Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 2x08 Raving

Go down 
+3
Cthulu
Chandra
paos
7 posters

Ocena odcinka
1
2x08 Raving Vote_lcap0%2x08 Raving Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2
2x08 Raving Vote_lcap0%2x08 Raving Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3
2x08 Raving Vote_lcap0%2x08 Raving Vote_rcap
 0% [ 0 ]
4
2x08 Raving Vote_lcap0%2x08 Raving Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5
2x08 Raving Vote_lcap0%2x08 Raving Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6
2x08 Raving Vote_lcap0%2x08 Raving Vote_rcap
 0% [ 0 ]
7
2x08 Raving Vote_lcap0%2x08 Raving Vote_rcap
 0% [ 0 ]
8
2x08 Raving Vote_lcap10%2x08 Raving Vote_rcap
 10% [ 1 ]
9
2x08 Raving Vote_lcap20%2x08 Raving Vote_rcap
 20% [ 2 ]
10
2x08 Raving Vote_lcap70%2x08 Raving Vote_rcap
 70% [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 10
 

AutorWiadomość
paos
Wilkołak
Wilkołak
paos


Liczba postów : 1302
Punkty : 3
Join date : 22/06/2012
Age : 28
Skąd : Suwałki

2x08 Raving Empty
PisanieTemat: 2x08 Raving   2x08 Raving Icon_minitime17/7/2012, 08:31

Opinia i ocena odcinka
Powrót do góry Go down
Chandra
Wilczy tłumacz
Wilczy tłumacz
Chandra


Liczba postów : 65
Punkty : 1
Join date : 24/06/2012

2x08 Raving Empty
PisanieTemat: Re: 2x08 Raving   2x08 Raving Icon_minitime17/7/2012, 16:21

Bardzo podobał mi się ten odcinek. Nareszcie ujrzałam dawne oblicze Dereka. Był taki jak dawniej. Uratował Scotta i ogólnie mu pomagał. Zaczynam lubić Issaca i Ercie, fajnie by było, gdyby była ze Stilesem. Końcówka była trochę smutna. Nienawidziłam matki Alison, bo była jakaś szajbnięta, ale było mi szkoda jej ojca. Traci każdą kobietę, na której mu zależy. Jako jedynego lubię go z tych wszystkich łowców.
Odcinek oceniam na 10.
Powrót do góry Go down
Cthulu
Zaatakowany
Zaatakowany
Cthulu


Liczba postów : 249
Punkty : 0
Join date : 28/06/2012

2x08 Raving Empty
PisanieTemat: Re: 2x08 Raving   2x08 Raving Icon_minitime17/7/2012, 19:43

Generalnie najlepszy jak dotąd odcinek z całej serii , bardzo mi się to podoba z względu iż z odcinka na odcinek jest coraz lepiej.Przyjemnym zaskoczeniem okazało się że pani psycholog jest córką bądz siostrą veta.Jeżeli chodzi o resztę mój poprzednik wymienił a po co pisac 2 razy to samo .
Powrót do góry Go down
evans.
Omega
Omega
evans.


Liczba postów : 253
Punkty : 8
Join date : 09/05/2012
Age : 31

2x08 Raving Empty
PisanieTemat: Re: 2x08 Raving   2x08 Raving Icon_minitime17/7/2012, 21:42

Dobra,może i pisałam już kilkukrotnie,że jakiś odcinek jest najlepszym tego sezonu no i tym razem też muszę to przyznać. Jak na 8 odcinków ten bije wszystkie inne na łeb na szyje.
Praktycznie przez cały odcinek siedziałam z wytrzeszczem oczu i lekko rozchylonymi ustami i do tej pory mam wypieki na twarzy od ekscytacji. Działo się, oj działo. Sporo było materiału i wszystko na najwyższym poziomie.
Każdy odcinek mnie zaskakuje, ale twórcy przeszli samych siebie i jak mi Klaudia napisała
Cytat :
kocham twórców serialu za to co zrobili w tym odcinku
dokładnie : )
W tej ostatniej scenie, gdzie matka Allison leży w ramionach męża i umiera (?) jest mi bardziej szkoda pana Argenta niż pani Argentowej. W sumie, cieszyłabym się jakby jej już nie było, bo to co chciała zrobić Scottowi, na prawdę zasługuję na ukaranie ; p
Stiles jest genialny. Zawsze był i teraz też nie jest inaczej. Ten moment z tym proszkiem.. Faajnie,fajnie.
Jak wcześniej było mówione,że nikt nie ufa nikomu. ale na ratunek sobie przychodzą. Lubię to. Podobała mi się scena w której Isaac i Erica wchodzą na tą imprezę. No i ogólnie ciesze się,że nie było Lydii bo by jeszcze było niepotrzebnie więcej dramatów.
No i jest mały wątek kryminalny! Podoba mnie się, oj podoba : D
Cytat :
.Przyjemnym zaskoczeniem okazało się że pani psycholog jest córką bądz siostrą veta.
ja też odniosłam takie wrażenie. i mam nadzieję,że w tym sezonie wątek weterynarza nam trochę rozjaśnią bo chce wiedzieć, skąd on to wszystko wie i kim/czym on jest. Trzymają nas w takiej niepewności a w końcu się okażę,że za tym się nie kryje żadna głębsza tajemnica.. : /
I zastanawia mnie jeszcze jeden fakt: skoro ta psycholożka jest taka zorientowana w temacie to czy specjalnie złe tłumaczenie podała Allison a jak tak to po kiego groma..?

edit:
Spoiler:
Powrót do góry Go down
http://fuckyeahtv.tumblr.com
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 27

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

2x08 Raving Empty
PisanieTemat: Re: 2x08 Raving   2x08 Raving Icon_minitime18/7/2012, 21:02

Świetny odcinek, jak zawsze zresztą. Smile
Dużo się działo, aż trudno mi to wszystko przetrawić. Wink
Matka Allison - pani Argent - bleee. Kurde, wiedziałam, że na kogoś to wypadnie, raz przeszło mi przez głowę, że na nią, ale od razu ten pomysł odrzuciłam, bo ona jest po prostu okropna. Pewnie nie będzie chciała żyć, a Chris będzie chciał pomścić żonkę. Neutral Czyli teraz Derek i Scott będą mieć jeszcze bardziej rozwalone życie, bo jakżeby inaczej. Neutral
Podobały mi się sceny rozgrywane w klubie. Erica - jak było wiadomo - przeżyła i wygląda świetnie. Jakoś coraz bardziej zaczynam lubić tą wilkołaczą paczkę.
W odcinkach coraz częściej pojawia się weterynarz. Intrygująca postać, dobrze, że producenci ograniczają wiadomości, bo jak na jeden odcinek, to i tak otrzymaliśmy wiele ciekawych informacji, które trzeba rozważyć. Wink

Cytat :
Isaac: Więc kim jesteś? Jakimś czarodziejem?
Dr. Deaton: Nie. Jestem weterynarzem.
Ta scena jakoś tak trochę rozbroiła atmosferę.

W tym odcinku odczuwałam (oprócz normalnych emocji podczas oglądania tego serialu) smutek. Na początku pan Stiliński... Zwolniono go z pracy przez zachowanie Stilesa. Biedak, co on teraz będzie robił? :/ Prawdopodobnie prowadził śledztwo na własną rękę, przez co narażałby się na niebezpieczeństwo.
Allison - ona nie ma łatwego życia. Tata ją straszy, przesłuchuje, dziadek jeszcze gorszy, a mama chciała zabić jej chłopaka. W dodatku Scott na nią nakrzyczał, choć przecież nie mogła nic zrobić - nie miała wyjścia.
Później Scott, torturowany przez psychiczną panią Argent. Ta jego bezradność... A potem mój dzielny bohater przyszedł z pomocą i nie było już tak źle. :Rolling Eyes:
No i na końcu tzw. "śmierć" Victorii. Ale wtedy jedynie żal mi było Chrisa, o czym wspomniałam już wyżej.
A przy tym oprawa dźwiękowa znakomita. Smile
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

2x08 Raving Empty
PisanieTemat: Re: 2x08 Raving   2x08 Raving Icon_minitime19/7/2012, 21:25

Spoiler:

Wielka szoda. -.-
Odcinek również mi się niesamowicie podobał. Szkoda mi tej dziewczyny, którą zabił Jackson, cóż do końca wierzyłam, że jednak mu się nie uda. Niestety przez panią Argent wszytko się popsuło. Derek tym razem okazał się niezwykłym przyjacielem Wink. Okazał serce w końcu. Poza tym jest bardzo rozbrajający. Very Happy Zaczynam lubić Issaca, szczególnie po tym odcinku. Najlepsza scena z nim? W szatni, jak odbierał bilety dwóm kolegom z drużyny. Haha. I ten tekst Stilesa: "Uuu będzie siniak". No i kurczę, chłopak (Issac) miał ciężko za "zwyczajnego" życia - ojciec terrorysta i w ogóle. W sumie to nie jest taki zły.
Więcej już nie będę się powtarzać. Zgadzam się z opiniami powyżej. ;]
Powrót do góry Go down
jeffster85
Wtajemniczony
Wtajemniczony
jeffster85


Liczba postów : 126
Punkty : 112
Join date : 17/01/2013
Age : 38
Skąd : Łódź

2x08 Raving Empty
PisanieTemat: Re: 2x08 Raving   2x08 Raving Icon_minitime11/3/2013, 17:20

Do oceny odcinka w ankiecie powinny być same 10 Razz
10/10
Wszystkie ofiary chodziły do tej samej klasy, miały tego samego nauczyciela czyli naszego "ulubionego" pana od chemii, Ciekawe z kim zacznie spotykać się Scott... Allison ma "randkę" z Mattem. Wzrok tej mamuśki jest przerażający, jakby mógł zabijać to wszyscy by byli martwi już a zwłaszcza Scott. Wszyscy mają plan...tylko szkoda że siebie nawzajem nie wtajemniczyli tak tak wiem nie mogli albo nie chcieli, ciężko stwierdzić.
Hahahaha dobrze Ci tak małpo teraz będziesz tym czego tak bardzo nienawidziłaś.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





2x08 Raving Empty
PisanieTemat: Re: 2x08 Raving   2x08 Raving Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
2x08 Raving
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Promo 2.08 "Raving"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Odcinki :: Sezon 2-
Skocz do: