Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 2x07 Restraint

Go down 
+5
Cthulu
szmaercia
Annie
evans.
Klaudyś
9 posters

Ocena odcinka
1
2x07 Restraint Vote_lcap0%2x07 Restraint Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2
2x07 Restraint Vote_lcap0%2x07 Restraint Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3
2x07 Restraint Vote_lcap8%2x07 Restraint Vote_rcap
 8% [ 1 ]
4
2x07 Restraint Vote_lcap0%2x07 Restraint Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5
2x07 Restraint Vote_lcap0%2x07 Restraint Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6
2x07 Restraint Vote_lcap0%2x07 Restraint Vote_rcap
 0% [ 0 ]
7
2x07 Restraint Vote_lcap0%2x07 Restraint Vote_rcap
 0% [ 0 ]
8
2x07 Restraint Vote_lcap0%2x07 Restraint Vote_rcap
 0% [ 0 ]
9
2x07 Restraint Vote_lcap17%2x07 Restraint Vote_rcap
 17% [ 2 ]
10
2x07 Restraint Vote_lcap75%2x07 Restraint Vote_rcap
 75% [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 12
 

AutorWiadomość
Klaudyś
Alpha
Alpha
Klaudyś


Liczba postów : 236
Punkty : 53
Join date : 03/05/2012
Age : 32

2x07 Restraint Empty
PisanieTemat: 2x07 Restraint   2x07 Restraint Icon_minitime10/7/2012, 13:11

Opinia i ocena odcinka
Powrót do góry Go down
https://teenwolf.forumpolish.com
evans.
Omega
Omega
evans.


Liczba postów : 253
Punkty : 8
Join date : 09/05/2012
Age : 31

2x07 Restraint Empty
PisanieTemat: Re: 2x07 Restraint   2x07 Restraint Icon_minitime10/7/2012, 21:53

FAK, na razie tyle powiem musze ogarnąć.
Nauczyciel chemii......... i wgl niektóre elementy (te z Lydią) są jak z pogranicza horroru psychologicznego.
Potem ogarnę mą wypowiedź : )
Powrót do góry Go down
http://fuckyeahtv.tumblr.com
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

2x07 Restraint Empty
PisanieTemat: Re: 2x07 Restraint   2x07 Restraint Icon_minitime11/7/2012, 13:37

mockingjay_ napisał:
FAK, na razie tyle powiem musze ogarnąć.
Nauczyciel chemii......... i wgl niektóre elementy (te z Lydią) są jak z pogranicza horroru psychologicznego.
Potem ogarnę mą wypowiedź : )

Dobrze to ujęłaś! :D Według mnie ten odcinek był najlepszy z drugiego sezonu. To co się tam działo, cała ta akcja i... Wszystko. Też podejrzewam, że ten Matt ma coś wspólnego z Jacksonem albo może po prostu za bardzo wciska nos w nieswoje sprawy. Najbardziej żal mi Lydii, jaki będzie ten plan B? Osz, rany. Ciężko mi się czeka tydzień na kolejny odcinek :D Mogłabym cały sezon w noc ogarnąć. :)
Powrót do góry Go down
szmaercia
Wtajemniczony
Wtajemniczony
szmaercia


Liczba postów : 176
Punkty : 0
Join date : 25/06/2012
Age : 25
Skąd : Małopolska

2x07 Restraint Empty
PisanieTemat: Re: 2x07 Restraint   2x07 Restraint Icon_minitime12/7/2012, 11:29

O mój boże! To było po prostu WOW! Gostek od chemii!? Nie no nie mogę uwierzyć. Może tylko znowu starają się zrzucić podejrzenia? Może mu ktoś po prostu auto zwędził? Nie wiem, zobaczymy. I podoba mi się strasznie co zrobili z Ericą i Stilesem. Podobają mi się razem oby rozwinęli coś w tym kierunku bo to by było naprawdę fajne i ciekawe. Teraz już się nawet nie łudzę, że Lydia będzie z Stilesem więc Erica będzie idealna. Wink
Wkurza mnie ten kolo z aparatem. Ten co zarywa do Allison, nie pamiętam nawet jak gostek ma na imię. Laughing Niech się od niej odczepi bo mam go dość. Mad Zgadzam się w 100% z Stilesem. Też go nie lubię..
Teraz jak mniemam będą kłótnie pomiędzy Allison i Scottem. To, że Scott dołączył do stada Dereka. Allison będzie pewnie gryzło to co powiedział Jackson kiedy był pod wpływem kanemowego stylu życia, że w końcu McCall dołączy do ekipy Dereka i następnym celem będzie ona. Nie chcę żeby znowu się rozstali... Crying or Very sad
A te sceny z Lydią. Wow, na razie nie do końca to ogarniam ale nie chcę żeby była czyjąś marionetką tak jak Jackson. Ją za bardzo lubię.. Ciekawe o co chodziło z tą rodzinką w przyczepie. Było to wstawione od tak żeby widzowie widzieli, że Jackson w dalszym ciągu zabija czy też może ma to jakieś głębsze dno? Mi się wydaje, że ten Pan kanemy czyli prawdopodobny gostek od chemii załatwia sobie nową kanemę. Tak jak u Jacksona... jego rodzice zginęli, a ten został wyjęty cesarskim cięciem. To dziecko, tej kobiety którą udusił też pewnie tak z nim zrobią. Przypadek?
Odcinek miał mnóstwo śmiesznych momentów dzięki Stilesowi ( ❤ ), naprawdę mi się podobał. Ciekawa jestem co będzie dalej.. Wink
Wybaczcie, że tak to dziwnie wszystko napisałam ale dopiero co obejrzałam odcinek (wcześniej nie miałam za bardzo kiedy Crying or Very sad ) i dalej jestem meeeeeeeeega podekscytowana! Razz
Powrót do góry Go down
Cthulu
Zaatakowany
Zaatakowany
Cthulu


Liczba postów : 249
Punkty : 0
Join date : 28/06/2012

2x07 Restraint Empty
PisanieTemat: Re: 2x07 Restraint   2x07 Restraint Icon_minitime12/7/2012, 16:43

Nie będę się rozwarstwiał jak osoby wyżej powiem lakonicznie.
Dobry odcinek ,najlepszy jak dotąd czekam na więcej takich.
Powrót do góry Go down
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 27

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

2x07 Restraint Empty
PisanieTemat: Re: 2x07 Restraint   2x07 Restraint Icon_minitime12/7/2012, 20:40

Dopiero go obejrzałam i... jestem pod wrażeniem.
Bardzo podobała mi się ta dynamiczna akcja, rozciągnięta na cały odcinek. Każdy fragment był ekscytujący i intrygujący, więc w ogóle nie odczułam nudy (a kiedy ją tracę przy TW?! Laughing ).
Każdy odcinek staje się najlepszym odcinkiem sezonu, wysoko podnoszą sobie poprzeczkę. Oby trzymali taki poziom do końca. Wink
Jeśli chodzi o fabułę;
Jackson - od zawsze nie przepadałam za nim, straszna postać. Choć właśnie przez to, że robi takie przerażająco-irytujące wrażenie, czyni z niego znakomity charakter. Brawa dla Coltona za wykreowanie tak niezwykłej postaci. Stara się chłopak - i to widać. Wink
Zaskoczenie wyznaniem Ericki. szok Rzeczywiście, Erica + Stiles = całkiem fajna para. Jakoś od zawsze tę dziewczynę lubiłam i żal mi będzie, kiedy umrze (czy tam coś). Sad
Kolejnym zaskoczeniem jest Lydia. Ciekawe, w jakim kierunku rozwinie się jej postać. Neutral Ją też lubię, a moim zdaniem ta postać nie jest jeszcze do końca "wyczerpana". Myślę, że producenci dadzą jeszcze Holland pole do popisu. Wink
Scott w tym odcinku chyba najczęściej obrywał, niż kiedykolwiek. :/ Przynajmniej takie odniosłam wrażenie (albo dawno nie oglądałam poprzednich odc Wink ). Poza tym, dlaczego zawsze musi mieć tyle problemów?
Ach, jeszcze tylko kilka dni do następnego Wink
Powrót do góry Go down
definicja55
Gość
Gość
definicja55


Liczba postów : 11
Punkty : 3
Join date : 09/06/2012
Age : 26
Skąd : Łódź

2x07 Restraint Empty
PisanieTemat: Re: 2x07 Restraint   2x07 Restraint Icon_minitime20/7/2012, 15:28

Ja uważam , że Stiles powinien być z ta blondyną Eriką , ładnie razem wyglądają. Jeśli chodzi o Jacksona to wydaje mi się że jego panem może być dziadek Allison albo facet od chemii (źle mu z oczu patrzy).Ogólnie rzecz biorąc serial bardzo dobrze trzyma poziom... OBY TAK DALEJ Very Happy

Ciekawi mnie również ten "Plan B"- Dżizes co to może być.....Pewnie morderczy i siejący grozę plan opanowania świata Laughing
Powrót do góry Go down
jeffster85
Wtajemniczony
Wtajemniczony
jeffster85


Liczba postów : 126
Punkty : 112
Join date : 17/01/2013
Age : 38
Skąd : Łódź

2x07 Restraint Empty
PisanieTemat: Re: 2x07 Restraint   2x07 Restraint Icon_minitime11/3/2013, 15:39

10/10
Już coraz wymyślniejsze sposoby porozumiewania się mają przez to że te głupie kamerki są. Fuuuuuujjjjjjj okropne było z tym wężem.
Nieźle szalejesz Scott xD z 12 paka został Ci tylko 1 2x07 Restraint 3903988859 xD
Pan od chemii jest baaardzo podejrzany...
Ty koleś od zdjęć odczep się od Allison ona ma Scotta i Ty gościu od kwiatków itd odczep się od Lydii ona ma Stilesa Razz
No nie moge... czyli Peter naprawdę żyje i Lydia nie zwariowała... a może to ja już zaczynam wariować? Coraz lepsze te odcinki są. Boję się co będzie w 3 sezonie.
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

2x07 Restraint Empty
PisanieTemat: Re: 2x07 Restraint   2x07 Restraint Icon_minitime3/6/2013, 15:24

Uwielbiam ten odcinek.
W ogóle uwielbiam wszystkie odcinki Razz Nigdy nie patrzyłem ''ile zostało do końca'', zawsze sądziłem że odcinki trwają może z 10 minut Razz

-Rozwaliła mnie scena, kiedy Jackson 'jadł' tego węża, a on potem mu przez oko wychodził, masakra !
- Bójka Scotta z Jacksonem, tyle akcji w jednym momencie, Boże, jaki ja byłem tym zadżumiony, ta muza w tle, podobało mi się to że Jackson skopał tyłek Scottowi Razz Razz
-Moment kiedy Allison wchodzi do szatni, a tam nagi Jackson(pod wpływem Matta), ta ich rozmowa, a potem jak on się ocknął, i to zdziwienie że ma przed sobą Allison, jego strach.... zawsze mu współczułem Razz
- Momenty Erica+Stiles, jej wyznania, i potem ten moment ''byłbyś dobrym batmanem'', fajna dziewczyna z niej jest Wink
-Cała akcja w bibliotece !!!
-Lydia, MASAKRA przez duże ''Ó'' xD Świetnie to zrobili.

10/10

Powrót do góry Go down
Sponsored content





2x07 Restraint Empty
PisanieTemat: Re: 2x07 Restraint   2x07 Restraint Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
2x07 Restraint
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Promo 2x07 "Restraint"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Odcinki :: Sezon 2-
Skocz do: