IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Dręczące nas pytania

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Chandra
Wilczy tłumacz
Wilczy tłumacz

Liczba postów : 65
Punkty : 1

PisanieTemat: Dręczące nas pytania   28/6/2012, 16:22

Co nam leży na sercu? Czego nie rozumiemy w serialu? Tu zadajemy pytania i na nie odpowiadamy.
Więc ja zacznę.
Czy zastanawiało was, dlaczego Derek, gdy został Alfą nie zmienia się w tak zwane Yeti jak Peter? Mnie to ciągle nurtuje. Czytałam gdzieś, że Alfa przybiera bardziej wilczą postać, a Betha taką człowieczą. Skoro Derek jest Alfą, to dlaczego nie zmienia się w Yeti? Min to nie przeszkadza, bo uwielbiam jego wygląd po przemianie i nie chciałam by był jakimś owłosionym stworem, ale to mnie bardzo zastanawia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Cthulu
Zaatakowany
Zaatakowany

Liczba postów : 249
Punkty : 0

PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   28/6/2012, 19:26

A nie przyszło ci do głowy iż może on panować nad swoją przemianą ?
Przecież wilczkiem był od dziecka i być może po prostu nie czuje potrzeby zamieniania się a Alfe Yeti .
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Chandra
Wilczy tłumacz
Wilczy tłumacz

Liczba postów : 65

PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   28/6/2012, 21:52

W sumie, masz racje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mil
Gość
Gość

Liczba postów : 13

PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   8/3/2013, 16:58

Hej, ostatnio z ciekawości obejrzałam pierwszy odcinek Teen Wolf i nie wiem jak i gdzie, ale za mną już ostatni XD Jakoś mega szybko mi to zeszło, więc poczułam niedosyt i postanowiłam napisać sobie jakiś fanfick. Niestety z racji tego szybkiego oglądania wszystko mi się miesza i potrzebuję kilku konkretnych informacji, by nie nakłamać w opowiadaniu:

1. Mógłby ktoś mi wymienić wszystkie sytuacje, w których Derek ratuje Stilesa? (razem z umiejscowieniem w serii itd. chodzi mi np o takie sceny kiedy Isaac się przemienia (chyba w łazience) i wpada Derek, warczy i mówi coś w stylu "Bo jestem Alfą").
2. Sytuacje na odwrót, kiedy Stiles ratuje Dereka.
3. Jak ma na imię szeryf Stiliński?
4. Boyd jest na tym samym roku w szkole co reszta? Bo Erica, Isaac chyba mieli razem lekcje ze Scottem i resztą...
5. Ile lat Derek jest starszy od Scotta i reszty?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mozbi
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Liczba postów : 152

PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   12/6/2013, 20:41

Mam pytanko. Kiedy mama Scotta dowiedziała się o wilkołakach? Jeszcze w 2 sezonie czy podczas tej 4 miesięcznej przerwy?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Solve
Betha
Betha

Liczba postów : 1337
Punkty : 98

PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   13/6/2013, 06:02

w 10 odcinku 2 sezonu, w czasie akcji na policji. A konkrety to   pewnie jej Scott nie raz tłumaczył Razz

Komplet ładny tak bardzo, by Morgan, dziękuje!

Malia&Toyota - OTP

zaklepane: #1 #2

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mozbi
Wtajemniczony
Wtajemniczony

PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   13/6/2013, 08:53

Dzięki Solve Wink (sorry, ale nie przyzwyczaję się do tego nicku xD). 2 pierwsze sezony obejrzałem jednym tchem we wrześniu i nie pamiętam już niektórych rzeczy. Razz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Morgan
Betha
Betha

Liczba postów : 951
Punkty : 24

PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   14/6/2013, 21:06

Aaaaa dlaczego Cora ma żółte oczy?! A nie niebieskie jak Peter teraz lub Derek kiedyś?!

~ ♥ Stydia ♥ ~

But down to earth
 If you choose to walk away, don’t walk away

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Solve
Betha
Betha

Liczba postów : 1337
Punkty : 98

PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   14/6/2013, 21:20

Jeff wspominał że kolor oczu będzie ważny w 3 sezonie, więc myślę że czegoś się nowego dowiemy Wink
    A poza tym, to dla bet( i omeg pewnie też) kolor oczu jest nieograniczony Wink

Komplet ładny tak bardzo, by Morgan, dziękuje!

Malia&Toyota - OTP

zaklepane: #1 #2

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
milka03
Gość
Gość

Liczba postów : 1

PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   2/11/2013, 22:25

heej Smile wie ktoś może w którym odcinku jest mowa o jemiole ? mam na myśli cały ten mit, który opowiada prawdopodobnie dr Deaton
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony

Liczba postów : 505
Punkty : 12

PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   22/1/2014, 22:19

Mnie zastanawia co się dzieje z Gerardem. Czy wystąpi w tej częsci sezonu , czy może już na dobre z niknie ? Jestem także ciekawy czy Deucalion ma jakieś w zanadrzu sztuczki czy może sam także woli się oddalić , no nie wiem opuścić miasto czy coś.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Paramore
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Liczba postów : 55

PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   4/2/2014, 18:00

A mnie dręczy co z Danny'm? W sensie, od na imprezie jakby wyczuł tego Demona co pojawił się za nim i przez chwilę myślałam nawet, że to on zostanie naznaczony.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak

Liczba postów : 1063

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Rasa: Człowiek

PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   4/2/2014, 18:03

Danny po prostu pojawia się i znika, bo Jeff od trzech sezonów nie potrafi dla niego wymyślić żadnego wątku, niestety Sad

A co do Gerarda... tak przez chwilę pomyślałam... czy ten gościu z zabandażowaną twarzą, który chyba torturuje Stilesa, a przynajmniej go porwał, to nie ma odrobinę do niego podobnego głosu O.o?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Paramore
Stały Bywalec
Stały Bywalec

PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   4/2/2014, 18:13

Kurczę szkoda, bo już myślałam, że coś się kroi wokół niego, szczególnie gdy Bliźniacy nie wiedzieli dzięki komu zbliżą się do Scotta Sad

A nie porwie może Stilsa ten Japończyk? Bo tak z tym Gerardem to dziwnie, bo nie wiadomo czego on konkretnie mógłby chcieć od Stilesa.. A właśnie, czy to że on miał dokładnie te same objawy, co jego matka, może oznaczać że i ona była opętana? Czy to po prostu zwykły przypadek?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak

Beacon Hills

PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   4/2/2014, 18:20

Musimy wytrwale trzymać kciuki, że kiedyś Danny'emu przypadnie większa rola, bo to nawet niesprawiedliwe dla Keahu, że jest z nami od 1x01, a jego charakter w ogóle nie jest rozwinięty ;/...

Japończyk raczej nie, bo on wyglądał na tego dobrego i wzrost by się nie zgadzał - tak przynajmniej myślę, ale pewna nie jestem xD. Może to w ogóle ktoś nieznajomy?..

Co do Claudii i Stilesa, to jest taka możliwość, tak Smile. Chociaż wydaje mi się, że Jeff mówił w wakacje, że jej śmierć nie była spowodowana niczym nadnaturalnym, ale mogę się mylić Wink. Jej objawy pasują jednak do wielu chorób: depresji poporodowej, która mogła się przekształcić w prawdziwą; guza mózgu; zapalenia mózgu, np. prawostronnego; nawet schizofrenii.
Ogólnie może to jest wprowadzone dlatego, żeby zmylić ludzi? W sensie, szeryf będzie myślał, że Stiles ma to samo, co Claudia i dlatego Stiles w 3x20 prawdopodobnie zostanie zapisany do szpitala psychiatrycznego?

A, moje pytanie xD
Demony, te Oni czy jak im tam - były wcześniej zdolne pokonać Voida. A Stiles wytarł nimi podłogę. Co jeśli to, co opętuje Stilesa, jest czymś znacznie potężniejszym? A ciemny kitsune jest w Allison? Bo, y'know, tylko ona i Stiles nie zostali oznaczeni, Japończyk dziwnie o niej wspomniał, może być foreshadowing, no i gdyby sprawdziło się to, że to ona ma umrzeć...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Paramore
Stały Bywalec
Stały Bywalec

PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   4/2/2014, 18:27

A jeśli to co opętało Stilesa rządzi tymi demonami? Bo po co ten by miał zerwać tą roślinkę i ich "wypuścić"? A gdy te nie sprawdziły się i nie zrobiły krzywdy Kirze uznał, że nie są mu potrzebne, zmiótł je, by reszta z nich postarała się bardziej? Co do Allison, całkiem możliwe...
Och dokładnie, Claudia mogła zostać po to przypomniana, by zrobić połowę fanów w bambuko xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak

Beacon Hills

PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   4/2/2014, 18:32

Ej, to niezła teoria xDD. I wtedy, jeśli Barrow był pionkiem, Stiles mógłby być królową na szachownicy ..
Ciekawe, czy dostaniemy flashbacki z Claudią...
Btw, Holland powiedziała w "Wolf Watch", że nazwanie Melissy mamą przez Stilesa było foreshadowingiem. Na co?? W sensie, że ona i szeryf się zejdą I love you ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Paramore
Stały Bywalec
Stały Bywalec

PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   4/2/2014, 20:19

To by było słodkie i każdy fan serialu, choćby trochę, na to liczył <3 Więc niech się schodzą! Gdzie oglądasz Wolf Watch tak btw?
Wyobraziłam sobie Stilesa z koroną na głowie xD Haha xD Wierzę, że Jeff zaskoczy nas w przyszłych odcinkach.
Raczej wątpię, że dostaniemy flashbacki z Claudią, skoro jej śmierci nie towarzyszyły żadne nadnaturalne rzeczy. Tak to,by coś wniosło do fabuły, a tak to raczej nic..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak

Beacon Hills

PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   4/2/2014, 20:51

Co nie <3? Oni byliby fajną parą, a Scott i Stiles mogliby być prawdziwymi braćmi wtedy ^^
Wolf Watch na amerykańskiej stronie mtv Wink
http://www.mtv.com/shows/teen_wolf/video/
^ o tutaj ;*
Hm... wg mnie by trochę wnosiło, bo zobacz: od s2 wiemy, że Stiles obwinia się o jej śmierć, a nawet nie znamy jej przyczyn, ani możliwych powodów, więc gdyby to wreszcie było wyjaśnione, to przynajmniej jedna dziura w scenariuszu byłaby zapełniona Wink -> ja obstawiam, że jeśli Claudia była chora psychicznie, to mogła poprosić małego Stilesa, by pomógł mamusi ;/. W sensie: że on nieświadomie pomógł jej np. popełnić samobójstwo i dlatego się obwinia. A jeśli ona miała guza/zapalenie mózgu, to... tu nie wiem xD. Niech Jeff to lepiej wyjaśni Razz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mozbi
Wtajemniczony
Wtajemniczony

PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   5/2/2014, 23:48

Jedno mnie zastanawia - czemu tak właściwie bliźniacy przestali być Alfami?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak

Beacon Hills

PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   5/2/2014, 23:50

Jeff wyjaśnił, że chodziło o to, że Jennifer skręciła im kark, jak byli w tej swojej złączonej formie Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
sinnerxx
Odwiedzający
Odwiedzający

Liczba postów : 32

PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   5/2/2014, 23:53

chcę żeby się zeszli, słodziutko by razem wyglądali <3 i myślę że ojciec Scotta to widzi doskonale i przez to nienawidzi tak Johna. i myślę że na Claudię mogły wpłynąć jakieś czynniki nadnaturalne, bo gadają o tym od początku. chcę już 18 odc, może coś się o niej wyjaśni. oraz wątpię żemy stiles sterował demonami. one na niego polują bo jest opętany i chcą go zabić jak to było z japońcem. tak myślę. on mógł sterować barrowem, ale myślę że chciał ją zabić bo ona jako dobry kitsune jako jedyna może do skrzywdzić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak

Beacon Hills

PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   6/2/2014, 01:00

Ja myślę, że Stiles wcale nie musi być opętany przez tego ciemnego kitsune, na którego polują Oni, bo Oni do tej pory nie mieli problemów z pokonywaniem go, a Stiles wytarł nimi podłogę ...
Myślę, że Stiles może być opętany przez coś znacznie potężniejszego i dlatego ten prawdziwy Nogitsune go porwał, bo faktycznie masz rację, że te zęby wskazują na to, że to on - będący poza Stilesem  . Są w sumie tylko 2 opcje chyba - albo Stiles jest kontrolowany przez innego demona, albo to wszystko dzieje się w jego "głowie" i on razem z tym Nogitsune walczy o ostateczną kontrolę nad sobą
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
merllo
Zaatakowany
Zaatakowany

Liczba postów : 215

PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   6/2/2014, 01:18

No rzeczywiście tak może być. No bo gdyby opętał go demon którego szukają Oni to raczej sam by ich nie wypuszczał (z Nemetonu)  :-)

Ostatnio zmieniony przez merllo dnia 6/2/2014, 11:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mozbi
Wtajemniczony
Wtajemniczony

PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   6/2/2014, 01:19

Dobra dziewczyny, nie będę wam już edytował postów, ale taka moja uwaga na przyszłość - jeśli piszecie o nowym odcinku na dzień czy dwa po jego premierze, to zawierajcie informacje o nim w spoilerze. Nie wszyscy są na bieżąco, a to nie jest temat dotyczący opinii o odcinku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dręczące nas pytania   Today at 13:32

Powrót do góry Go down

Dręczące nas pytania
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next