle sceny z Jacksonem i Lydią. Nawet nie wyobrażam sobie, co ten kochany misiek musiał czuć. Mam nadzieję, że w trzecim sezonie w końcu będzie miał kogoś, bo to jest po prostu niesprawiedliwe,żeby on jako jedyny cały czas był samotny. ;/

Gerard dostał to, na co zasłużył. Miałam dziki napad radości, kiedy jego ciało zaczęło odrzucać przemianę. Jeśli chodzi o resztę Argentów, to cieszę się, że Allison trochę się ogarnęła. A pan Argent był świetny, wcześniej raczej nie pałałam do niego sympatią, więc jego zachowanie było miłym zaskoczeniem. Smile

Jeszcze wielki plus za Petera, który dodał mnóstwo humoru do odcinka. Sassy wolf Very Happy

Cieszę się,że Scott i Allison robią sobie przerwę, bo tak jak napisała evans.dziwne by było, gdyby od razu do siebie wrócili jak gdyby nigdy nic. I bardzo podobała mi się ostatnia scena, Stiles i Scott razem, jak za starych dobrych czasów. Wink

O, i bardzo mi się jeszcze podobało, że Isaac przez cały odcinek działał razem ze Scottem, uwielbiam ich razem.^^

Trzeci sezon zapowiada się bardzo ciekawie, szkoda tylko, że musimy aż rok na niego czekać. -,- Mam nadzieję, że rozwiną wątek weterynarza i pani psycholog, bo jestem ciekawa kim oni są i dlaczego wszystkie nienaturalne zjawiska tak bardzo ich obchodzą..
Powrót do góry Go down
http://when-thenightisfalling.tumblr.com
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 27

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

2x12 Master Plan Empty
PisanieTemat: Re: 2x12 Master Plan   2x12 Master Plan Icon_minitime16/8/2012, 18:26

Szeryf Stiliński bardzo poruszył mnie tym zamartwianiem się o syna. Teraz było widać jego uczucia, że on go kocha.
Trener tak samo jakiś wzruszony, poruszony czy coś, tak przemawiał do Scotta, że aż mnie to zdziwiło. Wink
Och, Stiles! Dlaczego zawsze musisz się pakować w kłopoty? Biedaczek. Wanna hug you! 2x12 Master Plan 1844036096 Z chęcią bym to zrobiła. Przez cały odcinek czekałam, aż przerażona, roztrzęsiona Lydia wpadnie mu w ramiona i się wypłacze, a ona nic!
Bardzo podobała mi się postawa Chrisa. W końcu dostrzegł, jak bardzo Gerard jest groźny i dobrze, że postanowił przyłączyć się do Scotta. Jestem z niego taka dumna. cheers
A jednak matka Scotta jest na tyle dzielna i ma silną psychikę, by działać razem z synem i innymi wilkołakami, choć nie spodziewałam się tego po niej. Tej sytuacji nie przewidziałam Razz. Ale świetnie ją podsumował Peter, który coraz bardziej mi się podoba. Tym razem to on rozładowywał atmosferę podczas odcinka, tylko zastanawiam się, jak długo ta sielanka z nim będzie trwała? Słusznie zauważył Scott w jednej z moich ulubionych scen:
Cytat :
Isaac: Kim on jest?
Scott: To Peter, wujek Dereka. Jakiś czas temu próbował zabić nas wszystkich. Podpaliliśmy go, a Derek rozerwał mu gardło.
Peter: Cześć.
Isaac: Dobrze wiedzieć.
Cóż za wartka akcja, ze znakomitymi zwrotami. Ale zawiodłam się na jednym: Jacksonie. Więź jego z Lydią jest na tyle silna, że związek Stilesa z Lydią jest równy 0. Poza tym, miał umrzeć, a tu na końcu ożył jako wilkołak. I nagle był taki delikatny i bezbronny, zupełnie jak nie on. Ta historia zmieni jego nastawienie do życia?
Mam nadzieję, że Allison nie straci swojej pasji do zabijania wilkołaków (ale przestanie polować na swoich znajomych, no!) i uważam, że w 3 sezonie będzie towarzyszyć ojcu w rozprawianiu się z potężną an Alpha pack. Dobrze, że zrobili przerwę od siebie, byle tylko ona nie straciła uczucia do Scotta. Bo po nim widać, że on tak łatwo się nie podda i nadal będzie ją kochać. (Choć co to by było, gdyby właśnie on się w kimś innym zakochał Surprised . Taa, nie da rady)
Zakończyło się to dość sielankowo, ale już wiadomo, że motywem przewodnim będzie nowa paczka Alph w Beacon Hills oraz prawdopodobnie dowiemy się, kim tak naprawdę jest weterynarz i jego... siostra? A, no i oczywiście, Jackson w ciele wilkołaka, choć myślę, że szybko połapie się, co i jak, i że będzie sprawiał jakieś małe kłopoty.
Więc nie pozostaje nic innego, jak czekać na sezon 3, mam nadzieję, że poszerzony o 24 odcinki Smile
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

2x12 Master Plan Empty
PisanieTemat: Re: 2x12 Master Plan   2x12 Master Plan Icon_minitime18/8/2012, 15:01

Nie spodobał mi się ten finałowy odcinek. Nie wiem czemu, coś w nim nie gra. I to zakończenie, trochę sielankowe, oprócz tego, co spotkało Ericę i Boyda. Ale... miał ktoś umrzeć no. xd I nikt nie umarł. Poza tym... wiele zaskoczeń, wiele niewyjaśnionych spraw i zbyt dużo czekania na następny odcinek. Spodobała mi się postać Chrisa i Petera. No i zakumplowanie się Isaaca ze Scottem. To takie fajne. ;>
A Gerard... Własną wnuczkę chciał zabić w zamian za życie, to straszne. Ale Scott miał plan i to zawsze niezawodny.
Ogólnie odcinek niósł jakieś przesłanie siły miłości, jak na mój gust. I to... było naprawdę wielkie.
Ciężko mi się skupić, jestem świeżo po oglądnięciu dwóch odcinków pod rząd.
Powrót do góry Go down
jeffster85
Wtajemniczony
Wtajemniczony
jeffster85


Liczba postów : 126
Punkty : 112
Join date : 17/01/2013
Age : 38
Skąd : Łódź

2x12 Master Plan Empty
PisanieTemat: Re: 2x12 Master Plan   2x12 Master Plan Icon_minitime12/3/2013, 14:03

Serio nie ma w tym serialu ani jednego odcinka który by zasługiwał na mniej niż 10 więc żeby nie odstępować od tradycji 10/10
Szeryf martwiący się o Stilesa to było przeurocze, a później ich przywitanie, aż mi łzy poleciały. W jaki sposób Lydia dalej ma klucz Jacksona? Przecież parę ładnych odcinków temu zdejmowała go z szyi i mu oddawała... Przyszła do Stilesa ^^ Co się do jasnej ciasnej jeszcze dzieję z Jacksonem...? Przecież chyba powinien być martwy... a może przechodzi jakąś transformację? Hahaha mina Scotta na widok Petera bezcenna. Zachowanie Allison ani trochę mi się nie podoba... zaślepia ją zemsta i nie myśli o nikim ani o niczym innym. Widać że Chris jest przeciwny jej zachowaniu jak i zachowaniu Gerarda i bardzo dobrze, chociaż jeden myślący. Widzieć przerażenie w oczach Petera... nie codzienny widok, ale do twarzy mu. Rozmowa Stilesa z Lydią ❤ szkoda tylko że wyszła grrr i polazła jeszcze szukać Jacksona... kobieto masz takiego fajnego chłopaka obok to bierz się za niego a nie w kulki se lecisz.
Gerard Ty już mi nawet słów brakuje żeby Cię opisać a nie chcę bluźnić... Mam nadzieję że zdechniesz w męczarniach, zabiłbyś Allison i Chrisa? Byle tylko żyć, Ty gnido, Ty mendo, Ty gadzie... grrrrrr nienawidzę go.
Rozumiem że nie da się przestać kochać ot tak... ale Lydia nooooo... i jakim cudem Jackson dalej żyje? Teraz jest wilkołakiem? Stado Alf nadchodzi.... 3 sezon będzie świetny już się nie mogę doczekać. Allison po co zrywałaś ze Scottem? Przecież to jest oczywiste że do siebie wrócicie jeszcze.
Stiles dalej stara się o Lydie i trzymam za nich kciuki.
Powrót do góry Go down
Bexy
Ugryziony
Ugryziony
Bexy


Liczba postów : 449
Punkty : 4
Join date : 07/07/2013
Age : 29
Skąd : Bon Temps

2x12 Master Plan Empty
PisanieTemat: Re: 2x12 Master Plan   2x12 Master Plan Icon_minitime13/7/2013, 14:50

O Mamusiu, co za odcinek! Ile się działo... nawet nie wiem od czego zacząć.
Najbardziej się cieszę, że nareszcie pozbyli się Gerarda. Co za szuja -,- A ten tekst o tym, że zabiłby własnego syna, żeby ratować siebie... Ani trochę nie było mi go szkoda. Jak dla mnie to potwór, a nie człowiek. A dodatku tak zmanipulował Alison (jak wcześniej Kate), że ta zmieniła się nie do poznania. Aż przestałam ją lubić, ale mam nadzieję, że to się zmieni w trzecim sezonie, bo wcześniej ją bardzo lubiłam.
Scott - odwołuje to co o nim wcześniej pisałam; okazało się, że niby był podwójnym agentem, ale nie zdradził Dereka. Po prostu miał swój własny plan i to było epickie Smile
Scena Jacksona i Lydii rzeczywiście była bardzo ładna i wzruszająca. Wolałabym ją ze Stilesem, ale poleciały mi łezki, kiedy dała mu ten klucz, a potem powiedziała, że nadal go kocha. Taki Jackson nie zasługuje na Lydię - nie lubię go -,- Ale cieszę się, że już nie jest Kanimą, chociaż tyle. Ciekawa jestem jaki będzie jako wilkołak. Jakoś tego na razie nie widzę, no ale zobaczymy.
Peter był świetny w tym odcinku, zresztą jak w każdym. Uwielbiam go.
Nie ogarniam o co chodzi z tym Alanem i tą psycholożką. Dziwnie to wyglądało... Nie wiem co myśleć.
A ta wataha alf to kolejne WTF?! Same alfy w stadzie? Jakoś dziwnie, no ale zobaczymy, co z tego wyniknie.
Powrót do góry Go down
http://sexybexy19.tumblr.com/
kalii
Stały Bywalec
Stały Bywalec
kalii


Liczba postów : 92
Punkty : 30
Join date : 18/01/2016

2x12 Master Plan Empty
PisanieTemat: Re: 2x12 Master Plan   2x12 Master Plan Icon_minitime20/2/2016, 03:33

10 Cudowny odcinek w którym było pełno emocji.Bardzo mi się podobała postawa Chrisa że w końcu zobaczył prawdziwą twarz Gerarda i postanowił pomóc Scottowi i Derekowi .Sceny w szatni Isaack "kto to?" Scott "Piter wujek Dereka,próbował nas zabić więc Derek poderżnoł mu gardło"  Isaac "dobrze wiedzieć" Laughing padłam. Walka Dereka,Scotta i Isaaca z kanimą fajne.Gerard wyjawiający swoje prawdziwe zamiary to było na pewno niespodziewane.Moment kiedy Gerarda spotyka ostre rozczarowanie bo jego ciało odrzuca przemianę Laughing piękne zasłużył sobie na taką kare.Scena z Lidią i Jacksonem bardzo wzruszająca,Jackson w końcu pokazał trochę swojego serca i moment kiedy Lidia mówi że dalej kocha Jacksona,szkoda w tym wszystkim Stilesa który patrząc na to bardzo cierpiał. Scott I love you Allison piękna scena pomimo tego że to scena zerwania. Końcówka i motyw ze stadem Alf bardzo ciekawie i fajnie się zapowiada Very Happy Ogólnie cały sezon 2 był znakomity.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





2x12 Master Plan Empty
PisanieTemat: Re: 2x12 Master Plan   2x12 Master Plan Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
2x12 Master Plan
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Master Plan [2x12]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Odcinki :: Sezon 2-
Skocz do: