Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 2x04 Abomination

Go down 
+3
Megi
evans.
Klaudyś
7 posters

Ocena odcinka
1
2x04 Abomination Vote_lcap0%2x04 Abomination Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2
2x04 Abomination Vote_lcap0%2x04 Abomination Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3
2x04 Abomination Vote_lcap0%2x04 Abomination Vote_rcap
 0% [ 0 ]
4
2x04 Abomination Vote_lcap0%2x04 Abomination Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5
2x04 Abomination Vote_lcap0%2x04 Abomination Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6
2x04 Abomination Vote_lcap0%2x04 Abomination Vote_rcap
 0% [ 0 ]
7
2x04 Abomination Vote_lcap0%2x04 Abomination Vote_rcap
 0% [ 0 ]
8
2x04 Abomination Vote_lcap14%2x04 Abomination Vote_rcap
 14% [ 1 ]
9
2x04 Abomination Vote_lcap14%2x04 Abomination Vote_rcap
 14% [ 1 ]
10
2x04 Abomination Vote_lcap71%2x04 Abomination Vote_rcap
 71% [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 7
 

AutorWiadomość
Klaudyś
Alpha
Alpha
Klaudyś


Liczba postów : 236
Punkty : 53
Join date : 03/05/2012
Age : 32

2x04 Abomination Empty
PisanieTemat: 2x04 Abomination   2x04 Abomination Icon_minitime18/6/2012, 21:45

Opinia o odcinku
Powrót do góry Go down
https://teenwolf.forumpolish.com
evans.
Omega
Omega
evans.


Liczba postów : 253
Punkty : 8
Join date : 09/05/2012
Age : 31

2x04 Abomination Empty
PisanieTemat: Re: 2x04 Abomination   2x04 Abomination Icon_minitime19/6/2012, 17:30

Jest świetnie bo nadal jest utrzymany poziom.
Dziadek Allison pokazał na co go stać. Akcja pod szpitalem z nożem w brzuchu... *.* I te krople krwi.
Zaintrygowało mnie nagranie Jacksona i wycięte 2 godziny. Odrzucałam możliwość,że on jest czymkolwiek (wilkołak,zmiennokształtny) bo te nagranie przeczyło, ale teraz... I jeszcze,to,że Stiles stwierdził,że ten stwór go zna. NORMALNIE NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ JESZCZE BARDZIEJ KTO TO JEST.
Weterynarz,kurde gościu, jak ty mnie ciekawisz!
Scena Stilesa z Derekiem w basenie. O kurde, myślałam,że jajko zniosę.
'I love you' i ten przytępiony uśmiech Scotta HAHAHA Już by było drugie jajko, tylko,że tym razem ze śmiechu.xd
Powrót do góry Go down
http://fuckyeahtv.tumblr.com
Megi
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Megi


Liczba postów : 70
Punkty : 0
Join date : 08/06/2012
Skąd : Mazowsze

2x04 Abomination Empty
PisanieTemat: Re: 2x04 Abomination   2x04 Abomination Icon_minitime19/6/2012, 20:26

Tak fajny odcinek i chłopaki trzymają dobry poziom, niepokoi mnie tylko ta księga z opisami stworzeń jakie rodzina Allison odkryła ... mam nadzieje że nie pociągną tego tematu i nie wysypie nam się stadko różnych dziwnych postaci No
Dziadek Alki może okazać się sporym zagrożeniem , ma duży wpływ na ojca Allison. No Jackson okazał się sporym zaskoczeniem tylko skoro jego ciało walczyło z ugryzieniem to mam nadzieje że nie wymyślą że jest jakimś innym stworem niż Derek. Ja też jestem ciekawa tego weterynarza .. fajna postać jestem ciekawa skąd tak wiele wie. A na koniec moja ulubiona scena to ta oczywiście w której Derek został zaskoczony i pocałowany :Rolling Eyes: no tak od razu to jej nie odrzucił ...

EDIT: Ach i muszę dodać ... a widziałyście tego mechanika samochodowego ? ok przyznaję baaardzo fajny chłopak ale jak na mechanika to dajcie spokój od kiedy to chłopak wyglądający jak model pracuje w warsztacie samochodowym i jeszcze ta koszulka na ramiączka by pokazać jego muskulaturę ... rety! . Coraz bardziej podoba mi się Lidzia ... super dziewczyna się z niej zrobiła ... cięty język i ostra riposta b.fajnie.
I jak myślicie kogo Derek miał na myśli mówiąc że ma kogoś innego na myśli dla tej laski co go pocałowała?

Kod:
Nie pisze się posta pod postem.
EDIT by Lynette128
Powrót do góry Go down
Elajża
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Elajża


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 19/05/2012
Age : 26
Skąd : Warszawa

2x04 Abomination Empty
PisanieTemat: Re: 2x04 Abomination   2x04 Abomination Icon_minitime20/6/2012, 07:10

osz bosz ,kurde normalnie nie mogę się pozbierać po odcinku . boski był!
Derek i Stiles w wodzie normalnie miażdżą wszystko ♥️
Ogólnie Derek i Erica tak chodzą sobie razem, co uważam za coś mistrzowskiego. ♥️ i ten całus :Rolling Eyes:
Kochany Dziadek Alyson jest jeszcze milszy od jej mamuśki Neutral a to co zrobił na koniec Scottowi.. don't like it! ;/////
Ale najbardziej mnie zastanawia co to jest to obrzydliwe coś? ;O mam nadzieję, że szybko to załatwią, bo jest fuuu Sad
i ta scena Stiles + Lydia :Rolling Eyes: ♥️
Powrót do góry Go down
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 27

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

2x04 Abomination Empty
PisanieTemat: Re: 2x04 Abomination   2x04 Abomination Icon_minitime22/6/2012, 12:27

Odcinek świetny.
Przeraża mnie trochę Derek w takiej groźnej wersji, kiedy trenuje młodych. Ale scena Ericki i Dereka też mnie zaskoczyła. Ona jakaś strasznie napalona chodzi. Very Happy I ciekawego, dla kogo ona jest przeznaczona... A ten drugi chłystek (nigdy nie mogę zapamiętać jego imienia) jakoś nie przypadł mi do gustu - strasznie marudzi.
I dlaczego w tym serialu występują również postacie z The Vampire Diaries? Matka Lydii to przecież pani burmistrzowa, a jak zobaczyłam panią psycholog (w TVD czarownica) to normalnie mi szczęka opadła. Co, producenci nie mieli innego wyboru?
A tak wracając do odcinka, to coraz bardziej ciekawi mnie postać Lydii. Naprawdę, jest w niej coś intrygującego. Stiles - bierz się za nią!
I w ogóle to miłe, że Stiles pomaga Scottowi, a sceny z dostarczaniem wiadomości - cudo. Razz
A czy w całym tym natłoku akcji zwróciliście uwagę na fotografa? Allison wpadła mu w oko. A jeśli się będzie chciał do niej zbliżyć, to mogą być kłopoty w relacjach Alli - Scott.
Uwielbiam duet Derek - Stiliński. Sceny nad basenem podobały mi się, choć to Paskudztwo jest naprawdę okropne.
Obiad u państwa Argentów był... nadzwyczajny. Uch, nie chciałabym mieć takiej rodziny, ale takich rzeczy się nie wybiera. Neutral
I końcowa scena z dziadkiem - wiedziałam, że tylko gra takiego potulnego starszego pana i czekałam na to, kiedy pokaże pazurki.
Cieszę się, że serial trzyma stały poziom. Tak trzymać!
Powrót do góry Go down
jeffster85
Wtajemniczony
Wtajemniczony
jeffster85


Liczba postów : 126
Punkty : 112
Join date : 17/01/2013
Age : 38
Skąd : Łódź

2x04 Abomination Empty
PisanieTemat: Re: 2x04 Abomination   2x04 Abomination Icon_minitime11/3/2013, 00:01

10/10
Jeszcze był burmistrz Lockwood też xD w 1 sezonie tatę Jacksona chyba grał o ile dobrze pamiętam.
Ale się Erica rzuciła na Dereka ^^ niewyżyta ta dziewczyna jest... ciekawe kto jest jej przeznaczony...
Kto jest tym gadem? Dziadzio wie i on jest najbardziej niebezpieczny z całej rodzinki, ta mamuśka swoją drogą stuknięta jest.
Powrót do góry Go down
kalii
Stały Bywalec
Stały Bywalec
kalii


Liczba postów : 92
Punkty : 30
Join date : 18/01/2016

2x04 Abomination Empty
PisanieTemat: Re: 2x04 Abomination   2x04 Abomination Icon_minitime16/2/2016, 20:24

10 Odcinek bardzo fajny. Stiles przekazujący wiadomości Scottowi i Allison słodki był w tej roli,najlepszy przyjaciel na świecie. Duet Derek,Stiles I love you w basenie to było piękne. Jackson "ja podobam się wszystkim" Laughing Kolacja u Argentów super u nich zawsze jest ciekawie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





2x04 Abomination Empty
PisanieTemat: Re: 2x04 Abomination   2x04 Abomination Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
2x04 Abomination
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zdjęcia z odcinków

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Odcinki :: Sezon 2-
Skocz do: