Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia.

Go down 
+2
Lynette
Megi
6 posters
AutorWiadomość
Megi
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Megi


Liczba postów : 70
Punkty : 0
Join date : 08/06/2012
Skąd : Mazowsze

Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. Empty
PisanieTemat: Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia.   Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. Icon_minitime2/7/2012, 08:48

W 2004 r. Tyler Teen Wolf i Candice Vampire Diaries (Caroline Forbes) byli razem na premierze filmy The Terminal. Wygladali tak młodo !
A czy wiedzieliście ,że byli parą ?


Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. Tumblr_m65h3zAJjC1qj912do5_400


EDIT: Kilka zdjęć Tylera

Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. Tumblr_m60wiejGW11qdwrjzo1_500

Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. 600full-tyler-hoechlin

Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. 03~12

Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. 04~11

Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. 05~10

Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. 01~17

Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. Tumblr_lmi80nBeLU1qekqjk

Kod:
Nie pisze się posta pod postem.
EDIT by Lynette128
Powrót do góry Go down
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 27

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. Empty
PisanieTemat: Re: Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia.   Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. Icon_minitime12/7/2012, 21:04

Nie miałam pojęcia, że on ma prawie 25 lat! (ur. 1987-09-11)
Niezłe ciacho z niego Razz
Poza tym zaproponowano mu, by zagrał brata Edwarda z Twilight. Jednak musiał wybierać między dwoma prawdziwymi miłościami: aktorstwem a baseballem! I, oczywiście, wybrał swój ukochany sport. Zawsze chciał został profesjonalnym baseballistą. Pewnie dlatego, że dużo ćwiczy, ma taką świetną figurę. Razz
Powrót do góry Go down
Megi
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Megi


Liczba postów : 70
Punkty : 0
Join date : 08/06/2012
Skąd : Mazowsze

Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. Empty
PisanieTemat: Re: Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia.   Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. Icon_minitime12/7/2012, 22:37

YOUNG HOLLYWOOD 2011 - TEEN WOLF



nie wiedziałam gdzie to wrzucić a nie chciałam nowego tematu zakładać ...
A jeśli chodzi o T to mam nadzieję że TW będzie jego przepustką to dalszej kariery ...

Powrót do góry Go down
Izotka87
Odwiedzający
Odwiedzający
Izotka87


Liczba postów : 25
Punkty : 0
Join date : 30/11/2012
Age : 36

Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. Empty
PisanieTemat: Re: Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia.   Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. Icon_minitime9/12/2012, 19:51

a wiecie że grał w serialu 7 niebo? Kochałam ten serial mając 12-13 lat Very Happy
Powrót do góry Go down
SkylerDewclaw
Wtajemniczony
Wtajemniczony
SkylerDewclaw


Liczba postów : 154
Punkty : 0
Join date : 09/12/2012
Age : 30
Skąd : Nie z tego świata :)

Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. Empty
PisanieTemat: Re: Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia.   Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. Icon_minitime3/2/2013, 16:56

Tyler grał rolę w horrorze "Zemsta Niedźwiedzicy".
Horror moim zdaniem średniej klasy choć za nimi nie przepadam Smile W skrócie:
Grupa nastolatków wyjeżdża poza miasto w wypadku samochodowym zabijają niedźwiadka,a niedźwiedzica chce się na nich zemścić, znajdują zatrute chemikaliami jezioro czy tam staw, ktoś ginie, uciekają, wypadek - psuje się samochód, kolejny ginie, pułapka, zabijają niedźwiedzice i na koniec się wydaje, że już wszystko okay a tu nagle BAM niedźwiedzica powraca jednak giną. Koniec:) Krwawe sceny polegały na tym że na ekran wskakiwały na kilka sekund plamy krwi Very Happy Bardziej się śmiałam niż bałam na tym filmie, a oglądałam go z ciekawości gdyż wyczytałam, że grał w nim właśnie Hoechlin Smile Film można oglądnąć na YT :3
Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. 7190282.6
Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. 600full-grizzly-rage-screenshot
Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. Grizzly-Rage-syfys-maneater-series-9624915-400-592
Powrót do góry Go down
http://blackword-s.tumblr.com/
Stalia
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Stalia


Liczba postów : 74
Punkty : 2
Join date : 04/08/2014
Age : 27
Skąd : Racibórz

Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. Empty
PisanieTemat: Re: Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia.   Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. Icon_minitime15/8/2014, 17:14

Nie miałam pojęcia, że był z Candice  Surprised  Jacy młodzi byli , ale już wtedy z Tylera było ciacho ; ) Nie oglądałam nic innego z jego udziałem , więc na jego temat nie mam wyrobionego zdania .
Powrót do góry Go down
Densho
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Densho


Liczba postów : 99
Punkty : 18
Join date : 27/12/2014
Age : 31
Skąd : Śląsk

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. Empty
PisanieTemat: Re: Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia.   Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. Icon_minitime27/12/2014, 17:38

Awwww *_*
Matko jakie ciacho <3 Znalazłam cudne zdjęcie więc się podzielę... i gif do kolekcji ^^
Widziałam go w CSI ^^ Jak się dowiedziałam, że tak grał od razu wyszukałam ten odcinek.

Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. Tumblr_ne9r2oGIZN1r5cx63o1_500

Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. Tumblr_mc47z4BlQc1rx1vxr
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. Empty
PisanieTemat: Re: Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia.   Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Tyler Hoechlin - aktor - ciekawostki ,wiadomosci i zdjecia.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Tyler Posey - aktor - ciekawostki
» Dylan O'Brien - aktor - ciekawostki
» Colton Haynes - jako aktor - ciekawostki
» Comic con Paris 2012 - Tyler Hoechlin
» Tyler Hoechlin nie jest już w głównej obsadzie serialu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Postacie :: Derek Hale-
Skocz do: