Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 2x06 Frenemy

Go down 
5 posters

Ocena odcinka
1
2x06 Frenemy  Vote_lcap0%2x06 Frenemy  Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2
2x06 Frenemy  Vote_lcap10%2x06 Frenemy  Vote_rcap
 10% [ 1 ]
3
2x06 Frenemy  Vote_lcap0%2x06 Frenemy  Vote_rcap
 0% [ 0 ]
4
2x06 Frenemy  Vote_lcap0%2x06 Frenemy  Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5
2x06 Frenemy  Vote_lcap0%2x06 Frenemy  Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6
2x06 Frenemy  Vote_lcap0%2x06 Frenemy  Vote_rcap
 0% [ 0 ]
7
2x06 Frenemy  Vote_lcap20%2x06 Frenemy  Vote_rcap
 20% [ 2 ]
8
2x06 Frenemy  Vote_lcap10%2x06 Frenemy  Vote_rcap
 10% [ 1 ]
9
2x06 Frenemy  Vote_lcap20%2x06 Frenemy  Vote_rcap
 20% [ 2 ]
10
2x06 Frenemy  Vote_lcap40%2x06 Frenemy  Vote_rcap
 40% [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 10
 

AutorWiadomość
Klaudyś
Alpha
Alpha
Klaudyś


Liczba postów : 236
Punkty : 53
Join date : 03/05/2012
Age : 33

2x06 Frenemy  Empty
PisanieTemat: 2x06 Frenemy    2x06 Frenemy  Icon_minitime3/7/2012, 08:30

Opinia i ocena odcinka
Powrót do góry Go down
https://teenwolf.forumpolish.com
evans.
Omega
Omega
evans.


Liczba postów : 253
Punkty : 8
Join date : 09/05/2012
Age : 31

2x06 Frenemy  Empty
PisanieTemat: Re: 2x06 Frenemy    2x06 Frenemy  Icon_minitime3/7/2012, 12:22

Pierwsze co chce powiedzieć: Jackson ty ch*ju!
Było mi go szkoda nawet. Kiedy ta samotna łza spłynęła mu po poliku, kiedy Scott rozmawiał ze Stilesem i Ali. Sądziłam,że nie bd w stosunku do nich takim złamasem. No ale ta scena na komendzie :/ Mam nadzieję,że nie powiedział tego, co każdemu po zobaczeniu tej sceny przyszło namyśl. Że ich sprzedał.
Ale chciałabym zobaczyć reakcje ojca Stilesa jakby dowiedział się prawdy o wilkołactwie Scotta Very Happy
Kurdęęęę, scena Scott&Alison w samochodzie. kisiel haha, niagara.
Spoks, ten gostek nie jest przyjacielem tylko panem haaaaaaha. Normalnie jakby tak kanima była zwierzątkiem domowym.
Scena w klubie hahahaha, lałam ze stilesa i rumu z kolą bez rumu bo prowadzi i jak im jakiś kolo postawił driny hahahh lolollol.
Powrót do góry Go down
http://fuckyeahtv.tumblr.com
szmaercia
Wtajemniczony
Wtajemniczony
szmaercia


Liczba postów : 176
Punkty : 0
Join date : 25/06/2012
Age : 25
Skąd : Małopolska

2x06 Frenemy  Empty
PisanieTemat: Re: 2x06 Frenemy    2x06 Frenemy  Icon_minitime4/7/2012, 21:13

Serial dalej trzyma poziom co mi się bardzo podoba. Odcinek wymiata i chodź nie podobało mi się zachowania Jacksona to cała reszta była okej. Mam nadzieję, że Jackson ich nie sprzedał, że to oni go porwali. Gdy słyszał o czym rozmawia Stiles i Scott było mi go naprawdę szkoda. A teraz? Jak ich wydał to niech gnije sam ze swoim panem pupilek pieprz**y! Sam wie jakim jest zagrożeniem więc czemu tak postąpił? Samolubny idiota. I to właśnie z tym "panem" zamiast "przyjacielem" było szokujące. Wow. Mi się wydaje, że tym panem jest dziadek Allison. Mam takie dziwne wrażenie, nie wiem jak wy.
I ten chłopak co do Lydii zagadał. GRRRRR! Ładny jest ale niech się od niej odstosunkuje! Lydia ma być z Stilesem. Czy proszę o tak wiele? :p
No i szkoda mi było Lydii gdy ta powiedziała, że nigdy nie kochała tak mocno żadnego swojego chłopaka jak Allison kocha Scotta. Może tak pokochać Stilesa.. : D
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

2x06 Frenemy  Empty
PisanieTemat: Re: 2x06 Frenemy    2x06 Frenemy  Icon_minitime4/7/2012, 22:13

Odcinek ciekawy i trzymający w napięciu . Walka Dereka z Jacksonem jaszczurką wyglądała trochę jak gra w Tekkena ,ale i tak bardzo mi się podobało ^^ ciekawe kim jest koleś zarywający do Lydii, fakt ,że jest całkiem słodki ,ale zgadzam się z poprzedniczką ona w końcu zrozumie ,że Stiles będzie ją kochał tak jak Scott -Allison. Mam nadzieję ,że Jackson nie wydał chłopaków ,którzy poszli za nim ,aż do gej klubu (ahh sceny ze Stilesm) Moment gdy Scott mówił ,że Jackson nie ma nikogo kto powstrzymał by go przed morderstwem były smutne tak jak jego łza i słowa jego przybranego ojca ,że nigdy nie mówi "kocham Cię" Też dziadziunio wydaję mi się podejrzany co do "pana" ,ale może to znowu kolejny chwyt by nakierować nas na kogoś oczywistego : D
Nie wiem ,nie wiem ... : P
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
jeffster85
Wtajemniczony
Wtajemniczony
jeffster85


Liczba postów : 126
Punkty : 112
Join date : 17/01/2013
Age : 38
Skąd : Łódź

2x06 Frenemy  Empty
PisanieTemat: Re: 2x06 Frenemy    2x06 Frenemy  Icon_minitime11/3/2013, 14:16

10/10
Mogliby wszystko powiedzieć Lydii bo tak dziewczyna żyje w nieświadomości co moim zdaniem jest dla niej bardziej niebezpieczne od wiedzy. Walka Dereka i Jacksona boska po prostu. Chris z lekka oberwał, ale pewnie nic mu nie będzie. Dlaczego Jackson - Kemena zaatakował Danny'ego też?
Argentowie naprawdę wszędzie wlezą.... najpierw Gerard dyrektorem i inwigiluje wszystko przez kamery w szkole, teraz mamuśka nauczycielką... dajcie żyć młodym i się odwalcie. Ta łezka płynąca Jacksonowi po policzku... Allison i Scott w samochodzie 2x06 Frenemy  1426600735 Kto w takim razie kontroluje Jacksona??
Powrót do góry Go down
Sponsored content





2x06 Frenemy  Empty
PisanieTemat: Re: 2x06 Frenemy    2x06 Frenemy  Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
2x06 Frenemy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sneak Peek 2x06 "Frenemy"
» Promo Teen Wolf 2x06 "Frenemy"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Odcinki :: Sezon 2-
Skocz do: