Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dręczące nas pytania

Go down 
+16
Miray
BoginiSkarpety
Black Rebel
Mither
merllo
sinnerxx
ars_amandi
Paramore
Aid_than
milka03
Morgan
Solve
Mozbi
Mil
Cthulu
Chandra
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Dręczące nas pytania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 2 Icon_minitime17/2/2014, 15:04

Maciej nie spinaj się ;*
ars_amandi napisał:

A, moje pytanie xD
Demony, te Oni czy jak im tam - były wcześniej zdolne pokonać Voida. A Stiles wytarł nimi podłogę. Co jeśli to, co opętuje Stilesa, jest czymś znacznie potężniejszym? A ciemny kitsune jest w Allison? Bo, y'know, tylko ona i Stiles nie zostali oznaczeni, Japończyk dziwnie o niej wspomniał, może być foreshadowing, no i gdyby sprawdziło się to, że to ona ma umrzeć...

To jak dla mnie ma wielki sens *.* Jak tak teraz o tym myślę to faza Very Happy I wszystko wskakuje na swoją pozycję, fakt, że np. wyłączyła telefon gdy Stiles wszystkich potrzebował Razz
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Paramore
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Paramore


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 04/02/2014

Dręczące nas pytania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 2 Icon_minitime17/2/2014, 16:29

Jak już tak jesteśmy przy temacie Allison, to skąd te jej wiadomości po japońsku na telefonie? Idąc Waszym tropem to jakby "przeszłość" chce dać znać, że ona ma coś wspólnego z Nogitsune? (tu mam na myśli,że wcześniej opętany był członek Yakuzy, nie chodzi mi o obozy)
Powrót do góry Go down
Mither
Odwiedzający
Odwiedzający



Liczba postów : 38
Punkty : 4
Join date : 24/07/2013
Age : 30
Skąd : Kraków

Dręczące nas pytania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 2 Icon_minitime17/2/2014, 16:51

O tej wiadomości pewnie dowiemy się wkrótce lub nigdy się nie dowiemy, bo co jak co Fabuła w teen wolf często bywa nie logiczna Wink
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Dręczące nas pytania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 2 Icon_minitime17/2/2014, 17:59

Hahaha, co prawda, to prawda, jeśli chodzi o tę fabułę i Jeffa Laughing

Ale, hm, myślę, że do wiadomości się wróci, bo była dość ważna w świetle ogólnej akcji - z drugiej strony, Malia też Razz ..
Co do samego sensu, to coś było, że ta nazwa "Oak" jest powiązana z zakładem psychiatrycznym jakimś, tylko już nie pamiętam, co to dokładnie było.

W każdym razie, moja teoria na teraz wygląda tak :Rolling Eyes: - jest więcej, niż jeden Nogitsune (w końcu to po prostu zły kitsune xD). Zawsze mieliśmy dwóch Big Bads w sezonie (Peter i Kate; Matt i Gerard z Kanimą; Deucalion i Jennifer), a teraz, póki co, znamy tylko jednego - Stilesa. Co więc z drugim Dręczące nas pytania - Page 2 3932743711 ?
Uważam, że to Allison, bo, właśnie:
a) ta podejrzana japońska wiadomość, o której wspominaliście i nietypowe wyłączenie tel podczas poszukiwań Stilesa
b) jako jedyna nie została sprawdzona przez Oni (!)
c) Japończyk powiedział Chrisowi, że osobę opętaną przez demona trzeba zabić, nawet jeśli to byłaby jego własna córka. Foreshadowing?
d) tylko Stiles i Allison mieli drzwi w swoich halucynacjach. Allison miała te uchylone drzwiczki w prosektorium, które otworzyła na całą szerokość
e) jej cień! Wtedy, w 3x13, jak wychodziła z tej windy, to pojawiła się tam za nią jej własna postać z łukiem w ręku! A, jak wiemy, Nogitsune Stilesa też przybrał jego twarz i Stiles zmagał się z opętaniem od 3x13 ("When the door's not the door? When it's ajar")
f) halucynacje Allison były pełne przemocy, zawsze próbowała kogoś zabić w realu
g) w jej rodzinie już były psycho przypadki Razz . Wiem, że to niezwiązane, ale patrząc na Kate i Gerarda, ona nie ma dobrych genów Laughing
h) jeśli to faktycznie ona ma umrzeć na koniec sezonu, to miałoby sens ;/...
Powrót do góry Go down
merllo
Zaatakowany
Zaatakowany
merllo


Liczba postów : 215
Punkty : 1
Join date : 11/11/2013
Age : 33
Skąd : Kraków

Dręczące nas pytania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 2 Icon_minitime17/2/2014, 18:25

ars_amandi twoja teoria jest wielce prawdopodobna i naprawdę mnie przekonuje. Aż boje się pomyśleć że nasza gromadka będzie walczyła nie z jednym demonem (który swoją drogą jest ogromnie silny, zniszczył jednego z Oni podczas gdy zgraja wilkołaków nie dawała sobie z tym rady)
a z dwoma demonicznymi wrogami. Bryyyy... przechodzą mnie ciarki.

Co do moich osobistych przemyśleń z poprzedniego odcinka-> jakoś nie mogę zapomnieć o malunku panny Martin znajdującym się w pokoju Stilesa. Oczywiście wszyscy wiemy że Stiles był w niej zakochany i może by mnie to tak nie nurtowało gdyby nie ta karteczka na odwrocie ramki "Dla Lydii"
To przeciesz była jej praca ,więc powinno tam pisać tylko i wyłącznie jej imię jako znak autorstwa ,a tu to podejrzane słowo DLA.
Co myślicie? Czy to tylko ja mam zchizę? Very Happy
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Dręczące nas pytania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 2 Icon_minitime17/2/2014, 18:33

Dzięki Wink
A co do rysunku, to też masz rację, na Tumblrze ludzie również zwrócili na to uwagę. Może Stiles zamierzał jej to dać, bo podświadomie usiłować dać jej znać, że to, co się dzieje, jest dalej związane z Nemetonem, że Nemeton coś mu robi, że Oni stamtąd wyszli? W końcu w 3x13 to drzewo (pieniek Laughing ?) kilkukrotnie występowało w jego snach, a Lyds je rysowała w 3A...
Powrót do góry Go down
merllo
Zaatakowany
Zaatakowany
merllo


Liczba postów : 215
Punkty : 1
Join date : 11/11/2013
Age : 33
Skąd : Kraków

Dręczące nas pytania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 2 Icon_minitime17/2/2014, 18:54

Zważywszy na to że jest równie mądra i błyskotliwa co Stiles to logiczne że wskazówkę zostawił właśnie jej. Inni by pewnie doszli do prawdziwych wniosków po długim czasie. A w tym przypadku czas jest cenny.
Lyds-> nie zwróciła na razie uwagi na rysunek tylko przez poszukiwania Stilesa( zajmowała się tym by go odnaleźć )
Tak uważam Smile
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 29
Skąd : Fandom

Dręczące nas pytania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 2 Icon_minitime17/2/2014, 20:58

Ogólnie wszystko wydaje się sprowadzać do tamtej sprawy z Nemetonem, hm?
I symbol drzewa się powtarza, i symbol drzwi.
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Dręczące nas pytania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 2 Icon_minitime18/2/2014, 11:44

http://colethewolf.tumblr.com/post/77057180664/medieval-genius-theartfuljackdawkins
http://colethewolf.tumblr.com/post/77056898108/no-but-really
Dorzucam do mojej poprzedniostronicowej teorii o Allison, bo:
Spoiler:

I absolutnie uwielbiam ten fanart Dręczące nas pytania - Page 2 1426600735
Dręczące nas pytania - Page 2 Tumblr_n13jo7khIH1qctkklo1_500

Myślicie, że Allison będzie drugim Nogitsune??
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Dręczące nas pytania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 2 Icon_minitime19/2/2014, 16:51

Tak ! Autentycznie teraz myślę, że Allison jest drugim nogitsune ! Nie ma innej opcji, nie ma !

edit. tak to na 100% ona Wink Znaczy tak myślę, że skoro nie może być jednego nogitsune - kierując się słowami 'cienia' który cały czas mówił w liczbie mnogiej np. jeśli odpowiesz to może nie skrzywdziMY twoich bliskich czy coś - to tylko ona nie została dotknięta prze Oni ^^ No i wszystko się zgadza nawet te jej okna pod napięcie, co można skojarzyć z latającym drutem, porażeniem Isaaca i na magnetyzowanym kijem Very Happy
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 29
Skąd : Fandom

Dręczące nas pytania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 2 Icon_minitime19/2/2014, 17:48

Dla mnie Allison jest coraz bardziej podejrzana. Nie mogłam pozbyć się tego dziwnego uczucia, że coś jest nie tak, jak razem z Lyds poszły do Peter-fuckin'-sexy-not-only-an-uncle. Wydaje mi się, że to było coś więcej niż niechęć do Petera.
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Dręczące nas pytania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 2 Icon_minitime21/2/2014, 00:55

Mi też się tak wydaje, Allison jakby specjalnie chciała trzymać Petera z daleka od Lydii i jak najbardziej skrócić tę wizytę, zupełnie jakby bała się, że coś się wyda... Dręczące nas pytania - Page 2 3932743711

A wiecie, co mnie teraz najbardziej uderzyło? Skąd Stiles wiedział, że Scott zabrał ból od Isaaca, skoro Scott nic na ten temat nie wspomniał, a Stilesa przy nich nie było xDD?
Jedyna osoba, która o tym wiedziała, to właśnie Allison! Dowody się piętrzą, haha, jesteśmy jak detektywi Laughing

I dokładnie, na te okna pod napięciem była zwrócona szczególna uwaga, a teraz dodatkowo Allison miała taser elektryczny, zupełnie jak Kate, co specjalnie podkreślił Peter :Rolling Eyes: . I Stiles nawet nie miał w sumie kiedy przeciąć tego kabla ^^

EDIT.: http://teenwolftoday.tumblr.com/post/77266202545/startofsomething-larryfeelings
^ dobre spostrzeżenie z "THEY told me not to move" i zaskoczoną miną Nogitsune!Stilesa w scenie ze strzałą (kto posługuje się łukiem xD?), podczas gdy on raczej poszedłby po jakąś pułapkę na ziemi.
Ja myślę, że Stiles położył tę pułapkę na dzikie zwierzęta, ale Allison była jak "lol, nie, zrobimy to po mojemu, będzie więcej bólu", dlatego był taki zdziwiony, jak zobaczył koniec odczepionego łańcucha i w tym samym momencie śmignęła strzała :Rolling Eyes:
Powrót do góry Go down
merllo
Zaatakowany
Zaatakowany
merllo


Liczba postów : 215
Punkty : 1
Join date : 11/11/2013
Age : 33
Skąd : Kraków

Dręczące nas pytania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 2 Icon_minitime21/2/2014, 14:06

No rzeczywiście ,w końcu nie dowiedziały się niczego na temat Stilesa od wujaszka.
Po za tym jak już ars_amandi pisała tylko Allison wiedziała o tym że Scott zabrał bul od Isaaca. Następna poszlaka -> przespała poszukiwania Stilesa.
Ona również otworzyła drzwi w swojej mrocznej wizji i swego czasu próbowała zabić kilku przyjaciół w czasie swoich przywidzeń.
A na koniec ta dziwna wiadomość na jej telefonie.

To za dużo zbiegów okoliczności jak na zwykłe przypadki
Powrót do góry Go down
Paramore
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Paramore


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 04/02/2014

Dręczące nas pytania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 2 Icon_minitime21/2/2014, 20:44

A mnie dręczy to co powiedziała Kira w 3x19:
słowa Kiry:
Czy ten Nogitsune chce się zemścić za obrazę jaką było zabicie jego poprzedniego dawcę ciała? Tak samo dręczy mnie to, że Kira będąc Kitsune mówi Scottowi, że one są fałszywe.. Nogitsune Stiles ją popiera nawet werbalnie i niewerbalnie, dochodząc już do tego co mam na myśli - czy myślicie, że Scott tak na nią wpłynie jako True Alpha, że nagle jej nie odbije i nie będzie po ich stronie, czy za jakiś czas jednak coś jej Kitsune się nie spodoba i będzie się chciała odwdzięczyć pięknym za nadobne?
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Dręczące nas pytania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 2 Icon_minitime22/2/2014, 11:24

Hm... ja myślę, że Kirze głównie chodziło o to, że lisy są przedstawiane jako oszuści w każdej z historii, bo tak zawsze jest, to stereotyp Wink. No i nie tylko stereotyp, bo lisy faktycznie są chytre, a Nogitsune!Stiles to nam pięknie udowodnił w ostatnim odcinku, udając Stilesa i jednocześnie podkładając bomby i usiłując przeciąć Scotta na pół I love you

Ale tak, masz rację, że każdy kitsune może stać się nogitsune, gdy coś go do tego popchnie.
Jednak to taki sam przypadek, że druid/emisariusz może przejść na złą stronę i stać się Darach Wink.

Jeff raczej trzyma się tego, że dobry bohater pozostaje dobrym (w końcu samemu Stilesowi też nie odwaliło i nie ruszył na morderczy szał, jest jedynie opętany), nawet teraz usiłuje odkupić winy bliźniaków i włączyć ich do watahy Scotta, więc nie sądzę, by zrobił Kirę złą Smile. Zwłaszcza, że skoro bawił się pomysłem na spin-off z nią, a trudno zrobić głównego bohatera czarnym charakterem xD. Także spokojnie Wink. Kira mogłaby jedynie obrócić się przeciwko nim - znaczy, Stilesowi - chwilowo pod wpływem rodziców, jak Allison, gdy Gerard zrobił jej pranie mózgu
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Dręczące nas pytania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 2 Icon_minitime22/2/2014, 20:01

Odnośnie Allison to w promo była przestawiona z białym wilkiem, remember? Very Happy
A w ostatnim odcinku na początku co było pokazane?
Dręczące nas pytania - Page 2 Tumblr_n16saaOaSG1qm7xlio1_250
Przypadek? Very Happy
Może wilczek należał do starego Nogitsune [ mogło być powiedziane w odcinku więc jak coś to mogłam przegapić] Very Happy
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Dręczące nas pytania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 2 Icon_minitime25/2/2014, 21:14

Wiecie, co mnie w sumie rozbroiło/poruszyło?
Teraz była wielka akcja, że nikt nie ma kluczy do piwnicy i są jakieś niezwykłym-i-cudownym-i-wcale-nie-podejrzanym-sposobem-znane-Malii inne przejścia do niej przez oddział ze wzmożlonym rygorem, right?
Ale w 3x18, gdy szeryf szukał Stilesa, nie było żadnych problemów z zejściem tam i otworzeniem drzwi ;p
Może to wszystko, co wydarzyło się po tym zastrzyku w izolatce, było tylko halucynacjami? W końcu tak łatwo chyba się nie wybudza ze środka usypiającego, hm? Zwłaszcza ktoś wyczerpany brakiem snu. I Morrell cały czas ostrzegała go przed zaśnięciem..

EDIT.:
2 bardzo dobre mety, zwłaszcza 1, zerknijcie :Rolling Eyes:
http://omegamountainlionontheloose.tumblr.com/post/77802804748/we-all-know-that-this-picture-is-from-stiles
http://littlecofiegirl.tumblr.com/post/77823763200/im-taking-back-my-words-episode-20-was-very-well
(w razie czego mogę przetłumaczyć Wink)
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 29
Skąd : Fandom

Dręczące nas pytania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 2 Icon_minitime25/2/2014, 22:55

Uważam, że Malia jest tajemnicza i może być zła. Jakoś za dużo jest tych niewiadomych i podejrzanych w jej sytuacji. Właśnie jak rozwalali tą ścianę w piwnicy to stwierdziłam, ze lol ale chyba coś tu nie tak, prawda? Ponoć to Echo House, w którym dźwięki się niosą i wszystko słychać. Więc jak nagle pomimo tego, że rozwalili całą! ścianę, nikt nie ogarnął co oni tam knują?

I zauważyliście ten pakunek, z którym Malia wyszła z zakładu? To był cholerny miecz! Skąd go miała i dlaczego?

Morgan napisał:

Odnośnie Allison to w promo była przestawiona z białym wilkiem, remember? Very Happy
A w ostatnim odcinku na początku co było pokazane?

Faktycznie było. Sama bym tego nie zauważyła, ale pamiętam, że w zwiastunie siedzi i głaszcze leżącego na niej białego wilka.
Dręczące nas pytania - Page 2 Tumblr_mx7z1wfpWR1qcyol4o1_500

Dręczące nas pytania - Page 2 Tumblr_mx7z1wfpWR1qcyol4o2_500
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Dręczące nas pytania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 2 Icon_minitime26/2/2014, 04:18

http://fannishthings.tumblr.com/post/77822918807/ok-ive-just-finished-watching-the-whole
http://shipsanddip.tumblr.com/post/77805302625/nat-rewatches-echo-house-blow-by-blow-reactions
Chyba nikt już nie wierzy Malii Laughing

Cytat :
Właśnie jak rozwalali tą ścianę w piwnicy to stwierdziłam, ze lol ale chyba coś tu nie tak, prawda? Ponoć to Echo House, w którym dźwięki się niosą i wszystko słychać. Więc jak nagle pomimo tego, że rozwalili całą! ścianę, nikt nie ogarnął co oni tam knują?
Nawet bym się nie zdziwiła, gdyby to były halucynacje Stilesa, zwłaszcza, że Haldol to mocny lek, no i piwnica już raz była realistycznym miejscem jego snu. A mieliśmy też zastanawiająco powtórzoną lokalizację w szafce, jak w 3x13. Mogło powtórzyć i 3x18 Wink
Bo właśnie, nikt by nie usłyszał rozwalania ściany i tam nie przyszedł?? Powinno huczeć na cały psychiatryk.. Dręczące nas pytania - Page 2 3932743711
Trzymam kciuki za to wyjaśnienie, bo ten cały seks Malia/Stiles porusza tyle problemów, że to cała góra lodowa rzeczy, które były z nim nie tak ;/. I miło by było, gdyby go nie było ;p

Cytat :
I zauważyliście ten pakunek, z którym Malia wyszła z zakładu? To był cholerny miecz! Skąd go miała i dlaczego?
Miecz miała od trupa Nogitsune. A dlaczego? Hahah, a kto to wie Dręczące nas pytania - Page 2 3932743711? Ja obstaję, że dlatego, że ma ukryty cel. Hello, przez cały odcinek gadała o wymordowaniu swojej rodziny, a widzieliśmy u niej jakiekolwiek wyrzuty sumienia? Poczucie winy? PTSD? Czy tylko puste słowa? Kto nie odczuwa poczucia winy? Socjopata, co było ładnie poruszone w odcinku :Rolling Eyes:
I widać, że jest raczej zdolna do zmiany w kojota (oczy + creepy uśmiech), więc manipulowała Stilesem -> może wyjaśnieniem tego, że zachowuje się mentalnie również jak 17-latka jest to, że potrafiła przemieniać się cały czas :Rolling Eyes: ? Po prostu nie chciała wracać do ojca z jakiś względów. Dziwne, że on nie pojawił się, by ją wypisać, tylko Malia - nieletnia! - wyszła sb sama i happy z ośrodka psychiatrycznego..


Ostatnio zmieniony przez ars_amandi dnia 26/2/2014, 19:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 29
Skąd : Fandom

Dręczące nas pytania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 2 Icon_minitime26/2/2014, 12:27

Miecz! Cholerny miecz, który zabrała trupowi! I nikt się jej nie zapytał "Zaraz, co ty tam niesiesz. Jak tu przychodziłaś nie miałaś nic takiego". Po prostu ją puścili, o tak o, bez zgody jej ojca. WTF? o.O

Tu mówi, że potrzebuje pomocy Scotta w kontrolowaniu przemiany, a za chwile wyłamuje zamki w drzwiach i świeci oczami. Zła, zła Malia!

Socjopatka jak nic. Ani kszty poczucia winy, czy wyrzutów nie było widać, kiedy ponoć mówiła jak bardzie źle czuje się z tym, że przyczyniła się do śmierci rodziny. I jej stan umysłowy, nie powinna być na poziomie 9-10latki? Zachowywała się raczej normalnie i odpowiednio do swojego wieku, czyli prawdopodobnie umiała kontrolować swoje zmiany przez ten cały czas, gdy mieszkała w lesie.
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Dręczące nas pytania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 2 Icon_minitime27/2/2014, 10:20

Mam pytanie xD!
Nie uważacie, że w scenie seksu Stiles/Malia, Nogitsune miał kontrolę? Bo w "Let me in" chodziło o oddanie pełnej władzy już do końca nad ciałem Stilesa, a wcześniej Stiles zasnął i - uwaga, linie zbladły na plecach. Wszystko, przed czym ostrzegała chwilę wcześniej Morrell.

Dlaczego tak myślę?
Bo Stiles nie był nerwowy po tym, jak dowiedział się, że już nie widać linii. Miał nawet dość intrygujące, mroczne spojrzenie, właśnie w stylu Nogitsune z 3x19, jak wszystkich oszukiwał. Był super ekstra opanowany. I, co lepsze: "Tak, moja klepsydra właśnie się przesypała, ale mamy czas na ogrzewanie rąk, seks i tulenie się na kanapie po". Nadal był spokojny.
I jak już przeszli do seksu...
Stiles/Heather - był nerwowy, niezręczny, speszony, zawstydzony, podekscytowany, niewiedzący, co robić. To jest nasz słodki prawiczek
Stiles/Malia - spokojny, opanowany, pewny swoich ruchów, zajmujący się nią z doświadczeniem. To nie Stiles. A kogo znamy, kto ma super poker face i jest o wiele starszy? Nogitsune.

I guess evil made out with evil Razz
Stilesa/Malii nigdy shippować nie będę, ale Nogitsune/Malię..? Why not :Rolling Eyes: ? Oboje są czarnymi charakterami Razz (raczej xD)

Chociaż... gdyby się okazało, że mam rację... pale ... to Stiles podzieliłby los Dereka przy Jennifer (i Hayley, i Jeff potwierdzili, że to było rape/non-con) i.. jego pierwszy raz byłby gwałtem na nim pale Evil or Very Mad Crying or Very sad 
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Dręczące nas pytania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 2 Icon_minitime27/2/2014, 15:30

Nie jestem tego taki pewny...
Fakt był on dość spokojny, ale czy Malia nie powiedziała " Prawie znikły " ?. Po drugie po co Nogitsune miał by się o to pytać? .
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Dręczące nas pytania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 2 Icon_minitime27/2/2014, 16:18

A zniknąć całkowicie mogły moment później Wink. A dlaczego pytać? Po pierwsze, by widzowie na to zwrócili uwagę, bo jak inaczej byśmy się o tym dowiedzieli? I to chwilę po ostrzeżeniu Morrell Smile? A po drugie, bo to jeszcze mogła być resztka Stilesa przed zniknięciem linii Wink
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Dręczące nas pytania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 2 Icon_minitime19/3/2014, 16:59

Mi mogło coś umknąć, albo coś, ale chyba był moment jak Pan Tata Kiry połknął muchę, tak?
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Dręczące nas pytania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 2 Icon_minitime19/3/2014, 17:11

Tak, w odcinku 3x21 i w tym samym też ją zwymiotował z powrotem dzięki swojej żonie Wink

Bliźniacy i Isaac mieli je wyjęte przez Deatona, tylko z Derekiem nic nie wiadomo. Ale patrząc na to, jak Jeff podchodzi do swoich wątków (halucynacje Kate, nieporuszone "I've always been the Alpha" z 3x12 etc.), to pewnie nie będzie istotne Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dręczące nas pytania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Dręczące nas pytania - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dręczące nas pytania
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» FAQ, czyli pytania odnośnie RPG

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Ogólnie o serialu-
Skocz do: